Results from Blackpool Dance Festival 2011 - Under 21 Latin 28. května 2011
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Blackpool Dance Festival 2011
Anglie - Blackpool 26. května 2011

Under 21 Latin 28. května 2011

Finále

1  Kyrylo Dovgalin & Viktoriya Kharchenko Ukrajina
2  Francesco Bertini & Sabrina Bertini (aka Manzi) Itálie
3  Darren Hammond & Kylee Brown Jihoafrická republika
4  Sigurdur Thor Sigurdsson & Hanna Run Oladottir Island
5  Jakub Drmota & Tereza Florova Česká republika
6  Dominik Rudnicki-Sipajlo & Adrianna Lojszczyk Polsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [27] Alon Gilin & Anastasia Trutneva Kanada
8  [25] Pawel Tekiela & Zia James Dánsko
9  [23] Petar Daskalov & Christine Hojmark Thomsen Dánsko
10  [19] Viktor Kuharskij & Oksana Tsykalyuk Ukrajina
11  [18] Evgen Kornievskyy & Yelyzaveta Savchenko Ukrajina
12  [14] Kiki Nyemchek & Magda Fialek USA

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

13  [20] Alexander Chernositov & Regina Maziarz USA
14  [19] Li Yu Kun & Xi Yu Luo Čína
14  [19] Frederik Lund & Mariya Ilchenko Dánsko
16  [17] Adelmo Mandia & Leila Stewart Anglie
16  [17] Mykyta Serdyuk & Anna Krasnishapka Ukrajina
16  [17] Yan Sorokin & Veronika Karimova Rusko
19  [16] Adam Fedko & Paulina Dabek Polsko
20  [15] Andraz Erzin & Anja Imamovic Slovinsko
21  [14] Sebastian Saarinen & Laura Lackman Finsko
22  [12] Li Guoqing & Qian Zhao Čína
23  [10] Artem Kruchin & Oksana Vetis Rusko
24  [9] Edgars Brivks & Nicole Gynga Kanada

4. kolo (top 50)

25  [22] Illya Vinnikovskyy & Orsolya Horvath Maďarsko
26  [21] Daniel Power & Paulina Majewska Anglie
26  [21] Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Dánsko
28  [20] Sigurdur Mar Atlason & Sara Ros Jakobsdottir Island
29  [18] Yaroslav Galay & Kateryna Klishyna Ukrajina
30  [17] Jader De Pazzi & Jessica De Bona Itálie
30  [17] Shim Young Eun & Song Ha Kim Korea (Jižní)
30  [17] Dmitriy Semeshkin & Karina Zadoyan Rusko
33  [16] Sergiy Grytsuk & Anastasiya Shekhovskaya Ukrajina
33  [16] Roman Grytsyna & Dariya Maryuschenko Ukrajina
33  [16] Carlos Gu & Susan Sun Čína
36  [15] Zhou Liu & Yi Mei Yin Čína
37  [14] Yang Yu Hang & Zhang Man Shao Čína
37  [14] Xiang Sun & Tang Hong Qin Čína
39  [13] Malthe Brinch Rohde & Camilla Melania Christensen Dánsko
39  [13] Meng Jia Cui & Jiang Yu Lin Čína
39  [13] Wu Liu Fu & Yu Jun Du Čína
39  [13] Vitor Lemos Fernandes & Victoria Feneley Anglie
39  [13] Errol Williamson & Vashti Reed USA
44  [12] Denys Samson & Naira Markina Ukrajina
45  [11] Ron Garber & Ashley Goldman USA
45  [11] John Giannini & Katherine Giannini Anglie
45  [11] Hariton Homenko & Olga Shchuchynska Ukrajina
48  [9] Liang Liu & Ya Nan Pan Čína
49  [7] Marco Tocchini & Giulia Scarpellini Itálie
49  [7] Stanislav Urodlivchenko & Anastasiya Maksimenko Ukrajina

3. kolo (top 101)

51  [20] Dmitriy Fedotov & Tatyana Nechaeva Rusko
51  [20] Alessio Galocchio & Marta Botta Itálie
51  [20] Kirill Nemov & Elina Oleynik Rusko
51  [20] Maksym Pavlovskyy & Anna Karpova Ukrajina
55  [19] Edvins Astahovs & Nika Bero Lotyšsko
55  [19] Chan Hing Wei & Lai Ki Tin Honkong
55  [19] Joseph Hopwood & Alexandra Hawley (aka Golovchenko) Anglie
55  [19] Kasper Korup & Natalie Winter Dánsko
55  [19] Dimitry Medevdev & Yaroslava Eliseeva Rusko
55  [19] Evgeniy Raev & Vladlena Baranova Rusko
61  [18] Alex Pritchard & Chloe Hewitt Anglie
61  [18] Kan Sun & Zhu Siying Čína
61  [18] Ji Wang & Pan Jianhui Čína
64  [17] Michal Galek & Klaudia Galek (aka Kedzierska) Polsko
64  [17] Jun Luo & Hong Xiu Jing Čína
64  [17] Vadim Negrebetskiy & Yanina Krempets Ukrajina
64  [17] Volodymyr Sharapov & Joanna Fedko (aka Dąbrowska) Polsko
68  [16] Andriy Besyedin & Darya Kravchuk Ukrajina
68  [16] Jason Chao Dai & Patrycja Golak USA
68  [16] Bozhidar Elkin & Gabriela Mancheva Bulharsko
71  [15] Chaoyi Fan & Yu Yuan Wang Čína
71  [15] Denys Korostashov & Nataliya Kostyleva Ukrajina
71  [15] Bojan Lazareski & Tjasa Novak Srbsko
71  [15] Bo Li & Liyang Gao Wa Čína
71  [15] Tang Yi Ming & Huang Xin Yi Čína
76  [14] Emanuele Caruso & Carlotta Fucci Itálie
76  [14] Li Di & Zhao Lei Čína
76  [14] Craig Jones & Victoria Holmes Anglie
76  [14] Laszlo konstantin Kalmar & Henriikka Iivonen Finsko
76  [14] Jonas Kazlauskas & Jasmine Chan Litva
76  [14] Andrii Mykhailov & Anna Bohachova Ukrajina
76  [14] Dmytro Yevterev & Daryna Makovetska Ukrajina
83  [13] Brodie Barden & Lana Skrgic De-fonseka Austrálie
83  [13] Simone Colella & Courtney Payne Anglie
83  [13] Yao-nan Xu & Liu Si Yong Čína
83  [13] Aleksandr Zhimalov & Darya Kartyshova Rusko
87  [12] Yan Bang Bang & Wie Shi Yao Čína
87  [12] Sam Hunter & Charlotte Plant Anglie
89  [11] Hang Shi & Yi Tao Wang Čína
90  [10] Wang Bo & Dai Biyu Čína
91  [9] Vander Hinlon Lely & Zhao Shan Shan Honkong
91  [9] Cai Wen Xiang & Wanrong Wu Čína
91  [9] Yu Kun Zhang & Jia Jia Liu Čína
94  [8] Adam Brunyee & Emma Smith Anglie
94  [8] Teng Da & Ma Yan Hua Čína
94  [8] Lawrence James & Aimie Leak Anglie
97  [7] Michael Foskett & Korina Travis Anglie
97  [7] Daniel Jacobs & Nikki Losper Jihoafrická republika
99  [4] Simone Iannuzzi & Francesca Polce Itálie
99  [4] Mathias Kirkegaard & Line Riding Dánsko
99  [4] Mikhail Mashkov & Alina Fisenko Rusko

2. kolo (top 138)

102  [26] Zhang Fotao & Cao Wan Čína
102  [26] Yang Hang & Yan Yan Yanise Choy Honkong
102  [26] Chaopeng Hou & Ying Li Čína
102  [26] Sergey Kravchenko & Lauren Oakley Anglie
102  [26] Pei Bo Wen & Wang Lin Čína
107  [25] Chao Jiang & Jun Lin Liu Čína
107  [25] Sun Li Jing & Zheng Ya Xin Čína
107  [25] Michael Johnson & Sally Rose Beardall Anglie
107  [25] David Odstrcil & Caroline Kjeldgaard Česká republika
107  [25] Oleksandr Vasylenko & Svitlana Levit Ukrajina
112  [24] Denys Leonidov & Irina Rabinovich Ukrajina
112  [24] Gregory Mcdonough & Kathryn Jones Anglie
112  [24] Tianxu Wang & Rong Xin Li Čína
115  [23] Lest Chen & Yumeng Zheng Čína
115  [23] Rui Ming Cui & Zhao Yu Yang Čína
115  [23] Yuki Suzuki & Kana Suzuki Japonsko
115  [23] Zhi Qiang Zhang & Han Lei Zhang Čína
119  [21] Liu Hong Bo & Chen Lei Čína
119  [21] Jack Johnson & Joanne De Jager Austrálie
119  [21] Freythor Ossunrarson & Hrefna Halldorsdottir Island
119  [21] Mattia Zini & Arantxa Zorzetto Itálie
123  [20] Marco Di Filippo & Alessia Biondi Itálie
123  [20] Niklas Laine & Titti Koivula Finsko
123  [20] Valtteri Virtanen & Suvi Kurki Finsko
123  [20] Zi Ming Wang & Shao Lei Wang Čína
127  [19] Philip Ring & Victoria Briding Švédsko
127  [19] Dao Ran Zheng & Li Fu Čína
129  [18] Patrick Mejlhart & Mille Funk Stochkel Dánsko
129  [18] Xiong Yuxuan & Zhang Qiongyu Čína
131  [16] Andrew Nolo & Shannen Clarke Austrálie
131  [16] Josef Sedlmair & Tabea Louisa Thaler Německo
133  [15] Miko Sirolinna & Marjut Soininen Finsko
133  [15] Hao Lin Yue & Xiaoxia Huang Čína
135  [14] Myung Soo Kim & Su Min Kim Korea (Jižní)
136  [13] Damian Kolbas & Talysa Trevallion Austrálie
137  [12] Ruslan Kalyuzhnyy & Valeryya Kalyschuk Ukrajina
138  [7] Yun Hao Li & Jia Hui Chen Čína

1. kolo (top 178)

139  [26] Wei Xhan Cheng & Song Xin Yin Čína
139  [26] Liang Huang & Chunyu Dong Čína
139  [26] Tuomas Jylhä & Sofia Mäki Ontto Finsko
139  [26] Tobiasz Uniejewski & Yuliya Luzina Polsko
143  [25] Asger Bjornker & Line Maigaard Iversen Dánsko
143  [25] Andre Branco & Daniela Santos Portugalsko
143  [25] Valentin Loftsson & Astros Traustadottir Island
143  [25] Valentyn Torkot & Alyna Zhaylo Ukrajina
143  [25] Bo Wei & Xue Qing Han Čína
143  [25] Jun Wei Zhang & Tingting Li Čína
149  [24] Roope Antila & Liisa Setala Finsko
149  [24] Masaya Kuno & Yuka Wada Japonsko
149  [24] Hampus Norberg & Lana Murphy (aka Astrom) Švédsko
149  [24] Shuai Yi Shao & Chen Shu Min Čína
149  [24] Yu Kun Yang & Tian Yi Shi Čína
154  [23] Paul Bakkes & Sonja Schultz Jihoafrická republika
154  [23] Pawel Kostrzewa & Martyna Lewandowska Polsko
154  [23] Jie Ma & Duan Ran Chen Čína
157  [22] Dong Huang & Xiao Yu Shui Anglie
157  [22] Zheng Shi Su & Man Zhang Čína
157  [22] Elliott Whittaker & Katherine Guy Anglie
160  [21] Gianluigi Di Fazio & Maria Concetta Nuccio Itálie
160  [21] Geraint Heaney & Chantal Green Wales
160  [21] Zheng Liu & Fangyuan Lu Čína
163  [20] Jing Dong Shang & Wan-Zhuo Song Čína
163  [20] Roman Sukhomlyn & Olga Egorova Ukrajina
163  [20] Fen Qi Zhang & Shi Jia Sun Čína
166  [18] Joshua Burger & Marcella Solimeo Jihoafrická republika
166  [18] Chi Ho Wai & Ho Hei Man Honkong
168  [17] Daniel Bjørnstad & Michelle Berglen Norsko
168  [17] Kasperi Rinne & Martta Juntunen Finsko
168  [17] Rui Zhang & Meng Qi Li Čína
171  [15] Hyun Bum Choi & Hye-in Kim Korea (Jižní)
171  [15] Evgeniy Irvanets & Evgeniya Ivanyuta Ukrajina
171  [15] Jae Ung Son & Min-Jeong Ha Korea (Jižní)
174  [14] Dong Chan Um & Jiyeon Kim Korea (Jižní)
174  [14] Ming Zhao & Li Ting Li Čína
176  [13] Marcus Lee & Charlotte Carruthers Anglie
177  [9] Magnus Solberg & Madeleine Berglen Norsko
178  Pyry Kansa & Taiju Koivula Finsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}