Results from Blue Band of the River Spree - Adult A Latin 1. dubna 2018
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Blue Band of the River Spree
Německo - Berlin 30. března 2018

Adult A Latin 1. dubna 2018

Finále

1  Christian Hassenstein & Nicola Grote Německo
2  Alexander Chaustov & Maike Finke Německo
3  Alexander Kopka & Michelle Casjens Německo
4  Carlos Ortiz Garcia & Christina Mertin Německo
5  Lukas Witte & Veronika Berger Německo
6  Nikita Yerokhim & Ella Muhademagic Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Nicolas Brauner & Anna Grünwald Německo
8  Dobrin Petrov & Isabelle Sigl Německo
9  René Friesacher & Alexandra Dostal Rakousko
10  Christoph Dres & Danijela Mandic Německo
10  Michel Spiro & Franziska Streeb Německo
12  Malte Hirnich & Sabrina Tetzlaff Německo
12  Lukas Trommer & Kassandra Kuschk Německo

Čtvrtfinále

14  Thomas Lennefer & Natalia Straube Německo
15  Robin-René Hartung & Alina Just Německo
15  Alexander Scheifele & Alina Sibin Německo
15  Markus Vlcek & Zwantje Bergmann Německo
18  Tilman Levine & Celine Balthasar Německo
19  Berk Cihan & Julie Liu Německo
19  Felix Lever & Franziska Doll Německo
21  Robin Aufm Kamp & Katrin Von Buttlar Německo
22  Fabian Geukens & Julia Mindermann Německo
23  Ulrich Lauerer & Sandra Paunovic Německo
24  Moritz Horner & Desireé Bieronski Německo
25  Falk Jensen & Veronika Stritzke Německo

2. kolo (top 52)

26  Arno Klocker & Juliane Braun Německo
27  Julian Eggers & Laura Diers Německo
27  Vedran Nedelkovski & Isabella Mayr Rakousko
29  Phillip Kozlowski & Greta Palotas Německo
29  Justin Peterson & Rebecca Seebacher Německo
31  Timo Litke & Michelle Urich Německo
31  Pablo Minuzzi & Ida-Maria Jahn Německo
33  Max Gruner & Sophie Bretschneider Německo
34  Hjarne Kronenberg & Ieva Martinkeviciute Německo
34  Daniel-Kerim Schlingensiepen & Alexandra Taran Německo
36  Christian Elert & Alexandra Litke Německo
37  Maksym Shulyatskyy & Miriam Stein Německo
38  Daniel Irmler & Veronika Burghardt Německo
39  Marvin Fischer & Daphne Fischer Německo
39  Pascal Kuna & Karolina Muschak Německo
39  Jannes Repke & Charlotte Großmann Německo
42  Maximilian Schmidt & Marie Schwarz Německo
43  Lars Quella & Lea-Sophie Pohle Německo
43  Moritz Thede & Jessica Neef Německo
45  Thomas Steinegger & Sophie Schubert Německo
46  René Schulte & Diana Kleingarn Německo
46  Tobias Stark & Tabea Klemm Německo
48  Malte Buck & Madlen Ludemann Německo
48  Sebastian Lambrecht & Giulia Claussen Německo
48  Fynn Rumberg & Jil Guse Německo
51  Manfred Thurm & Sabrina Gild Německo
52  Martin Zoellner & Christiane Schmeichel Německo

1. kolo (top 79)

53  Markus Ihben & Anna Heuer Německo
53  Jens Kothe & Celine Sejdijaj Německo
53  David Stark & Naomi Stark Německo
56  Florian Entenfellner & Kathleen Voigt Německo
56  Dennis Heide & Jennifer Reul Německo
58  Lennart Ditmann & Canan Klingseisen Německo
58  Markus Winter & Irina Babakova Německo
60  Denis Bachmann & Sophie Peters Německo
60  Michael Schülke & Luisa Griesbaum Německo
62  Artjom Lalafarjan & Katja Jagiello Německo
62  Philipp Nickels & Lynn Nickels Německo
64  Kai Becker & Miriam Stephanie Bartkowiak Německo
65  Christian Grimm & Nadine Raum Německo
65  Martin Neukamp & Lena Sabisch Rakousko
67  Markus Caspers & Carolin Reiter Německo
68  Niklas Simakov & Cara-Madleen Knust Německo
69  Dominic Thutewohl & Mariann Thutewohl (aka Bánki) Německo
70  Maurice Marschall & Imke Teuchert Německo
71  Markus Ehlert & Lisa Lippok Německo
71  Friedrich Ueberreiter & Nikola Tomkow Německo
73  Jonas Neuner & Anastasia Shcherbakova Německo
74  Klaus Kürzinger & Julia Schulze Německo
74  Nico Viedt & Maren Günzel Německo
74  Lukas Voigt & Christine Hamer Německo
77  Jöns Baumm & Ingar Baumm Německo
78  Eike Wenzel & Paula Eldag Německo
79  Eddi Neufert & Nastasja Golant Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}