Results from Blue Band of the River Spree - Adult B Standard 31. března 2018
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Blue Band of the River Spree
Německo - Berlin 30. března 2018

Adult B Standard 31. března 2018

Finále

1  Kevin Khan & Mercedes Pfaff Německo
2  Martin Davong & Luisa Uschkurat Německo
3  Dominik Heußner & Rebekka Stahnke Německo
4  Pascal Etzold & Carolin-Sophie Mäder Německo
5  Fabian Tomaschko & Tatjana Beinhauer Německo
6  Lorenz Semmler & Sonja Bleichert Rakousko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Andrei Christian Milinovici & Katharina Wichmann Německo
8  Janik Mühe & Franziska Dörries Německo
9  Markus Ihben & Anna Heuer Německo
10  Albi Ballata & Klara Ballata Německo
10  Günter Ellrot & Alexandra Schewski Německo
12  Markus Winner & Corinna Endisch Německo

Čtvrtfinále

13  Christian Hausmann & Janine Knop Německo
14  Andreas Lenz & Irina Westermayer Německo
15  Marc Hörnig & Sophie Uhlmann Německo
16  Robert Friedrich & Finja Rieper Německo
17  Viktor Jarolímek & Veronika Kúdelová Česká republika
18  René Strahl & Nadine Munch Německo
19  Tobias Wielgosch & Frederike Kamieth Německo
20  Matthias Jakobi & Chiara Franken Německo
20  Joseph Salzberger & Elise Reußner Německo
22  Maximilian Moll & Julia Wilhelm Německo
23  Max Zimmermann & Mirabelle Siering Německo
24  Martin Blohmer & Vanessa Karge Německo

2. kolo (top 38)

25  Jonas Broel & Susanne Kurz Německo
25  Otto Dutt & Greta Walter Německo
25  Florian Mizgajski & Natascha Franzke Německo
28  Corbinian Butz & Julia Zwiesler Německo
29  Manuel Magin & Constanze Brückner Německo
30  Daniel Schmidt & Janina Klingenberg Německo
30  Kevin Schrapp & Nadine Hembrock Německo
30  Michael Wrusch & Annika Wrusch Německo
33  Benjamin Hanczyk & Joanna Borree Německo
34  Fabian Göppel & Kathrin Depner Německo
35  Mark-sebastian Krüger & Tabea Mayerhoff Německo
35  Moritz Reiser & Antonia Schwarz Německo
37  Joachim Mohrmann & Katja Fiske Německo
38  René-Pascal Dennes & Maria Röske Německo

1. kolo (top 59)

39  Dennis Heide & Jennifer Reul Německo
40  Christopher Jung & Lea Pape Německo
41  Heiko Friedrichs & Diana Theis Německo
41  Lennart Heide & Nicole Schierholz Německo
41  Marian Turowski & Monika Schöffler Německo
44  Oliver Gerberding & Katharina-Sophie Isleif Německo
44  Florian Hellwig & Katharina Ohmes Německo
44  Christopher Lennart Heuser & Hanna Irina Wrede Německo
44  Alexander Sas & Sandra Fuchs Rakousko
48  Chris Schulz & Cindy Voeltz Německo
49  Joscha Lindemann & Lea Kölber Německo
49  Benjamin Ostermair & Stefanie Ostermair Německo
49  Jan Path & Daniela Tobelmann Německo
52  Yves Fischer & Viktoria Billhardt Německo
53  Björn Reimer & Siren Ruhs Německo
53  Wolfram Troeder & Claudia Troeder (aka Zimmermann) Německo
55  Marco Blickensdorf & Annett Fuchs Německo
55  Stefan Gaadt & Nadine Pallmer Německo
55  Peter Spiske & Esther Pludra Německo
55  Rüdiger Thies & Emily Neubauer Německo
59  Mirco Gerdau & Svenja Wettering Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}