Results from Blackpool Dance Festival 2016 - Amateur Rising Star Latin 26. května 2016
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Blackpool Dance Festival 2016
Anglie - Blackpool 26. května 2016

Amateur Rising Star Latin 26. května 2016

Finále

1  Pavel Stepanchuk & Gabriella Sabler USA
2  Kirill Voronin & Tatyana Kosenko Rusko
3  Adam Hathazi & Morgana Lakatos-Hayward Kanada
4  Maksim Bodnar & Elisaveta Vnuchkova Ukrajina
5  Tang Yi Ming & Huang Xin Yi Čína
6  Kiki Nyemchek & Magda Fialek USA
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [19] Tagyr Mansurov & Alexandra Kondrashova USA
8  [16] Benjamin Jones & Amy Dowden Anglie
9  [13] Michal Galek & Klaudia Galek (aka Kedzierska) Polsko
10  [12] Gong Chao Qun & Zhuo Lian Wei Čína
11  [10] Chengyu Ge & Zicheng Wu Čína
11  [10] Nikita Polyakov & Darya Dubchak Rusko
13  [8] Ilya Kashirkin & Sofya Shmukler Rusko
13  [8] Luke Miller & Vera Alkevich Anglie

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

15  [18] Kyrylo Dovgalin & Charlotte Plant Anglie
15  [18] Petur Fannar Gunnarsson & Polina Oddr (aka Shevchuk) Island
15  [18] Yong Kun Long & Jia Ni Cheng Čína
18  [17] Alessio Manni & Giulia Antonelli Itálie
19  [16] Ewoud Fidom & Melanie Weiler Holandsko
19  [16] Dario Pizzo & Karen D'albundo Francie
19  [16] Justin Sharrock & Amy Sharrock Austrálie
22  [14] Chaochen Yan & Liu Yutong Čína
23  [8] Vladislav Zapolskyi & Anastasiya Chernenkaya Ukrajina
24  [7] Pirayut Saharifa & Iryna Shved Thajsko

Round 5 (top 49)

25  [19] Meng Jia Cui & Jiang Yu Lin Čína
25  [19] Francesco Garofalo & Magda Strzesnicka Itálie
25  [19] Konstantin Kaftan & Antonina Zhukova Rusko
28  [18] Rafael Flaishman & Yael Pasternak Israel
28  [18] Denis Kazakov & Arina Voloshina Ukrajina
28  [18] Adelmo Mandia & Leah Rolfe Anglie
31  [17] Aleksandr Andreichev & Kristina Nikiforova Rusko
31  [17] Aleksander Holod & Magdalena Kogut Polsko
31  [17] Lloyd Perry & Rebecca Scott Anglie
31  [17] Pavel Povalyaev & Sofya Povalyaeva Rusko
31  [17] Aleksandr Rodygin & Tatyana Ivanova Rusko
31  [17] Mykyta Vasylenko & Anna Pismennaya Ukrajina
31  [17] Aleksandr Zevelev & Valeriya Verstova Rusko
38  [16] Lu Deyu & Jiao Ran Čína
38  [16] Kwok Chun Sing & Xiezhuoyi Fen Čína
38  [16] Oleg Skaskiv & Viktoriya Mayster Ukrajina
38  [16] Mickael Vaganay & Amandine Mauceri Francie
42  [15] Ron Garber & Liza Lakovitsky USA
43  [14] Vladislav Salnikov & Yuliya Gotsulyak (aka Chernysh) Ukrajina
43  [14] Bumchin Tegshjargal & Michelle Klets USA
45  [13] Angelo Serena & Cristiana Serena Itálie
46  [10] Taras Savitskyy & Yuliya Steshenko USA
47  [9] Oleksandr Kamniev & Kateryna Kamnieva (aka Perevoznyk) USA
48  [7] Silvio Antonio Anselmi & Katerina Samonas Itálie
49  [6] Jacob Murillo & Alexis Warr USA

4. kolo (top 97)

50  [20] Vitaly Dergachev & Taisiya Chalbasova Rusko
50  [20] Yang Hang & Yan Yan Yanise Choy Honkong
50  [20] Harry Keep & Georgia Blatch Anglie
50  [20] Ben Milan-Vega & Kerry Dennehy Anglie
54  [19] Sandu Babira & Alise Dombrovsky Kanada
54  [19] Zhao Hui & Long Jia Ling Čína
54  [19] Vitantonio Ottomano & Alessia Altieri Itálie
54  [19] Maciej Walczak & Anna Piaseczna Polsko
58  [18] Jakub Drmota & Magdalena Baranowska Polsko
58  [18] Liu Jun & Wu Yufei Čína
58  [18] Miroslav Randjelovic & Michaela Kemnitzer Německo
58  [18] Weitian Shao & You Yi Cai Čína
62  [17] Puttipong Kongsakul & Narita Sinesa Indonésie
62  [17] Artem Kruchin & Darya Kravchuk Rusko
62  [17] Ignatiy Malkov & Sofiya Ternovaya Rusko
62  [17] Oleksandr Martsynyuk & Nicole Duque Ukrajina
62  [17] Artem Podolskiy & Evgeniya Kulakova Rusko
62  [17] Aleksandr Zhimalov & Irina Grishina Rusko
68  [16] Daniel Hustiuc & Martina Zuccarello Itálie
68  [16] Lyu Masuda & Siobhan Power Austrálie
70  [15] Adam Fedko & Joanna Fedko (aka Dąbrowska) Polsko
70  [15] Jack Johnson & Joanne De Jager Austrálie
70  [15] Mateusz Ostrowski & Marzena Dudek Polsko
70  [15] Rami Schehimi & Susan Fichte Německo
70  [15] Artur Solomovych & Elena Boyko Ukrajina
75  [14] Andrei Boldyrev & Daniela Roze Kutischev Irsko
75  [14] Steven Greenwood & Hannah O'donovan Austrálie
75  [14] Mitchell Itkin & Natasha Shevchenko USA
75  [14] Federico Marianasonte & Federica Salute Itálie
75  [14] Kavin Rathna & Cheryl Yuen Singapur
75  [14] Dominik Rudnicki-Sipajlo & Inna Orlova Polsko
81  [13] Daniil Dozorov & Dasha Loginova Rusko
81  [13] Mengju Li & Xuejiao Yu Čína
81  [13] Karol Ossowski & Patrycja Sech Polsko
84  [12] Xin Li & Yu Zhang Xiao Čína
84  [12] Dajun Ma & Ding Yumeng Čína
86  [11] Kamil Andrzejewski & Dominika Rucinska Polsko
86  [11] Gabriele Crocicchia & Simona Danese Itálie
86  [11] Denys Leonidov & Valeriya Bushuk Ukrajina
86  [11] Simone Picca & Antonella Putignani Itálie
86  [11] Evgeniy Raev & Polina Shvab Rusko
91  [10] Wei Xiong Chen & Meng Han Cui Čína
91  [10] Konrad Gadko & Angelika Jaszewska Polsko
91  [10] Liu Zhi Guo & Shan Lin He Čína
91  [10] Roman Nevinchany & Anna Yakusheva Ukrajina
95  [9] Sota Fujii & Ami Yoshikawa Japonsko
95  [9] Wen Jia He & Lu Yao Li Čína
95  [9] Igor Ifliand & Camille Webb Austrálie

3. kolo (top 162)

98  [23] Nikita Bespalov & Tatyana Sarieva Ukrajina
98  [23] Marco Brosseau & Alice Muraru Kanada
98  [23] Giorgi Choliashvili & Maria Kamenidi Řecko
98  [23] Adrian Dreling & Agata Wawrzusiszyn Polsko
98  [23] Vladislav Grigin & Galina Voitenko Rusko
98  [23] Yanshan Guo & Mengju Li Čína
98  [23] Nicholas Kelly & Cheyenne Russell Anglie
98  [23] Sergey Kostenko & Ulyana Arkhangelskaya Rusko
98  [23] Yi Wang Pei & Zheng Ya Xin Čína
98  [23] Dmitro Pozvniy & Elyzaveta Gyzhko Ukrajina
98  [23] Artur Stepanyan & Anastasiya Aleshina Rusko
98  [23] Yuzhuo Sun & Lai Man Yip Čína
98  [23] Artem Syzdykov & Katya Syzdykova (aka Neustroeva) Rusko
98  [23] Aimadi Zhang & Jia Hao Yue Čína
112  [22] Daniil Egorenko & Maria Danutsa Rusko
112  [22] Aaron Flynn & Niamh Curtin Irsko
112  [22] Elliot Hyrycz & Heather Lynch Anglie
112  [22] Viktor Kalinichenko & Aleksandra Kalinichenko Ukrajina
112  [22] Jin Eok Kim & Su Yeon Ko Korea (Jižní)
112  [22] Nazar Kovalenko & Stanislava Laguta Ukrajina
112  [22] Simone Spagna & Francesca de Masi Itálie
119  [21] Jason Cicard & Regina Kleinfelder Francie
119  [21] Chad Faessler & Anne-Julie Chouinard Kanada
119  [21] Jefferson Pimentel & Lorencia Kan Singapur
119  [21] Aleksandr Pochtarenko & Anastasia Boguslavskaya Ukrajina
119  [21] Marcin Rosinski & Katarzyna Wdowicz Polsko
124  [20] Liu Hong Bo & Feng Jing Čína
124  [20] Valeriy Bystrov & Anastasiya Murzina Rusko
124  [20] Przemyslaw Figurski & Natalia Prylowski Polsko
124  [20] Samuel Hacke & Katarina Hermanova USA
124  [20] Zheng Huang & Cong Cong Pang Čína
124  [20] Jang Hee Jo & Ju-Hee Han Korea (Jižní)
124  [20] Ljuboslav Stoev & Miroslava Doicheva Bulharsko
131  [19] Julian Caillon & Lily Cornish Austrálie
131  [19] Oleg Gyliuk & Irina Gyliuk Ukrajina
131  [19] Nikita Loginov & Mariya Bajkova Rusko
131  [19] Yuhong Shi & Haoran Zuo Čína
131  [19] Cheng Yu & Huang Huihui Čína
131  [19] Le Zhou & Qian Zeng Čína
137  [18] Roberto Imparato & Beatrice Tiberia Itálie
137  [18] Darren Morrissey & Laura Leang Anglie
137  [18] Angelo Domenico Paolicelli & Isabella Lamonica Itálie
137  [18] Chen Wei Zhu & Jia Jia Wei Čína
141  [17] Valerijs Borovojs & Gabriela Pavel Irsko
141  [17] Janusz Ptaszek & Magdalena Zybura Polsko
141  [17] Maciej Rygielski & Iwona Weglinska Polsko
141  [17] Kwai Yiu & Yang Zi Anglie
145  [16] Nicola Fanelli & Elena Pilipenko Itálie
145  [16] Yang Kai-Ghun & Yang Yung-Ching Čína
145  [16] Jia Wei Zhu & Jiayu Zhu Čína
148  [15] Chen Yang I & Yan Ru Pan Tchaj-wan
148  [15] Chang Shu & Dan Liu Čína
150  [14] Meng Duang & Beiqiu Ji Čína
150  [14] Dadi Freyr Gudjonsson & Marta Carrasco Island
150  [14] Zhong Hao Hou & Ren Mei Wei Anglie
153  [13] Emil Hallberg & Mona Pietilä Finsko
153  [13] Yiming Li & Ting Zhou Čína
155  [12] Jiazhuo Chen & Chuchu Zhang Čína
155  [12] Michal Kulesza & Adrianna Lojszczyk Polsko
157  [11] Yu Fengyue & Ming Wang Čína
157  [11] Gregory Mcdonough & Kathryn Jones Anglie
157  [11] Ya Fei Wang & Ling Jiang Anglie
160  [9] Dong Hun Lee & Lee Ji Yun Korea (Jižní)
160  [9] Vitaliy Nesterov & Irina Yudina Rusko
160  [9] Chen Yang Song & Xia Fan Čína

2. kolo (top 241)

163  [20] Anton Abramenkov & Vladlena Baranova Rusko
163  [20] Francesco Cattafe & Elisa Tiberio Itálie
163  [20] Yun Ho Kim & Ku Chae Lim Korea (Jižní)
163  [20] Chao Liu & Yu Shi Yuan Čína
163  [20] Li Mingyang & Chao Yu Zhu Čína
163  [20] Pablo Sanchez Garcia & Anastasia Shvets USA
163  [20] Robert Virenius & Veera Hedman Finsko
163  [20] Tian Xia & Cong Zeng Čína
163  [20] Meng Xiang & Fang Yuan Cao Čína
163  [20] Min Kook Yun & So Jin Han Korea (Jižní)
163  [20] Yu Zhengmin & Huo Zitong Čína
174  [19] Lu Yu Bin & Zhang Yue Anglie
174  [19] Michal Gumkowski & Sylwia Madenska Polsko
174  [19] Jun-Jeong Jang & Somin Ahn Korea (Jižní)
174  [19] Filip Karkosz & Carmen Chocian Polsko
174  [19] Hyun Hoo Lee & Se Hee Jang Korea (Jižní)
174  [19] Jordan Maguire & Manon Davies Anglie
174  [19] Dimitri Mattia & Letizia Beneforti Itálie
174  [19] Marcello Mecocci & Francesca Campobassi Itálie
174  [19] Georgiy Nechuykin & Alina Vasileva Rusko
174  [19] Alexandru Nedelcu & Danika Kant-Flood Kanada
174  [19] Bogdan Alexandru Voicu & Ana Maria Dima Holandsko
174  [19] Qian Yu & Zi Ting Chen Čína
174  [19] Xu Dong Zang & Jingjing Wang Čína
187  [18] Walter Calce & Maria Sofia De Giuli Itálie
187  [18] Sander Daamen & Mélissa Manders Holandsko
187  [18] Giovanni D'Arpino & Francesca Vari Itálie
187  [18] Gian Di Franco & Kamilla Koue-mortensen Dánsko
187  [18] Bozhidar Elkin & Elena Dumanova
187  [18] Jinhong Huang & Yangxinrui Xiao Čína
187  [18] Joao Jesus & Maria Dias Portugalsko
187  [18] Cheng Ji & Ye Tong Ji Čína
187  [18] Liang Feng Li & Jingyiran Cheng Čína
187  [18] Yuqi Liang & Yao Guang Yu Čína
197  [17] Daniele De Castro & Sara Foti Itálie
197  [17] Tomasz Jaszewski & Alicja Kotarba Polsko
197  [17] Lorenzo Martinelli & Martina Taberini Itálie
197  [17] Yu Liu Xing & Li Jia Rong Čína
197  [17] William Yap & Isabelle Liew Malajsie
197  [17] Park Jun Young & Hong Eun Ji Anglie
203  [16] Mateusz Dreling & Enrika Gawlowska Polsko
203  [16] Caitlin Ghorghe & Jodie Bailey Anglie
203  [16] Enesio Iudicone & Ylenia Fragione Itálie
203  [16] Zhizhong Liu & Gao Rui Čína
203  [16] Marco Renda & Aurora Simone Itálie
203  [16] Bruno Rocha & Barbara Catarina Marques Portugalsko
203  [16] Zhang Suan & He Ziqian Čína
210  [15] Seoug-Huk Choi & Ji Yeon Kim Korea (Jižní)
210  [15] Nick Pan & Kate Han Tchaj-wan
210  [15] Francisco Sá & Marcia Rocha Portugalsko
210  [15] Tseng Yu-Chen & Tseng Hsiao Lei Tchaj-wan
214  [14] Daniele Benedetti & Eleonora Mecali Itálie
214  [14] Marcel Daamen & Lisa Damen Belgie
214  [14] Steve Grenier & Maryse Loiselle Kanada
214  [14] Martin Ianchev & Asia Katsarska Bulharsko
214  [14] Rafael Kyu & Laura Padroni Anglie
214  [14] Leandro De Rossi & Alessia D'orazi Itálie
214  [14] Shuai Yi Shao & Rong Xin Li Čína
221  [13] Per Almberg & Anita Teeling Švédsko
221  [13] Steven Dean & Krystal Leggett Anglie
221  [13] Flavio Martins Desa & Alessia Castrovinci Švýcarsko
221  [13] Craig Jones & Kimberley Jones Anglie
221  [13] Albert Kosinski & Sandra Rog Polsko
221  [13] Andrea Di Martino & Federica Coppola Itálie
227  [12] Marcin Czarny & Marta Wegrzynowska Polsko
227  [12] Luca Franceschinis & Elena Rovere Itálie
227  [12] Simone Iannuzzi & Tove Villfor Švédsko
227  [12] Domenico Nesta & Elena Guarino Itálie
227  [12] Jun Yong Sing & Myoung Shia Korea (Jižní)
232  [11] Vlad Fedorov & Oksana Shustrova Rusko
232  [11] Jacob Persson & Linn Hegdahl Švédsko
232  [11] Ruo Fan Wang & Ying Li Meng Čína
232  [11] Alexander Whyatt & Amy Hancock Anglie
236  [10] Franco Hou & Angela Lee Tchaj-wan
236  [10] Yu Tao Huang & Zhi Yi Zhao Čína
236  [10] Valentin Milev & Viktoriya Scherbatova Anglie
239  [9] Muhammad Daniel & Rachelle Loong Mun Peng Malajsie
239  [9] Fengrui Wu & Ying Cheng Li Čína
241  [8] Michael Casciotto & Elisabetta Rutigliani Itálie

1. kolo (top 310)

242  [24] Li Shih Chien & Shih Mu Hsuan Tchaj-wan
242  [24] Changhung Lin & Lee Wen Hsuan Tchaj-wan
242  [24] Damiano Paradisi & Ilaria Buioni Itálie
242  [24] Christian Skibsrud & Beth Hartley Anglie
242  [24] Zhang Yi & Liu Mei Chen Čína
242  [24] Kenny Yong & Libby Williams Anglie
242  [24] Albert Yuwono & Tania Christabella Tungka Indonésie
249  [23] Ionut Ciubotariu & Lisa Ruf Německo
249  [23] Oliver Curting & Eva Marie Egsmose Dánsko
249  [23] Artem Gorelov & Bella Bakarova Rusko
249  [23] Vernon Choo Kay-Yin & Elie Chia Yen-Thing Malajsie
249  [23] Johnston Lim & Nicole Tan Malajsie
249  [23] Qiang Liu & Luole Li Čína
249  [23] Miguel Matos & Denise Martins Portugalsko
249  [23] Vasil Pavlov & Tanya Baltova Bulharsko
249  [23] Marco Pellegrini & Laura Sasso Itálie
249  [23] Artur Posedkin & Deborah Suker Croatia
249  [23] Nicolas Reboul & Cynthia Saidi Francie
249  [23] Dong Chan Um & Jiyeon Kim Korea (Jižní)
249  [23] Jia Xin Yi & Ting Wang Čína
249  [23] Guangyan Yu & Jianqiu Xu Čína
263  [22] Valerij Astanchuk & Aleksandra Tsvetkova Rusko
263  [22] Pavel Bzik & Katarzyna Modrzejewska Anglie
263  [22] Oskar Gaigl & Anastasia Miller Německo
263  [22] Damian Grabowski & Kinga Kaczmarek Polsko
263  [22] Fu Sheng Lin & Zhu Yan Čína
263  [22] Manuel Vampo & Federica Mosetti Itálie
269  [21] Zhiyi Dong & Zihan Wang Čína
269  [21] Federico De Giorgio & Eleonora Costamagna Itálie
269  [21] Jin-Ryu Lee & Mi-Yeon Kim Korea (Jižní)
269  [21] Shaun Mcenery & Justine Jarrold Anglie
269  [21] Tino Sacaneno & Lina Carolin Nilsson Anglie
269  [21] Juho Taskinen & Pinja Koskela Finsko
269  [21] Ryan Wang & Ina Su Tchaj-wan
276  [20] Sergej Li & Olga Li Rusko
276  [20] Matteo Pantalone & Maria Laura Sabatino Itálie
276  [20] Sergiy Ryashentsev & Maryna Selionova Ukrajina
276  [20] Benjamin Schuler & Ana Koenigs Německo
280  [19] Seongjin Hwang & Soo Jin Jeong Korea (Jižní)
280  [19] Gaspare Romano & Aurora Montalto Itálie
280  [19] Robert Zawadzki & Alina Shkliaruk Polsko
283  [18] Enzo Chao & Cheyenne Chong Malajsie
283  [18] Garfield Cheng & Arlene Chen Tchaj-wan
283  [18] Diogo Ferreira & Diana Santos Portugalsko
283  [18] Kosta Karakashyan & Charlene Wang USA
283  [18] Alexandros Lolis & Maria Chouli Řecko
283  [18] Tiago Lourenço & Teresa Pereira Portugalsko
283  [18] Kin Shih & Lala Tsai Tchaj-wan
290  [17] Alvan Chao & Rita Yeh Tchaj-wan
290  [17] Andreas Hörmann & Alexandra Scheriau Rakousko
290  [17] Simon Richardson & Joanna Lytham Anglie
293  [16] Memos Roussos & Ria Sanida Řecko
293  [16] Reynir Stefansson & Kamilla Ros Bjarnadottir Island
293  [16] Carsten Ziegler & Jana Hoffmann Německo
296  [14] Bernardo Vaz Lopes & Debora Lourenço Portugalsko
296  [14] Emanuel Morgadinho & Beatriz Vieira Portugalsko
296  [14] István Novák & Fanni Unger Maďarsko
296  [14] Armando Ocampo & Walin Cheryl Foong Singapur
300  [12] Oskar Gedin & Julia Hallberg Švédsko
300  [12] Tae Young Ham & Bit Na Lee Korea (Jižní)
300  [12] Cha Sang-Won & Soo Won Lim Korea (Jižní)
300  [12] I-Feng Tseng & Shing Chin Jung Tchaj-wan
300  [12] Yao Xiao & Chu He Zhao Čína
305  [10] Andriy Boldyryev & Joana Flores Portugalsko
306  [9] Tobias Wagner & Elena Shabalina Německo
307  [8] Pierre Bernoon & Anastasia Shcherbakova Německo
308  [6] Grant Klimaytys & Bianca Tohaneanu Anglie
308  [6] Fu Yukang & Ding Li Juan Čína
310  [4] Aleksey Orlov & Ekaterina Ohrimenko Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}