Results from Blackpool Dance Festival 2011 - Professional Latin 1. června 2011
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Blackpool Dance Festival 2011
Anglie - Blackpool 26. května 2011

Professional Latin 1. června 2011

Finále

1  Michal Malitowski & Joanna Leunis Polsko
2  Riccardo Cocchi & Yulia Zagoruychenko USA
3  Sergey Sourkov & Agnieszka Melnicka Rusko
4  Andrej Skufca & Melinda Torokgyorgy Slovinsko
5  Stefano Di Filippo & Olga Urumova Itálie
6  Maurizio Vescovo & Andra Vaidilaite Kanada
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Justinas Duknauskas & Anna Melnikova-Duknauske Litva
8  Markus Homm & Ksenia Kasper Německo
9  Joshua Keefe & Sara Magnanelli Austrálie
9  Evgeni Smagin & Polina Kazatchenko Rusko
11  Rachid Malki & Anna Suprun Norsko
12  Gregor Rebula & Rachael Heron Anglie
13  Lu Ning & Jasmine Ding Fang Zhang Čína
14  Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina USA
15  Emanuele Soldi & Elisa Nasato Itálie
16  Lenny Gouwerok & Laura Zmajkovicova Slovensko
17  Andrei Mosejcuk & Kamila Kajak Polsko

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

18  Alessandro Camerotto & Nancy Berti Itálie
19  Andrius Kandelis & Elena Zverevshchikova Litva
20  Igor Volkov & Ella Ivanova Ukrajina
21  Andre Paramonov & Natalie Paramonov USA
22  Delyan Terziev & Boriana Deltcheva USA
23  Evgenij Voznyuk & Motshegetsi Mabuse Německo
24  Dmitry Kurakin & Violetta Kurakina USA
25  Gunnar Gunnarsson & Amy Bennett Anglie
26  Vladislav Borodinov & Irina Garous Rusko
26  Alex Ivanets & Lisa Bellinger-Ivanets Anglie
28  Sonny Jin Zhang & Cher Wen Qingluo Čína
29  Ilia Borovski & Veronika Klyushina Honkong
30  Keiji Oda & Satoko Watanabe Japonsko
31  Cedric Meyer & Angelique Meyer Francie

4. kolo (top 49)

32  Anton Sboev & Patrizia Ranis Anglie
33  David Byrnes & Karla Gerbes Austrálie
34  Nathan Meyers & Meagen Alderton Austrálie
35  Daniele Gozzi & Cecilia Giovacchini USA
36  Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finsko
37  Vasili Marchenkov & Marina Skripnichenko Rusko
38  Rafael Pierce & Betty Attia Kanada
39  Alexander Berezine & Anna Afonenkova Rusko
40  Peter Majzelj & Maja Gersak Slovinsko
41  Igor Boev & Karina Schembri Austrálie
42  Ke Qiang Shao & Na Yang Čína
43  Roman Italyankin & Olga Kordevich USA
43  Ma Ming & Yi Sha Čína
45  Carlos Custodio & Elena Custodio (aka Plescenco) Portugalsko
46  Roman Myrkin & Natalia Byednyagina Ukrajina
47  Masaki Seko & Chiaki Seko Japonsko
48  Charles Wang & Janet Hsiao Tchaj-wan
49  Radoslaw Hojsan & Malgorzata Jablonska Polsko

3. kolo (top 98)

50  [24] Radim Pradka & Katerina Kolmanova Česká republika
51  [23] Stefan Erdmann & Sarah Latton Německo
51  [23] Francis Lafreniere & Claudia Primeau (aka Sauve) Kanada
53  [22] Ryan Hammond & Lindsey Muckle Anglie
53  [22] Ivan Mulyavka & Loreta Kriksciukaityte USA
53  [22] Marek Swetik & Renata Dohnanska Česká republika
56  [20] Kamil Studenny & Kateryna Trubina Kanada
56  [20] Alexander Tchesnokov & Julia Tchesnokov Rusko
56  [20] Bruno Tomas & Joanna Santos Portugalsko
59  [18] Mitko Dimitrov & Pelagia Kalyva Řecko
59  [18] Jun He & Min Zhang Čína
59  [18] Fabio Scuderi & Ornella Boccafoschi Itálie
62  [17] Genya Bartashevich & Yana Mazhnikova USA
62  [17] Vitaly Bill & Natalia Moshkova Rusko
62  [17] Sergey Korshunov & Michelle Hafle USA
65  [16] Aleksandr Kovalchuk & Kristina Plescheva Rusko
66  [15] Denys Demovskyy & Worapa Jariyathammarat Thajsko
66  [15] Maxim Kochura & Olga Aleshina Rusko
68  [14] Takahiro Nakamura & Takako Yamada Japonsko
68  [14] Katsuya Tateishi & Hiromi Tateishi Japonsko
70  [13] Arsen Agamalian & Oksana Vasileva Rusko
70  [13] Do Hyeon Kim & Su Myo Park Korea (Jižní)
70  [13] Ginga Morita & Aiko Kowada Japonsko
70  [13] Sergiy Samchynskyy & Yuliya Besarab USA
70  [13] Bing Wang & Xuxue Zhou Čína
75  [12] Frank Luan Jiang & Liu Jing Čína
75  [12] Mikko Kaasalainen & Adrienn Fitori Finsko
75  [12] Oleg Kurianov & Natalia Popova Rusko
75  [12] Fabio Modica & Tinna Hoffmann Itálie
79  [11] Kosuke Matsumoto & Nozomi Katou Japonsko
79  [11] Valera Musuc & Nina Trautz Německo
79  [11] George Osadchy & Elizaveta Shaposhnikova Rusko
79  [11] Aleksandr Skarlato & Yulia Lesokhina Rusko
79  [11] Shan Hou Ying & Tian Tian Čína
84  [10] Julian Manderson & Carlisa Candy Anglie
85  [9] Sergey Anisimov & Evgenia Shatilova USA
85  [9] Xiao Liu & Wei Wei Čína
85  [9] Alexander Nishakov & Maria Goncharova Rusko
88  [8] Wen Li & Huan Huang Čína
89  [7] Yoshimasa Hino & Kaori Iwanaga Japonsko
89  [7] Daisuke Masuda & Mami Tsukada Japonsko
89  [7] Richard Still & Morgan Hemphill Anglie
92  [6] Wang Shaobing & Shi Huijie Čína
93  [5] Hu Fu & Ying Ying Xiang Čína
93  [5] Loke Tze Hao & Cheng Jia Ni Čína
93  [5] Yuki Murata & Tomoko Saiki Japonsko
93  [5] Dmitrii Taruta & Yelena Parshukova Moldávie
97  [4] Shinya Motoda & Sanae Motoda Japonsko
98  [3] Jaeho Jung & So-yeon Yoon Korea (Jižní)

2. kolo (top 168)

99  [25] Artur Akautdinov & Elena Pashkova Rusko
99  [25] Maksim Kapitannikov & Vanda Polakova USA
99  [25] Róbert Markó & Mara Gattanella Maďarsko
102  [24] SeHyoung Jang Don & Adele Jang Don Anglie
102  [24] Min Kim & Vivien Lee Japonsko
102  [24] Yuki Nishii & Azusa Haruna Japonsko
105  [23] Kenichi Arai & Yukiko Numao Japonsko
105  [23] Adam Blakey & Zoe Unkovich Austrálie
105  [23] Shinsuke Kanemitsu & Natsuko Yoshida Japonsko
105  [23] Jinwoo Myung & Yuseon Jung Korea (Jižní)
109  [22] Vyacheslav Legkovenko & Lyudmyla Gashytska Ukrajina
109  [22] Koji Nishijima & Asumi Nishijima (aka Mukataka) Japonsko
111  [21] German Mazhirine & Elizaveta Svetlova Rusko
112  [20] Masahiko Kondo & Ayumi Kujo Japonsko
112  [20] Emil Kontinen & Tiina Toyoki Finsko
112  [20] Ben Niu & Yingying Zu Čína
112  [20] Motomitsu Shimizu & Miyuki Maruichi Japonsko
116  [19] David Barnes & Loren James Anglie
116  [19] Peter Erlbeck & Claudia Kreuzer Rakousko
116  [19] Kazu Komiya & Eri Hiraiwa Japonsko
116  [19] Leo Li-ming & Li Hui Čína
116  [19] Tatsuaki Matsumoto & Mikiko Matsumoto Japonsko
116  [19] Yue Qi & Ying Yuan Ge Čína
122  [18] Andriy Babiy & Irina Dengyna Ukrajina
122  [18] Joe Bae & Elieen Bae Korea (Jižní)
122  [18] Xu Kai & Chen Yuting Čína
122  [18] Marcin Niewiadomski & Katarzyna Zurawska Polsko
122  [18] Tetsuya Yokota & Yukari Matsunaga Japonsko
127  [17] Oleg Mardachev & Kariana Kletsun Rusko
127  [17] Gu Nan & Wei Na Tan Čína
127  [17] Izuru Otsuka & Saori Anzai Japonsko
130  [16] Taro Hayasaki & Hiroko Hayasaki (aka Kumada) Japonsko
130  [16] Evgeniy Sokhrannyy & Anastasiya Kositsina Rusko
132  [15] Takafumi Kikuchi & Haruka Nakata Japonsko
132  [15] Ryouichi Sasaki & Kaori Shinoda Japonsko
132  [15] Mitsuhiro Yoshimura & Nozomi Yoshimura Japonsko
135  [14] Bryan Chen & Amanda Chen Tchaj-wan
135  [14] Hisaya Endo & Sumi Tanaka Japonsko
135  [14] Jin Wen Jie & Zhang An Qi Čína
135  [14] Siscu Perez & Maria Larionova Španělsko
135  [14] Dmitri Syzrantsev & Alena Syzrantseva (aka Strelkova) Rusko
140  [13] Kouzou Aragaki & Takako Yokota Japonsko
140  [13] Gary Golding & Jeanne Golding (aka Swart) Jihoafrická republika
140  [13] Shigeru Nakaizumi & Meri Matsuoka Japonsko
140  [13] Jeroen Struylaart & Janneke Vermeulen Holandsko
140  [13] Kristian Vellejus & Lotte Rodenberg Dánsko
145  [12] Maurizio Ibba & Federica De Simone Itálie
145  [12] Hiroshi Nagashima & Yumi Nakao Japonsko
145  [12] Daisuke Onishi & Kaori Onishi Japonsko
145  [12] Simeon Stoynov & Kora Stoynova (aka Uczekaj) Bulharsko
149  [11] Taichi Koga & Yuma Kikuchi Japonsko
149  [11] Hirotsugu Sanada & Aiko Nakano Japonsko
149  [11] Pierre Vallee & Marion Duguest Francie
149  [11] Masahiro Yonemochi & Akiko Baba Japonsko
153  [10] Jacques Fortin & Katya Charf Kanada
153  [10] Yujun Zhao & Xi Yang Čína
155  [9] Ignace Lee & Livia Cheng Tchaj-wan
155  [9] Takashi Takagi & Kiyomi Takashima Japonsko
157  [8] Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Rakousko
157  [8] Masaki Yoshioka & Kyoko Ohashi Japonsko
159  [7] Wang Jing & Hui Lou Čína
159  [7] Hao Sun & Wenjun Cui Čína
161  [6] Masashi Konishi & Yoko Akiyama Japonsko
161  [6] Olli Syrjälä & Elina Katainen Finsko
161  [6] Shohei Tsuji & Mariko Tsuji (aka Maeda) Japonsko
161  [6] Shin Watanabe & Saki Jinno Japonsko
165  [5] Shinichiro Sameguchi & Rikako Abe Japonsko
166  [4] Takashi Kajiya & Mai Shimizu Japonsko
167  [3] Rene Ostarek & Bronislava Vrtalova USA
168  [2] Greg Gillespie & Lubomira Petkova Anglie

1. kolo (top 265)

169  [28] Edgar Branco & Milene Matias Portugalsko
169  [28] Samuel Ferreira & Cristina Carvalho Portugalsko
169  [28] Rex Chun-jen Hsu & Selena Wan-ling Hou Tchaj-wan
169  [28] Damien Jacquot & Emilie Bouguin Francie
169  [28] Wei Shiou Tseng & Mio Kusakabe Tchaj-wan
169  [28] Chun Wai Yong & Puttipong Sahaifa Malajsie
169  [28] Tommy Yu & Stella Chen Tchaj-wan
176  [27] Keiichi Arai & Naoko Harada Japonsko
176  [27] Masashi Shibanishi & Maria Kishimoto Japonsko
178  [26] Hisashi Ichikawa & Yuka Ouchi Japonsko
178  [26] Ken Sugisawa & Minori Izumimoto Japonsko
180  [25] Yuuichi Andou & Sandy Kawachi Japonsko
180  [25] Yosuke Fujii & Ryoko Mano Japonsko
180  [25] Junichi Kumagai & Yoko Tagami Japonsko
180  [25] Nobuyuki Uehara & Ai Miyajima Japonsko
180  [25] Yu Ting Wen & Liu Shuang Čína
180  [25] Atsushi Yanada & Saori Yanada Japonsko
186  [24] Masamichi Hamazaki & Mayu Katsumi Japonsko
186  [24] Masatoshi Ishihara & Harumi Yokoyama Japonsko
186  [24] Lewis Lin & Andrea Lin Tchaj-wan
186  [24] Masahiro Maeda & Saori Matsuo Japonsko
186  [24] Shingo Matsuura & Hiromi Oka Japonsko
186  [24] Evgen Safronov & An-na Hwang Anglie
186  [24] Hong Gang Shan & Yu Liu Čína
186  [24] Tosaporn Ungsuwanphanit & Napapatch Thanitanarakul Thajsko
186  [24] Keiichiro Yamada & Ayako Takei Japonsko
195  [23] Pavel Cherdantsau & Svetlana Rudkovskaya USA
195  [23] Andrew Palmer & Shynea Clarke Austrálie
195  [23] Akihumi Takahashi & Ikuko Chida Japonsko
198  [22] Hiroyuki Nittuta & Sakura Sakaguchi Japonsko
199  [21] Ricardo Amoedo & Lara Correia Portugalsko
199  [21] Timofei Chernenko & Margaryta Chernenko (aka Guba) Ukrajina
199  [21] Yusuke Kawai & Ayumi Yusuke (aka Yamamoto) Japonsko
199  [21] Dong-wook Lee & Ok Kyoung Kim Korea (Jižní)
199  [21] Kentaro Maki & Yuriko Fukuyoshi Japonsko
199  [21] Richard Rey Obong & Victoria Mae Huyatid Singapur
199  [21] Kelvin Woo & Julia Lee Tchaj-wan
206  [20] Tomomasa Kamiya & Toshie Uetake Japonsko
207  [19] Kim Dong-wook & Kim Ji-eun Korea (Jižní)
207  [19] Guo Jingyang & Kang Jing Čína
207  [19] Masafumi Kitamaki & Naoko Tamura Japonsko
207  [19] Koji Matsuda & Aya Matsuda USA
207  [19] Wolfgang Stamm & Jeannette Seydich Rakousko
207  [19] Masahiro Yamamoto & Shinobu Yamazaki Japonsko
213  [18] Hideto Ito & Maki Taguchi Japonsko
213  [18] Jacky Lin & Nicole Liu Tchaj-wan
213  [18] Jonathan Morrison & Sergio Brilhante Anglie
213  [18] Masayuki Watanabe & Tomoko Watanabe Japonsko
213  [18] Lukasz Wisniewski & Agnieszka Filipczak Polsko
218  [17] Kiyoto Banno & Aya Banno Japonsko
218  [17] Janos Elbs & Monika Elbs (aka Florczyk) Německo
220  [16] Ken Ohki & Yuka Hamada Japonsko
220  [16] Florent Trarieux & Diana Buraka Francie
222  [15] Takashi Aota & Karin Akiyama Japonsko
222  [15] Bok Wook Kim & Hana Jo Korea (Jižní)
222  [15] Toshi Nireta & Yoko Nireta Japonsko
222  [15] Yuusuke Takahashi & Mao Taniguchi Japonsko
226  [14] Vadim Mossanovski & Natalia Kalinina Rusko
226  [14] Hiroyuki Yamane & Rie Yamane Japonsko
228  [13] Cheung Ho Lung & Po Wah Cheung Honkong
228  [13] Eliecer Ramirez-vargas & Rebecca Dahiquist-eckhoff Costa Rica
228  [13] Jap Yung Seo & Hee Suk Lee Korea (Jižní)
228  [13] Norio Suzuki & Miyuki Chuujou Japonsko
232  [12] Che-jui Hsu & Ssu-yu Lin Tchaj-wan
232  [12] Chang Gi Ji & Myoung Ja Kim Korea (Jižní)
232  [12] Georgios Kranis & Marie Georganta Řecko
232  [12] Katsuyoshi Nishida & Haruka Sato Japonsko
232  [12] Junhong Park & Yu Jong Yi Korea (Jižní)
232  [12] J J Tien & Anna Lin Tchaj-wan
232  [12] Yuanhang Yao & Yi Shi Čína
232  [12] Jun Young An & Eun Ji Heu Korea (Jižní)
240  [11] Kazutaka Ishikawa & Asuka Ishikawa Japonsko
240  [11] Keiichi Kagawa & Ayumi Baba Japonsko
240  [11] Jason Lu & Penny Liu Tchaj-wan
240  [11] Ricky Lu & Daphne Yu Tchaj-wan
240  [11] Roland Mader & Franziska Triebe-Mader Rakousko
240  [11] Dae-Jin Song & Da Rae Kim Korea (Jižní)
246  [10] Hideo Hokamura & Sanae Hokamura Japonsko
246  [10] Toshiaki Kinoshita & Saho Yamauchi Japonsko
246  [10] Yong Kook Park & Pu-Reum Kim Korea (Jižní)
246  [10] Melvin Tan & Sharon Tan Singapur
246  [10] Tony Yu & Anna Huang Tchaj-wan
251  [9] Kuniomi Abe & Hiromi Abe Japonsko
251  [9] Ziqing Lin & Si Shen Čína
253  [8] Ji Hu & Yang Mei Yun Čína
253  [8] Hee-jung Hwang & Kyoung Kil Korea (Jižní)
253  [8] George Karalopoulos & Eleni Lizardou Řecko
253  [8] Sang Kil Park & Sejung Lee Korea (Jižní)
257  [7] Andrey Kuklin & Marina Mametyeva Rusko
258  [6] Danny Bell & Danyelle Clarke Anglie
258  [6] Peter Chen & Ursula Robl Rakousko
260  [5] Alexandros Barmpas & Evangelia Linardatou Řecko
261  [4] Yasufumi Tsubouchi & Miwa Tsubouchi USA
262  [1] Wong Tsz Chiu & Lan Law Pik Honkong
262  [1] Oleg Kharlamov & Diana Khranovskaya Rusko
262  [1] Luca Rocco & Rosalba Calcopietro Itálie
262  [1] Jee Woong Shin & Hae Jinng Choi Korea (Jižní)
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}