Results from Blue Band of the River Spree - Adult D Latin 1. dubna 2018
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Blue Band of the River Spree
Německo - Berlin 30. března 2018

Adult D Latin 1. dubna 2018

Finále

1  Steffen Sieber & Laura Wentzien Německo
2  Milan Marcan & Alica Cutková Slovensko
3  Alexander Kerber & Julia Giunta Německo
4  Rafael Sauer & Sara Schmidt Německo
5  Viktor Jarolímek & Veronika Kúdelová Česká republika
6  Fabian Göppel & Kathrin Depner Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Jan-Niklas Tschiedel & Kristina Nesterov Německo
8  Niklas Von Moers & Krisztina Gröb Německo
8  Tomáš Pluhácek & Andrea Drekslerová Česká republika
8  Michal Šlauka & Michaela Holiencikova Slovensko
11  Philipp Richtmann & Theresa Jodlsperger Německo
11  Jason Vissers & Alina Dammers Německo

Čtvrtfinále

13  Bennett Dinter & Kiara Victoria Mundt Německo
13  Richard Stromer & Regina Baumeister Německo
13  Adam Súkeník & Veronika Kuparová Slovensko
16  Christian Bonawitz & Jennifer Schmidt Německo
16  Simon Werner & Karolin Schmidt Německo
18  Christopher Pleß & Madeleine Lange Německo
19  Patrick Althoff & Sarah Toepfer Německo
19  Petr Dusek & Petra Duskova Česká republika
19  Elias Haslauer & Katharina Frankl Německo
19  Michael Hoeft & Karolin Lohse Německo
19  Nicolas Lochte-Holtgreven & Daniela Schmadel Německo
19  Maximilian Stock & Vivien Ochmann Německo
25  Christian Deike & Ann-Kristin Otte Německo
26  Philipp Passarge & Laura Tollmann Německo
26  Enrico Weber & Anne-Kathrin Nitt-Weber Německo

2. kolo (top 48)

28  Frederik Abitz & Hanna Katharina Wich Německo
28  Alessandro Cara & Joana Mariane Wiese Německo
28  Anton Thaddäus Nickell & Talitha Rohwoldt Německo
31  Jakob Hinz & Lisa Marie Hädrich Německo
31  Lukas Wiegand & Emilia Böhmann Německo
33  René Jäger & Maria Neumann Německo
33  Rene John Kerkdyk & Janna Fangmann Německo
33  Wolf-Sebastian Ohlendorf & Alice-Jeannine Sievers Německo
33  Oliver Ulrich & Melanie Mühlbauer Německo
37  Tim Böttcher & Sophia Chroszczinsky Německo
37  Sascha Mau & Helena Köver Německo
39  Maximilian Fichtl & Julia Gatzka Německo
39  Oliver Gerberding & Katharina-Sophie Isleif Německo
41  Tymofii Tatsenko & Julia Tatsenko Německo
42  Mattis Büttelmann & Laura Bor Německo
42  Philipp Peter & Nadine Junior Německo
44  Adrian Gutschon & Johanna Gutschon Německo
44  Simon Herrmann & Isabel Kothe Německo
44  Wolfram Troeder & Claudia Troeder (aka Zimmermann) Německo
47  Lukas Richter & Jessica Helios Německo
47  Sven Schalk & Michelle Orlemann Německo

1. kolo (top 72)

49  Tim Leon Kühn & Johanna Melissa Meixner Německo
50  Leon Gading & Felina Halen Německo
50  Michael Hartlef & Alexandra Herdt Německo
50  Fabian Homburg & Annika Neubauer Německo
50  Ivo Reitzenstein & Tatiana Reitzenstein Německo
54  Fabian Hertzke & Lisa Hertzke Německo
54  Aaron Sperling & Luise Schneider Německo
54  Johannes Steffen & Yannika Holthey Německo
54  Tobias Wagner & Isa-Bella Claudia Muschter Německo
58  Steffen Blume & Henriette Kaiser Německo
58  Jonas Pfau & Hannah Marieke Egenhoff Německo
60  Benjamin Häfele & Sophia Ibraimi Německo
60  Richard Mrasek & Christina Vinke Německo
62  Steffen Brandl & Sabita Diana Stöckle Německo
62  Harry Vivijan Hanibal Vijayabaskaran & Anna Kannegieter Německo
64  Alexander Peikos & Sarah Jean Reiner Německo
65  Johannes Grün & Nina Hueber Německo
65  Cornelius Neumann & Maleen Jupe Německo
67  Ingo Meierhoff & Isabel Kupfer Německo
68  Max Dreßler & Sabine Scheibe Německo
69  Curt Hartmann & Justina Bojarski Německo
69  Bjorn Nast & Denise Nast Německo
71  Ahmed Hashmi & Carolina Moreira Killmann Německo
72  Alexander Boes & Jeanette Düster Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}