Results from Blackpool Dance Festival 2017 - Under21 Ballroom 30. května 2017
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Blackpool Dance Festival 2017
Anglie - Blackpool 25. května 2017

Under21 Ballroom 30. května 2017

Finále

1  Artem Kuklin & Alika Dikaya Ukrajina
2  Danil Dobrovolskiy & Anastasiya Malovana Ukrajina
3  Ilya Golovchenko & Kristina Bogoslavskaya Rusko
4  Alex Plant & Faye Edge Anglie
5  Patryk Ploszaj & Diana Miroshnichenko USA
6  Dan Malov & Anna Kaczmarski USA
7  Tang Yu Jie & Zhu Yan Zhen Čína
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  [21] Maksim Savitskiy & Polina Ryabovil Ukrajina
9  [20] Nikita Druzhinin & Anastasyya Slyusar Ukrajina
10  [16] Samuel Hacke & Katarina Hermanova USA
11  [13] Volodymyr Nyelyenson & Vlada Kovalenko Ukrajina
12  [8] Kamil Kucharczyk & Polina Semenova Polsko

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

13  [19] Michal Pernak & Oliwia Matuszewska Polsko
14  [18] Yuhang Feng & Zhang Rui Chen Čína
15  [17] Alvin Yao Yi Wen & Annie Zhao Ai Ni Čína
16  [16] Dima Moroz & Elena Tregub Ukrajina
17  [15] Xu Xin & Qi Wen Yun Čína
18  [14] Dajun Ma & Ding Yumeng Čína
19  [13] Bogdan Alekseev & Olesya Karas Ukrajina
19  [13] Timur Beshkenadze & Anastasiya Volynets Ukrajina
19  [13] Sihan Chen & Cao Lu Ying Čína
22  [10] Dominik Frach & Julia Wojcicka Polsko
23  [9] Yuan Yiqi & Huan Yanni Čína
24  [5] Guo Si Lin & Li Yu Čína
25  [4] Oliver Hand & Marthe Ekrem Norsko

3. kolo (top 48)

26  [20] Milosz Drzewiecki & Oliwia Telesz Polsko
26  [20] Viktor Nugaev & Vasilisa Rudakova Rusko
26  [20] Denis Savitskiy & Anna Alekseeva Ukrajina
26  [20] Andrew Yefremchenkov & Stefaniya Tatsiy Ukrajina
30  [19] Xinquan Ge & Tianqing Feng Čína
30  [19] Tai Yuan Liu & Ye Zheng Čína
32  [17] Viktor Deev & Varvara Gerasimova Anglie
32  [17] Nikita Tereshin & Polina Pustovalova Rusko
34  [16] Krystian Baryczka & Anna Korzycka Polsko
34  [16] Yuriy Lioli & Oksana Berestova Rusko
34  [16] Justas Zagurskas & Abi Cutts Anglie
37  [14] Tony Cooperman & Rickie Taylor USA
38  [13] Marco Barbera & Federica D'Orazi Itálie
38  [13] Leandro De Rossi & Alessia D'orazi Itálie
38  [13] Bogdan Zabolotniy & Angelina Kordyukevich Ukrajina
41  [11] Erik Herbert Lohmus & Annika Talvet Estonsko
41  [11] Andrey Petryaev & Anastasia Elnikova Rusko
43  [10] Sander Friis Laukas & Philippa Blichfeldt Thoresen Norsko
44  [9] Daniel Mrozek & Maja Olbinska Polsko
45  [8] Marcin Gorczyca & Maria Grasza Polsko
46  [6] Gabriele Cassai & Sofia Galoppi Itálie
47  [3] Yihang Huang & Luyao Chen Čína
48  [2] Oliver Beardmore & Lydia Hall Anglie

2. kolo (top 86)

49  [23] Daniel Sverrir Gudbjornsson & Soley Osk Hilmarsdottir Island
49  [23] Vasilij Pivnenko & Mariya Shilova Ukrajina
49  [23] Li Ruihua & Yuan Ling Xia Čína
49  [23] Kewin Stempka & Maja Pawlak Polsko
53  [22] Liu Shoukun & Wei Mengmeng Čína
53  [22] Aleksandr Vykhovanets & Sylwia Kusnierz Polsko
55  [21] Sota Fujii & Ami Yoshikawa Japonsko
55  [21] Xingwei Hu & Ning Dai Čína
55  [21] Slavomir Nalepka & Kristína Bajusova Slovensko
55  [21] Zhang Tao & Tian Lei Čína
59  [20] Yu Hibino & Ayumi Wano Japonsko
60  [19] Jian Fang Yuan & Ming Lu Luo Čína
61  [18] Jubin Kim & Kim Seree Řecko
61  [18] Gregory Rybakov & Eva Tulchinsky USA
63  [17] Alessandro Bidinat & Anna Carbone Itálie
63  [17] Emanuele Cannistraro & Giorgina Angarano Anglie
63  [17] Danila Dudin & Paulina Malinska Polsko
63  [17] Oliver Green & Arica Smith Anglie
63  [17] Kinsley Lin & Michelle Yiu USA
63  [17] Lai Yu Xiang & Yi Tong Xu Čína
69  [15] Angelo Annese & Francesca Casalino Itálie
69  [15] Matteo Conti & Michela Vagni Itálie
69  [15] Maxwell Harrison & Katie Faye Harrison Anglie
69  [15] Maksim Kupreev & Sofia Bila Ukrajina
73  [14] Matteo Granchi & Alice Belcredi Itálie
74  [13] Alex Maslanka & Christine Budniak Kanada
75  [12] Jun Yong Sing & Myoung Shia Korea (Jižní)
75  [12] Sasha Ward & Sofia Menshikova Anglie
77  [11] Thor Bjorgvinsson & Nataliya Shabatura Island
77  [11] Steven Dean & Krystal Leggett Anglie
77  [11] Yue Qian Hu & Xing Zhuo Shao Čína
77  [11] Patryk Kujawinski & Michalina Kanclerz Polsko
77  [11] Filip Sjölander & Ylva Stagler Švédsko
77  [11] Matthew Townend & Elizaveta Basenko Anglie
83  [10] Oliver Chattwood & Amy Hankin Anglie
83  [10] Lewis Hateley & Caroline Court Anglie
83  [10] Jiang Nan Xu & Jiang Xinyi Čína
83  [10] Junhui Yu & Xinyi Chen Čína

1. kolo (top 116)

87  [21] Jan Goerling & Zoe-Marlen Boche Německo
87  [21] Franco Hou & Angela Lee Tchaj-wan
87  [21] Victor Solecki & Anastasia Shea (aka Sheptitskaya) Anglie
87  [21] Bin Yu Tian & Shi Man Man Čína
87  [21] Arthur Zschäbitz & Maria Pinekenstein Německo
92  [20] Oskar Gembara & Liwia Jablonska Polsko
92  [20] Lizhuo He & Xin Xin Kang Čína
92  [20] Nick Pan & Kate Han Tchaj-wan
92  [20] Kacper Tomaszewski & Patrycja Widlarz Polsko
96  [19] Wang Gaoyang & Zhan Fei Wang Čína
96  [19] Kyryll Korchmar & Anna Yankul Ukrajina
96  [19] Anton Kornyushkin & Anastasiya Burova Polsko
99  [18] Jacob Hall & Rachel Grant Austrálie
99  [18] Maksym Krayniy & Harriet Jones Anglie
99  [18] Daniel Smuts-Steyn & Chloe Barrett-Blake Anglie
102  [14] Hui Zeng & Wan Yi Lai Čína
103  [13] Benjamin Pries & Keeva Donnell Anglie
103  [13] Zhang Ze Xu & Zhang Yin Yin Čína
103  [13] Li Zhenkai & Deng Yu Čína
103  [13] Dominik Zimmermann & Darya Akhmedova Švýcarsko
107  [10] Mikael Tatarkin & Anja Pritekelj Německo
108  [9] Seongjin Hwang & Ginseon Hwang Korea (Jižní)
109  [8] Yuezhou Li & Xuan Wang Čína
110  [7] William Lindgren Stauch & Klara Magnusson Švédsko
110  [7] Qing Hao Zhu & Ding Jia Ning Čína
112  [5] Cha Sang-Won & Soo Won Lim Korea (Jižní)
113  [4] Ma Kwan Ho & Huen Tsz Ching Honkong
114  [3] Yang Wei Taiou & Jia Nian Cai Čína
115  Bradley Debnam & Valeria Nesterenko Nový Zéland
115  Daniel White & Kaylah Camerino USA
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}