Results from Blue Band of the River Spree - Adult B Standard 30. března 2018
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Blue Band of the River Spree
Německo - Berlin 30. března 2018

Adult B Standard 30. března 2018

Finále

1  Martin Davong & Luisa Uschkurat Německo
2  Kevin Khan & Mercedes Pfaff Německo
3  Fabian Tomaschko & Tatjana Beinhauer Německo
4  Dominik Heußner & Rebekka Stahnke Německo
5  Pascal Etzold & Carolin-Sophie Mäder Německo
6  Andrei Christian Milinovici & Katharina Wichmann Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Andreas David Leurs & Julia Gahl Německo
7  Maximilian Moll & Julia Wilhelm Německo
9  Markus Ihben & Anna Heuer Německo
9  René Strahl & Nadine Munch Německo
11  Christian Hausmann & Janine Knop Německo
12  Jonas Broel & Susanne Kurz Německo
13  Lorenz Semmler & Sonja Bleichert Rakousko

Čtvrtfinále

14  Joseph Salzberger & Elise Reußner Německo
15  Günter Ellrot & Alexandra Schewski Německo
15  Janik Mühe & Franziska Dörries Německo
17  Robert Friedrich & Finja Rieper Německo
18  Tomas Paprciak & Michaela Badikova Slovensko
19  Corbinian Butz & Julia Zwiesler Německo
19  Viktor Jarolímek & Veronika Kúdelová Česká republika
19  Kevin Schrapp & Nadine Hembrock Německo
22  Ferenc Domröse & Paulina Reddemann Německo
22  Tobias Wielgosch & Frederike Kamieth Německo
24  Patrick Althoff & Sarah Toepfer Německo

2. kolo (top 36)

25  Albi Ballata & Klara Ballata Německo
25  René-Pascal Dennes & Maria Röske Německo
25  Benjamin Hanczyk & Joanna Borree Německo
28  Lennart Heide & Nicole Schierholz Německo
29  Martin Blohmer & Vanessa Karge Německo
30  Camillo Sulzer & Eva Wigger Německo
31  Yves Fischer & Viktoria Billhardt Německo
32  Florian Mizgajski & Natascha Franzke Německo
32  Daniel Schmidt & Janina Klingenberg Německo
34  Max Zimmermann & Mirabelle Siering Německo
35  Matthias Jakobi & Chiara Franken Německo
36  Moritz Reiser & Antonia Schwarz Německo

1. kolo (top 59)

37  Andreas Lenz & Irina Westermayer Německo
37  Manuel Magin & Constanze Brückner Německo
39  Otto Dutt & Greta Walter Německo
40  Michael Wrusch & Annika Wrusch Německo
41  Christopher Lennart Heuser & Hanna Irina Wrede Německo
41  Marian Turowski & Monika Schöffler Německo
43  Heiko Friedrichs & Diana Theis Německo
43  Florian Hellwig & Katharina Ohmes Německo
45  Jörn Ruhe & Sita Ruhe Německo
46  Dennis Heide & Jennifer Reul Německo
46  Joscha Lindemann & Lea Kölber Německo
46  Joachim Mohrmann & Katja Fiske Německo
49  Benjamin Ostermair & Stefanie Ostermair Německo
50  Alexander Sas & Sandra Fuchs Rakousko
50  Jonas Schönberger & Mona Schleipfer Německo
52  Christopher Jung & Lea Pape Německo
52  Marcello De Luca & Lena Fahrian Německo
52  Jan Path & Daniela Tobelmann Německo
55  Oliver Gerberding & Katharina-Sophie Isleif Německo
56  Felix Mählis & Luise Heine Německo
57  Stefan Gaadt & Nadine Pallmer Německo
58  Rüdiger Thies & Emily Neubauer Německo
59  Mirco Gerdau & Svenja Wettering Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}