Results from 32th German Open Championships - GOC Junior II Latin 8. srpna 2018
Podívejte se, jak advertise your product s námi

32th German Open Championships
Německo - Stuttgart 7. srpna 2018

GOC Junior II Latin 8. srpna 2018

Finále

1  Yaroslav Kiselev & Sofiya Filipchuk Rusko
2  Danila Boriskin & Elizaveta Ulyanova Rusko
3  David Jenner & Elisabeth Tuigunov Německo
4  Kirill Kurbatov & Alexandra Revel-Muroz Rusko
5  Rares Emanuel Vadana & Tea Maria Neculae Rumunsko
6  Zichen Yang & Yitong Li Čína
7  Robert Veide & Amanda Rebeca Padar Estonsko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Savelij Dobryakov & Varvara Rudentsova Rusko
8  Mattia Zenzola & Desiree Pietrantonio Itálie
10  Maik Zimmer & Adeline Kastalion Německo
11  Aleksis Visockis & Kerija Keita Ziemele Lotyšsko
11  Philipp Vovk & Angelina Gensrich Německo
13  Danila Zhuravlev & Daria Titkova Rusko

Čtvrtfinále

14  Iulian Theodor Barbu & Erica Ciotoianu Rumunsko
15  Anton Porcesco-Gozun & Paola Popinin Moldávie
16  Egor Perepelitsyn & Mariya Barykina Rusko
17  Mihai Marius Popa & Anisia Balcan Rumunsko
18  Alexandru Lucian Boariu & Mutiu Beatrice Bochis Rumunsko
18  Maksym Prannychuk & Anna Kushnir Ukrajina
20  Nojus Rascius & Vaiva Paulauskaite Litva
20  Marco Ziga & Melody Badt Německo
22  Egor Koznov & Irina Umanskaya Rusko
23  Jonas Tomanek & Sarka Kosmakova Česká republika
24  Egor Shirkov & Anna Bogatischeva Rusko
25  Egor Sharkovskij & Vitalina Klimenko Rusko

3. kolo (top 48)

26  Mattia Cicchetti & Giada Antonelli Itálie
27  Marc Mateos Aparicio Canton & Stela Akopian Španělsko
28  Bogdan Demidenko & Darya Menyajlo Rusko
28  Andreas Lepiste & Sofia Dzevulskaja Estonsko
28  Anton Shagaev & Mariya Mezhennaya Rusko
31  Cristian Josan & Ecaterina Pripa Moldávie
31  Pietro Lamonaca & Angela Barbaro Itálie
31  Kacper Raputa & Wiktoria Tylek Polsko
31  Massimo Traversa & Asia Zanon Itálie
35  Razvan George Batranu & Ana Maria Dica Rumunsko
35  Maksim Kosharov & Elizaveta Iogan Rusko
35  Aykaz Margaryan & Irina Kuklina Rusko
35  Dumitru Sardari & Felicia Lungu Moldávie
39  Georgij Gudovskij & Kamilla Shajmyardyanova Rusko
39  Rostislav Ridnyj & Zlata Zasenko Ukrajina
41  Artemijs Plakitins & Daria Malysheva Lotyšsko
41  Markas Sabaliauskas & Ksenia Samusevic Litva
43  Vladislav Dementeev & Sofiya Alekseeva Rusko
43  Kailang Feng & Xintong Ji Čína
45  Alin-Emanuel Chirpac & Madalina-Emanuela Chirpac Moldávie
45  Kajetan Tygielski & Victoria Zielonka Polsko
47  Martin Slavoev & Fabien Lax Německo
48  Lev Malgin & Polina Slinkova Rusko

2. kolo (top 97)

49  Istvan Urban & Lilla Urban Maďarsko
50  Gabriel Baida & Melissa Anna Brais Rumunsko
50  Yevgen Uzdemirov & Isabel Preis Německo
52  Michele Nassimbeni & Angelica Olivi Girolamo Itálie
52  Siarhei Shahun & Katarzyna Binkowska Polsko
52  Ye Yang & Ziqi Lin Čína
52  Maksim Zhilenkov & Arina Molochnikova Kazachstán
56  Wojciech Koprowski & Zofia Zalecka Polsko
57  Nikos Karoglou & Polivia Mosxou Řecko
57  Alessandro Novikau & Anastasija Dittmar Německo
57  Dmitriy Petrakov & Ekaterina Novikova Rusko
57  Karol Plak & Aleksandra Wiselka Polsko
57  Yucheng Qiu & Lizhen Cong Čína
62  Zhao Chen & Jin Zhong Han Čína
62  Wladislaw Riedinger & Josephine Chukwudelunzu Německo
64  Kam Ho Sin & Jerry Lee Honkong
64  Ondrej Vokurka & Eliška Hrebícková Česká republika
64  Razvan Zaharia & Ana Maria Tarzianu Rumunsko
67  Kipras Burneikis & Barbora Martinkeviciute Litva
67  Zahar Kochev & Aleksandra Shadrina Rusko
69  Leonid Aleksandrin & Alena Matyuhina Rusko
69  Matvey Korostelev & Ulyana Gorina Rusko
71  Marc Andrei Lorincz & Roxana Carina Luncan Rumunsko
71  Mark Muzyka & Daniela Marinska Irsko
73  Sergej Burdin & Anastasiya Sitnikova Rusko
73  Orbay Erturk & Serenay Buyukkapucu Turecko
73  Alans Orda & Amanda Aksenoka Lotyšsko
76  Shengzhe Wang & Bingyan Yang Čína
76  Lan Yuhsiang & Chao Jieyu Tchaj-wan
78  Akos Hartlein & Greta Farkas Maďarsko
78  Mihai Ungureanu & Madalina Cecoi Moldávie
80  Vilius Gruodis & Liepa Samajauskaite Lotyšsko
81  Kai-Leo Axt & Madlen Gossen Německo
81  Ivan Prakhau & Katsiaryna Satskevich Bělorusko
83  Yigit Alemdaroglu & Nehir Polat Turecko
83  Ruibin Wang & Xinyi Cong Čína
85  Mikita Buyel & Maria Moiseeva Bělorusko
85  Roberts Punka & Karina Karklina Lotyšsko
87  Jianchen Lu & Sinuo Li Čína
88  Denis Boyko & Oleksandra Nonko Ukrajina
88  Christian Hofbauer & Marietta Hofbauer Německo
90  Andrei Virgil Aleca & Bianca Andrada Stoica Rumunsko
90  Ernests Aksels Dimants & Marija Pascenko Lotyšsko
90  Roman Stradetskij & Marichka Simaka Ukrajina
90  Hardi Vahtra & Lisandra Lipp Estonsko
90  Petr Vengrynsky & Sára Vondrejcová Česká republika
95  Borui Li & Xinru Wu Čína
96  Enrico Fischer & Sofiya Shpak Německo
96  Joao Sant'Anna & Beatriz A Gonçalves Portugalsko

1. kolo (top 135)

98  Maximilian Möser & Alisa Wilhelm Německo
98  Tomas Vitucci & Miriam Spadafina Itálie
100  Vladislav Bloshenko & Karina Bondar Ukrajina
101  Daniel Lavrukhin & Amy Boyle Irsko
101  Ziyuan Shu & Xinyue Liang Čína
103  Ahmet Tuna Dumano & Defne Sarcin Turecko
104  Adria Flix Lopez & Aina Ponte Codina Španělsko
105  Maxim Kutscher & Melissa Kroll Německo
105  Dennis Varkentin & Annika-Emelie Hirschmann Německo
107  Paul David Roth & Valeria Schaffner Švýcarsko
108  Yang Anxu & Wang Han Čína
108  Antonio Stillante & Siria Campagner Itálie
110  Zsombor Tuboly & Sára Salamon Maďarsko
111  Mitchell Hayutt & Sophia Levit USA
112  Ismail Hakki Bucak & Pelin Ersurer Turecko
112  David Janzen & Julia Seebacher Německo
112  Edgard Kinder & Vanessa Rutz Německo
112  Yuriy Radchenko & Yulianna Zhyravetska Ukrajina
116  Xiwen Deng & Lok Ching Hui Čína
116  Sean Doyle & Megan Elliott Irsko
116  László Richárd Kozák & Dóra Juhász Maďarsko
119  Samuel Keller & Saule Martinkeviciute Německo
119  Arslan Richert & Eveline-Sofie Cuptor Německo
119  Ying Wangyu & Wang Wuyue Čína
119  Tilo Wiese & Jale Zinser Švýcarsko
123  Mihai Iepure & Sophie Kondratenko Německo
123  Mikhail Pikulin & April Danija Hoffmeister Švýcarsko
123  Chen Rong Quan & Shiyuan Cheng Čína
123  Aleksandr Vishnyakov & Mariya Manujlova Rusko
127  Jaakko Viinamaki & Tuuli Tolvanen Finsko
128  Denis Cherezov & Nigina Koblyakova Rusko
128  Yufeng Wang & Liu Shangyu Čína
130  Simao Frias & Rita Correia Portugalsko
130  Konstantin Literski & Nicole Sokolow Německo
132  Siyu Dai & Yinqi Liu Čína
132  Denis Dewald & Daria Amely Filter Německo
134  Jianpeng Huang & Ruoxi Deng Čína
134  Chen Jiali & Chen Yumeng Čína
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}