Results from Blue Band of the River Spree - Adult C Standard 30. března 2018
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Blue Band of the River Spree
Německo - Berlin 30. března 2018

Adult C Standard 30. března 2018

Finále

1  Matthias Grave & Alicia Konrath Německo
2  Vinzent Gollmann & Cindy Jörgens Německo
3  Jesse Hable & Olga Abramova Německo
4  Sven Batista Steinbach & Nina Fleck Valls Německo
5  Tobias Von Lonski & Melanie Berthold Německo
6  Christopher Neumeyr & Sophia Hornbacher Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Fabian Krebs & Melina Hempelmann Německo
8  Hilmar Schadrack & Mona Lachmann Německo
9  Andrej Kostal & Nina Jurcová Slovensko
9  Julius Römer & Bettina Schubert Německo
9  Michal Slavik & Kristína Vršanská Slovensko
12  David Bohn & Carina Schmidt Německo

Čtvrtfinále

13  Hinrik Werner & Jenny Pamperin Německo
14  Kevin Kitir & Birgit Havlik Rakousko
14  Lukas Klönne & Tami Niedick Německo
14  Tomáš Pluhácek & Andrea Drekslerová Česká republika
17  Michael Bartsch & Deborah Sonnenberg Německo
18  Stephan Kampsmeyer & Ann-Kristin Zoller Německo
18  Thilo Negendanck & Pia Artz Německo
20  Cyril Drahý & Aneta Klapkova Česká republika
21  Richard Stromer & Regina Baumeister Německo
22  Jan-Niklas Kaudel & Bianca Materne Německo
22  Carsten Schröder & Josefina Rückewoldt Německo
24  Stefan Buchinger & Anna Weiser Německo
25  Nils Johannsen & Katharina Weidmann Německo

2. kolo (top 51)

26  Alexander Kampsmeyer & Jana Krüger Německo
26  Moritz Reibiger & Litta Herpell Německo
28  Joshua Buck & Lilja Schreiber Německo
28  Janik Festing & Fabiana Butscher Německo
30  Ralf Neukirch & Svenja Birke Německo
30  Julian Peschel & Serena Pfeufer Německo
32  Johannes Borowski & Maren Luers Německo
32  Alexander Von Lennep & Lena Vignold Německo
32  Oliver Weber & Christine Sperling Německo
35  Kai Lemke & Nicole Matzner Německo
35  Milan Marcan & Alica Cutková Slovensko
37  Michel Bänsch & Melanie Bottke Německo
37  Christian Haase & Gina-Julia Lindemann Slovinsko
37  Nik Jason Leyendecker & Eileen Thomke Německo
37  Sascha Ruhnau & Alena Wroblewski Německo
41  Helmut Mravlag & Anna-Maria Kohlmaier Německo
41  Fabian Netzler & Lisa Bäulke Německo
41  Gianluca Salierno & Adriana Luisa Eygermanns Německo
44  Sebastian Klob & Karina Lobinger Německo
44  Maximilian Werner & Vanessa Zumwinkel Německo
44  Jean Frederic Westphal & Lena Keim Německo
47  Lukas Heiland & Whitley Effenberger Německo
47  Kevin Peetz & Vivien Dempwolf Německo
49  Christian Gärtner & Rebecca Kaiser Německo
50  René Jäger & Maria Neumann Německo
50  Matty Schiller & Desireé Schiller Německo

1. kolo (top 60)

52  Benjamin Klatt & Ann-Christin Benner Německo
53  Jan Böhm & Lea Schmiemann Německo
53  Daniel Kogan & Kyra Erckert Německo
53  Richard Mrasek & Christina Vinke Německo
56  Ivo Reitzenstein & Tatiana Reitzenstein Německo
57  Knut Strube & Sandra Lauterbach Německo
58  Daniel Castro & Katja Von Fintel Německo
59  Ingo Meierhoff & Isabel Kupfer Německo
60  Johannes Rudolph & Melanie Flegel Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}