Results from Blackpool Dance Festival 2015 - Amateur Rising Star Latin 21. května 2015
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Blackpool Dance Festival 2015
Anglie - Blackpool 21. května 2015

Amateur Rising Star Latin 21. května 2015

Finále

1  Austin Joson & Nino Dzneladze USA
2  Ruslan Khisamutdinov & Elena Rabinovich Rusko
3  Anton Lam-Viri & Anastasiya Savinskaya Rusko
4  Alex Pritchard & Chloe Hewitt Anglie
5  Cristian Priori & Eleonora Riccardi Itálie
6  Giovanni Virgitto & Giulia D'Alessandro Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [20] Daniils Kutuzovs & Maria Shalvarova Kanada
8  [18] Richard Lifshitz & Korina Travis Anglie
9  [17] Adam Hathazi & Morgana Lakatos-Hayward Kanada
9  [17] Volodymyr Sharapov & Ewelina Mikolajewska Polsko
11  [15] Benjamin Jones & Amy Dowden Anglie
12  [14] Konstantin Kaftan & Antonina Zhukova Rusko

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

13  [18] Joel Lopez & Kristina Bespechnova Španělsko
13  [18] Adelmo Mandia & Leah Rolfe Anglie
13  [18] Andrey Patrushev & Viktoriya Kachalko Rusko
13  [18] Dario Pizzo & Karen D'albundo Francie
17  [17] Aleksandr Rodygin & Tatyana Ivanova Rusko
18  [16] Andrew Escolme & Amy Louise Baker Anglie
19  [15] Nurlan Gallyamov & Celeste Bailey Kanada
20  [14] Roman Oligov & Darya Kravchuk Ukrajina
20  [14] Aleksandr Zevelev & Elizaveta Pertsova Rusko
22  [13] Kyrylo Dovgalin & Katerina Sahanenko Ukrajina
22  [13] Anton Sergeev & Valeriya Verstova Rusko
24  [11] Li Di & Zhao Lei Čína
24  [11] Michal Galek & Klaudia Galek (aka Kedzierska) Polsko
26  [6] Vladislav Grigin & Galina Voitenko Rusko
27  [4] Luke Miller & Laura Robinson Anglie

Round 5 (top 51)

28  [19] Ilya Kashirkin & Sofya Shmukler Rusko
28  [19] Alessio Manni & Giulia Antonelli Itálie
28  [19] Kirill Voronin & Tatyana Kosenko Rusko
31  [17] Pavel Stepanchuk & Gabriella Sabler USA
31  [17] Pavel Tischenko & Anastasiya Samuylova Rusko
33  [16] Yang Hang & Yan Yan Yanise Choy Honkong
33  [16] Ivan Khrenov & Anna Maltseva Rusko
35  [15] Aleksandr Andreichev & Kristina Nikiforova Rusko
36  [14] Aleksandr Porozov & Arina Sokolova Rusko
36  [14] Artem Syzdykov & Katya Syzdykova (aka Neustroeva) Rusko
36  [14] Chaochen Yan & Liu Yutong Čína
39  [13] Francesco Garofalo & Magda Strzesnicka Itálie
39  [13] Guo Zhen Sheng & Ying Li Honkong
39  [13] Sigurdur Thor Sigurdsson & Annalisa Zoanetti Austrálie
42  [12] Andrei Boldyrev & Anastasiya Fedoseeva Rusko
42  [12] Gabriele Crocicchia & Simona Danese Itálie
42  [12] Petur Fannar Gunnarsson & Hanna Cresswell-Melstrom Anglie
42  [12] Ernest Jelen & Anna Khrycheva Polsko
46  [11] Michael Johnson & Sally Rose Beardall Anglie
46  [11] Nikolai Tarasov & Amanda Herrschaft USA
48  [9] Ailizhati Dilixiati & Wang Na Na Čína
49  [8] Pirayut Saharifa & Sutatip Bunvilai Thajsko
50  [7] Silvio Antonio Anselmi & Maryna Starchenko Itálie
50  [7] Chengyu Ge & Zicheng Wu Čína

4. kolo (top 97)

52  [20] Maksim Bodnar & Elisaveta Vnuchkova Ukrajina
52  [20] Adam Fedko & Joanna Fedko (aka Dąbrowska) Polsko
52  [20] Daniel Hustiuc & Martina Zuccarello Itálie
52  [20] Vlad Kvartin & Anna Mária Prokopovicová USA
52  [20] Ignatiy Malkov & Taisiya Chalbasova Rusko
52  [20] Mikhail Popov & Veronika Tamarova Rusko
52  [20] Dmitriy Semeshkin & Karina Zadoyan Rusko
59  [19] Oleg Gyliuk & Irina Gyliuk Ukrajina
59  [19] Piotr Lasota & Marta Szustkiewicz Polsko
59  [19] Li Mingyang & Jun Lin Liu Čína
62  [18] Brian Dibnah & Sarah Nolan Nový Zéland
62  [18] Joseph Hopwood & Alexandra Hopwood (aka Hawley) Anglie
62  [18] Artem Martynov & Darya Frolova Rusko
62  [18] Gong Chao Qun & Zhuo Lian Wei Čína
66  [17] Grigoriy Golodnov & Oleksandra Burakova Ukrajina
66  [17] Marc Jimenez Blanch & Valeryia Urymahava Španělsko
66  [17] Kacper Klepacz & Oliwia Szalast Polsko
66  [17] Kiril Kulish & Orsolya Horvath USA
66  [17] Mateusz Ostrowski & Marzena Dykman (aka Dudek) Polsko
66  [17] Riccardo Pacini & Sonia Spadoni USA
72  [16] Andrzej Jarosz & Aleksandra Bogdanowicz Polsko
72  [16] Bogdan Oligov & Evelyn Vidal Kanada
74  [15] Michal Bartkiewicz & Natalia Glebocka Polsko
74  [15] Daniele Fulvi & Claudia Di Nicola Itálie
74  [15] Steven Greenwood & Hannah O'donovan Austrálie
74  [15] Ben Milan-Vega & Kerry Dennehy Anglie
74  [15] Vitantonio Ottomano & Alessia Altieri Itálie
74  [15] Li Yalong & Xiaodan Zhu Čína
80  [14] Xiong Jun Feng & Li Wei Ya Čína
80  [14] Svyatoslav Gerasimov & Anastasiya Zakharchuk Rusko
80  [14] Tang Yi Ming & Huang Xin Yi Čína
80  [14] Weitian Shao & You Yi Cai Čína
84  [13] Daniil Egorenko & Maria Danutsa Rusko
84  [13] Igor Ifliand & Camille Webb Austrálie
84  [13] Jorgen Nilsen & Jessica Swietoniowski Norsko
84  [13] Simone Picca & Antonella Putignani Itálie
84  [13] Angelo Serena & Cristiana Serena Itálie
89  [12] Steven Liu Jun & Jenny Zhang Yin Jie Čína
89  [12] Kai Kang & Zhao Ruitong Čína
89  [12] Georgiy Nechuykin & Alina Vasileva Rusko
92  [11] Andrey Stadnichenko & Ekaterina Kurepina Rusko
92  [11] Cheng Yu & Huang Huihui Čína
92  [11] Bai Zhiqian & Han Lei Zhang Čína
95  [10] Jack Johnson & Joanne De Jager Austrálie
96  [9] Daniele Emiliani & Sophie Woodall Anglie
97  [6] Gian Di Franco & Federica Fanelli Itálie

3. kolo (top 156)

98  [25] Anton Abramenkov & Vladlena Baranova Rusko
98  [25] Cedric Hingwai Chan & Jennifer Lai-Ki Tin Čína
98  [25] Sam Hunter & Shannon Fitzgerald Anglie
98  [25] Jing Dong Shang & Wang Yuan Čína
102  [24] Kamil Andrzejewski & Dominika Rucinska Polsko
102  [24] Sergiy Chernykov & Irina Van Ukrajina
102  [24] Meng Jia Cui & Jiang Yu Lin Čína
102  [24] Darren Morrissey & Christina Morrissey Anglie
102  [24] Robert Muller & Justyna Luczak Polsko
107  [23] Marco Brosseau & Alice Muraru Kanada
107  [23] Denys Leonidov & Valeriya Bushuk Ukrajina
107  [23] Vladislav Salnikov & Yuliya Gotsulyak (aka Chernysh) Ukrajina
110  [22] Yaroslav Galay & Mariya Krivko Ukrajina
110  [22] Ron Garber & Liza Lakovitsky USA
110  [22] Aleksander Holod & Magdalena Kogut Polsko
110  [22] Roberto Imparato & Beatrice Tiberia Itálie
110  [22] Jang Hee Jo & Ju-Hee Han Korea (Jižní)
110  [22] Nicholas Kelly & Cheyenne Russell Anglie
110  [22] Dajun Ma & Ding Yumeng Čína
110  [22] Mathieu Marechal & Svetlana Guggenbühl Švýcarsko
110  [22] Ljuboslav Stoev & Miroslava Doicheva Bulharsko
110  [22] Yu Kun Zhang & Jia Jia Liu Čína
120  [21] Lu Deyu & Jiao Ran Čína
120  [21] Wang Yu Guang & Xiu Ting Hong Čína
120  [21] Nikita Loginov & Mariya Bajkova Rusko
120  [21] Wanlin Sun & Yu Jing Ye Čína
124  [20] Ferenc Bódi & Natalie Vollmer Německo
124  [20] Sum Chun Ng & Wai Yi Lam Honkong
124  [20] Wojciech Sar & Monika Pasek Polsko
124  [20] Oleksandr Vasylenko & Kateryna Panfilova Ukrajina
128  [19] Chad Faessler & Anne-Julie Chouinard Kanada
128  [19] Hao Jiang & Guo Yang Čína
128  [19] Mengju Li & Xuejiao Yu Čína
128  [19] Michal Majda & Natalia Krzyszton Polsko
128  [19] Kim Minje & Han Hyebin Korea (Jižní)
128  [19] Kiki Nyemchek & Magda Fialek USA
128  [19] Brandon Stanley & Anna Pismennaya Anglie
128  [19] Cai Wen Xiang & Wanrong Wu Čína
128  [19] Li Yang & Si Wen Shen Čína
137  [18] Valerio Gerosi & Federica Coronetta Itálie
137  [18] Yi Wang Pei & Qian Wu Čína
137  [18] Andrey Rosikov & Evgeniya Chekurina Rusko
137  [18] Yuhong Shi & Haoran Zuo Čína
141  [16] Yao Chen & Tian Xiya Čína
141  [16] Wang Jianyu & Jiang Ling Čína
141  [16] Jam Liu & Eliza Lin Tchaj-wan
141  [16] Ricardo Silva & Lilja Gudmundsdottir Island
141  [16] Guangyan Yu & Jianqiu Xu Čína
146  [15] Zhao Haichen & Miao Yamin Čína
146  [15] Mitchell Itkin & Natasha Shevchenko USA
146  [15] Marko Yong-Kun Long & Victoria Jia-Ni Cheng Čína
149  [14] Gregory Mcdonough & Kathryn Jones Anglie
149  [14] Li Wei & Ting Zhou Čína
151  [13] Nathaniel Abisedon & Alisha Panetta Austrálie
151  [13] Yang Yang & Jiaxin Yao Čína
153  [11] Jun Luo & Ting Song Čína
154  [10] Wei Xiong Chen & Meng Han Cui Čína
154  [10] Chen Yang I & Yan Ru Pan Tchaj-wan
156  Daniil Dozorov & Dasha Loginova Rusko

2. kolo (top 250)

157  [20] Jason Chao Dai & Sasha Nissengolts USA
157  [20] Nikita Gordenkov & Aleksandra Baranova Rusko
157  [20] Salvatore Mannella & Luciana Baima Itálie
157  [20] Gianalberto Pasqui & Alessia Biondi Itálie
157  [20] Kavin Rathna & Cheryl Yuen Singapur
157  [20] Yuki Suzuki & Ayaka Harada Japonsko
157  [20] Arturs Voicehovics & Albina Gorbachevskaya Kanada
157  [20] Przemyslaw Wojszel & Magdalena Kowal Polsko
157  [20] Wang Meng Yu & Wang Yu Xin Čína
166  [19] Hu Ming Chen & Zhang Yao Čína
166  [19] Matthew Keeble & Bethany Goddard Anglie
166  [19] Yip Lai Man & Sun Yu Zhuo Čína
166  [19] Erik Petrosyan & Margarita Taryan Nový Zéland
166  [19] Sergiy Ryashentsev & Maryna Selionova Ukrajina
166  [19] Vadim Shvidanenko & Valentina Yakimenko Ukrajina
166  [19] Yu Jie Wang & Ya Ni Zeng Čína
173  [18] Adrian Dreling & Agata Wawrzusiszyn Polsko
173  [18] Enesio Iudicone & Ylenia Fragione Itálie
173  [18] Chaoze Lin & Yao Wang Čína
173  [18] Daniel Pienaar & Michelle Gazet Du Chatelier Jihoafrická republika
173  [18] Lu Yubin & Fu Jia Čína
173  [18] Zi Hao Zhao & Cao Wan Čína
179  [17] Thabang Brian Baloyi & Daria Walczak Austrálie
179  [17] Nazariy Blagyy & Michelle Kurpas USA
179  [17] Sander Daamen & Mélissa Manders Holandsko
179  [17] Giulio Ferrante & Lidia Martinez Španělsko
179  [17] Qiang Zi Hao & Qin Yi Čína
179  [17] Zhong Hao Hou & Qian Li Čína
179  [17] Michal Kulesza & Adrianna Lojszczyk Polsko
179  [17] Valentin Milev & Viktoriya Scherbatova Anglie
179  [17] Jin Seok Park & Hye Ri Eom Korea (Jižní)
179  [17] Manuel Vampo & Federica Mosetti Itálie
179  [17] Yang Xi & Weng Jing Lan Čína
179  [17] Zhang Yao & Shu Yu Yue Čína
179  [17] Hwi Jin Yoon & Lee Ji Hye Korea (Jižní)
192  [16] Valerijs Borovojs & Niamh Curtin Irsko
192  [16] Steven Dean & Krystal Leggett Anglie
192  [16] Bozhidar Elkin & Elena Dumanova
192  [16] Il-Nam Lee & Min-Young Lim Korea (Jižní)
192  [16] Dong Jin Lee & Chae Lim Seo Korea (Jižní)
192  [16] Li Rongzhi & Feng Xie Zhuo-Yi Čína
192  [16] Bogdan Alexandru Voicu & Ana Maria Dima Holandsko
192  [16] Zhang Yi & Liu Mei Chen Čína
192  [16] Ren Yi & Hou Yongna Čína
192  [16] Hong Wei Zheng & Zheng Ya Xin Čína
202  [15] Gennadiy Baydukov & Olga Baydukova Rusko
202  [15] Teleric Ianakiev & Natella Devitskaya USA
202  [15] Lyu Masuda & Siobhan Power Austrálie
202  [15] Pablo Sanchez Garcia & Freda Chan USA
202  [15] Yevgen Zaydun & Anastasiya Lyashenko Ukrajina
207  [14] Julian Caillon & Lily Cornish Austrálie
207  [14] Walter Calce & Maria Sofia De Giuli Itálie
207  [14] Rafael Kyu & Laura Padroni Anglie
210  [13] Marcel Daamen & Thanique Mohnen Holandsko
210  [13] Tobias Fladby & Rikke Lund Norsko
210  [13] Emil Hallberg & Mona Pietilä Finsko
210  [13] Puttipong Kongsakul & Suweenut Noinoul Thajsko
210  [13] Li Lin & Shiya Yang Čína
210  [13] Bo Liu & Xia Meng Sun Čína
210  [13] Courtney Nicholl & Chantal Mitchell Jihoafrická republika
210  [13] Daniil Podliesnyi & Elizaveta Voloshanenko (aka Kanchenko) Ukrajina
210  [13] Dong Chan Um & Jiyeon Kim Korea (Jižní)
210  [13] Peng Zhang & Yi-Ying Gao Čína
220  [12] Wilbert Aunzo & Pearl Marie Caneda Filipíny
220  [12] Bratan Bratanov & Nikoleta Nikolaeva Bulharsko
220  [12] Oliver Curting & Eva Marie Egsmose Dánsko
220  [12] Wen Jia He & Lu Yao Li Čína
220  [12] Franco Hou & Angela Lee Tchaj-wan
220  [12] Marco Martello & Ayde Romina Ladogana Itálie
220  [12] Christopher Navas & Alina Totska Kanada
220  [12] Simone Spagna & Francesca de Masi Itálie
220  [12] Maxim Stadnik & Carolina Kountoupidou Německo
229  [11] Changhung Lin & Lee Wen Hsuan Tchaj-wan
229  [11] Martin Pauliny & Katerina Cakorova Česká republika
231  [10] Maciej Holski & Roksana Zuber Polsko
231  [10] Vernon Choo Kay-Yin & Elie Chia Yen-Thing Malajsie
231  [10] Simeon Vassilev & Dimitrina Vassileva Kanada
234  [9] Chui Mei Chan & Lam Hin Ting Čína
234  [9] Andrea Di Martino & Federica Coppola Itálie
234  [9] Bradley Montagnese & Tania Montagnese (aka Trigili) Anglie
234  [9] Jess Simpson & Ali Simpson Austrálie
234  [9] Tom Wolswijk & Dominique Stolsz Holandsko
239  [8] Valerij Astanchuk & Aleksandra Tsvetkova Rusko
239  [8] Magnus Edvald Halldorsson & Daria Zorich Island
239  [8] Tuomas Kesti & Veera Hedman Finsko
239  [8] Shi Qi Shao & Chen Zhao Čína
239  [8] Duo Xu & Meiyan Liu Čína
244  [7] Per Almberg & Anita Teeling Švédsko
244  [7] Chun-Jen Cheng & Ching-Chi Chen USA
246  [6] Seoug-Huk Choi & Ji Yeon Kim Korea (Jižní)
247  [4] Oskar Gaigl & Anastasia Miller Německo
248  [3] Liam Bott & Stephanie King Austrálie
249  [2] Tian Yang Guo & Tong Tong Qu Čína
249  [2] Eason Tu & Belle Yu Tchaj-wan

1. kolo (top 302)

251  [23] Anson Au & Jasmine Zhang Honkong
251  [23] Jumil Bacalso & Natalie Tjokro Singapur
251  [23] Simon Richardson & Joanna Lytham Anglie
251  [23] Ming Hsiu Tsai & Tin Chung Liu Tchaj-wan
251  [23] Maciej Walczak & Anna Piaseczna Polsko
256  [22] Craig Jones & Kimberley Jones Anglie
256  [22] Bruno Rocha & Barbara Catarina Marques Portugalsko
256  [22] Daniel Smuts-Steyn & Tatyana Grippaldi Jihoafrická republika
256  [22] Alexander Weiss & Lisa Ruf Německo
256  [22] Hongshan Zhou & Jiahui Zhang Čína
261  [21] Francois Desmarais & Vanessa Melanson Kanada
261  [21] Adam Godfrey & Olivia Oates Anglie
261  [21] Jin-Ryu Lee & Mi-Yeon Kim Korea (Jižní)
261  [21] Jacob Persson & Linn Hegdahl Švédsko
261  [21] Nicolas Reboul & Cynthia Saidi Francie
266  [20] Zheng Huang & Cong Cong Pang Čína
266  [20] James Lu & Sharon Yeh Tchaj-wan
266  [20] Owen Nene & Linda Green-Thompson Jihoafrická republika
269  [19] Li Shih Chien & Shih Mu Hsuan Tchaj-wan
269  [19] Simao Costa & Mariana A Fernandes Portugalsko
269  [19] Nikolaos Nikolakis & Nicky Gaki Řecko
269  [19] Martin Vazquez & Jane Gobbett Irsko
273  [18] Stefan Badea & Madalina Varlam Kanada
273  [18] Nikos Kapogiannis & Despina Rousaki Řecko
273  [18] Fu Sheng Lin & Zhu Yan Čína
273  [18] Jun Yong Sing & Myoung Shia Korea (Jižní)
277  [17] Brenton Mitchell & Alexandra Sevastianova Kanada
277  [17] Andrew Sim & Emily Cobb-Hines USA
277  [17] Zachary Tomlinson & Melissa Gough Anglie
280  [15] Dimitrios Kapatsoulias & Evangelia Semprou Řecko
280  [15] Panagiotis Kormas & Dmitra Artikou Řecko
280  [15] Christos Sigalas & Athina Palaiologou Řecko
280  [15] Kiichi Tagawa & Nisha Ando Japonsko
284  [14] Stavros Alexandropoulos-Arapakis & Zoe Bisylla Řecko
284  [14] Gabriele Bona & Danila Bona Itálie
284  [14] Giorgos Geronikos & Tatiani Chatzimpinou Řecko
284  [14] Seongjin Hwang & Soo Jin Jeong Korea (Jižní)
284  [14] Dong Soo Kim & Seo Yeon Kim Korea (Jižní)
289  [13] Shangching Wang & Shu Han Chuang Tchaj-wan
289  [13] Yang Wang & Jie Zhang Čína
289  [13] Alan Ya & Samantha Liou Tchaj-wan
292  [12] Alvan Chao & Rita Yeh Tchaj-wan
292  [12] Simeon Penev & Djesika Gyumisheva Bulharsko
294  [11] Shan Di & An Ni Japonsko
295  [10] Panagiotis Kotsovos & Mariaeleni Konstantiou Řecko
296  [9] Nikolay Umnov & Tatyana Umnova Rusko
297  [7] Nuno Baptista & Andreia O Lopes Portugalsko
297  [7] Christian Fredh & Hedvig Löfwall Švédsko
299  [5] Giannis Alexandrakis & Marsela Papaj Řecko
299  [5] Wesley Van De Kerkhove & Stefanie Haesebroek Belgie
299  [5] Christoph Preiss & Natalie Zettl Rakousko
302  [4] Eugene Botha & Yvonne Botha Jihoafrická republika
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}