Results from Blackpool Dance Festival 2011 - Amateur Latin 30. května 2011
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Blackpool Dance Festival 2011
Anglie - Blackpool 26. května 2011

Amateur Latin 30. května 2011

Finále

1  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovinsko
2  Neil Jones & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Anglie
3  Valentin Chmerkovskiy & Daria Chesnokova USA
4  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Dánsko
5  Mirco Risi & Maria Ermatchkova Itálie
6  Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova Dánsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [21] Morten Löwe & Roselina Doneva Dánsko
8  [19] Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Lotyšsko
9  [16] Kirill Belorukov & Elvira Skrylnikova Rusko
9  [16] Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina Německo
11  [15] Dorin Frecautanu & Malene Ostergaard Dánsko
12  [5] Arkady Bakenov & Rosa Filippello Austrálie

Čtvrtfinále

13  [17] Denys Drozdyuk & Antonina Skobina USA
13  [17] Alejandro Hernandez & Kerri Ann Donaldson Anglie
15  [16] Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz Polsko
16  [12] Anton Nesterko & Kateryna Krut Ukrajina
17  [11] Klemen Prasnikar & Alexandra Averkieva Slovinsko
18  [10] Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Polsko
18  [10] Salvatore Sinardi & Anastasia Kuzieva Ukrajina
20  [9] Stefano Oradei & Veera Kinnunen Švédsko
21  [7] Sergiy Chyslov & Darya Chyslova (aka Kadenkova) Ukrajina
21  [7] Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Lotyšsko
23  [5] Damir Haluzan & Anna Mashchyts Slovinsko
23  [5] Sergey Maksyuta & Jenna Bagge Knudsen Dánsko
23  [5] Ryan Mcshane & Ksenia Zsikhotska Anglie
26  [3] Daniel Falkenberg & Anna Kapliy Dánsko

Round 5 (top 49)

27  [19] Igor Kuzmenko & Tetyana Kuzmenko Ukrajina
28  [18] Manuel Favilla & Victoria Burke Anglie
29  [17] Ruslan Aydaev & Valeriya Kozharinova USA
30  [16] Filipp Brykov & Valerija Semenova (aka Fetissova) Estonsko
31  [15] Nikita Bazev & Marta Arndt Německo
32  [14] Massimo Arcolin & Lyubov Mushtuk Itálie
32  [14] Daniel Juvet & Zuzana Sykorova Švýcarsko
32  [14] Andrei Kazlouski & Kate Kapshandy USA
32  [14] Andrey Mikhailovsky & Irina Muratova Rusko
32  [14] Alex Zampierollo & Elza Pole Lotyšsko
37  [13] Alexander Rebrov & Yuliya Steshenko Ukrajina
38  [12] Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Norsko
38  [12] Artem Okharimenko & Maryna Steshenko Ukrajina
40  [11] Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonsko
40  [11] Zhivko Ivanov & Milla Lykke Dánsko
40  [11] Maksim Khodchenkov & Irina Kurbatova Rusko
43  [10] Vladimir Litvinov & Yuliya Nikitenko Rusko
44  [9] Krystian Radziejowski & Sylwia Maczek Polsko
44  [9] Danny Stowell & Kate Moore Anglie
46  [7] Gleb Chernyavsky & Kateryna Kamnieva (aka Perevoznyk) Ukrajina
46  [7] Julian Tocker & Annalisa Zoanetti Irsko
46  [7] Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen Čína
49  [2] Marek Dedik & Paulina Biernat Česká republika

4. kolo (top 103)

50  [20] Evgen Golichenko & Darya Byelikova Ukrajina
50  [20] Ruben Rodriguez & Masha Turlupova Španělsko
50  [20] Jakub Rybicki & Alina Nowak Polsko
53  [19] Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Rusko
53  [19] Luca Urso & Alessandra Tripoli Itálie
55  [18] Niels Didden & Gwyneth Van Rijn Holandsko
55  [18] Alex Infusino & Boglarka Czina Maďarsko
57  [17] Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukrajina
57  [17] Jean Philippe Milot & Laurence Bolduc Kanada
57  [17] Evgeny Orlov & Inga Kapkanschikova Itálie
57  [17] Alfred Palmgren-Barrestig & Jeanette Carlsson Švédsko
61  [16] Konstantin Chigirev & Daria Mikhalskaya Rusko
61  [16] Miha Vodicar & Nadiya Bychkova Slovinsko
63  [15] Aleksandr Andreichev & Kristina Nikiforova Rusko
63  [15] Andrew Escolme & Amy Louise Baker Anglie
63  [15] Remi Jansen & Debbie Krewinkel Holandsko
63  [15] Jenya Suvorov & Tina Bazokina Lotyšsko
63  [15] Pavel Troshychev & Olga Zalivalova Rusko
68  [14] Mykhaylo Bilopukhov & Anastasiya Shchipilina Ukrajina
68  [14] Lorenzo Valerio La Pietra & Antonella Illuzzi Itálie
68  [14] Tal Livshitz & Vlada Karaulov (aka Semenova) USA
68  [14] Przemyslaw Modrzynski & Aleksandra Jurga Polsko
68  [14] Craig Monley & Sriani Argaet Austrálie
68  [14] Mykhaylo Samoshchenko & Yulia Shorokhova Rusko
74  [13] Shi Lei & Zhang Yu Bai Čína
75  [12] Jacek Janda & Agnieszka Pomorska Polsko
75  [12] Hou Yao & Zhuang Ting Čína
77  [10] Lukas Bartunek & Katerina Hrstkova Česká republika
77  [10] Sergiy Georgiyev & Olena Khablenko Rakousko
77  [10] Michael Hemera & Lauren Mcfarlane-Hemera Anglie
77  [10] Domenik Herrmann & Anna Walz Německo
77  [10] Piotr Kordaszewski & Magdalena Kordaszewska (aka Maj) Polsko
77  [10] Krzysztof Psciuk & Monika Heinze Polsko
77  [10] Ilia Russo & Marina Sergeeva Německo
77  [10] Andrea Silvestri & Martina Váradi Maďarsko
85  [9] Alexandru Ion & Ana-Maria Dinu Nedelea Rumunsko
85  [9] Nikita Malakhov & Nadezda Vlasova USA
85  [9] Tsuneki Masutani & Megumi Saito Japonsko
88  [8] Arthur Adamski & Ariel Oziewicz Kanada
88  [8] Tomas Antalek & Natalia Glosikova Slovensko
88  [8] Fedor Artemyev & Ekaterina Artemyeva (aka Shilova) Rusko
88  [8] Evgen Grytsak & Tetyana Sushynska Ukrajina
88  [8] Yi Long Xu & Lin Yue Shi Čína
93  [7] James Cutler & Courtney Taylor Anglie
93  [7] Andreas Ioannou & Martha Birli Řecko
93  [7] Marcin Kalitowski & Katarzyna Florczuk Polsko
96  [6] Jeremy Basile & Megan Wragg Austrálie
96  [6] Nikolay Govorov & Evgeniya Tolstaya Rusko
96  [6] Giuseppe Nonnis & Sara Zuddas Itálie
99  [5] Sergey Dashkevich & Darina Semenova (aka Basenok) Rusko
99  [5] Alberto Faccio & Giada Lini Itálie
101  [2] Alexey Karaulov & Sasha Nissengolts USA
102  [1] Martijn Leunissen & Nathalie Leunissen-Bos Holandsko
103  W Pasha Pashkov & Daniella Karagach (aka Pashkova) USA

3. kolo (top 141)

104  [25] Daniele Fulvi & Danielle Toal Anglie
104  [25] Lukas Hojdan & Lenka Navorkova Česká republika
104  [25] Ivan Kostov & Anna Chodyna Bulharsko
104  [25] Oleksiy Valenko & Olga Takhtamisheva Ukrajina
104  [25] Igor Yaremenko & Yana Zhyvkov (aka Yaroslavskaya) Ukrajina
109  [24] Anton Azanov & Aleksandra Akimova Rusko
109  [24] Ewoud Fidom & Karin Lillemaa Holandsko
109  [24] Benjamin Jones & Kerry Dennehy Anglie
109  [24] Jurijs Trosenko & Kia Lehmuskoski Finsko
109  [24] Paul Voicu & Celine Leorat Rumunsko
114  [23] Fabrizio Cavada & Veronica Diana Itálie
114  [23] Dawid Fiszer & Katarzyna Rawska Polsko
114  [23] Jon Eythor Gottskalksson & Denise Margret Yaghi Island
114  [23] Jia Jun Ma & Qian Xu Čína
114  [23] Luca Sulis & Sara Milia Itálie
114  [23] Zhang Xiaorui & Ren Yi Čína
120  [22] Oleksandr Gaidash & Anastasiya Homenko (aka Malyshkina) Ukrajina
120  [22] Cai Jie & Liu Chang Čína
120  [22] Gleb Pylypaka & Karyna Lunyachek Ukrajina
120  [22] Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Finsko
124  [21] Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Anglie
124  [21] Norbert Mika & Anna Ramiaczek Polsko
124  [21] Ernst Rych & Jana Hofmann Německo
124  [21] Tomaz Ster & Mette Elkjaer Dánsko
124  [21] Simon Völbel & Regina Murtasina Německo
129  [20] Arkadiusz Sosnowski & Joanna Rolecka Polsko
129  [20] Pavel Stepanchuk & Katya Gorokhovsky USA
131  [19] Lars Olav Eltervaag & Melanie Kegel Norsko
131  [19] Piotr Szelest & Dorota Ciok Polsko
133  [18] Giuseppe Esposito & Roberta Lodato Itálie
134  [17] Piotr Czekaj & Justyna Hajkiewicz Polsko
134  [17] Michael Schwarz & Pornpailin Distakul Německo
134  [17] Ronnie Steeve Vergara & Charlea Lagaras Filipíny
137  [16] Steven Greenwood & Jessica Dorman Austrálie
137  [16] Hae Yook Lee & Sun Joo Kim Korea (Jižní)
139  [15] Tom Parkes & Amy Dowden Anglie
139  [15] Joey Yeh & Doris Sun Tchaj-wan
141  [14] Trey Jackson & Hope Jackson USA

2. kolo (top 218)

142  [20] Claudio Fratini & Fabiana Tilaro Itálie
142  [20] Wang Ren Zheng & Yu Lin Song Čína
142  [20] Sergiy Tyutkalo & Anna Strokach Ukrajina
145  [19] Jang Hee Jo & Jeong Hee Song Korea (Jižní)
145  [19] Kurt Van Briel & Vanessa Vangeel Belgie
145  [19] Mirko Viale & Alice Chiocchi Itálie
148  [18] Oleksii Ivasenko & Olena Blotkevych Ukrajina
148  [18] Tae-hoon No & Min Ji Choi Korea (Jižní)
148  [18] Michal Slugocki & Anna Sosinska Polsko
148  [18] Misha Smagin & Melissa Blanco USA
152  [17] Hendrik Benninger & Eva Svobodova Švýcarsko
152  [17] Giuseppe Fazio & Aureliana Spina Itálie
152  [17] Nikolaj Lund & Marta Kocik Dánsko
152  [17] Baniel Lior Shinder & Maria Ashchepkova Německo
152  [17] Alexander Walger & Julia Syceva Lucembursko
157  [16] Oleg Gyliuk & Irina Gyliuk Ukrajina
157  [16] Marvin Nigg & Claudia Obmascher Rakousko
157  [16] Cyril Passerat & Lucie Jeanne Francie
157  [16] Diogo Soares & Liliana Rosa Portugalsko
157  [16] Jiri Zejda & Katerina Jancova Česká republika
162  [15] Jesus Blazquez & Sara Salvador Španělsko
162  [15] Nicholas Kelly & Cheyenne Russell Anglie
162  [15] Ivan Lubenko & Helen Pearce Anglie
162  [15] Marco Tseng & Cherry Ho Tchaj-wan
166  [14] Dmitri Gunyaev & Ekaterina Formaleva Rusko
166  [14] Jae Hyun Lee & Se Hee Jang Korea (Jižní)
168  [13] Piotr Lasota & Monika Kubiak Polsko
168  [13] Yaroslav Radzikhovskyi & Ekaterina Mescheryakova Ukrajina
170  [12] Pedro Canilhas & Daniela Vicente Portugalsko
170  [12] Wojciech Potaszkin & Karen Byrne Anglie
172  [11] Carlos F Almeida & Soraia Pereira Portugalsko
172  [11] Aleksandr Belov & Maryna Strelbytskaya Rusko
172  [11] Alfred Choo & Cecilia Yong Malajsie
172  [11] Jiri Gatnar & Marta Sygiet Česká republika
172  [11] Dmitriy Kravets & Elena Kravets Rusko
172  [11] Pyung-hwa Lee & Kyu-Nah Lim Korea (Jižní)
172  [11] Mitko Petkov Marinov & Venelina Simeonova Ivanova Bulharsko
172  [11] Henri Tanner & Janina Areva Finsko
172  [11] Michal Vajcik & Carmen Huber Švýcarsko
181  [10] Alano Gouveia & Sarah Vizel Francie
181  [10] Péter Kecskemethy & Reka Balogh Maďarsko
181  [10] Piotr Mierzejewski & Patrycja Gozdziewska Polsko
181  [10] Neville Parry & Siobhan Power Austrálie
181  [10] Djordje Tanasijevic & Emma Lee Anglie
186  [9] Joshua Davies & Nicole Papaioannou Anglie
186  [9] Johannes Korward & Katharina Saal Německo
186  [9] Salvatore Leonardi & Angela Carapezza Itálie
186  [9] Sergio Lourenço & Catia Cerqueira Portugalsko
186  [9] Viktor Polasek & Dita Drabkova Česká republika
186  [9] Arman Sahovic & Maria Naumchenko Anglie
186  [9] Robby Tanser & Anita Tandy Indonésie
193  [8] Giorgi Choliashvili & Maria Kamenidi Řecko
193  [8] Berk Kaya & Yasemen Karaduman Turecko
193  [8] Josef Kukan & Marketa Plesna Česká republika
193  [8] Alex Marsh & Nicola Gray Anglie
193  [8] Ben Milan-Vega & Anna Matthews Anglie
193  [8] Helder Santo & Patricia Henriques Portugalsko
193  [8] Nikos Vlasis & Varvara Spanou Řecko
200  [7] Jae Man Kim & Jung Da-hee Korea (Jižní)
200  [7] Hugo Silva & Marcia Santos Portugalsko
202  [6] Yen-Ming Peng & Vicky Hsin-Chi Chi Tchaj-wan
203  [5] Andre Boss & Ersilia Rotondaro Švýcarsko
203  [5] Stefano Di Brino & Eliza Dan Švýcarsko
203  [5] Phillip Evans & Gaynor Evans (aka Connell) Wales
203  [5] Igor Fufurin & Mariya Fufurina (aka Vasileva) Rusko
203  [5] Fabio Trindade & Micaela Rato Portugalsko
208  [4] George Agathocleous & Eugenia Fotopoulou Řecko
208  [4] Steve Forrest & Caroline Trudeau Kanada
208  [4] Jerry Lai & Joan Hao Tchaj-wan
208  [4] Liam Mclaren & Lenae Mclaren Austrálie
208  [4] Ruben Pinheiro & Susana Carina Barroca Portugalsko
208  [4] Simon Richardson & Mimi Richardson (aka Kevan) Anglie
214  [3] Han Ly & Crystal Li Kanada
215  [2] Scott Bradley & Sarah Adams Anglie
215  [2] Krzysztof Grzelak & Leah Rolfe Anglie
217  [1] Ricardo Duarte & Ines Mendes Portugalsko
218  Oleksiy Bisko & Ekaterina Krysanova Ukrajina

1. kolo (top 249)

219  [25] Masayoshi Daimon & Nana Katou Japonsko
219  [25] Jurgen Kopelke & Anja Puhlmann Německo
219  [25] Nuno Paulo & Rute Gomes Portugalsko
219  [25] Aleksandr Sysoev & Galiya Mansurova Rusko
219  [25] Laurie Young & Larisa Afanasieva Anglie
224  [24] Cuelin Arnolds & Carlien Scholtz Jihoafrická republika
224  [24] Simao Costa & Catarina Marques Portugalsko
224  [24] Wojciech Gornikiewicz & Anna Pogoda Polsko
224  [24] Alex Lu & Joanne Kao Tchaj-wan
228  [23] Mariusz Finkielsztein & Dominika Rucinska Polsko
228  [23] Teemu Hirvimäki & Jonna Taskinen Finsko
228  [23] Dmitry Komarov & Anna Stepanova Rusko
228  [23] Tamas Mayer & Emily Green Anglie
228  [23] Rosario Rizzo & Graziana Nicosia Itálie
228  [23] Maksim Sychev & Irina Uvarova Rusko
228  [23] Andras Zsak & Dafni Metaxa Anglie
235  [22] Martinus Schoeman & Amber Chowles Jihoafrická republika
236  [21] Raul Carvalho & Beatriz Carvalhal Portugalsko
237  [20] Sören Brockmann & Andreea Chirila Německo
237  [20] Adam Edwards & Zoe Shand Wales
239  [19] Thomas Crook & Joanna Lytham Anglie
239  [19] Ben Klempner & Cherry Xu Kanada
239  [19] Nikola Radak & Katarina Todorovic Srbsko
239  [19] David Tan & Mehregan Ameri Anglie
243  [17] Danilo Helsdingen & Suzanne Helsdingen Holandsko
244  [14] Vasily Orlov & Tatiana Likhacheva Rusko
245  [12] Nelson Araujo & Tania Araujo Portugalsko
245  [12] Evgeniy Parfeniuk & Alyona Gromiko Ukrajina
247  [9] Nuno Baptista & Alicia Coelho Portugalsko
248  [1] Yang Hang & Yan Yan Yanise Choy Honkong
249  Davor Marcetic & Branka Bartol Croatia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



#{text}