Results from Blackpool Dance Festival 2019 - Amateur Latin 27. května 2019
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Blackpool Dance Festival 2019
Anglie - Blackpool 23. května 2019

Amateur Latin 27. května 2019

Finále

1  Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina USA
2  Klemen Prasnikar & Alexandra Averkieva Slovinsko
3  Petar Daskalov & Zia James Anglie
4  Damir Haluzan & Anna Mashchyts Slovinsko
5  Salvatore Sinardi & Viktoriya Kharchenko Itálie
6  Austin Joson & Nino Dzneladze USA
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [20] Darren Hammond & Milla Lykke Jihoafrická republika
8  [15] Adam Hathazi & Morgana Lakatos-Hayward Anglie
9  [13] Tagyr Mansurov & Alexandra Kondrashova USA
10  [9] Alexander Chernositov & Arina Grishanina USA
10  [9] Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukrajina
12  [5] Joel Lopez & Kristina Bespechnova Španělsko

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

13  [18] Sam Shamseili & Liza Lakovitsky Dánsko
14  [17] Anton Lam-Viri & Anastasiya Savinskaya Rusko
14  [17] Lloyd Perry & Rebecca Scott Anglie
16  [16] Sergey Maksyuta & Valeriya Verstova Rusko
17  [15] Tal Livshitz & Ilana Keselman USA
18  [13] Carlos Gu & Susan Sun Čína
19  [11] Francesco Garofalo & Magda Strzesnicka Itálie
20  [9] Aleksandr Zevelev & Alina Agarkova Rusko
21  [8] Wu Liu Fu & Elena Rabinovich Čína
21  [8] Tang Yi Ming & Huang Xin Yi Čína
23  [6] Denys Drozdyuk & Antonina Skobina USA
24  [4] Adelmo Mandia & Leah Rolfe Anglie

Round 5 (top 50)

25  [20] Petur Fannar Gunnarsson & Polina Oddr (aka Shevchuk) Island
26  [19] Grigoriy Golodnov & Oleksandra Burakova Ukrajina
27  [18] Roman Gerbey & Oksana Lukyanenko Ukrajina
27  [18] Nikita Polyakov & Aleksandra Skripnikova Rusko
29  [17] Chengyu Ge & Zicheng Wu Čína
29  [17] Nikita Pavlov & Ekaterina Sharanova Rusko
29  [17] Igor Wilczynski & Irina Grishina Polsko
32  [16] Nikolai Tarasov & Sarah Nolan USA
33  [15] Valeriu Leontiev & Line Martin Smed Dánsko
33  [15] Ilya Sizov & Arina Voloshina Rusko
33  [15] Aimadi Zhang & Jia Hao Yue Čína
36  [13] Giacomo Ballarin & Alessia Altieri Itálie
36  [13] Evgeni Kuzin & Ulyana Maksimkina Rusko
38  [12] Maksim Bigus & Angelina Rozgon Ukrajina
38  [12] Nikolay Chernov & Adele Zaikman Rusko
38  [12] Andrea Palomba & Lyubina Kuznetsova Itálie
41  [11] Aleksandr Andreichev & Kristina Nikiforova Rusko
41  [11] Mikhail Popov & Anastasiya Dubrovskaya Rusko
43  [10] Maksim Bodnar & Olga Kuzmenko Ukrajina
43  [10] Ewoud Fidom & Melanie Weiler Holandsko
43  [10] Dmitriy Semeshkin & Karina Zadoyan Rusko
46  [8] Denis Kazakov & Julia Kowalczyk Polsko
47  [7] Angelo Serena & Natalia Horvathova Itálie
48  [6] Mateusz Ostrowski & Marzena Dykman (aka Dudek) Polsko
48  [6] Pirayut Saharifa & Iryna Shved Thajsko
50  [3] Jakub Drmota & Magdalena Baranowska Polsko

4. kolo (top 102)

51  [20] Svyatoslav Gerasimov & Anastasiya Zakharchuk Rusko
51  [20] Marko Yong-Kun Long & Victoria Jia-Ni Cheng Čína
51  [20] Vilem Parik & Jana Sigutova Česká republika
51  [20] Jun Wei Zhang & Hu Wen Li Čína
55  [19] Michal Bartkiewicz & Wiktoria Omyla Polsko
56  [18] Kevin Baccanale & Darya Palishchuk Itálie
57  [17] Kirill Aleksandrov & Veronika Tamarova Rusko
57  [17] Konrad Gadko & Angelika Jaszewska Polsko
57  [17] Ernest Jelen & Agata Faber Polsko
57  [17] Nikolay Parshikov & Alena Guryanova Rusko
57  [17] Nikita Pavinskiy & Polina Korotkova Rusko
57  [17] Marius Toperczer Muresan & Claudia Ketonen Finsko
63  [16] Cristian Priori & Dasha Loginova Itálie
63  [16] Artur Solomovych & Elena Boyko Ukrajina
65  [15] Argiris Argiropoulos & Ann Jajanidze Řecko
65  [15] Ilya Filimonov & Anastasiya Torikova Rusko
65  [15] Andrzej Jarosz & Anna Khrycheva Polsko
65  [15] Konstantin Kaftan & Aleksandra Povzun Rusko
69  [14] Jason Cicard & Regina Kleinfelder Francie
69  [14] Maksim Melikhov & Lyubov Shatskaya Rusko
69  [14] Alessandro Palmisano & Sofie Svenninggaard Itálie
69  [14] Kwok Chun Sing & Xiezhuoyi Fen Čína
73  [13] Sergiy Chernykov & Mariya Kuryanova Ukrajina
73  [13] Vadim Shvidanenko & Diana Nonik Ukrajina
73  [13] Chaochen Yan & Aoxue Kong Čína
76  [12] Cosimo Barra & Diana Sharipova Itálie
76  [12] Darren Morrissey & Klaudia Zaniewska Anglie
76  [12] Stanislav Traci & Anastasia Odobescu Moldávie
79  [11] Denis Fesenko & Kristina Mendela Ukrajina
79  [11] Hyeong-Keun Kim & Su Yeon Ko Korea (Jižní)
81  [10] Matteo Cossu & Anna Scintu Itálie
81  [10] Nikita Gordenkov & Bella Bakarova Rusko
81  [10] Valentyn Torkot & Anastasiya Kvurt Ukrajina
81  [10] Cheng Yu & Huang Huihui Čína
85  [9] Oskar Dziedzic & Magdalena Tarnowska Polsko
85  [9] Simone Giraldi & Alice Fabrizi Itálie
85  [9] Stefano Grassi & Korina Travis Anglie
85  [9] Elliot Hyrycz & Katerina Samonas Anglie
85  [9] Kamil Kuroczko & Sara Janicka Polsko
85  [9] Lorenzo Magnante & Beatrice Fabi Itálie
91  [8] Marco Bonavolta & Benedetta Vari Itálie
91  [8] Shim Young Eun & Giulia D'Alessandro Korea (Jižní)
91  [8] Andreas Ioannou & Martha Birli Řecko
91  [8] Domenico Nesta & Elena Rovere Itálie
91  [8] Vladimir Usov & Elizaveta Dvoryanova Rusko
91  [8] Maciej Walczak & Anna Piaseczna Polsko
97  [7] Maksymilian Duraj & Joanna Chwastowska Polsko
97  [7] Samuel Santarelli & Elisa Brunetti Itálie
97  [7] Xin Zhou & Yanyan Xu Čína
100  [6] Mieszko Maslowski & Monika Pasek Polsko
101  [5] Mihai Paraschiv & Irina Elena Tudorache Rumunsko
102  [4] Yao Chen & Ji Xiang Čína

3. kolo (top 142)

103  [25] Charles Zhiqian Bai & Sabrina Qian Čína
103  [25] Igor Erokhin & Svetlana Erokhina (aka Selyanina) Rusko
103  [25] Tomasz Glowka & Paulina Toczek Polsko
103  [25] Szymon Korbanek & Kornelia Korbanek Polsko
103  [25] Nikita Kuzmin & Nicole Wirt Německo
103  [25] Pavel Lysyy & Ekaterina Novikova Rusko
103  [25] Taras Savitskyy & Yulia Koshkina USA
110  [24] Ron Garber & Klaudia Petriti USA
110  [24] Volodymyr Nyelyenson & Mariya Lukovets Ukrajina
110  [24] Casey Treu & Kayci Treu (aka Kirkham) USA
113  [23] Pawel Bartelik & Magdalena Kowal Polsko
113  [23] Andy Kao & Mrina Zuo Honkong
113  [23] Danil Parkin & Viktoriya Sermyagina Rusko
113  [23] Ivan Raditsa & Yuliya Tarabrina Rusko
113  [23] Matvey Shevelev & Vitalina Gigashvili Rusko
118  [22] Jorgen Buse & Minjung Jun Dánsko
118  [22] Ilya Gavrikov & Elizaveta Semashko Rusko
118  [22] Roberto Santoro & Mariarita Guarino Itálie
118  [22] Guangyan Yu & Jianqiu Xu Čína
118  [22] Nazar Zakharchenko & Anastasiia Rozdabara Ukrajina
123  [21] Daniil Dozorov & Yuliya Trescheva Rusko
123  [21] Yu Fengyue & Zhao Ruitong Čína
123  [21] Sebastian Gulaj & Aleksandra Drobna Polsko
123  [21] Marcello Mecocci & Maria Vittoria Moccia Itálie
123  [21] Kwon Bo Son & Cho Sohwi Korea (Jižní)
123  [21] Robert Virenius & Veera Hedman Finsko
129  [20] Damian Kardasinski & Daria Syta Polsko
129  [20] Jason Lozin & Maria Baikova USA
129  [20] Bruno Rocha & Barbara Catarina Marques Portugalsko
129  [20] Aleksandr Ryabtsev & Mariya Oblakova Rusko
129  [20] Sergey Yurchenko & Nina Chernyshova Rusko
134  [18] Sander Daamen & Mélissa Manders Holandsko
135  [17] Oleksandr Martsynyuk & Nicole Duque Ukrajina
135  [17] Yuri Rezepin & Ellina Sazhina Rusko
135  [17] Jamie Smuts-Steyn & Helena Alabaf Anglie
138  [16] Lukas Chmelik & Zuzana Stastna Česká republika
138  [16] Kazuki Hachiya & Madoka Minakawa Japonsko
138  [16] Weitian Shao & You Yi Cai Čína
138  [16] Egor Yakovlev & Anastasiya Golubeva Rusko
142  [14] Jason Tuxen & Asta Bjorn Ivarsdottir Dánsko

2. kolo (top 223)

143  [19] Brian Dibnah & Georgiana Anamaria Muja Nový Zéland
143  [19] Kirill Dovzhik & Lydia Hall Anglie
143  [19] Sergey Efremov & Viktoriia Antoniuk Ukrajina
143  [19] Steven Greenwood & Jessica Bull Austrálie
143  [19] Alex Maslanka & Christine Budniak Kanada
143  [19] Shota Suzuki & Chihiro Suzuki Japonsko
143  [19] Wang Da Yu & Chen Jia Čína
143  [19] Artem Zhychuk & Natasha Shevchenko USA
151  [18] Giorgi Choliashvili & Maria Kamenidi Řecko
151  [18] Simone Iannuzzi & Tove Villfor Švédsko
151  [18] Denys Leonidov & Valeriya Bushuk Ukrajina
151  [18] Artem Semenov & Darya Markina Rusko
151  [18] Declan Taylor & Victoria Akhurst Austrálie
151  [18] Yung Hsuan Teng & I Chieh Su Tchaj-wan
151  [18] Mateusz Wiercioch & Magdalena Bandelewicz Polsko
151  [18] Le Zhou & Qian Zeng Čína
159  [17] Lennart Ditmann & Canan Klingseisen Německo
159  [17] Mateusz Dreling & Sylwia Gorczyca Polsko
159  [17] Andrea Di Martino & Ilaria Buioni Itálie
159  [17] Se Hyeon Oh & Hye Won Lee Korea (Jižní)
159  [17] Vasiliy Paratuy & Natalya Stadnichenko Rusko
159  [17] Francisco Sá & Marcia Rocha Portugalsko
159  [17] Rami Schehimi & Susan Fichte Německo
159  [17] Kamil Szymczak & Dominika Mliczek Polsko
159  [17] Antonio Valerio & Valentina Avagliano Itálie
168  [16] Aaron Flynn & Niamh Curtin Irsko
168  [16] Denis Galanin & Anastasiia Pavlova Rusko
168  [16] Aleksandr Ivanov & Lisa Ruf Německo
168  [16] Dong Jin Lee & Chae Young Kim Korea (Jižní)
168  [16] Christian Skibsrud & Olivia Oates Anglie
173  [15] Joao Jesus & Soraia Oliveira Portugalsko
173  [15] Vyacheslav Kotov & Weronika Jedwabna Polsko
173  [15] Mathew Nicholson & Wendy Yuanxin He Austrálie
173  [15] Matthew Stickels & Holly Smyth Anglie
173  [15] Zhao Yang & Ya Ni Zeng Čína
173  [15] Tseng Yu-Chen & Ema Nohalova Tchaj-wan
173  [15] Anton Yurusov & Diana Romashko Rusko
180  [14] Olexandr Bakharyev & Darya Kravchuk Řecko
180  [14] Flavio Martins Desa & Alessia Castrovinci Švýcarsko
180  [14] Tilemachos Fatsis & Elisavet Mantani Řecko
180  [14] Luciano Iera & Rosaria Segreto Itálie
180  [14] Dariusz Jablonski & Karolina Poniatowicz Polsko
180  [14] Chao Liu & Meng Ge Sun Čína
180  [14] Fabio Oliva & Jenifer Luisa Metallo Anglie
180  [14] Artem Podolskiy & Evgeniya Kulakova Rusko
180  [14] Lyubomir Yakimov & Valentina Markova Bulharsko
180  [14] Kim Dong Yeon & Se In Kim Korea (Jižní)
180  [14] Bowen Yi & Weijing Luo Čína
191  [13] Eric Groysman & Alice Muraru USA
191  [13] Yeh Hung & Kao Sheng Wen Tchaj-wan
191  [13] Albert Kosinski & Anna Ponomar Polsko
191  [13] Bogdan Alexandru Voicu & Ana Maria Dima Holandsko
191  [13] James Wu & Chloe Chen Tchaj-wan
191  [13] Nicholas Yue & Lindsey Lum Singapur
191  [13] Hongshan Zhou & Miao Yamin Čína
198  [12] Jan Albeck & Nicola Helm Německo
198  [12] Evgen Lotorev & Alena Pilipenko Ukrajina
198  [12] Leo Pusa & Inka Hakomaki Finsko
198  [12] Jung Woo Seo & Seo Hee Hwang Korea (Jižní)
198  [12] Jiawen Yin & Shuoluan Shi Čína
203  [11] Alexandru Gheorghe Catalin & Caitlin Verner Anglie
203  [11] Steven Dean & Krystal Leggett Anglie
203  [11] Zheng Huang & Cong Cong Pang Čína
203  [11] Martin Ianchev & Asia Katsarska Bulharsko
203  [11] Alexander Whyatt & Amy Hancock Anglie
208  [10] Mirko Delle Fratte & Ylenia Chiattone Itálie
208  [10] Lorenzo Izzo & Magdalena Lubaszewska Itálie
208  [10] Kim Jihu & Yun Jiha Korea (Jižní)
208  [10] Robert Zawadzki & Alina Shkliaruk Polsko
212  [9] Roman Gopaytsa & Yuliya Kirichenko Ukrajina
212  [9] Anton Ivanyshyn & Ganna Litvinovich Ukrajina
214  [8] Marco Martello & Ayde Romina Ladogana Itálie
215  [7] Cristofaro Bellantuono & Doris Piano Itálie
215  [7] Viktor Nugaev & Vasilisa Rudakova Rusko
215  [7] Anton Rachitskiy & Yuling Chen Čína
215  [7] Hong Yu Xian & Guo Xin Yue Čína
219  [6] Sam Ardekani & Fanny Sandegren Švédsko
219  [6] Tudor Balan & Nina Modak Anglie
219  [6] Keigo Oshikawa & Tomoyo Wada Japonsko
219  [6] Yuoming Xiao & Wenjing Zhang Čína
223  [4] Artur Nawrat & Monika Wieclav Česká republika

1. kolo (top 314)

224  [21] Daniele Bellini & Alessia La Parola Itálie
224  [21] Pietro Brega & Mia Gabusi Itálie
224  [21] Aleksey Larin & Lyudmila Turchina Rusko
224  [21] Parker Lynn & Monica Lee USA
224  [21] Mathieu Marechal & Lauren Claydon Anglie
224  [21] Federico Marianasonte & Federica Salute Itálie
224  [21] Jaroslav Novak & Edita Hagarova Česká republika
224  [21] Mattia Rolla & Oresta Vielaviciute Itálie
224  [21] Radim Vyslouzil & Anna Sloukova Česká republika
224  [21] Tae-Woo Yeom & Park Seonhee Korea (Jižní)
224  [21] Xu Dong Zang & Jiang Yangyang Čína
235  [20] Yu Bowen & Xia Fan Čína
235  [20] Daniel Camacho & Camila Arboleda Ecuador
235  [20] Winston Gaqui & Amanda Poelzer Kanada
235  [20] Tatsuki Matsuo & Mayu Nishikawa Japonsko
235  [20] Pavel Rozinkov & Mariya Rublevski Rusko
235  [20] Alfie Sadowski & Olivia Ng Anglie
235  [20] Daniel Smuts-Steyn & Danielle Rowe Anglie
235  [20] Tobias Thobe & Hanna Junk Německo
235  [20] Ming Hsiu Tsai & Tin Chung Liu Tchaj-wan
244  [19] Per Almberg & Emese Bengtsberg (aka Farsang) Švédsko
244  [19] Andriy Besyedin & Amanda Herrschaft USA
244  [19] Tianci Ma & Kerys Borg Anglie
244  [19] Kamil Oleksiak & Olivia Niedziolka Anglie
248  [18] Gianluca Bonavolta & Rita Desiderio Itálie
248  [18] Li Shih Chien & Shih Mu Hsuan Tchaj-wan
248  [18] Diogo Ferreira & Raquel Vasconcelos Ferreira Portugalsko
248  [18] Cyprian Kapitan & Wiktoria Drozd Polsko
248  [18] Giannis Margaritis & Georgia Zoi Řecko
248  [18] Grigoriy Naumov & Galina Fominykh Rusko
248  [18] Stefan Tilp & Nicola Niesel Německo
248  [18] Ziwang Xie & Qin Wang Čína
256  [17] Daniel Jurca & Emilia Scherfelova Slovensko
256  [17] Kai Kang & Xi Ya Tian Čína
256  [17] Brandon Keck & Makayla Bezzant USA
256  [17] Peng Mingcheng & Tang Wuxiang Čína
256  [17] Kavin Rathna & Haijiao Long Čína
256  [17] Zhanhua Wang & Lianying Wu Čína
262  [16] Charlie Billington & Georgina Bondfield Nový Zéland
262  [16] Berkay Cihan & Jelena Kölble Německo
262  [16] Ryley Connelley & Jenna Smith USA
262  [16] Aleksey Dikalyuk & Ripsime Dikalyuk (aka Khachatryan) Rusko
262  [16] Martin Hejhal & Nikola Langerova Česká republika
262  [16] Yue Hu & Cai Shiyu Čína
262  [16] Anton Jasinskiy & Oleksandra Yasinskaya (aka Tiahun) Ukrajina
262  [16] Lin Jun Li & Liao Chen Wang Čína
262  [16] Sandro Tchórzewski & Julita Lemke Polsko
262  [16] Sebastian Tomkowski & Novell Loh USA
262  [16] Ivan Vasilevskiy & Nika Kolomeytseva Ukrajina
262  [16] Meng Yin Zhou & Qing Hu Čína
274  [15] Oskar Odiakosa & Lesego Mathabe Anglie
274  [15] Andrew Michael Promt & Marieke Beks Holandsko
274  [15] Nicolas Sommer & Alexise Pineaud Francie
274  [15] Vladyslav Ursatiy & Elizaveta Voloshanenko (aka Kanchenko) Ukrajina
278  [14] Davide Maringio & Vanessa Potettu Itálie
278  [14] Nick Pan & Kate Han Tchaj-wan
278  [14] Kenny Yong & Kirsty Mary Davies Anglie
281  [13] Bogdan Kobzarenko & Olena Vakulenko Ukrajina
281  [13] David Steindl & Lydia Kager Rakousko
281  [13] Luke White & Chi-He Elder Anglie
281  [13] Cai Min You & Li Wang Čína
285  [12] Kuan-Lun Lee & Yi-Ning Wu Tchaj-wan
285  [12] Diogo A Nunes & Fatima Campos Portugalsko
285  [12] Kien Trinh & Justina Matuleviciute Anglie
288  [11] Johannes Hofmann & Lisa Laiblin Německo
288  [11] Philip Kaloyanov & Daria Dicu Anglie
288  [11] Evangelos Patakas & Afroditi Lagiou Řecko
288  [11] Kaloyan Petkov & Marieta Chalkova Bulharsko
288  [11] Colin Williams & Aya Du USA
293  [10] Giovanni Covati & Annalisa Gori Itálie
293  [10] Keiya Nagashima & Yuki Miyazaki Japonsko
293  [10] Simon Richardson & Joanna Lytham Anglie
296  [9] Giorgos Geronikos & Tatiani Chatzimpinou Řecko
296  [9] Ryan Podzikowski & Kelani Podzikowski USA
296  [9] Fabio Delle Serre & Aurora Barbagli Itálie
296  [9] Kristian Valle & Vanessa Gazzini Itálie
300  [8] Kenichi Murase & Shiori Ozawa Japonsko
300  [8] Lorenzo Salmasi & Nilit Preiger Itálie
302  [7] Cyrus Cooper & Tegan North Austrálie
302  [7] Thomas Nelson & Rebecca Lees Anglie
302  [7] Jonas Neuner & Anastasia Shcherbakova Německo
305  [6] Stephen Rallison & Brodie Rallison USA
306  [5] Adam Lau & Laurel Mcintire USA
307  [4] Richard Mcshinsky & Brianne Boshard USA
307  [4] Aleksey Orlov & Ekaterina Baranova Rusko
309  [3] Mccarty Carter & Nichole Udall USA
309  [3] Spencer Crawford & Misha Duncan USA
309  [3] Nicholas Eades & Alice Webster Nový Zéland
309  [3] Jai Knighton & Autumn Hawkes USA
309  [3] Daniel Liermann & Julia Reichmann Německo
314  [1] Ioannis Zogopoulos & Alexandra Diamantopoulou Řecko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}