Results from Blue Band of the River Spree - Adult D Standard 31. března 2018
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Blue Band of the River Spree
Německo - Berlin 30. března 2018

Adult D Standard 31. března 2018

Finále

1  Til Ottburg & Stefanie Schäf Německo
2  Simon Werner & Karolin Schmidt Německo
3  Adam Súkeník & Veronika Kuparová Slovensko
4  Alexander Niklas Woltmann & Antonia Marie Buschak Německo
5  Mario Münsterer & Isabelle Marx Německo
6  Michal Šlauka & Michaela Holiencikova Slovensko
7  Tobias Eichinger & Tanja Esche Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Mark Morgenthaler & Caterina Cornelius Německo
9  Torge August & Svea August Německo
10  Jonas Koch & Ann-Katrin Klemme Německo
11  Jens Kaltenbach & Sophie-Charlotte Kreuser Německo
12  Lukas Wiegand & Emilia Böhmann Německo

Čtvrtfinále

13  Finn Knoblauch & Olina Nowak Německo
14  Adrian Gutschon & Johanna Gutschon Německo
14  Oliver Ulrich & Melanie Mühlbauer Německo
16  Dominik Bantel & Vanessa Mankus Německo
17  Andre Bartol & Laila Westphal Německo
17  Mattis Büttelmann & Laura Bor Německo
19  Angelo Gehrke & Daina Sidaras Německo
19  Ruslan Wellner & Victoria Truxa Německo
21  Niclas Bischoff & Jennifer Matsukas Německo
21  Yannic Nübel & Antje Mönch Německo
21  Gismont Steeb & Regina Höflmeir Německo
24  Martin Luderschmid & Theresa Baier Německo
24  Maximilian Wilck & Kristina Benik Německo
26  Daniel Werner & Laura Elizabeth Pearson Německo
27  Maximilian Fichtl & Julia Gatzka Německo
27  Felix Weidmann & Madeleine Klaßen Německo
29  Maximilian Andermann & Jacqueline Sube Německo
29  Sebastian Lesse & Malgorzata Rechmal Německo

2. kolo (top 49)

31  Ismael Agchar & Maren Dreger Německo
31  Pavel Buran & Nevena Palic Německo
33  Julian Mertens & Sophie Goetze Německo
34  Robert Bischoff & Celien Knauf Německo
35  Alexander Peikos & Sarah Jean Reiner Německo
36  Adrian Gottschall & Leoni Reutter Německo
36  Matthias Gramenz & Malgorzata Domanska Německo
36  Jason Vissers & Alina Dammers Německo
39  Marc Biermann & Aimée Landwehr Německo
39  Georg Brosinsky & Laure Bosquillon De Jarcy Německo
39  Aaron Sperling & Luise Schneider Německo
42  Max Dreßler & Sabine Scheibe Německo
42  Thorben Hangbers & Elena Niehoff Německo
42  Andreas Rinke & Barbara Fuchs Německo
42  Tymofii Tatsenko & Julia Tatsenko Německo
46  Felix Bandosz & Stefanie Schieferstein Německo
46  Julian Koelmann & Jana Breman Německo
46  Hoang Long Vu & Franziska Roder Německo
49  Martin Dillig & Martina Forst Německo

1. kolo (top 64)

50  Johannes Mischo & Sophia Jacqueline Voigtmann Německo
51  Nico Jacumeit & Saskia Weinrich Německo
51  Tobias Wagner & Isa-Bella Claudia Muschter Německo
53  Jakob Hinz & Lisa Marie Hädrich Německo
54  Tim Leon Kühn & Johanna Melissa Meixner Německo
55  Tobias Harren & Gieratz Aileen Německo
56  Curt Hartmann & Justina Bojarski Německo
57  Marco Helfbernd & Janina Sauer Německo
57  Marco Kühne & Lisa Bork Německo
57  Jannik Reißenweber & Jasmin Parys Německo
60  Alexander Boes & Jeanette Düster Německo
61  Christian Werner & Stefanie Jandt Německo
62  Ahmed Hashmi & Carolina Moreira Killmann Německo
62  Thore Heinemann & Felicitas Hanke Německo
64  Cornelius Neumann & Maleen Jupe Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}