Results from Blue Band of the River Spree - Adult C Standard 31. března 2018
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Blue Band of the River Spree
Německo - Berlin 30. března 2018

Adult C Standard 31. března 2018

Finále

1  Vinzent Gollmann & Cindy Jörgens Německo
2  Kevin Kitir & Birgit Havlik Rakousko
3  Matthias Grave & Alicia Konrath Německo
4  Julius Römer & Bettina Schubert Německo
5  Tobias Von Lonski & Melanie Berthold Německo
6  Sven Batista Steinbach & Nina Fleck Valls Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Christopher Neumeyr & Sophia Hornbacher Německo
8  Stephan Kampsmeyer & Ann-Kristin Zoller Německo
9  Michal Slavik & Kristína Vršanská Slovensko
10  Hilmar Schadrack & Mona Lachmann Německo
11  Tomáš Pluhácek & Andrea Drekslerová Česká republika
12  Thilo Negendanck & Pia Artz Německo

Čtvrtfinále

13  Kai Lemke & Nicole Matzner Německo
14  Steffen Richter & Marimel Aurelia Mayer Německo
15  Richard Stromer & Regina Baumeister Německo
16  Lukas Klönne & Tami Niedick Německo
17  Jan-Niklas Kaudel & Bianca Materne Německo
18  Stefan Buchinger & Anna Weiser Německo
18  Christoph Hogi & Angela Sarstedt Německo
18  Milan Marcan & Alica Cutková Slovensko
18  Carsten Schröder & Josefina Rückewoldt Německo
22  Helmut Mravlag & Anna-Maria Kohlmaier Německo
22  Ralf Neukirch & Svenja Birke Německo
24  Marco Struckmann & Linn Frohse Německo

2. kolo (top 48)

25  Johannes Borowski & Maren Luers Německo
25  Elias Haslauer & Katharina Frankl Německo
25  Alexander Kampsmeyer & Jana Krüger Německo
25  Fabian Krebs & Melina Hempelmann Německo
25  Alexander Von Lennep & Lena Vignold Německo
25  Fabian Netzler & Lisa Bäulke Německo
25  Moritz Reibiger & Litta Herpell Německo
25  Hinrik Werner & Jenny Pamperin Německo
33  Julian Peschel & Serena Pfeufer Německo
33  Oliver Weber & Christine Sperling Německo
35  Joshua Buck & Lilja Schreiber Německo
35  Jean Frederic Westphal & Lena Keim Německo
37  Daniel Kogan & Kyra Erckert Německo
38  David Bohn & Carina Schmidt Německo
38  Maximilian Werner & Vanessa Zumwinkel Německo
40  René Jäger & Maria Neumann Německo
41  Till-Joris Bendig & Sarah Alina Löbbing Německo
41  Nils Johannsen & Katharina Weidmann Německo
41  Vaclav Tlapak & Sarah Louise Baranowski Německo
44  Michel Bänsch & Melanie Bottke Německo
44  Christian Haase & Gina-Julia Lindemann Slovinsko
44  Benjamin Klatt & Ann-Christin Benner Německo
47  Lukas Heiland & Whitley Effenberger Německo
48  Janik Festing & Fabiana Butscher Německo

1. kolo (top 65)

49  Jan Böhm & Lea Schmiemann Německo
49  Mirco Grosser & Jessica Hauzinski Německo
51  Ivo Reitzenstein & Tatiana Reitzenstein Německo
52  Daniel Puschmann & Selina Helmbold Německo
52  Gianluca Salierno & Adriana Luisa Eygermanns Německo
52  Matty Schiller & Desireé Schiller Německo
55  Sebastian Klob & Karina Lobinger Německo
55  Nik Jason Leyendecker & Eileen Thomke Německo
55  Richard Mrasek & Christina Vinke Německo
55  Kevin Peetz & Vivien Dempwolf Německo
59  Christian Gärtner & Rebecca Kaiser Německo
60  Ingo Meierhoff & Isabel Kupfer Německo
60  Knut Strube & Sandra Lauterbach Německo
62  Daniel Castro & Katja Von Fintel Německo
63  Johannes Rudolph & Melanie Flegel Německo
63  Daniel Szeremley & Sabrina Grob Německo
63  Lukas Voigt & Christine Hamer Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}