Results from Blue Band of the River Spree - Adult C Latin 2. dubna 2018
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Blue Band of the River Spree
Německo - Berlin 30. března 2018

Adult C Latin 2. dubna 2018

Finále

1  Tom Hennig & Annica Schönefeld Německo
2  Fabian Zientek & Sol A Ban Německo
3  Patrick Gerl & Judith Vass Rakousko
4  David Mieth & Miriam Nagler Německo
5  Dániel Váradi & Adrienn Makovics Německo
6  Fabrice Beaumont & Kimberley Winona Gottensträter Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Fabian Göppel & Kathrin Depner Německo
7  Ruslan Wellner & Victoria Truxa Německo
9  Patrick Cojocaru & Sophia Landsmann Německo
9  Philipp Gesing & Elena Käser Německo
9  Patrick Seebauer & Julia Degen Rakousko
9  Jan Viehof & Lia Heise Německo
13  Jesse Hable & Olga Abramova Německo
14  Philip Burghardt & Jennifer Evers Německo
15  Marcel Müller & Stefanie Helms Německo

Čtvrtfinále

16  Jasper Guldenstein & Zhanna Kasyanych Německo
16  Ralf Neukirch & Svenja Birke Německo
16  Valentin Wacker & Jill Hanna Kremser Německo
19  Thade Egenhoff & Lara Sophie Bort Německo
19  Maik Konigs & Diana Cardeira Trindade Německo
21  Jan-Hinnrich Jacobi & Stefanie Hildebrand Německo
21  Patrick Säckler & Carina Lieblein Německo
23  Christian Fischerauer & Magdalena Müller Německo
24  Leonard Parakenings & Nataliya Nevskaya Německo

2. kolo (top 48)

25  Yannick Van Deest & Vanessa Pies Německo
25  Kevin Kitir & Birgit Havlik Rakousko
25  Filip Thein & Joana Majidova Česká republika
28  Benno Braasch & Wladislawa Hütköper Německo
28  Andrej Kostal & Nina Jurcová Slovensko
28  Christian Schuschke & Melina Hagelauer Německo
31  Eugen Hain & Christin Mahl Německo
31  Mark Morgenthaler & Caterina Cornelius Německo
31  Nikolai Welnhoer & Coletta Braun Německo
31  Noel Welter & Claudia Zwanzig Německo
35  Rico Dietzsch & Liset Fischer Německo
35  Michael Hampel & Johanna Pollen Německo
35  Lukas Heiland & Whitley Effenberger Německo
38  Felix Bergholz & Xenia Weik Německo
38  Moritz Reibiger & Litta Herpell Německo
38  Simon Reinartz & Yvonne Weißkopp Německo
41  Noah Fabio Borst & Lena Henning Německo
41  Philipp Richtmann & Theresa Jodlsperger Německo
41  Rafael Sauer & Sara Schmidt Německo
44  Lukas Viestädt & Leonie Naumann Německo
45  Alexander Heiken & Josefine Poels Německo
46  Alexander Rott & Eleanor North Německo
47  Benjamin Oswald & Maike Grauwickel Německo
48  Robin Till & Juliane Fellendorf Německo

1. kolo (top 70)

49  Jarves Drechsler & Kristin Grumm Německo
49  Yves Fischer & Viktoria Billhardt Německo
49  Jan Jelinski & Anja Wegener Německo
49  Meiko Stellmacher & Veronika Tartakowski Německo
49  Matthias Werner & Birgitt Kröger Německo
49  David Wicki & Magdalena Kucharczyk Německo
55  Christian D´Hein & Silja Alenka Ronschke Německo
55  Michael Wrusch & Annika Wrusch Německo
57  Christoph Behlen & Claudia Perk Německo
57  Amadeus Brud & Lea Hacke Německo
59  Nico Jacumeit & Saskia Weinrich Německo
59  Maximilian Werner & Vanessa Zumwinkel Německo
61  Jacek Armudowicz & Josie Greif Německo
61  Julian Peschel & Serena Pfeufer Německo
63  Sebastian Damm & Lara Schulz Německo
63  Rene John Kerkdyk & Janna Fangmann Německo
63  Marius Zeuch & Betty-Samantha Polle Německo
66  Alexander Baum & Ann-Kristin Grund Německo
66  Stephan Langecker & Tanja Grundmann Německo
68  Peter Spiske & Esther Pludra Německo
69  Thore Heinemann & Felicitas Hanke Německo
70  Rico Von Hollen & Albina Ruf Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}