Results from AOC 52nd Viennese Waltz Championship - Open Viennese Waltz Social 18. listopadu 2018
Podívejte se, jak advertise your product s námi

AOC 52nd Viennese Waltz Championship
Rakousko - Vienna 18. listopadu 2018

Open Viennese Waltz Social 18. listopadu 2018

Finále

1  Klemens Hofer & Barbara Westermayer Rakousko
2  Ivan Jarnec & Ana Ekart Slovinsko
3  Kirill Novikov & Yaroslava Kuznetsova Kazachstán
4  Dominik Fus & Valéria Ziffová Terézia Rakousko
5  Thomas Marter & Stefan Lehner Rakousko
6  Lorenz Semmler & Sonja Bleichert Rakousko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Herbert Stanonik & Alina Soboleva Rakousko
8  Volodymir Kasilov & Yulia Dreier Rusko
9  Rafal Chmiela & Grzegorz Dyrda Rakousko
10  Ilya Lashaev & Milana Oksas Rusko
11  Jody Schoonus & Kim De Haan Holandsko
12  Serban Constantin Clit & Isabela Reif Rumunsko

Čtvrtfinále

13  Thomas Weiner & Stefanie Kargl Rakousko
14  Martin Vika & Zdenka Vojtikova Česká republika
15  Anton Betnev & Melanie Klenner Rakousko
15  Paul Worm & Viktorija Gopko Rakousko
17  Leon Mühleder & Anna Kirillova Rakousko
17  David Schimbaeck & Anna-carina Adam Rakousko
17  Michael Walter & Alexandra Dostal Rakousko
20  Giulio Domini & Sara Iuri Itálie
20  Florian Osterreicher & Jacqueline Mokrzycki Rakousko
20  Mikhail Rybalkin & Mariya Timofeeva Rusko
23  Lukas Bachner & Hanna Klambauer Rakousko
24  Andrej Simko & Marcela Smrhova Česká republika

Round 5 (top 52)

25  Johannes Gmeiner & Antonia Beck-Managetta Rakousko
25  Alexander Zientek & Nina Holzmeister Rakousko
27  Alexander Hobbs & Lydia Maderthaner Rakousko
27  Johannes Keil & Lena Edlmayr Rakousko
29  Florian Fierlinger & Sandra Langthaler Rakousko
29  Norbert Jäger & Beate-christine Jäger (aka Eberhardt) Německo
29  Henazi Karcheuski & Volha Karcheuskaya Bělorusko
29  Jörg Kügler & Eva Hundstorfer Rakousko
33  Liam Greif-Ibnouzahir & Tara Greif-Ibnouzahir Francie
33  Luca Nicchiotti & Linda Pezzella Itálie
33  Nemanja Vukoje & Ines Kreuzer Rakousko
36  Anton Haselberger & Martina Gansterer Rakousko
36  Christian Jordan & Sonja Jordan (aka Sigmund ) Rakousko
36  Jaroslaw Szar & Katarzyna Szar Polsko
36  Nick Williams & Charmaine Chan Anglie
36  Christian Wopienka & Viktoria Lamp Rakousko
41  Sascha Gent & Lena Artner Rakousko
41  Christian Klinger & Sandra Klinger Rakousko
41  Jaroslaw Krainski & Anna Krainska Polsko
41  Peter Langthaler & Claudia Langthaler Rakousko
41  Christian Pilz & Michaela Stadler Rakousko
41  Andrei Seliazneu & Ina Seliazniova Bělorusko
41  Marius Torka & Barbara Torka Německo
41  Luca Viel & Cinzia Piccin Itálie
49  Julian Groß & Hannah Bosch Německo
49  Michael Hirsch & Sandra Riedl-Fröhlich Rakousko
49  Maximilian Keil & Anna Sacher Rakousko
49  Christoph Schmied & Vanessa Skorski Rakousko

4. kolo (top 76)

53  Michael Hackner & Manuela Treindl Německo
53  Marian Orlicky & Luba Orlicka Slovensko
53  Andreas Seiringer & Eveline Kopt Rakousko
53  Johannes Steinbach & Claudia Schrenk Rakousko
57  Tomas Benko & Monika Benkova Slovensko
57  Ivan Benko & Miroslava Benkova Slovensko
57  Friedrich Königstorfer & Michaela Heininger Rakousko
57  Wolfgang Kraus & Hildegard Kraus Rakousko
57  Andrea Tonolo & Stefania De Rossi Itálie
57  Michael Vejda & Alexandra Hartner Rakousko
63  Lukas Deutschmann & Antonia Kiegerl Rakousko
63  Jason Huynh & Linda Huynh Kanada
63  Hans Mistelberger & Gertrude Kopp Rakousko
63  Franz Ortner & Isabella Ortner Rakousko
67  Stefan Bergmann & Iris Berger Německo
67  Karsten Schröder & Christine Rothe Německo
69  Markus Hummel & Astrid Zwickle Rakousko
69  Frank Müller & Christine Müller (aka Gielow) Německo
69  Michael Zellerhoff & Andrea Zechmann Německo
72  Axel Grabmeier & Renate Grabmeier Rakousko
72  Wolfgang Kalny & Ursula Kalny Rakousko
72  Konrad Klier & Lavinia A. Hart Rakousko
75  Tarik Greif-Ibnouzahir & Birgit Greif-Ibnouzahir Francie
75  Frederik Pucsala & Andrea Kucher-Kalwoda Rakousko

3. kolo (top 90)

77  Dieter Pioch & Christiane Pioch Německo
77  Heinz Seidl & Elvira Wimmer Rakousko
79  Oliver Ried & Jennifer Jirout Rakousko
79  Martin Wiegel & Petra Haendl Německo
81  Gerald Blaschke & Doris Blaschke Rakousko
81  Marian Galusca & Lilian Amend Rakousko
83  Walter Poelzl & Monika Poelzl Rakousko
83  Manfred Trefalt & Birgit Trefalt Rakousko
83  Reinhold Weyrich & Regina Weyrich Rakousko
86  Katharina Kunar & Bianca Escher Rakousko
86  Alfons Roehrenbacher & Marina Roehrenbacher Rakousko
86  Karl Schneider & Christa Schneider Rakousko
86  Lukas Wanko & Olivia Brunner Rakousko
90  Helfried Zeiner & Anita Gassner Rakousko

2. kolo (top 102)

91  Andre Fellhauer & Stephanie Preidt Německo
91  Andreas Kunar & Gerlinde Kunar-Schreferl Rakousko
93  Marc-anton Braun & Verena Kriechbaum Německo
93  Lothar Klebel & Gabriele Klebel Rakousko
95  Guenther Grund & Iris Badura Rakousko
95  Barbara Hufnagl & Judith Laister Rakousko
95  Heinrich Walter & Ingeborg Walter Rakousko
98  Markus Reithner & Marlis Haslinger Rakousko
98  Simon Suchocki & Andrea Hoeller Rakousko
100  Michael Marcini & Hannelore Marcini Rakousko
101  Franz Peschke & Ulrike Daniel Rakousko
102  Hans Mayr & Lydia Mayr Rakousko

1. kolo (top 118)

103  Silvia Bojer & Sylvia Knapp Rakousko
103  Christian Cachee & Daniela Raab Rakousko
103  Akos Macher & Katalin Marjanek Rakousko
106  Peter Czabala & Bianca Mallinger Rakousko
106  Walter Fierlinger & Helga Fierlinger Rakousko
106  Michael Wolf & Gabriele Wolf Rakousko
109  Wolfgang Fischer & Edith Dusch Rakousko
110  Franz Kelz & Rosa Kelz Rakousko
110  Walter Schantl & Margareta Schantl Rakousko
112  Laszlo Bosze & Eva Halak Rakousko
112  Kurt Kirchmair & Svetlana Kirchmair Rakousko
112  Erwin Lang & Katharina Schoeffauer Rakousko
112  Veronika Prieler & Elisa Staub Rakousko
116  Werner Hinterleitner & Roswitha Hinterleitner Rakousko
116  Franz Postl & Regina Postl Rakousko
118  Christian Eggenberg & Franziska Eggenberg Rakousko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}