Results from Blue Band of the River Spree - Adult C Latin 1. dubna 2018
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Blue Band of the River Spree
Německo - Berlin 30. března 2018

Adult C Latin 1. dubna 2018

Finále

1  Fabian Zientek & Sol A Ban Německo
2  Patrick Gerl & Judith Vass Rakousko
3  Tom Hennig & Annica Schönefeld Německo
4  Dániel Váradi & Adrienn Makovics Německo
5  Jan Viehof & Lia Heise Německo
6  Philipp Gesing & Elena Käser Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Martin Koltonowski & Kata Silye Německo
7  David Mieth & Miriam Nagler Německo
9  Hung Nguyen & Jennifer Schalk Německo
10  Patrick Seebauer & Julia Degen Rakousko
11  Andrej Kostal & Nina Jurcová Slovensko
12  Fabrice Beaumont & Kimberley Winona Gottensträter Německo

Čtvrtfinále

13  Daniel Bauer & Kristina Bülhoff Německo
14  Rico Dietzsch & Liset Fischer Německo
14  Maik Konigs & Diana Cardeira Trindade Německo
16  Amadeus Brud & Lea Hacke Německo
17  Noel Welter & Claudia Zwanzig Německo
18  Christian Fischerauer & Magdalena Müller Německo
19  Marcel Müller & Stefanie Helms Německo
19  Lukas Viestädt & Leonie Naumann Německo
19  Nikolai Welnhoer & Coletta Braun Německo
22  Yannick Van Deest & Vanessa Pies Německo
22  Eugen Hain & Christin Mahl Německo
24  Christoph Behlen & Claudia Perk Německo
24  Alexander Heiken & Josefine Poels Německo

2. kolo (top 48)

26  Ralf Neukirch & Svenja Birke Německo
26  Leonard Parakenings & Nataliya Nevskaya Německo
26  Carsten Schröder & Josefina Rückewoldt Německo
26  Sven Batista Steinbach & Nina Fleck Valls Německo
30  Philip Burghardt & Jennifer Evers Německo
30  Valentin Wacker & Jill Hanna Kremser Německo
32  Filip Thein & Joana Majidova Česká republika
33  Lukas Heiland & Whitley Effenberger Německo
34  Jacek Armudowicz & Josie Greif Německo
34  Felix Bergholz & Xenia Weik Německo
34  Benno Braasch & Wladislawa Hütköper Německo
34  Thade Egenhoff & Lara Sophie Bort Německo
34  Alexander Rott & Eleanor North Německo
34  Michael Wrusch & Annika Wrusch Německo
40  Jasper Guldenstein & Zhanna Kasyanych Německo
40  Michael Hampel & Johanna Pollen Německo
40  Kevin Kitir & Birgit Havlik Rakousko
40  David Wicki & Magdalena Kucharczyk Německo
44  Simon Reinartz & Yvonne Weißkopp Německo
45  Ruslan Wellner & Victoria Truxa Německo
46  Jan-Hinnrich Jacobi & Stefanie Hildebrand Německo
47  Patrick Säckler & Carina Lieblein Německo
48  Christian Schuschke & Melina Hagelauer Německo

1. kolo (top 76)

49  Julian Peschel & Serena Pfeufer Německo
49  Moritz Reibiger & Litta Herpell Německo
49  Matthias Werner & Birgitt Kröger Německo
52  Christian D´Hein & Silja Alenka Ronschke Německo
53  Patrick Cojocaru & Sophia Landsmann Německo
53  Jan Jelinski & Anja Wegener Německo
53  Maximilian Werner & Vanessa Zumwinkel Německo
56  Peter Spiske & Esther Pludra Německo
57  Nico Jacumeit & Saskia Weinrich Německo
57  Mark Morgenthaler & Caterina Cornelius Německo
57  Sascha Ruhnau & Alena Wroblewski Německo
60  Noah Fabio Borst & Lena Henning Německo
60  Sebastian Damm & Lara Schulz Německo
60  Steffen Richter & Marimel Aurelia Mayer Německo
60  Marius Zeuch & Betty-Samantha Polle Německo
64  Yves Fischer & Viktoria Billhardt Německo
65  Robin Till & Juliane Fellendorf Německo
66  Meiko Stellmacher & Veronika Tartakowski Německo
67  Alexander Baum & Ann-Kristin Grund Německo
67  Rico Von Hollen & Albina Ruf Německo
69  Knut Strube & Sandra Lauterbach Německo
70  Marco Kühne & Lisa Bork Německo
70  Michael Loth & Mara Drescher Německo
70  Benjamin Oswald & Maike Grauwickel Německo
70  Matthias Thurow & Tabea Langer Německo
74  Thore Heinemann & Felicitas Hanke Německo
75  Sascha Henke & Tanja Hemken Německo
75  Daniel Puschmann & Selina Helmbold Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}