Results from Blackpool Dance Festival 2012 - Amateur Rising Star Ballroom 24. května 2012
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Blackpool Dance Festival 2012
Anglie - Blackpool 24. května 2012

Amateur Rising Star Ballroom 24. května 2012

Finále

1  Oskar Wojciechowski & Karolina Holody USA
2  Kyle Taylor & Polina Shklyaeva Anglie
3  Cui Xiang & Zhiting Yang Čína
4  David Moretti & Francesca Sfascia Itálie
5  Szymon Kalinowski & Grazyna Grabicka Polsko
6  Edmund Ault & Leanne Han (aka Areum Han) Anglie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [20] Vladyslav Dolya & Oleksandra Sidorova Ukrajina
7  [20] John Giannini & Katherine Giannini Anglie
9  [18] Michael Glikman & Milana Deitch Austrálie
10  [15] Stephen Arnold & Karolina Szmit Anglie
11  [13] Liu Ya & Liu Jia Xin Čína
12  [12] Cheng Yi Ming & Liu Jiao Čína
13  [9] Anton Nedotsukov & Maria Mitrokhina Rusko
14  [4] Sergey Kravchenko & Lauren Oakley Anglie

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

15  [19] Alessandro Lippi & Giada Carabellese Itálie
16  [17] James Cutler & Courtney Taylor Anglie
16  [17] Steven Grinbergs & Rachelle Plaass Austrálie
16  [17] Lev Kravchenko & Rebecca Jackson Anglie
16  [17] Yuriy Prokhorenko & Mariya Sukach Rusko
16  [17] Andrej Volkov & Anastasiya Kravchenko Rusko
21  [12] Matthew Potter & Talysa Trevallion Austrálie
21  [12] Daniele Scalise & Alla Andryushchenko Itálie
23  [11] Christopher Millward & Victoria Bennett Anglie
24  [10] Alex Pritchard & Chloe Hewitt Anglie
25  [6] Karl Rasmussen & Charlotta Lundberg Švédsko

4. kolo (top 50)

26  [21] Zhang Chi & Yanna Zhang Čína
26  [21] Alessio Disca & Luisa Celeste Cardillo Itálie
28  [20] Igor Colac & Roxane Milotti USA
28  [20] Marek Szulgo & Renata Schodnik Polsko
30  [19] Mikhail Nikolaev & Kseniya Kireeva Rusko
30  [19] Alexander Radyush & Alisa Radyush (aka Pavlova) Anglie
30  [19] Vincenzo Vitale & Claudia Vitale Itálie
33  [18] Aleksandr Ignatov & Olga Tarasova Rusko
34  [17] Pavel Lopatin & Olga Lillo Rusko
35  [16] Pawel Kostrzewa & Martyna Lewandowska Polsko
35  [16] Jiang Ji Ying & Yuye Zhao Čína
37  [15] Zhang Zheng Yang & Wang Ruo Nan Čína
38  [13] Kamil Kedra & Marzena Graniczna Polsko
38  [13] Luke Miller & Hanna Cresswell-Melstrom Anglie
38  [13] Mechyslav Pavlyuk & Gemma-louise Arnold USA
41  [12] Sergey Kiselev & Ekaterina Popova USA
42  [11] Evgeniy Barskiy & Valeriya Oleksyuk Rusko
42  [11] Linghao Kang & Anran Xing Čína
44  [10] Marko Ilich & Yuliya Kovtunova (aka Sadovskaya) Ukrajina
45  [9] Nicholas Kharlamov & Rochelle Kharlamov USA
45  [9] Alessio Miraglia & Natasha Barrera Itálie
45  [9] Liu Yi & Zhou Xiaotong Čína
48  [8] Nikolay Govorov & Evgeniya Tolstaya Rusko
49  [6] Jorgen Nilsen & Yuliya Krepchuk Norsko
50  [4] Marts Punins & Dana Jakobsone Lotyšsko

3. kolo (top 96)

51  [20] Jerzy Borowski & Kaja Jackowska Švédsko
51  [20] Mai Jia Cheng & Yin Xue Qin Čína
51  [20] Cheng Dan & Li Zhenni Čína
51  [20] Hjalmar Göransson & Sara Frisack Švédsko
51  [20] Marek Klepadlo & Annie Seeley USA
51  [20] Freythor Ossunrarson & Hrefna Halldorsdottir Island
51  [20] Vladislav Shahov & Inna Ognianova USA
58  [19] Jinung Kim & Sena Kang Korea (Jižní)
58  [19] Salvatore Vitacca & Stefania Vitacca Itálie
60  [18] Dima Dakhnovskyi & Anna Dakhnovska (aka Sukach) Ukrajina
60  [18] Yuchen Du & Fan Gao Čína
60  [18] Sun Yi Feng & Zhao Chen Xin Čína
60  [18] Roman Nagibin & Daria Kotenko Ukrajina
60  [18] Qinglong Ping & Yuhong Yan Čína
60  [18] Mateusz Smikiel & Maria Sielicka Polsko
60  [18] Qiu Yuming & Xu Wan Čína
67  [17] Karlis Treijs & Anastasiya Krivosheeva Lotyšsko
67  [17] Aleksandr Zevelev & Kseniya Zaputryaeva Rusko
69  [16] Dmitriy Pleshkov & Anastasia Kulbeda Rusko
70  [15] Sergio Dementyev & Toma Snieskaite USA
70  [15] Artemiy Katashinskiy & Marina Katashinskaya Rusko
70  [15] Dmitriy Kravets & Elena Kravets Rusko
70  [15] Xiang Li & Xiaotong Zhang Čína
70  [15] Argo Oblikas & Aimie Leak Anglie
70  [15] Ilia Sidorenko & Margaryta Garmash Ukrajina
70  [15] Aleksandr Teleshko & Natalia Zukowska Polsko
70  [15] Long Qi Yu & Audrey Anne Siegel Čína
78  [14] Hampus Norberg & Lana Murphy (aka Astrom) Švédsko
78  [14] Anatolii Repliuk & Ruslana Mamaysur Ukrajina
80  [13] Vladislav Lutskyi & Anna Shevchenko Ukrajina
80  [13] Marcus Mitchell & Rosie Ward Anglie
80  [13] Xin Lei Wang & Zhang Xing Lu Čína
80  [13] Xie Cong Xian & Zeng Yi Hui Čína
84  [12] Adam Bynert & Emily Bynert Anglie
84  [12] Roman Sukhomlyn & Irina Rabinovich Ukrajina
84  [12] Elliott Whittaker & Charlotte Carruthers Anglie
87  [11] Marcin Koczur & Anna Uznanska Polsko
87  [11] Ruo Ji Yao & Yuting Wang Čína
89  [10] Michael Johnson & Sally Rose Beardall Anglie
89  [10] Ilya Sukhonosov & Yana Demina Rusko
91  [9] Artur Bodzioch & Malgorzata Zaremba Polsko
91  [9] Denys Korostashov & Nataliya Kostyleva Ukrajina
93  [7] Igor Fufurin & Mariya Fufurina (aka Vasileva) Rusko
94  [6] Davide Camera & Doriana Guzzo Itálie
95  Fabio Bangrazi & Alessia Palmarini Itálie
95  Alon Gilin & Anastasia Trutneva Kanada

2. kolo (top 154)

97  [20] Petter Engan & Kine Mardal Norsko
97  [20] Yuri Nartov & Yuliya Blagova USA
97  [20] Guo Ying & Huang Dong Čína
100  [19] Mathias Kirkegaard & Line Riding Dánsko
100  [19] Nikita Klyuchko & Karina Bordunova Ukrajina
100  [19] Jordan Quintana & Laura Fox Anglie
100  [19] Dmytro Savynskyi & Yulia Savynska (aka Fursova) Ukrajina
100  [19] Jacek Stefanski & Joanna Korab-Stefanska Polsko
100  [19] Callam Thomson & Stephanie Warwick Anglie
100  [19] Ville Väätäinen & Reetta Karvinen Finsko
100  [19] Kun Wang & Jiajun Ye Čína
100  [19] Xing Wu & Xiao Min Ma Čína
109  [18] Roope Antila & Liisa Setala Finsko
109  [18] Nicolai Bouet & Helle Kogsboll Dánsko
109  [18] Oleksiy Buravenko & Jennifer Vestal USA
109  [18] Matthew Dean & Sophie Webb Anglie
109  [18] Andrea Frediani & Sara Iozzia Itálie
109  [18] David Klar & Lauren Andlovec Honkong
109  [18] Peng Fei Liu & Di Zhao Čína
109  [18] Chen Shuai & Xiaorui Yang Čína
109  [18] Dmitriy Vorobiev & Kseniya Sovenko USA
109  [18] Qu Wen & Jingwen Zhang Čína
109  [18] Yingfeng Zeng & Mengni Su Čína
120  [17] Kristoffer Frimo Melaes & Mette Brandstadmoen Norsko
120  [17] Zheng Yu Guo & Meng Xue Peng Čína
120  [17] Vladislav Tkachenko & Aleksandra Tarasenko Rusko
123  [15] Mikolaj Balcerzak & Dominika Nowak Polsko
123  [15] Xi Zhe Chen & Li Huan Čína
123  [15] Arman Sahovic & Maria Naumchenko Anglie
123  [15] Chen Xi Wu & Tang Yuyang Čína
127  [14] Valerijs Borovojs & Inna Orlova Irsko
127  [14] Nicholas Kelly & Cheyenne Russell Anglie
127  [14] Xiang Lingyun & Sshi Binbin Čína
127  [14] Blair Petterd & Kelly Friswell Austrálie
127  [14] German Tepavicharov & Stela Kukonova Bulharsko
132  [13] Stefano Caridi & Chiara Sinigaglia Itálie
132  [13] Nazariy Kosyuk & Yuliya Polygach Ukrajina
132  [13] Joel Smith & Sara Smith Austrálie
135  [12] Chaloemchai Kamonchtt & Kanjana Dissaman Thajsko
135  [12] Stefano Su & Kate Chiu Tchaj-wan
137  [11] Tristan John Ducay & Willanne Rose Ducay Filipíny
137  [11] Aesti Hsu & Ariel Yu Tchaj-wan
137  [11] Ronald Pux & Sabine Pux (aka Möstl) Rakousko
140  [10] Sang Beom Jeon & Hee Jin Kim Korea (Jižní)
140  [10] Jack Johnson & Joanne De Jager Austrálie
140  [10] Cyril Passerat & Lucie Jeanne Francie
140  [10] Christopher Savage & Louise Bamber Anglie
144  [9] Kristofer Haukur Hauksson & Herborg Ludviksdottir Island
145  [8] Yun Feng Di & Yi Sun Čína
145  [8] Marco Tseng & Cherry Ho Tchaj-wan
145  [8] Yvo Van Bosch & Sze Ar Wong Holandsko
148  [7] Taras Karnas & Yuliya Karnas (aka Pokidko) Ukrajina
148  [7] Andri Fannar Petursson & Anita Loa Hauksdottir Island
148  [7] Cui Shibin & Jing Liu Čína
151  [5] Jerry Lai & Joan Hao Tchaj-wan
152  [3] Phillip Evans & Gaynor Evans (aka Connell) Wales
152  [3] Vitaliy Vinogradov & Mariya Severova Rusko
154  [2] Vander Hinlon Lely & Zhao Shan Shan Honkong

1. kolo (top 202)

155  [24] Chen Chen & Jiawei Li Čína
155  [24] Andrey Fedotov & Irina Bolokhova Rusko
155  [24] Ivan Semenov & Arina Ijokina Rusko
155  [24] Kum Zeng & Zl Jun Liu Čína
159  [23] Vladimir Pavlov & Aleksandra Yaremenko Rusko
159  [23] Jianan Peng & Jia Ci Zhong Čína
161  [22] David Brown & Vicky Bissell Anglie
161  [22] Liu Ping-Tse & Rosalie Hwang Tchaj-wan
161  [22] Jared Taylor & Rachel Macintosh Austrálie
161  [22] Haolun Zou & Qiuyun Cao Čína
165  [21] Jae Hyun Lee & Hyun-Ah Jung Korea (Jižní)
165  [21] Jin Long Song & Zl Yu Li Čína
165  [21] Alan Tentser & Julia Vitebsky Austrálie
165  [21] Yuan Jie Zhu & Mei Wang Čína
169  [20] Bogdan Kobzarenko & Olena Vakulenko Ukrajina
170  [19] Li Jin Ming & Liao Ai Ying Čína
170  [19] Darren Morrissey & Christina Morrissey Austrálie
170  [19] Sarun Pibull & Treemeen Charoenphithak Thajsko
170  [19] Sunny Tseng & Anna Lee Tchaj-wan
174  [18] Tepei Daito & Jinni Han Japonsko
174  [18] Johnston Lim & Nicole Tan Malajsie
174  [18] Christian Pichlmeier & Michelle Yang USA
174  [18] Dong Chan Um & Jiyeon Kim Korea (Jižní)
178  [16] Sergey Salyakin & Aleksandra Kucher Ukrajina
179  [15] Andrew Miller & Andrea Leipert (aka Remenova) Kanada
179  [15] Di Bo Yi & Li Meng Ran Čína
181  [14] Brian Dibnah & Sarah Nolan Nový Zéland
182  [13] Hyun Bum Choi & Hye-in Kim Korea (Jižní)
183  [12] Igor Kobiuk & Natalia Siyanko Ukrajina
183  [12] Sergio Lourenço & Catia Cerqueira Portugalsko
183  [12] Han Ly & Crystal Li Kanada
186  [11] Christian Fredh & Linnea Sjöberg-Melander Švédsko
186  [11] Ash Robinson & Elizabeth Mcmahon Austrálie
188  [10] Lyo Ishizuka & Camille Webb Nový Zéland
188  [10] Serge Riznychenko & Olga Egorova Ukrajina
190  [9] Tae-Woo Yeom & Jung-Min Woo Korea (Jižní)
191  [7] Diogo Soares & Liliana Rosa Portugalsko
192  [5] Marcus Lee & Hayley Young Anglie
192  [5] Yen-Ming Peng & Vicky Hsin-Chi Chi Tchaj-wan
194  [4] Warren Venter & Natalie Smith Jihoafrická republika
194  [4] Eno Young & Carlien Scholtz Jihoafrická republika
196  [3] Vitor Correia & Joana Figueira Portugalsko
196  [3] Zheng Lu & Jieyi Lu USA
196  [3] Angelo Moroka & Natalie Fredericks Jihoafrická republika
199  [2] Peng Ql & Toi May Ng Honkong
200  [1] Seoug-Huk Choi & Ji Yeon Kim Korea (Jižní)
201  Berk Kaya & Yasemen Karaduman Turecko
201  Leon Marinus & Terri-Leigh Wood Jihoafrická republika
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}