Results from Blue Band of the River Spree - WDSF Senior I Open Standard 31. března 2018
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Blue Band of the River Spree
Německo - Berlin 30. března 2018

WDSF Senior I Open Standard 31. března 2018

Finále

1  Ronald Pux & Sabine Pux (aka Möstl) Rakousko
2  Fabian Wendt & Anne Steinmann Německo
3  Victor Fischer & Alexandra Rehn Německo
4  Tomas Rimkus & Nerija Surblyte Litva
5  Petr Bayerle & Barbora Šnajderová Česká republika
6  Sven Glass & Judith Holzwarth Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Erik Heyden & Julia Luckow Německo
8  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Německo
9  Ivo Simacek & Katerina Bendova Česká republika
10  Robert Rothmiller & Yvonne Rothmiller (aka Aurbacher) Německo
10  Christian Sachtschal & Anja Zellermayr Německo
12  Evgen Olkov & Marina Belyaeva Rusko

Čtvrtfinále

13  Sander Egges & Iris Busscher Holandsko
13  Roland Tines & Heidrun Puskas Německo
15  Mark Turpin & Sina Turpin Německo
16  Christian Holderried & Daniela Holderried (aka Saeurle) Německo
17  Pascal Buchtmann & Bettina Komatowsky Německo
18  Tobias Neugebauer & Erika Neugebauer (aka Aretz) Německo
19  Sebastian Turloff & Olga Pavlenko Německo
20  Jörg Kügler & Eva Hundstorfer Rakousko
21  Lars Kretzschmar & Pia Hentschel Německo
21  Markus Vogel & Silke Vogel Německo
23  Arnd Steinhäuser & Martina Lotsch Německo
24  Kai Fleischer & Sabrina Schindler Německo
24  Jeroen Ricken & Heleen Busscher Holandsko

2. kolo (top 49)

26  Jochen Nölle & Tatjana Flohr Německo
27  Peter Schaldemose & Liuba Penova Mattes Dánsko
28  Jan Steinmetzer & Judy Ewert Německo
29  Enrico Eilert & Nadja Hartwig Německo
30  Gilbert Van Den Andel & Anke Kapitein Holandsko
30  Nils Junga & Natalia Scherer Německo
32  Jürgen Weibert & Olga Weibert Německo
33  Stefan Sechelmann & Franziska Sechelmann Německo
34  Michael Lennig & Kathrin Wulf Německo
34  Roman Pieczka & Dominika Pieczka Německo
34  Zbigniew Rybarczyk & Anke Schmidt Německo
37  Norbert Jungk & Nadine Jungk Německo
37  Markus Scheffler & Monika Scheffler Německo
39  Daniel Petzold & Barbara Sandmeier Německo
40  Thorsten Berthold & Gesa Nehls (aka Martensen) Německo
40  Pawel Kowalczyk & Anita Lis-Kowalczyk Německo
42  Eike Arndt & Nadine Meyer Německo
42  Martin Lutz & Sabine Meusel (aka Lutz) Německo
44  Christian Held & Nicole Held Německo
45  Bastian Ebeling & Kerstin Bothe Německo
45  Markus Meyer & Insa Meyer (aka Diekmann) Německo
47  Holger Bernien & Sylvia Bernien Německo
47  Frank Scheida & Cordula Gehring Německo
49  Alexander Barthel & Annett Neumann Německo

1. kolo (top 89)

50  Janis Berzins & Xiuyi Dong Norsko
50  Andre Kruschinski & Kristina Kruschinski Německo
50  Vladimir Mika & Marie Kucerova Česká republika
53  René Müller & Anna Maria Pfeffer Německo
54  Thomas Busta & Manuela Busta Německo
54  Christoph Kruder & Ewgenja Genschel Německo
54  Daniel Selle & Sandra Grünberg Německo
57  Aria Baniahmad & Yvonne Böhme Německo
57  Andrè Grossmann & Claudia Grossmann Anglie
57  Karsten Schröder & Christine Rothe Německo
60  Oliver Dräger & Andrea Simon-dräger Německo
61  David Heiland & Irina Akalowski Německo
61  Stefan Jacob & Margit Stiebritz Německo
63  Stephan Duhl & Susanne Kribelbauer (aka Duhl) Německo
63  Hans-Jörg Strötker & Sabrina Oelrichs Německo
65  Fabian Schweigel & Tatiana Schweigel Německo
66  Thomas Dreimann & Astrid Peter Německo
67  René Weinberg & Marina Weinberg Německo
68  Sebastian Schönhör & Verena Willim Německo
68  Jiri Valicek & Veronika Jandova Česká republika
70  Michael Nordmann & Jana Paprocki Německo
71  Michael Forster & Karin Büttner Německo
71  Andreas Seiringer & Eveline Kopt Rakousko
73  Jörg Kanwischer & Heidi Hartmann Německo
74  Helmut Lindmair & Diana Stüber Německo
74  Henning Rechenberg & Sandra Kube Německo
76  Bohuslav Dusek & Andrea Duskova Česká republika
76  Michael Kielburger & Michaela Kielburger Německo
76  Burkhard Wagener & Binja Svea Rassner Německo
79  Jens Hemmerling & Tanja Hemmerling Německo
79  Christian Wambeck & Katrin Wambeck Německo
79  Tillmann Weisser & Bettina Uebe Německo
82  Stefan Blobner & Franziska Möller (aka Schuster) Německo
82  Ingo Carstens & Sandra Schneider Německo
84  Michael Damköhler & Stefanie Damköhler (aka Zimmermann) Německo
84  Markus Schrader & Anja Utermark Německo
84  Andreas Sierck & Ulrike Bade Německo
87  Kai-Uwe Bormann & Anja-Mareike Bormann Německo
87  Hans Ulrich Bucek & Angelika Schneider Německo
87  Thomas Karle & Sarah Karle Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}