Results from Blackpool Dance Festival 2008 - Amateur Latin 26. května 2008
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Blackpool Dance Festival 2008
Anglie - Blackpool 22. května 2008

Amateur Latin 26. května 2008

Finále

1  Matej Krajcer & Iwona Golczak Slovinsko
2  Stefano Di Filippo & Anna Melnikova-Duknauske Itálie
3  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovinsko
4  Alexei Silde & Anna Firstova Rusko
5  Evgeni Smagin & Polina Kazatchenko Rusko
6  Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Croatia
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [22] Valentin Chmerkovskiy & Valeriya Kozharinova USA
8  [18] Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Dánsko
9  [17] Przemek Lowicki & Asta Sigvaldadottir Polsko
9  [17] Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rusko
11  [16] Dorin Frecautanu & Roselina Doneva Moldávie
12  [10] Nino Langella & Nataliya Maidiuk Itálie

Čtvrtfinále

13  [20] Emanuele Soldi & Elisa Nasato Itálie
14  [19] Gregor Rebula & Lisa Darby Anglie
15  [17] Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova Dánsko
15  [17] Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina Rusko
17  [15] Mirko Sciolan & Nuria Santalucia Austrálie
18  [14] Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina Itálie
18  [14] Michael Miziner & Anastasia Belykh Austrálie
20  [11] Gabriele Goffredo & Antonia Goffredo Itálie
21  [10] Mirco Risi & Maria Ermatchkova Itálie
22  [9] Neil Jones & Veronika Klyushina Anglie
22  [9] Anton Sboev & Nataliya Rumyantseva Rusko
24  [8] Dmytro Vlokh & Olga Urumova Ukrajina
25  [3] Alejandro Hernandez & Kerri Ann Donaldson Anglie
26  [2] Ben Hardwick & Lucy Jones Anglie

Round 5 (top 49)

27  [18] Arsen Kishishian & Yuliya Nikitenko Austrálie
28  [17] Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Německo
28  [17] Dmitriy Sorokin & Nataliya Burmistrova Rusko
30  [16] Massimo Arcolin & Jenny Bonfiglio Itálie
30  [16] Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Německo
30  [16] Joshua Keefe & Sara Magnanelli Austrálie
30  [16] Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Dánsko
30  [16] Artem Okharimenko & Maryna Steshenko Ukrajina
35  [15] Marek Dedik & Kristina Horvatova Slovensko
35  [15] Dmitry Zhukov & Maria Bopkova Rusko
37  [14] Valentin Voronov & Alina Imrekova Rusko
38  [13] Dmitri Pakhomov & Alessandra Mason Itálie
38  [13] Redmond Valk & Alexandra Matteman Holandsko
40  [12] Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Lotyšsko
40  [12] Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finsko
40  [12] Alexander Tchesnokov & Julia Tchesnokov Rusko
43  [11] Arkady Bakenov & Rosa Filippello Nový Zéland
43  [11] Kirill Kartavtsev & Evgenia Golikova Rusko
45  [9] Boris Rudenko & Dariya Babay Ukrajina
46  [7] Sergiy Georgiyev & Roswitha Wieland Rakousko
46  [7] Vitali Panteleev & Daria Glukhova Rusko
48  [5] Andrey Mikhailovsky & Irina Muratova Rusko
48  [5] Fedor Polyanskiy & Anastasia Gorbonosova Rusko

4. kolo (top 100)

50  [19] Domenico Cannizzaro & Agnese Junkure Itálie
50  [19] Albert Naydenov & Alena Naydenova Rusko
52  [18] Carlos Custodio & Elena Custodio (aka Plescenco) Portugalsko
52  [18] Evgeniy Firstov & Anna Lapteva Rusko
52  [18] Pavel Ivanov & Anna Gudyno Rusko
52  [18] Masaki Seko & Chiaki Seko Japonsko
52  [18] Vitaly Sevastianov & Anna Sevastianova (aka Stepunina) Irsko
57  [17] Saverio Loria & Zeudi Zanetti Itálie
57  [17] Craig Monley & Sriani Argaet Austrálie
57  [17] Anton Semenov & Evgenia Kayukova Rusko
60  [16] Remi Jansen & Debbie Krewinkel Holandsko
60  [16] Kamil Studenny & Kateryna Trubina Kanada
62  [15] Maxim Kochura & Olga Samishkina Rusko
62  [15] Dmitry Marchenko & Anna Voronina (aka Sheverneva) Rusko
62  [15] Matteo Prezioso & Antonella Illuzzi Itálie
62  [15] Grigori Sedrakyan & Lilit Avaygyan USA
62  [15] Lars Alexander Wiulsrud & Elena Bokoreva Norsko
67  [14] Björn Bitsch & Ashli Williamson Dánsko
67  [14] Denis Denisov & Vitalia Sentchenkova Rusko
67  [14] Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Polsko
67  [14] Danny Stowell & Kate Moore Anglie
71  [13] Vassili Anokhine & Tina Bazokina Estonsko
71  [13] Fedor Artemyev & Svetlana Berlin Rusko
71  [13] Grygoriy Boldyrev & Andra Vaidilaite Litva
71  [13] Lenny Gouwerok & Laura Zmajkovicova Holandsko
71  [13] Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Německo
71  [13] Sergey Maksyuta & Jenna Bagge Knudsen Dánsko
71  [13] Gaetano Sentina & Eleonora Boccalari Itálie
78  [12] Gunnar Gunnarsson & Anne Bruun Baden Dánsko
78  [12] Michal Kostovcik & Albina Zaitseva Česká republika
78  [12] Mykhaylo Samoshchenko & Yulia Shorokhova Rusko
78  [12] Massimo Sinato & Tanja Kuschill Německo
82  [11] Lukas Bartunek & Katerina Hrstkova Česká republika
82  [11] Pedro Borralho & Tatiana Moreira Santos Portugalsko
82  [11] Jake Davies & Loren James Anglie
82  [11] Mikhail Goncharuk & Natalia Gorshkova Rusko
82  [11] Gyorgy Lehoczky & Annalisa Zoanetti Maďarsko
82  [11] Marcin Niewiadomski & Katarzyna Zurawska Polsko
82  [11] Dmytro Pankov & Olesya Pankova Ukrajina
89  [10] Simone Papi & Martina Chiarore Itálie
90  [9] Nikolai Elizariev & Karina Akhmaddoulina USA
90  [9] Simone Franco & Laura Hair Anglie
90  [9] Richard Still & Morgan Hemphill Anglie
90  [9] Michal Stukan & Susanne Miscenko Německo
90  [9] Eldar Zeinalogli & Tamara Prochnova Rusko
95  [8] Eldar Dzhafarov & Anna Sazina Ázerbajdžán
95  [8] Sharone Levit & Julia Zavadska Kanada
95  [8] Igor Yaremenko & Yana Zhyvkov (aka Yaroslavskaya) Ukrajina
98  [7] Christian Millette & Denitsa Ikonomova Kanada
99  [5] Yassine Bouabdallah & Serena Cavedagna Itálie
100  [2] Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Itálie

3. kolo (top 147)

101  [26] Dmitriy Goncharov & Nataliya Vertyprakhova Ukrajina
101  [26] Vladimir Goncharov & Olena Shoptenko Ukrajina
101  [26] Igor Kuzmenko & Tetyana Kuzmenko Ukrajina
101  [26] Gregoire Lyonnet & Anastasija Gorbacenko Francie
101  [26] Jean Philippe Milot & Laurence Bolduc Kanada
101  [26] Pavel Pasechnik & Francesca Berardi Itálie
101  [26] Denis Podolski & Yuliya Kushnirenko Rusko
101  [26] Mikhail Schepkin & Natalya Knyazeva Rusko
101  [26] Jakub Zeglen & Paulina Biernat Polsko
110  [25] Alessio Di Veronica & Ilaria Manganiello Itálie
110  [25] Dmitri Kluchnikov & Anastasia Pristinskaya Rusko
110  [25] Artem Semerenko & Tatiana Kotelnikova Rusko
110  [25] Andrea Silvestri & Martina Váradi Maďarsko
114  [24] Carmine De Amicis & Romina Rubino Itálie
114  [24] Vasili Marchenkov & Marina Skripnichenko Rusko
114  [24] Mickael Vaganay & Dorota Ciok Francie
114  [24] Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen Čína
118  [23] Lukas Hojdan & Zuzana Sykorova Česká republika
118  [23] Dmitry Khudyakov & Svetlana Denisova Rusko
118  [23] Sergey Tatarenko & Viktoria Tatarenko (aka Lyschinska) Německo
118  [23] Claudio Viscardi & Lidia Volpe Itálie
122  [22] Sergiy Chyslov & Darya Chyslova (aka Kadenkova) Ukrajina
122  [22] Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonsko
122  [22] Christophe Licata & Coralie Anfray Francie
122  [22] Sergiu Luca & Regina Murtasina Německo
122  [22] Jonathan Näslund & Oksana Spichak Švédsko
122  [22] Anton Perevodchyk & Dariya Perevodchyk (aka Dovgalova) Ukrajina
122  [22] Pavel Troshychev & Irina Kurbatova Rusko
122  [22] Paul Voicu & Saray Gomez Rumunsko
130  [21] Nicolas Garcia & Masha Turlupova Španělsko
130  [21] Norbert Mika & Anna Ramiaczek Polsko
130  [21] Mitko Petkov Marinov & Venelina Simeonova Ivanova Bulharsko
133  [20] Hendrik Benninger & Eva Svobodova Švýcarsko
133  [20] Manuel Fraboni & Liza Lebedeva Dánsko
133  [20] Oleksii Guzyr & Rikako Ota Ukrajina
133  [20] Csaba László & Anna Mikes Maďarsko
133  [20] Jan Onder & Lucie Huncarova Česká republika
133  [20] Dmytro Paladiy & Anna Olefirenko Ukrajina
133  [20] Roberto Paulesu & Romina Deidda Itálie
133  [20] Illya Savchenko & Nataliya Symonenko Ukrajina
141  [19] Ivan Korotkov & Natalia Poddubnaja Rusko
141  [19] Jun Le & Yanan Qin Čína
141  [19] Javier Rodriguez & Cristina Manas Španělsko
144  [17] Claudio Carta & Silvia Melani Itálie
145  [16] Ville Roos & Sanni Siurua Finsko
145  [16] Egor Schiriy & Alisa Sadovnikova Rusko
147  [15] Charles Wang & Janet Hsiao Tchaj-wan

2. kolo (top 226)

148  [20] Fabrizio Cavada & Veronica Diana Itálie
148  [20] Denys Demovskyy & Yuliya Cheshaeva (aka Samoylova) Ukrajina
148  [20] Alexander Elizarov & Natalia Ivanova Ukrajina
148  [20] Ilia Feldman & Irina Ivanova Rusko
148  [20] Gediminas Grigonis & Justina Zemaityte Litva
148  [20] Valentin Milev & Irene Martin Španělsko
148  [20] Davide Prezioso & Grace Anastasi Itálie
148  [20] Michele Prioletti & Sonia Stanziani Itálie
148  [20] Evgeniy Sokhrannyy & Anastasiya Kositsina Rusko
148  [20] Sergey Tanchev & Elena Boychennko Rusko
148  [20] Sergiy Tyutkalo & Yana Rusenyuk Ukrajina
159  [19] Vitally Derendiaev & Maria Kirillova Rusko
159  [19] Denys Drozdyuk & Antonina Skobina USA
159  [19] Vasily Ermakov & Alina Sysoeva Rusko
159  [19] Vladimir Karpov & Maria Tzaptashvili Rusko
159  [19] Radim Pradka & Katerina Kolmanova Česká republika
159  [19] Vladimir Shulga & Polina Lukovskaya Ukrajina
159  [19] Denis Weinberg & Anastasija Jerjomina Německo
159  [19] Eduard Zhigurt & Ekaterina Artemyeva (aka Shilova) Rusko
167  [18] Tristan Neagle & Indika Gunaratne Anglie
167  [18] Ilia Russo & Maria Albert Slovensko
167  [18] Aleksey Shipilov & Maryana Nazarova Rusko
167  [18] Valeriy Shokhin & Vera Litvinova Ukrajina
167  [18] Watcharakorn Suasuebpun & Warapa Jumbala Thajsko
167  [18] Luo Zhuofu & Qiao Dan Čína
173  [17] Arsen Agamalian & Oksana Vasileva Rusko
173  [17] Leo Constante & Cristina Stoianova Španělsko
173  [17] David Jühlke & Debbie Seefeldt Německo
173  [17] Bradley Montagnese & Jessica Dorman Austrálie
173  [17] Sergey Ternovskikh & Mariya Sysoeva Rusko
178  [16] Peter Erlbeck & Claudia Kreuzer Rakousko
178  [16] Volodymyr Kupovykh & Tetyana Bevzyuk Ukrajina
178  [16] Stephan Larose & Marie Josee Benoit Kanada
178  [16] Damiano Lonardi & Valentina Castioni Itálie
178  [16] Tsuneki Masutani & Megumi Saito Japonsko
178  [16] Marcello Nuzio & Giulia Nuzio Itálie
178  [16] Sergey Oladyshkin & Anastasia Weber Německo
178  [16] Ricardo Silva & Tania Seixas Portugalsko
178  [16] Pietro Tesauro & Rosa Perez Itálie
178  [16] Daniele Verna & Gaia Costantini Itálie
188  [15] Emanuele De Rosa & Mara Gattanella Itálie
188  [15] Péter Kecskemethy & Reka Balogh Maďarsko
188  [15] Yutaka Kubota & Miyuki Kubota Japonsko
188  [15] Aleksandr Latushkin & Diana Matlak Polsko
188  [15] Martijn Leunissen & Nathalie Leunissen-Bos Holandsko
188  [15] Danilo Maddalena & Daniela Mattia Itálie
188  [15] Ben Niu & Yingying Zu Čína
188  [15] David Odstrcil & Beata Koblizkova Česká republika
196  [14] Jeremy Basile & Megan Wragg Austrálie
196  [14] Edgar Branco & Milene Matias Portugalsko
196  [14] Simone Di Lisio & Selena De Martinis Itálie
196  [14] Davide Fumagalli & Kristina Pfeffer Dánsko
196  [14] Ivan Kostov & Anna Chodyna Bulharsko
196  [14] Hideyuki Seuchi & Tomoko Kawachi Japonsko
196  [14] Aleksei Sokolkov & Natalya Ivanova Rusko
196  [14] Simeon Stoynov & Kora Stoynova (aka Uczekaj) USA
196  [14] Solar Yang & Marian Ma Tchaj-wan
205  [13] Kostyantyn Melnyk & Olga Melnyk Ukrajina
205  [13] Valera Musuc & Nina Trautz Německo
205  [13] Eddy Russo & Romina Andracchio Itálie
205  [13] Ernst Rych & Franziska Becker Německo
205  [13] Pierre Vallee & Marion Duguest Francie
210  [12] Stefano Ceccarelli & Debora Papi Itálie
210  [12] Vadim Garbuzov & Zsofia Kovalik Rakousko
210  [12] François Pruneau & Catherine Turcotte Kanada
213  [11] Teemu Hirvimäki & Jonna Taskinen Finsko
213  [11] Igor Lounev & Ekaterina Prokhorova Rusko
213  [11] Kazuhiko Natsumi & Kyoko Yanagihori Japonsko
216  [10] Niels Didden & Gwyneth Van Rijn Holandsko
216  [10] Yoshikazu Jimenji & Ryoko Yamazaki (aka Jimenji) Japonsko
216  [10] Zurab Kikabidze & Olena Butko Ukrajina
216  [10] Pyung-hwa Lee & Jeong Hee Song Korea (Jižní)
216  [10] Sergay Lomakin & Darya Pustovoytova Ukrajina
216  [10] Georgiy Rasskazov & Tetyana Galagan Ukrajina
222  [9] Yen-Ming Peng & Vicky Hsin-Chi Chi Tchaj-wan
222  [9] Shane Willis & Charlotte O'connor Austrálie
222  [9] Piotr Wlodarczyk & Marta Wach Polsko
225  [7] Vaughan Liddicoat & Alison Kemp Austrálie
226  [6] Marco Aloisi & Zuzanna Pacyniak Itálie

1. kolo (top 304)

227  [22] Jarryd Byrne & Skye Wilson Austrálie
227  [22] Stanislav Gushchin & Kristina Terentieva Rusko
227  [22] Marius Iepure & Christina Kessler Německo
227  [22] Oleksii Ivasenko & Olena Blotkevych Ukrajina
227  [22] Kyung Won Kim & Su Myo Park Korea (Jižní)
227  [22] Ivan Knezevic & Milena Zogovic Srbsko
227  [22] Joey Yeh & Doris Sun Tchaj-wan
234  [21] Sviatoslav Dolgopiatov & Alexandra Lyulikova Rusko
234  [21] Gary Golding & Jeanne Golding (aka Swart) Jihoafrická republika
234  [21] Simon Richardson & Melanie Lowe Anglie
234  [21] Aleksandr Sentsov & Valeriya Ivanova Rusko
234  [21] Hong Zhiwu & Rui Zhou Čína
239  [20] Tommaso Clementi & Alessia Di Lorenzo Itálie
239  [20] Andreas Hoffmann & Isabel Krüger Německo
239  [20] Stefan Pilch & Sabine Späth Německo
239  [20] Wensong Tang & Yan Wang Čína
243  [19] Alexei Denisov & Julia Maria Uebelacker Francie
243  [19] Daniele Fulvi & Alessia Giulimondi Itálie
243  [19] Donny Oetomo & Melissa Earlene Phanjaya Indonésie
243  [19] Lucio Spadaro & Alessia De Franco Itálie
247  [18] Pavel Boros & Michaela Habartova Česká republika
247  [18] Joshua Davies & Anna Matthews Anglie
247  [18] Oleg Mardachev & Kariana Kletsun Rusko
247  [18] Fabio Morrocu & Silvia Suella Itálie
251  [17] Stefano Filippucci & Valentina Armadoro Itálie
251  [17] Stanislav Galper & Elena Minchenko Rusko
251  [17] Mark Leweling & Kathryn Höbusch Německo
251  [17] Giovanni Occhipinti & Sharon Bonomo Itálie
251  [17] Junji Ohta & Etsuko Satou Japonsko
251  [17] Piotr Szelest & Diana Klos Polsko
251  [17] Arpad Torok & Tímea Csikos Maďarsko
251  [17] David Weston & Leah Rolfe Anglie
259  [16] Oleksandr Gorovetskiy & Olena Kalinina Ukrajina
259  [16] Markus Heffner & Marina Scharin Německo
259  [16] Rodd Ramzani & Lara Izlan Anglie
259  [16] Isaac Rovira & Desiree Martin Španělsko
263  [15] Osamu Akabane & Naomi Okubo Japonsko
263  [15] Philip Hain & Andrea Hasner Rakousko
263  [15] Dmitriy Kravets & Elena Kravets Rusko
266  [14] Massimo Masala & Rosangela Bernardini Itálie
266  [14] Antonino Nicotra & Erika Maugeri Itálie
268  [11] Shaun Christie & Emma Donaldson (aka Munbodhowa) Anglie
268  [11] Fabio Pasquali & Lisa Laudadio Itálie
268  [11] Marco Pitorri & Fabiana Tilaro Itálie
268  [11] Hendrik Jacobus Snyman & Celeste Archer Jihoafrická republika
268  [11] Andras Zsak & Nicola Gray Anglie
273  [10] Paul Mckenzie & Nigara Dinova USA
273  [10] Vincenzo Mileto & Thekla Vangi Itálie
273  [10] Ash Robinson & Liz Mcmahon Austrálie
273  [10] Martijn Wesseling & Denise Qualm Holandsko
277  [9] Alex Marsh & Lenka Vackova Anglie
277  [9] Nontasart Meksawad & Uriawan Kamawatana Thajsko
277  [9] Luis Monteiro & Alexandra Monteiro Portugalsko
277  [9] Sergey Obukhov & Darya Bukreeva Rusko
277  [9] Garry Rudman & Carol Ireland Anglie
282  [8] Vladymyr Evgrafov & Yryna Telytsyna Rusko
283  [7] Marco Tseng & Cherry Ho Tchaj-wan
284  [6] Antonio Humski & Marina Kovac Croatia
284  [6] Jason Kisogloo & Sonya Daviparsad Jihoafrická republika
284  [6] Dougie Mackenzie & Aleona Blinova Skotsko
287  [5] Tom Chu & Olga Rogachevskaya USA
287  [5] Jack Goh & Aurelia Hong Singapur
287  [5] Takanori Hayashi & Seiko Hayashi Japonsko
287  [5] Thomas Holzinger & Pia Sulzbacher Německo
287  [5] David Moon & Liesl Wright USA
292  [4] Nuno Paulo & Rute Gomes Portugalsko
292  [4] Frederick Roesler & Janine Rusher Německo
292  [4] James Van Elswyk & Samantha Newcomb Austrálie
295  [3] Jason Barrett & Suzan Kuisis Jihoafrická republika
295  [3] Thorsten Koch & Martina Allmann Německo
297  [2] Aleksandr Chernov & Maria Klimova Rusko
297  [2] Andrew Meijnen & Anne-wil Mons Holandsko
297  [2] Martijn Nathan & Angela Van Burgt Holandsko
300  [1] Henrik Frisk & Sofie Pemer Švédsko
300  [1] Hee-jung Hwang & Kyoung Kil Korea (Jižní)
302  Igor Astafiev & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Rusko
302  Vasilije Kljajevic & Marija Grujicic Srbsko
302  Hide Terui & Chako Terui Japonsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}