Results from Blackpool Dance Festival 2011 - Amateur Ballroom 1. června 2011
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Blackpool Dance Festival 2011
Anglie - Blackpool 26. května 2011

Amateur Ballroom 1. června 2011

Finále

1  Andrea Ghigiarelli & Sara Andracchio Anglie
2  Emanuel Valeri & Tania Kehlet Dánsko
3  Simone Segatori & Annette Sudol Německo
4  Chao Yang & Yiling Tan Čína
5  Marek Kosaty & Paulina Glazik Polsko
6  Andrzej Sadecki & Karina Nawrot Polsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [19] Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litva
8  [15] Björn Bitsch & Ashli Williamson Dánsko
9  [11] Chong He & Jing Shan Čína
10  [10] Salvatore Todaro & Violeta Yaneva Bulharsko
11  [6] Lukasz Tomczak & Aleksandra Tomczak (aka Jurczak) Polsko
12  [4] Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finsko

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

13  [19] Ivo Lodesani & Cathrin Hissnauer Německo
14  [18] Stas Portanenko & Nataliya Kolyada Ukrajina
15  [13] Mark Elsbury & Olga Elsbury Anglie
15  [13] Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Itálie
17  [12] Sergiu Rusu & Dorota Rusu (aka Makar) Polsko
17  [12] Miha Vodicar & Nadiya Bychkova Slovinsko
19  [11] Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Norsko
20  [9] Oscar Pedrinelli & Kamila Brozovska Itálie
20  [9] Vladimir Rudko & Mariya Ivanova Rusko
22  [7] Diego Arias Prado & Ekaterina Ermolina Itálie
23  [5] Ben Taylor & Stefanie Bossen Anglie
24  [4] Igor Mikushov & Margaretta Midura USA

4. kolo (top 49)

25  [21] Andrey Sirbu & Alexandra Hixson Anglie
26  [20] Vaidotas Lacitis & Veronika Golodneva Litva
26  [20] Pawel Switalski & Joanna Grudzien Polsko
28  [19] Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Německo
29  [18] Ilari Lehtonen & Jasmin Pocknell Finsko
30  [17] Michael Glikman & Milana Deitch Austrálie
31  [16] Robert Pavlik & Simona Brecikova Slovensko
32  [15] Pasquale Farina & Sofie Koborg Dánsko
33  [14] Andres End & Veronika End (aka Korotnikova) Estonsko
33  [14] Marcin Kalitowski & Katarzyna Florczuk Polsko
33  [14] Daniele Scalise & Alla Andryushchenko Itálie
36  [13] Jack Beale & Ekaterina Romashkina Anglie
37  [12] Qinglong Ping & Yuhong Yan Čína
37  [12] Jonne Pohjankukka & Tiia Routila Finsko
39  [11] Sebastian Prekun & Ciara Francis Irsko
40  [10] Jerzy Borowski & Kaja Jackowska Švédsko
40  [10] Mathias Kehlet & Valeria Semochkina Dánsko
40  [10] Vasiliy Kirin & Ekaterina Prozorova Rakousko
43  [9] Szymon Kalinowski & Grazyna Grabicka Polsko
44  [7] Stephen Arnold & Karolina Szmit Anglie
44  [7] James Cutler & Courtney Taylor Anglie
44  [7] Edgars Linis & Eliza Ancane Lotyšsko
44  [7] Christopher Millward & Victoria Bennett Anglie
48  [6] Matthew Potter & Victoria Rafeiner Austrálie
49  [4] Anton Perevodchyk & Dariya Perevodchyk (aka Dovgalova) Ukrajina

3. kolo (top 100)

50  [20] Igor Colac & Roxane Milotti USA
50  [20] Vladyslav Dolya & Oleksandra Sidorova Ukrajina
50  [20] Igor Kobiuk & Natalia Siyanko Ukrajina
50  [20] David Vejchar & Veronika Hanusova Česká republika
54  [19] Steven Grinbergs & Rachelle Plaass Austrálie
54  [19] Mateusz Papuzynski & Katarzyna Czyzyk Polsko
54  [19] Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Finsko
57  [18] Gianni Caliandro & Arianna Esposito Itálie
57  [18] Petr Zabystrzan & Monika Mihalikova Česká republika
59  [17] Wu Ke & Han Xu Čína
59  [17] Christoph Santner & Maria Santner Rakousko
59  [17] Marek Szulgo & Renata Schodnik Polsko
59  [17] Dennis Voermans & Samantha Voermans (aka Kolijn) Holandsko
63  [16] Artur Kozun & Kamila Wierzynska Polsko
64  [15] Vitezslav Razek & Kristyna Muckova Česká republika
64  [15] Vladislav Shahov & Karolina Rajzer
64  [15] Damiano Soldati & Melissa Leanne Anglie
67  [14] Oleksandr Mullyar & Kateryna Mullyar (aka Gerasymenko) Ukrajina
68  [13] Yuri Nartov & Khrystyne Barton USA
68  [13] Rhett Salmon & Kristie Simmonds Austrálie
68  [13] Vincenzo Vitale & Claudia Vitale Itálie
71  [12] Lev Kravchenko & Rebecca Jackson Anglie
71  [12] Nikolaj Lund & Marta Kocik Dánsko
71  [12] Dawid Rozycki & Sara Whiter Austrálie
74  [11] Peter Beardsley & Rebecca Beardsley (aka Berry) Austrálie
74  [11] Nikolay Govorov & Evgeniya Tolstaya Rusko
74  [11] Felix Teufert & Anne Weber Německo
74  [11] Joey Yeh & Doris Sun Tchaj-wan
78  [10] Georgiy Cholan & Anastasyya Volkova Ukrajina
78  [10] Dima Dakhnovskyi & Anna Dakhnovska (aka Sukach) Ukrajina
78  [10] Park Seung Woo & Su Bin Jo Korea (Jižní)
81  [9] Stefano Di Brino & Eliza Dan Švýcarsko
81  [9] Jon Eythor Gottskalksson & Denise Margret Yaghi Island
81  [9] Maksim Ilinov & Viktoriya Ilinova (aka Bakalyar) Ukrajina
81  [9] Oscar Kraan & Pauline van Valkengoed Holandsko
81  [9] Ilia Sidorenko & Margaryta Garmash Ukrajina
81  [9] Jiri Zejda & Katerina Jancova Česká republika
87  [8] Davide Camera & Doriana Guzzo Itálie
87  [8] Jens Kaiser & Ulrike Schulz Německo
87  [8] Jesper Rechendorff Pedersen & Marie Louise Bang Dánsko
87  [8] Aleksandr Teleshko & Natalia Zukowska Polsko
91  [7] Cameron Candy & Telma Rut Sigurdardottir Island
91  [7] Dmitriy Kravets & Elena Kravets Rusko
93  [6] Salvatore Vitacca & Stefania Vitacca Itálie
94  [5] Anssi Heikkilä & Jenni Koskinen Finsko
94  [5] Blair Petterd & Kelly Friswell Austrálie
96  [3] Igor Fufurin & Mariya Fufurina (aka Vasileva) Rusko
96  [3] Jaroslav Marek & Dagmar Pokorna Česká republika
96  [3] Yaroslav Radzikhovskyi & Ekaterina Mescheryakova Ukrajina
99  [2] Kai Arne Feldhusen & Mieke Groeneveld Německo
99  [2] Cyril Passerat & Lucie Jeanne Francie

2. kolo (top 159)

101  [18] Paul Bakker & Cynthia Kolijn Holandsko
101  [18] Igor Ogiychuk & Tatyana Rozhkova Ukrajina
101  [18] Alexander Patas & Jerusha Kloke Německo
101  [18] Leo Weitenberg & Felicia Ham Holandsko
101  [18] Suonggu Yang & Kwak Jayoon Korea (Jižní)
106  [17] Javier Alcaniz Cardenas & Giulia Zanlorenzi Španělsko
106  [17] Roeland Schelfhout & Helena Dircken Holandsko
108  [16] Ronald Muijzert & Daphne Devree Holandsko
108  [16] Roman Nagibin & Daria Kotenko Ukrajina
108  [16] Ciccio Pecoraro & Jasmijn Van Jole Holandsko
108  [16] Pawatpong Racha-apai & Thitiyapa Potimu Thajsko
108  [16] Joshua Sheppard & Lorna Wiggins Anglie
113  [15] Alessandro Festino & Valeria Quatrini Itálie
113  [15] Lyneham Forrest & Rae-li Forrest Austrálie
113  [15] Arman Sahovic & Maria Naumchenko Anglie
116  [14] Nathan Kirkby & Rhianna Staker Anglie
117  [13] Kane Wanjen Cheng & Natalie Liwen Chang Tchaj-wan
117  [13] Etienne Hoogstraten & Anneke Poort Holandsko
117  [13] Liam Mclaren & Lenae Mclaren Austrálie
117  [13] Oli Zeldin & Haibo E Anglie
121  [12] Peter Aubel & Iryna Koval Holandsko
121  [12] John Sinclair & Denise Sinclair (aka Brocklebank) Anglie
121  [12] Xuan Yu Zhu & Yu Zhang Čína
124  [11] Derek Walker & Jana Slavina USA
125  [9] Jae Hyun Lee & Se Hee Jang Korea (Jižní)
125  [9] Yvo Van Bosch & Sze Ar Wong Holandsko
127  [8] Frank Ewen & Liubov Ewen (aka Poborozniouk) Německo
127  [8] Reynald Santos & Chiao-mei Chu Filipíny
127  [8] Roman Svatos & Ruzena Hartmanova Česká republika
130  [7] Jerry Lai & Joan Hao Tchaj-wan
130  [7] Nuno Paulo & Rute Gomes Portugalsko
132  [6] Craig Alexander Jones & Jennifer Riley Anglie
132  [6] Dennis Kerkdijk & Patricia Groenewegen Holandsko
134  [5] Roger Anselmi & Anne Marie Wirth Švýcarsko
134  [5] Torben Fedder & Sara Kneissl Německo
134  [5] Brian Ocana & Karla Ocana Filipíny
134  [5] Steven Peterson & Martina Peterson Jihoafrická republika
138  [4] Hendri Dokter & Vera Werf Holandsko
138  [4] Phillip Evans & Gaynor Evans (aka Connell) Wales
138  [4] Matej Janak & Terezie Volencova Česká republika
138  [4] Zhou Lin & Ada Chan Honkong
138  [4] Jeffrey Ramiento & Tan Bee Lee Singapur
138  [4] Marco Tseng & Cherry Ho Tchaj-wan
144  [3] Steve Forrest & Caroline Trudeau Kanada
144  [3] Yen-Ming Peng & Vicky Hsin-Chi Chi Tchaj-wan
144  [3] Ian Sharpe & Victoria Lawrence Anglie
144  [3] Eugene Lee Shi Jin & Vernus Lou Zi Wei Singapur
148  [2] Adam Edwards & Zoe Shand Wales
148  [2] Adrian Julius & Suzan Bowman Jihoafrická republika
148  [2] Ladislav Sipek & Dita Kohlschutterova Česká republika
151  [1] Romel Reyes & Juliet Genio USA
151  [1] Danny Stowell & Kate Moore Anglie
153  Cuelin Arnolds & Carlien Scholtz Jihoafrická republika
153  Ricardo Duarte & Ines Mendes Portugalsko
153  Sergio Lourenço & Catia Cerqueira Portugalsko
153  Ivan Lubenko & Helen Pearce Anglie
153  Romeo Alfarius Queri & Triska Tan Singapur
153  Serge Riznychenko & Kateryna Danylevska Ukrajina
153  Yee Sang Sze & Yukyan Carmen Leung Honkong

1. kolo (top 178)

160  [23] Danilo Helsdingen & Suzanne Helsdingen Holandsko
160  [23] Hem Spilker & Darja Bokhove Holandsko
162  [22] Antonio Damaso & Dina Silva Portugalsko
162  [22] Chris Newton & Joanne Chapter Anglie
162  [22] Emiel Poort & Lisanne Vrijs Holandsko
165  [21] Björn Castner & Barbara Sandmeier Německo
165  [21] Dong Huang He & Hou Wen Čína
165  [21] Hide Terui & Chako Terui Japonsko
168  [19] Simao Costa & Catarina Marques Portugalsko
169  [18] Gilbert Bonus & Margaret Tang Thajsko
169  [18] Robert Foy & Lesley Anne Evans Wales
171  [17] Martin Kozel & Michaela Nalezinkova Česká republika
171  [17] Joaquim Santos & Silvia Neves Portugalsko
171  [17] Diogo Soares & Liliana Rosa Portugalsko
174  [16] Hong Bin Li & Chan Suet Ping Čína
175  [15] Tomas Oczady & Michaela Sorfova Česká republika
176  [13] Dimitris Georgiadis & Efie Demeneopoulou Řecko
177  [12] John Atkinson & Louise Elizabeth Thornton Anglie
178  [10] Berk Kaya & Yasemen Karaduman Turecko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}