Results from Blackpool Dance Festival 2010 - Amateur Latin 31. května 2010
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Blackpool Dance Festival 2010
Anglie - Blackpool 27. května 2010

Amateur Latin 31. května 2010

Finále

1  Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Croatia
2  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovinsko
3  Neil Jones & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Anglie
4  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Dánsko
5  Valentin Chmerkovskiy & Daria Chesnokova USA
6  Dorin Frecautanu & Roselina Doneva Moldávie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [22] Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova Dánsko
8  [19] Kirill Belorukov & Elvira Skrylnikova Rusko
9  [11] Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Polsko
10  [5] Alejandro Hernandez & Kerri Ann Donaldson Anglie
11  [4] Arkady Bakenov & Rosa Filippello Austrálie
12  [3] Edgar Marcos & Valerija Semenova (aka Fetissova) Španělsko
13  [5] Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina Rusko

Čtvrtfinále

14  [16] Ruslan Aydaev & Valeriya Kozharinova USA
14  [16] Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Lotyšsko
14  [16] Damir Haluzan & Anna Mashchyts Slovinsko
17  [8] Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonsko
17  [8] Anton Karpov & Nataliya Rumyantseva Rusko
17  [8] Alex Zampierollo & Elza Pole Lotyšsko
20  [4] Andrea Silvestri & Martina Váradi Maďarsko
20  [4] Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz Polsko
22  [2] Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Dánsko
22  [2] Stefano Moriondo & Malene Ostergaard Itálie
24  [1] Ben Hardwick & Lucy Jones Anglie
25  Michael Hemera & Lauren Mcfarlane-Hemera Anglie
25  Ryan Mcshane & Ksenia Zsikhotska Anglie

Round 5 (top 52)

27  [17] Anton Avramenko & Anna Kapliy Ukrajina
27  [17] Andrei Kazlouski & Kate Kapshandy USA
27  [17] Igor Yaremenko & Yana Zhyvkov (aka Yaroslavskaya) Ukrajina
30  [16] Jean Philippe Milot & Laurence Bolduc Kanada
30  [16] Klemen Prasnikar & Alexandra Averkieva Slovinsko
32  [15] Morten Löwe & Zia James Dánsko
33  [14] Aleksandr Altukhov & Oksana Dmytrenko USA
34  [13] Daniel Juvet & Zuzana Sykorova Anglie
34  [13] Craig Monley & Sriani Argaet Austrálie
36  [11] Sergey Maksyuta & Jenna Bagge Knudsen Dánsko
36  [11] Artem Okharimenko & Maryna Steshenko Ukrajina
38  [10] Stefano Oradei & Veera Kinnunen Švédsko
39  [9] Nicolas Garcia & Masha Turlupova Španělsko
40  [8] Oleksiy Bisko & Ekaterina Krysanova Ukrajina
40  [8] Gregoire Lyonnet & Luize Darzniece Francie
42  [7] Pasha Pashkov & Daniella Karagach (aka Pashkova) USA
42  [7] Danny Stowell & Kate Moore Anglie
44  [6] Carlos Custodio & Elena Custodio (aka Plescenco) Portugalsko
45  [5] Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Rusko
46  [4] Sergiy Georgiyev & Olena Khablenko Rakousko
46  [4] Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukrajina
46  [4] Rangel Spirov & Iana Akimova Bulharsko
49  [3] Domenik Herrmann & Anna Walz Německo
49  [3] Andrey Mikhailovsky & Irina Muratova Rusko
49  [3] Pavel Troshychev & Olga Zalivalova Rusko
52  W Manuel Favilla & Yuliya Nikitenko Austrálie

4. kolo (top 97)

53  [19] Nikita Bazev & Marta Arndt Německo
53  [19] Alexander Tchesnokov & Julia Tchesnokov Rusko
55  [18] Valentin Lusin & Renata Lusin (aka Busheeva) Německo
55  [18] Alexander Rebrov & Madara Liepniece Lotyšsko
55  [18] Boris Rudenko & Aleksandra Bokova USA
55  [18] Anton Sboev & Patrizia Ranis Rusko
59  [17] Denys Drozdyuk & Antonina Skobina USA
59  [17] Shi Lei & Zhang Yu Bai Čína
59  [17] Vitaly Sevastianov & Anna Sevastianova (aka Stepunina) Irsko
62  [16] Javier Rodriguez & Cristina Manas Španělsko
62  [16] Sergey Tatarenko & Viktoria Tatarenko (aka Lyschinska) Německo
62  [16] Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen Čína
65  [15] Wen-bo Fan & Chen Shiyao Čína
65  [15] Krystian Radziejowski & Sylwia Maczek Polsko
65  [15] Dmytro Vlokh & Ekaterina Vaganova Ukrajina
68  [14] Alexey Karaulov & Sasha Nissengolts USA
68  [14] Valera Musuc & Nina Trautz Německo
68  [14] Tomaz Ster & Betty Attia Kanada
71  [13] Mykhaylo Bilopukhov & Anastasiya Shchipilina Ukrajina
71  [13] Konstantin Chigirev & Daria Mikhalskaya Rusko
71  [13] Radim Pradka & Katerina Kolmanova Česká republika
71  [13] Janusz Ptaszek & Magda Geldner Polsko
71  [13] Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Rusko
71  [13] Aric Yegudkin & Maria Belash Austrálie
77  [12] Sergiy Chyslov & Darya Chyslova (aka Kadenkova) Ukrajina
77  [12] Andras Faluvegi & Zsuzsanna Braun Maďarsko
77  [12] Norbert Mika & Anna Ramiaczek Polsko
77  [12] Mickael Vaganay & Julia Maria Uebelacker Francie
81  [11] Vassili Anokhine & Tina Bazokina Estonsko
81  [11] Jiri Hein & Lucia Krncanova Slovensko
81  [11] Mykhaylo Samoshchenko & Yulia Shorokhova Rusko
81  [11] Richard Still & Morgan Hemphill Anglie
85  [10] Jeremy Basile & Megan Wragg Austrálie
85  [10] Igor Kuzmenko & Tetyana Kuzmenko Ukrajina
87  [9] Marcin Wojtkowiak & Karolina Kowalska Polsko
88  [8] Tal Livshitz & Vlada Karaulov (aka Semenova) USA
88  [8] Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Litva
90  [5] Aleksandr Andreichev & Kristina Nikiforova Rusko
90  [5] Jaeho Jung & So-yeon Yoon Korea (Jižní)
92  [4] Oleksandr Gaidash & Anastasiya Homenko (aka Malyshkina) Ukrajina
92  [4] Remi Jansen & Debbie Krewinkel Holandsko
92  [4] Aleksandr Latushkin & Diana Klos Polsko
92  [4] Martijn Leunissen & Nathalie Leunissen-Bos Holandsko
96  [2] Pedro Canilhas & Daniela Vicente Portugalsko
96  [2] Vadim Garbuzov & Kathrin Menzinger Rakousko

3. kolo (top 133)

98  [26] Fedor Artemyev & Ekaterina Artemyeva (aka Shilova) Rusko
98  [26] Michal Kot & Justyna Gierlowska Polsko
98  [26] Aleksander Leivikov & Alexandra Lyulikova Israel
98  [26] Tsuneki Masutani & Megumi Saito Japonsko
98  [26] Radek Mucha & Vitalija Tyrnova Česká republika
98  [26] Kyrylo Radostev & Mariya Evtoshuk Ukrajina
98  [26] Alexander Svanberg & Anastasija Jerjomina Lotyšsko
105  [24] Niels Didden & Gwyneth Van Rijn Holandsko
105  [24] Jon Eythor Gottskalksson & Denise Margret Yaghi Island
105  [24] Oleksii Guzyr & Rikako Ota Ukrajina
105  [24] Filip Karasek & Sabina Karaskova (aka Piskova) Česká republika
105  [24] Maksim Khodchenkov & Irina Kurbatova Rusko
105  [24] Dario Pizzo & Karen D'albundo Francie
105  [24] Gleb Pylypaka & Karyna Lunyachek Ukrajina
112  [23] Lukas Bartunek & Katerina Hrstkova Česká republika
112  [23] Wen Li & Huan Huang Čína
112  [23] Jurijs Trosenko & Kia Lehmuskoski Finsko
115  [22] Julien Brugel & Coralie Romanzin Francie
115  [22] Sander Janssen & Ilse Vogt Holandsko
115  [22] Marvin Nigg & Claudia Obmascher Rakousko
115  [22] Simon Völbel & Regina Murtasina Německo
119  [21] Jesus Blazquez & Sara Salvador Španělsko
119  [21] Krzysztof Grzelak & Leah Rolfe Anglie
119  [21] Ma Ming & Yi Sha Čína
119  [21] Luchezar Todorov & Elena Dobrikova Bulharsko
123  [20] Daniele Fulvi & Danielle Toal Anglie
123  [20] Maurizio Ibba & Federica De Simone Itálie
123  [20] Róbert Markó & Mara Gattanella Maďarsko
126  [19] Steven Greenwood & Jessica Dorman Austrálie
126  [19] Jüri Kagan & Claudia Ketonen Finsko
126  [19] Ruud Moers & Amber List Holandsko
126  [19] Alfred Palmgren-Barrestig & Jeanette Carlsson Švédsko
126  [19] Mark-bruce Sasnovski & Lizl Jooste Jihoafrická republika
131  [18] Jang-hee Cho & Jung-hee Song Korea (Jižní)
132  [17] Gediminas Grigonis & Agne Malinauskaite Litva
133  [16] Maxim Glushenkov & Liza Isychko Ukrajina

2. kolo (top 214)

134  [20] Stuart Canning & Gabrielle Russo Austrálie
134  [20] Teemu Hirvimäki & Jonna Taskinen Finsko
134  [20] Ben Niu & Yingying Zu Čína
134  [20] Daniele Scalise & Alla Andryushchenko Itálie
134  [20] Djordje Tanasijevic & Emma Lee Srbsko
134  [20] Julian Tocker & Annalisa Zoanetti Irsko
134  [20] Ronnie Steeve Vergara & Charlea Lagaras Filipíny
141  [19] Kirill Ganopolskyy & Kim Pätzug Německo
141  [19] Piotr Kordaszewski & Magdalena Kordaszewska (aka Maj) Polsko
141  [19] Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Finsko
141  [19] Zhang Xiaorui & Ren Yi Čína
145  [18] Oleg Dachkevitch & Tatiana Suslova (aka Gorokhova) Rusko
145  [18] Oleksii Ivasenko & Olena Blotkevych Ukrajina
145  [18] Vladimir Kopriva & Lenka Stixova Česká republika
145  [18] Stephan Larose & Marie Josee Benoit Kanada
145  [18] Przemyslaw Modrzynski & Aleksandra Jurga Polsko
145  [18] Tommy Yu & Zoe Su Tchaj-wan
151  [17] Martin Drakenberg & Maria Zimmerman Švédsko
151  [17] Mitko Petkov Marinov & Venelina Simeonova Ivanova Bulharsko
151  [17] Hou Yao & Zhuang Ting Čína
154  [16] Peter Erlbeck & Claudia Kreuzer Rakousko
154  [16] Nikolay Govorov & Evgeniya Tolstaya Rusko
154  [16] Nikolaj Lund & Marta Kocik Dánsko
154  [16] Jun Yin & Xi Wei Huang Čína
158  [15] Mozac Chuang & Vita Wu Tchaj-wan
158  [15] Lukas Hojdan & Marija Antipova Česká republika
158  [15] Marcin Kisztelinski & Kamila Dabrowska Polsko
158  [15] Cyril Passerat & Lucie Jeanne Francie
162  [14] Michael Bienek & Lilli Schenk Německo
162  [14] Vincenzo Mileto & Thekla Vangi Itálie
162  [14] Neville Parry & Siobhan Power Austrálie
165  [13] Stepan Kunstyr & Ruzena Halamkova Česká republika
166  [12] Marcus Mnerinsky & Sophie Egli Švýcarsko
166  [12] Evgeniy Sokhrannyy & Anastasiya Kositsina Rusko
166  [12] Vladislav Talybin & Maria Ashchepkova Německo
166  [12] Cristiano Valente & Filipa Lamolinaire Cruz Portugalsko
166  [12] Solar Yang & Elfrida Lee Tchaj-wan
171  [11] Jeremy Alimi & Joanna Kupczak Francie
171  [11] Kostyantyn Melnyk & Olga Melnyk Ukrajina
171  [11] Marco Tseng & Cherry Ho Tchaj-wan
174  [10] Yen-Ming Peng & Vicky Hsin-Chi Chi Tchaj-wan
174  [10] Arman Sahovic & Maria Naumchenko Anglie
174  [10] Simeon Stoynov & Kora Stoynova (aka Uczekaj) USA
177  [9] George Agathocleous & Eugenia Fotopoulou Řecko
177  [9] Joshua Davies & Nicole Papaioannou Anglie
177  [9] Péter Kecskemethy & Reka Balogh Maďarsko
177  [9] Roman Kolesnyk & Anastasiya Maksymtsova Ukrajina
177  [9] Rafael Kyu & Elena Mantaluta Tchaj-wan
177  [9] Dangis Salaviejus & Indre Kucinskaite Litva
177  [9] Diogo Soares & Liliana Rosa Portugalsko
177  [9] Michael Van Oers & Guenevere Prawiroatmodjo Holandsko
177  [9] Joey Yeh & Doris Sun Tchaj-wan
186  [8] Ronen Cherniavski & Alexandra Sevastianova Kanada
186  [8] Damon Horn & Casey Redman Anglie
186  [8] Hae Yook Lee & Sun Joo Kim Korea (Jižní)
186  [8] Kyle Spinder & Allie Edgington USA
186  [8] Henri Tanner & Janina Areva Finsko
191  [7] Igor Fufurin & Mariya Fufurina (aka Vasileva) Rusko
191  [7] Johannes Korward & Katharina Saal Německo
191  [7] Bradley Montagnese & Tania Montagnese (aka Trigili) Austrálie
191  [7] Ricky Sun & Marian Ma Tchaj-wan
195  [6] Jack Goh & Aurelia Hong Singapur
195  [6] Alex Luison & Arianna Piva Itálie
195  [6] Ernst Rych & Jana Hofmann Německo
198  [5] Daniel Bennett & Callista Priest USA
198  [5] Adam Edwards & Zoe Shand Wales
198  [5] Mariusz Finkielsztein & Patrycja Gozdziewska Polsko
198  [5] Vaughan Liddicoat & Alison Kemp Austrálie
198  [5] Michael Mcshinsky & Katie Andrus USA
198  [5] Tiafau Purcell & Marie Dayton USA
204  [4] Aleksandr Belov & Maryna Strelbytskaya Rusko
204  [4] Owen Farrugia & Rebecca Busuttil Malta
204  [4] Seong Beom Heo & Jihyun Kwon Korea (Jižní)
204  [4] Sergio Lourenço & Catia Cerqueira Portugalsko
204  [4] Liam Mclaren & Lenae Mclaren Austrálie
204  [4] Jung Hyun Park & Seung Hyun Cha Korea (Jižní)
204  [4] Nuno Paulo & Rute Gomes Portugalsko
211  [3] Alex Marsh & Nicola Gray Anglie
211  [3] Florian Rudroff & Liv Wittenberger Švýcarsko
213  [2] Shaun Christie & Emma Donaldson (aka Munbodhowa) Anglie
214  [1] Mauro Langiu & Romina Pusceddu Itálie

1. kolo (top 248)

215  [23] Shane Jensen & Shannon Edwards USA
215  [23] Andre Kukuk & Katharina Kube Německo
215  [23] Ivan Lubenko & Helen Pearce Anglie
215  [23] Paul Mckenzie & Kristina Peffer USA
219  [22] Cuelin Arnolds & Carlien Scholtz Jihoafrická republika
219  [22] Shawn Bello & Kathryn Hickman Austrálie
219  [22] David Tan & Dafni Metaxa Anglie
219  [22] Robby Tanser & Anita Tandy Indonésie
223  [20] Ryan Wallace & Whitney Sorensen USA
224  [18] Seung-Min Oh & Hyo-Jung Park Korea (Jižní)
224  [18] Ash Robinson & Elizabeth Mcmahon Austrálie
224  [18] Filip Volaj & Jana Profantova Slovensko
227  [17] Hyun Seung Joo & Seung Eun Lee Korea (Jižní)
227  [17] Donovan Sung & Dianna Lee USA
229  [16] Martin Raczynski & Sibylle Thies Anglie
229  [16] Oleg Zemlyakov & Iva Riederova Česká republika
231  [15] Aleksandr Sysoev & Galiya Mansurova Rusko
231  [15] Aleksandr Ugrinovich & Evgenia Baranova Rusko
233  [14] Jae Hyun Lee & Hyang Ro Lee Korea (Jižní)
234  [13] Sergio Mendes & Sandra Magalhaes Portugalsko
235  [11] Ryan Dasilva & Candice Dasilva Jihoafrická republika
235  [11] Vincent Stoltenberg Bjannes & Vilde Stenhaug Norsko
235  [11] Wei-chieh Wang & Yi-cheng Wang Tchaj-wan
238  [9] Kevin Lau & Olivia Ng Anglie
239  [7] Henno Potgieter & Karen Joubert Jihoafrická republika
239  [7] Tomas Vojir & Marie Stepankova Česká republika
241  [6] Phillip Evans & Gaynor Evans (aka Connell) Wales
242  [4] Paulo Pinto & Susana Patricia Goncalves Portugalsko
242  [4] Meng Tat Tan & Susanna Chu Singapur
242  [4] Ronghua Wu & Min Wei Mavis Lian Singapur
245  [3] Hunor Albert Sebesi & Anett Sinko Maďarsko
245  [3] Dylan Webster & Daniella Vuletic Jihoafrická republika
247  [1] Aleksandr Chernov & Maria Klimova Rusko
248  Stanley Bloomenthal & Jennifer Courtney USA
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}