Results from Blue Band of the River Spree - Adult A Standard 31. března 2018
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Blue Band of the River Spree
Německo - Berlin 30. března 2018

Adult A Standard 31. března 2018

Finále

1  Kirill Vovk & Andrea Sviridova Německo
2  Julian Duldner & Louisa Wasmeier Německo
3  Enzo Skoppek & Lisa Ramke Německo
4  Maximilian Schmidtke & Anja Viereck Německo
5  Vlad Milinovici & Victoria Ghadiri Německo
6  Christoph Staub & Melanie Rosa Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Timo Litke & Michelle Urich Německo
7  Sergej Sonnemann & Nadine Mierke Německo
7  Martin Tomášek & Wanda Mazuchová Česká republika
10  Thomas Lang & Alina Fursattel Německo
10  Jasha Nesteriuk & Dorothee Brinkmann Německo
12  Phillip Kaiser & Lisa Gericke Německo

Čtvrtfinále

13  Julian Groß & Hannah Bosch Německo
14  Roman Miller & Anastasia Konor Německo
14  Julius Reimer & Hanna Kalpakidis Německo
16  Marian Edlhaimb & Carina King Rakousko
16  Ole Justus Roth & Sophie Gerth Německo
18  Sebastian Sattler & Madelin Franka Německo
18  Paul Schwarze & Cindy Rudolph Německo
20  Paul Worm & Viktorija Gopko Rakousko
21  Patrick Vrielmann & Marit Poffers Německo
22  Joep Mutsaerts & Wiebke Weiland Německo
22  Sebastian Triebel & Franziska Mennicke Německo
22  Robert Ziener & Marie Bönisch-Etzkorn Německo

2. kolo (top 39)

25  Alexander Meier & Stefanie Schneider Německo
26  Peer Thore Stricker & Dana Carolin Wilhelmsen Německo
27  Leon Falke & Anastasiya Shishkina Německo
28  Paul Klopper & Johanna Guby Německo
28  Jens Kothe & Celine Sejdijaj Německo
30  Carsten Wirth & Maria Kretschmann Německo
31  Christopher Lambert & Johanna Dierks Německo
31  Patrick Regn & Carolin Lerch Německo
31  Alexander Schmidt & Sarah Fehrmann Německo
31  Andrej Simko & Marcela Smrhova Česká republika
35  Marvin Fischer & Daphne Fischer Německo
36  Jonas Jundt & Marilena Jundt Německo
37  Kevin Weinhold & Tanja Hense Německo
38  Petr Dusek & Petra Duskova Česká republika
38  Stefan Missbach & Leontine Linck Německo

1. kolo (top 50)

40  Johannes Altmann & Emily Lang Německo
41  Daniel Liermann & Julia Reichmann Německo
42  Markus Winter & Irina Babakova Německo
43  Christian Kanew & Stefanie Müller Německo
44  Tobias Hackl & Marion Oldoff Německo
45  Peter Koch & Melissa Hagel Německo
46  Sebastian Baumgärtner & Teresa Miriam Herzog Německo
47  Nico Viedt & Maren Günzel Německo
48  Moritz Knaut & Simone Welge Německo
48  Constantin Wenzel & Lena Klein-Steding Německo
50  Mathias Buhrow & Franziska Grube Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}