Results from Blackpool Dance Festival 2017 - Professional Latin 1. června 2017
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Blackpool Dance Festival 2017
Anglie - Blackpool 25. května 2017

Professional Latin 1. června 2017

Finále

1  Riccardo Cocchi & Yulia Zagoruychenko USA
2  Stefano Di Filippo & Daria Chesnokova USA
3  Dorin Frecautanu & Marina Sergeeva Moldávie
4  Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova USA
5  Kirill Belorukov & Polina Teleshova Rusko
6  Nino Langella & Andra Vaidilaite Itálie
7  Nikita Brovko & Olga Urumova Rusko
8  Morten Löwe & Roselina Doneva Dánsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

9  Emanuele Soldi & Elisa Nasato Anglie
10  Massimo Arcolin & Laura Zmajkovicova Itálie
11  Gunnar Gunnarsson & Marika Doshoris Anglie
12  Justinas Duknauskas & Anna Kovalova USA
13  Mirco Risi & Svetlana Borisova Itálie
14  Pavel Zvychaynyy & Oxana Lebedew Německo

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

15  Manuel Frighetto & Daria Sereda Itálie
16  Manuel Favilla & Nataliya Maidiuk USA
17  Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva USA
18  Andrei Kazlouski & Asta Sigvaldadottir USA
19  Pasha Pashkov & Daniella Karagach (aka Pashkova) USA
19  Anton Semenov & Valerija Semenova (aka Fetissova) Rusko
21  Zilong Wang & Celine Li Yang Čína
22  Stefano Moriondo & Daria Glukhova Itálie
23  Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen Čína
24  Ilya Maletin & Polina Mayer Kanada
25  Anton Sboev & Patrizia Ranis Rusko
26  Ivan Mulyavka & Karin Rooba USA
27  Stefano Oradei & Veera Kinnunen Švédsko
28  Kamil Studenny & Anna Pelipenko Kanada
29  Yi Long Xu & Lin Yue Shi Čína
30  Nikita Malakhov & Nadezda Vlasova USA

4. kolo (top 50)

31  Michael Hemera & Lauren Mcfarlane-Hemera Anglie
32  Valentin Voronov & Alina Imrekova Rusko
33  Francesco Bertini & Sabrina Bertini (aka Manzi) USA
34  Aleksandr Skarlato & Loreta Kriksciukaityte USA
35  Shinsuke Kanemitsu & Natsuko Yoshida Japonsko
36  Li Di & Zhao Lei Čína
37  Sigurdur Thor Sigurdsson & Annalisa Zoanetti Austrálie
37  Kirilo Vasyuk & Angelique Meyer Francie
39  Andrei Kiselev & Anastasia Kiseleva Rusko
40  Alexander Ivakhnov & Anastasija Kraitor Litva
41  Vitaliy Proskurin & Natalia Barantseva USA
42  Richard Lifshitz & Laura Robinson Anglie
43  Alexey Karaulov & Vlada Karaulov (aka Semenova) Kanada
44  Andrey Gorbunov & Karla Gerbes Austrálie
44  Anton Skaskiv & Polina Skaskiv (aka Kobzeva) Ukrajina
46  Roman Italyankin & Aleksandra Bokova USA
47  Pavel Troshychev & Olga Zalivalova Rusko
48  Daniel Juvet & Zuzana Sykorova Švýcarsko
49  Rangel Spirov & Veronika Chernyavska USA
50  Sergey Gusev & Anastassia Usoltseva Rusko

3. kolo (top 98)

51  [24] Marco Mancini & Nadiya Dyatlova Itálie
51  [24] Kirill Nikitin & Jenya Kanchukova USA
51  [24] Ji Wang & Pan Jianhui Čína
54  [23] Nikita Bazev & Hanna Run Oladottir Island
54  [23] Cedric Hingwai Chan & Jennifer Lai-Ki Tin Čína
54  [23] Giuseppe Esposito & Roberta Lodato Itálie
57  [22] Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finsko
58  [21] Artur Tarnavskiy & Anastasiya Danilova USA
59  [20] Masaki Seko & Chiaki Seko Japonsko
60  [19] Giuseppe Nonnis & Sara Zuddas Itálie
61  [18] Igal Ginzburg & Sonia Sebastianov Israel
61  [18] Roman Malkov & Ewa Malik Anglie
63  [17] Daisuke Masuda & Mami Tsukada Japonsko
63  [17] Sergey Matsuk & Mariya Spitsina Rusko
63  [17] Kim Minje & Han Hyebin Korea (Jižní)
63  [17] Vladislav Talybin & Anastasia Bodnar Německo
67  [15] Konstantin Chigirev & Daria Mikhalskaya Rusko
67  [15] Stanislav Nikolaev & Ulyana Maksimkina Rusko
69  [14] Motomitsu Shimizu & Miyuki Maruichi Japonsko
69  [14] Jaak Vainomaa & Tiina Tulikallio Finsko
71  [12] Oleg Gyliuk & Irina Gyliuk Ukrajina
71  [12] Ben Milan-Vega & Leila Stewart Anglie
71  [12] Yuki Murata & Maria Murata Japonsko
71  [12] David Riegler & Ksenia Makhortova Německo
71  [12] Ricardo Silva & Joanna Meller Anglie
76  [11] Anton Goncharov & Olga Andrianova Rusko
76  [11] Nikolay Govorov & Evgeniya Tolstaya Rusko
76  [11] Martijn Leunissen & Nathalie Leunissen-Bos Holandsko
79  [10] Jake Davies & Olena Kalinina Anglie
79  [10] Jean Philippe Milot & Laurence Bolduc Kanada
79  [10] Maksym Ryzhykov & Olena Dyban Ukrajina
82  [9] Mitko Dimitrov & Pelagia Kalyva Řecko
82  [9] Dmitri Syzrantsev & Alena Syzrantseva (aka Strelkova) Rusko
84  [8] Dmitry Barov & Ekaterina Kalugina Německo
85  [7] Shohei Tsuji & Mariko Tsuji (aka Maeda) Japonsko
86  [6] Dmitry Evseev & Daria Evseeva Rusko
86  [6] Howard Loke & Joey Chan Malajsie
86  [6] Ginga Morita & Aiko Kowada Japonsko
86  [6] Cao Zheng & Sun Fan Honkong
90  [5] Veroy Ng & Rachelle Loong Mun Peng Malajsie
91  [4] Evgeny Orlov & Inga Kapkanschikova Itálie
92  [3] Takahiro Nakamura & Erika Nakamura Japonsko
93  [2] Krzysztof Grzelak & Natalia Krzystoszek Anglie
93  [2] Evan Kim & Melissa Kim Korea (Jižní)
93  [2] Richard Still & Morgan Hemphill Anglie
96  [1] Emanuele Caruso & Carlotta Fucci Itálie
96  [1] Craig Monley & Sriani Argaet Austrálie
96  [1] Naoto Nomura & Karin Yamazaki Japonsko

2. kolo (top 172)

99  [21] Aleksei Sokolkov & Olga Storogina Rusko
100  [20] Daniele Fulvi & Veronica Criscione Itálie
100  [20] Stefan Golubovic & Agne Malinauskaite Litva
100  [20] Joseph Hopwood & Alexandra Hawley (aka Golovchenko) Anglie
100  [20] Jun Luo & Ting Song Čína
100  [20] Yuki Nishii & Azusa Haruna Japonsko
100  [20] Andrey Stadnichenko & Ekaterina Kurepina Rusko
100  [20] Paulius Vaskelis & Viktoriya Wilton Anglie
107  [19] Peter Erlbeck & Claudia Kreuzer Rakousko
107  [19] Radoslaw Hojsan & Malgorzata Jablonska Polsko
109  [18] Maksim Aleksandrov & Mariya Svetlichnaya Irsko
109  [18] Artem Klimenov & Giulia Nuzio Itálie
109  [18] Gregory Mcdonough & Kathryn Jones Anglie
109  [18] Ernst Rych & Iris Beirith Německo
109  [18] Kohei Tsuchikawa & Eriko Kawabata Japonsko
114  [17] Tsuneki Masutani & Megumi Saito Japonsko
115  [16] Vlad Astafiev & Annie He Xiao USA
115  [16] Jae Hyun Lee & Seo Sujin Korea (Jižní)
115  [16] Ruud Moers & Jill Van Dijk Holandsko
115  [16] Jinwoo Myung & Yuseon Jung Korea (Jižní)
115  [16] Koichi Nakajima & Tomomi Okuyama Japonsko
115  [16] Tae Heon Noh & Eun Hye Lee Korea (Jižní)
115  [16] Cai Wen Xiang & Wanrong Wu Čína
115  [16] Solar Yang & Elfrida Lee Tchaj-wan
123  [15] Naoki Arima & Aki Wakabayashi Japonsko
123  [15] Cheng Li & Wen Zhen Li Čína
123  [15] Marcin Wojtkowiak & Justyna Gierlowska Polsko
126  [14] Do Hyeon Kim & Su Myo Park Korea (Jižní)
126  [14] Aleksey Minaev & Elena Minaeva Rusko
126  [14] Bo Cheng Sheng & Xi Yu Luo Čína
126  [14] Dmitriy Solomakha & Gabriela Solomakha (aka Sevillano) USA
126  [14] Zhenbo Wang & Xinchen Liu Čína
131  [13] Marcin Raczynski & Elena Blotkevich Anglie
131  [13] Lukasz Wisniewski & Agnieszka Filipczak Polsko
133  [12] Roman Boruhov & Yuliya Prokopenko Israel
133  [12] Tomomasa Kamiya & Toshie Uetake Japonsko
133  [12] Hae Yook Lee & Sun Joo Kim Korea (Jižní)
133  [12] Sum Chun Ng & Wai Yi Lam Honkong
133  [12] Satoshi Nishikawa & Yukiko Soga Japonsko
133  [12] Hidetaka Tamai & Saya Ishii Japonsko
139  [11] Masaya Kuno & Yuka Wada Japonsko
139  [11] Ricardo Marques & Sandra Silva Portugalsko
139  [11] Joao Martins & Sara Martins (aka Meireles) Portugalsko
139  [11] Simon Völbel & Maria Schulle Německo
143  [10] Kouno Hiroki & Kato Nana Japonsko
143  [10] Hideyuki Seuchi & Tomoko Saiki Japonsko
145  [9] Junji Ohta & Yu Matsubara Japonsko
145  [9] Evgeniy Shekhovtsov & Natalia Usoltseva Rusko
145  [9] Yuki Suzuki & Ayaka Harada Japonsko
145  [9] Hayato Suzuki & Aya Sato Japonsko
149  [8] Hisaya Endo & Sumi Tanaka Japonsko
149  [8] Masahito Nakagawa & Marine Yokoi Japonsko
149  [8] Eric Po & Una Po Honkong
149  [8] Ricardo Ribeiro Cabaço & Vanessa Varela Portugalsko
149  [8] Tatsuya Sudo & Mayu Shouji Japonsko
149  [8] Takashi Takagi & Kiyomi Takashima Japonsko
155  [7] William Huang & Penny Liu Tchaj-wan
155  [7] Tommy Yu & Vanus Chiu Tchaj-wan
157  [6] Takafumi Osaka & Yukiko Sasaki Japonsko
157  [6] Jonathan Rodriguez Perez & Jenny Singh-Muller (aka Jähne ) Německo
157  [6] Masayuki Watanabe & Tomoko Watanabe Japonsko
160  [5] SeHyoung Jang Don & Adele Jang Don Anglie
160  [5] Yusuke Kawai & Ayumi Kawai Japonsko
160  [5] Richard Peters & Olga Peters (aka Mayes) Nový Zéland
160  [5] Duo Xu & Meiyan Liu Čína
160  [5] Hiromichi Yamasa & Miho Koshiishi Japonsko
160  [5] Zhi Zhou & Cong Cong Čína
166  [4] Kazuya Aida & Aya Nagata Japonsko
166  [4] Il Eun & Hong Hyung Min Korea (Jižní)
166  [4] Young Seouk Park & Bae Minkyung Korea (Jižní)
169  [3] Danny Huang & Jenny Wang Tchaj-wan
169  [3] Keisuke Okamoto & Ami Tsukakoshi Japonsko
171  [2] Takashi Kajiya & Mai Shimizu Japonsko
171  [2] Marcio Pereira & Filipa Gaio Portugalsko

1. kolo (top 237)

173  [23] Lukas Doubrav & Daniela Cerna Česká republika
173  [23] Wook Lee & Jenny Song Korea (Jižní)
173  [23] Kiyoshi Naka & Masumi Yura Japonsko
173  [23] Kyung Ho Park & Mihye Gi Korea (Jižní)
177  [22] Shawn Cheng & Yvonne Hong Tchaj-wan
177  [22] Lewis Lin & Liv Chen Tchaj-wan
179  [21] Mozac Chuang & Ariel Yu Tchaj-wan
179  [21] Marko Ciboci & Anja Lopert Croatia
179  [21] Changhung Lin & Lee Wen Hsuan Tchaj-wan
179  [21] Veselin Matakov & Andrea Mariscal USA
179  [21] Yuki Matsuoka & Hikaru Saitou Japonsko
179  [21] Yuji Saruta & Miyuki Kubota Japonsko
179  [21] Yuuji Tani & Satomi Tani Japonsko
186  [20] David Barnes & Danyelle Clarke Anglie
186  [20] Simone D'onorio & Eleonora Tiberia Itálie
186  [20] Radu Grecov & Yun Yun Lu Tchaj-wan
186  [20] Rex Chun-jen Hsu & Selena Wan-ling Hou Tchaj-wan
186  [20] Taichi Koga & Yuma Kikuchi Japonsko
186  [20] Bernard Lim & Carmen Choo Singapur
186  [20] Bruno Petit & Lucie Jeanne Francie
193  [19] Ricardo Amoedo & Lara Correia Portugalsko
193  [19] Cui Dong & Li An Na Čína
193  [19] Jie Si Li & Vanessa Fan Honkong
193  [19] Uiru Nishiyama & Tomomi Kiyota Japonsko
193  [19] Shinichiro Sameguchi & Rikako Abe Japonsko
198  [18] Takashi Aota & Karin Aota Japonsko
198  [18] Jay Hsu & Alina Tsai Tchaj-wan
198  [18] Ricky Lu & Samantha Liou Tchaj-wan
198  [18] Keiichiro Yamada & Ayako Takei Japonsko
202  [17] Yoshiaki Ishihara & Juri Hashimoto Japonsko
202  [17] Kyohei Nishi & Mayu Nishikawa Japonsko
202  [17] Stefano Su & Kate Chiu Tchaj-wan
202  [17] Yuya Yui & Reiko Yul Japonsko
202  [17] Fan Zheng & Zi Han Čína
207  [16] Kenta Fujiwara & Yuka Kuwahara Japonsko
207  [16] Bo Wei Huang & Lin Chi Yu Tchaj-wan
207  [16] Kiichi Tagawa & Nisha Ando Japonsko
207  [16] Vincent Villat & Aude Lesaicherre Francie
207  [16] Jin Zhang & Zuo Chenning Čína
212  [15] Andy Phillips & Tamy Heo Austrálie
212  [15] Tian Qiu & Han Yue Deng Čína
212  [15] Nattapat Runglaksa & Nartnalin Ruangsuttrakarn Thajsko
212  [15] Masakazu Sonohara & Chiemi Tani Japonsko
216  [14] Tae Won Kim & Yu-Jin Kim Korea (Jižní)
216  [14] Koshi Okuno & Kazuyo Honda Japonsko
216  [14] Chien Tu Wu & Hung Pei Wen Tchaj-wan
216  [14] Masanori Yamazaki & Emi Kozawa Japonsko
220  [13] Kazuya Inoue & Arisu Ikeda Japonsko
220  [13] Kazutaka Ishikawa & Asuka Ishikawa Japonsko
222  [11] Terran Liu & Rosalie Hwang Tchaj-wan
222  [11] Hikaru Matsumura & Tihiro Ogawa Japonsko
222  [11] Takatoshi Mitsui & Tomoko Sugimoto Japonsko
222  [11] Kensaku Nagai & Yoriko Itou Japonsko
222  [11] Benjamin Schuler & Ana Koenigs Německo
227  [10] Xin Gao & Yan Xi Zhang Čína
227  [10] Ryan Lee & Ling Tang Tchaj-wan
227  [10] Roland Mader & Franziska Triebe-Mader Rakousko
230  [9] Long Pham Bao & Phuong Hoang Hue Viet Nam
230  [9] Shota Nakamura & Yuki Nakamura Japonsko
230  [9] Jae Won Park & Ji Young Hong Korea (Jižní)
233  [6] Chihiro Tujimoto & Yuko Kuroki Japonsko
234  [5] Jia Jun Ma & He Yu Tian Deng Čína
235  [2] Duerrel de Pontes & Terri Tavares Jihoafrická republika
236  [1] Wong Tsz Chiu & Sze Sze Wong Honkong
237  Shoji Fujimi & Yoshiko Fujimi Japonsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}