Results from danceComp Wuppertal 2012 - WDSF World Open Latin 8. července 2012
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

danceComp Wuppertal 2012
Německo - Wuppertal 6. července 2012

WDSF World Open Latin 8. července 2012

Finále

1  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rusko
2  Marius-Andrei Balan & Nina Bezzubova Německo
3  Valentin Voronov & Alina Imrekova Rusko
4  Andrey Gusev & Elizaveta Cherevichnaya Rusko
5  Stanislav Nikolaev & Elena Zuzukina Rusko
6  Pavel Pasechnik & Marta Arndt Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Zufar Zaripov & Anna Ludwig-Tchemodourova Rakousko
7  Pavel Zvychaynyy & Marina Sergeeva Německo
9  Vincenzo Mariniello & Sara Casini Itálie
10  Sergey Tatarenko & Viktoria Tatarenko (aka Lyschinska) Německo
11  Guillem Pascual & Rosa Carné Španělsko
12  Jevgenijs Suvorovs & Tina Bazokina Lotyšsko

Čtvrtfinále

13  Miha Vodicar & Nadiya Bychkova Slovinsko
14  Marts Smolko & Viktorija Puhovika Lotyšsko
14  Timur Yusupov & Sofya Kharina Rusko
16  Dario Pizzo & Karen D'albundo Francie
17  Damir Haluzan & Anna Mashchyts Slovinsko
18  Roman Gerbey & Vera Bondareva Ukrajina
19  Joel Lopez & Kristina Bespechnova Španělsko
20  Sergey Gusev & Anastassia Usoltseva Rusko
21  Alexander Rebrov & Yulia Steshenko Ukrajina
22  Gorka Marquez & Irene Martin Španělsko
23  Valentin Lusin & Renata Lusin (aka Busheeva) Německo
24  Julien Couderc & Elodie Masson Francie

3. kolo (top 48)

25  Ilie Bardahan & Anastasia Bodnar Německo
26  Vassili Anokhine & Kristina Androsenko Rusko
27  Salvatore Bellavita & Natalya Polyakova Albánie
28  Kristijan Burazer & Martina Plohl Slovinsko
28  Dumitru Doga & Sarah Ertmer Německo
28  Henry Puusepp & Karin Lillemaa Estonsko
31  Danylo Shcherbanyuk & Darya Seyko Rusko
32  Andrey Chumachenko & Alexandra Busheva Rusko
33  Paul Lorenz & Ekaterina Leonova Německo
34  Telmo Madeira & Vanessa Ferrao Portugalsko
35  Vyatseslav Molkin & Darya Chentsova Estonsko
36  Kirill Ganopolskyy & Kim Pätzug Německo
36  Filip Karasek & Sabina Karaskova (aka Piskova) Česká republika
38  Gregor Bronstein & Aigulim Gerich Německo
38  Lars Erik Pastor & Ecaterina Petrova Německo
40  Andreas Cibis & Victoria Kleinfelder Německo
41  Sergey Anurichev & Valeria Belozerova Rusko
41  Artemiy Martynov & Polina Lisechko Rusko
41  Karlis Treijs & Anastasiya Krivosheeva Lotyšsko
44  Gustavs Ernests Arajs & Katharina Würrer Rakousko
45  Lars Olav Eltervaag & Melanie Kegel Norsko
46  Artur Balandin & Anna Salita Německo
47  Silvestras Koroliovas & Viktorija Gaidyte Litva
48  Antonin Langr & Lucie Gawelczykova Česká republika

2. kolo (top 80)

49  Alexis Bergeon & Johanna Rivier Francie
49  Igor Gutan & Sofie Svenninggaard Dánsko
51  Dawid Kaleta & Frida Steffensen Švédsko
51  Konstantin Niemann & Ksenia Makhortova Německo
53  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Česká republika
54  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Německo
54  Maksim Melikhov & Lyubov Shatskaya Rusko
56  Lukas Chmelik & Zuzana Stastna Česká republika
57  Maksim Osetrov & Danique Zegels Holandsko
57  Frank Zegels & Anna Shevliakova Holandsko
59  Markus Ziebegk & Jenny Singh-Muller (aka Jähne ) Německo
60  Domenico Franzo & Alexandra Ciosinska Německo
60  Valerij Gridassov & Elena Stepantsova Německo
62  Jan Albeck & Zsofia Garbe Německo
62  Thomas Kulesov & Alina Kulesov Německo
62  Edgar Mock & Elena Miu Německo
65  Illya Korovay & Antonia Petritzikis Německo
66  Alexander Karst & Sarah Karst Německo
66  Ilya Kharlakov & Julia Tarabrina Německo
68  Vladimir Capcelea & Samira Deller Německo
68  Viktor Szabó & Vanja Vujic Croatia
70  Eugen Plotnikov & Sophie Schütz Německo
71  Sebastian Mayer & Isabella Purzner Německo
72  David Riegler & Julia Jussel Německo
73  Benjamin Becker & Josefin Dinger Německo
73  Michael Kaufmann & Katrin Kallus Rakousko
75  Alexandr Chudin & Maria Hirnich Německo
75  Bernard Leferink & Andrea Hagedoorn Holandsko
75  Patrick Ferreira Sa & Nicole Wirt Německo
78  Alexander Horn & Valeria Jäger Německo
79  Aleksey Primakov & Jessica Duret Francie
80  Maksim Elfimov & Violetta Dzenik Rusko

1. kolo (top 131)

81  Fabian Kiefer & Luisa Cumbo Německo
82  Fabian Löw & Valentina Gabriele Německo
82  Anh-duc Ngyuen & Joanna Wiese Německo
84  Sebastian Schwind & Nadine-Helena Hoffmann Německo
85  Danil Erokhin & Alina Schehimi Německo
86  Tom Bräunlich & Luisa Eis Německo
87  Jesper Horsted & Nadiya Gorshkova Dánsko
88  Phil Schwarick & Olga Golikow Německo
89  Ovidiu Mihai & Lisa Karst Německo
89  Anton Schletter & Nicola Niesl Německo
91  Sebastian Berg & Lara Lacheta Německo
91  Manuel Burkart & Carina Kögel Německo
91  Andrey Magdisyuk & Darya Andrianova Rusko
91  Nick Mollen & Audreij Van Dalen Holandsko
95  Florian Bonn & Vitalina Porshnyeva Německo
96  Tobias Bonn & Carolin Oidtmann Německo
96  Jonathan Maier & Anna Romanova Německo
98  Kai Tausch & Alexandra Mavlutova Německo
99  Marcell Harhai & Daniella Norberg Švédsko
100  Glenn Feddema & Maïte Verheyden Holandsko
100  Markus Noll & Verena Noll Německo
100  Viktor Schleining & Anna Kistanova Německo
100  Pierre Troussard & Débora Bourdon Francie
104  Rogier Dasselaar & Floor Disveld Holandsko
105  Michael Mudrik & Anna Schilcher Německo
105  Michael Schwarz & Melanie Schöke Německo
107  Jean-Baptiste Boyer & Morgane Salomon Gagnaire Francie
107  Floris Leijten & Mélissa Manders Belgie
109  Thomas Meier & Valerie Hense Německo
110  Thomas Jauerneck & Melanie Heider Německo
110  Medhi Mekedder & Caroline Bertrand Francie
110  Rabih Mourad & Magdalena Buczek Francie
110  Andre Reinhardt & Katja Schöler Německo
110  Philipp Schultz & Kathy Stefanowicz Německo
115  George Borisov & Ada Au Anglie
115  Daniel Irmler & Isabella Rögner Německo
117  Sam Ardekani & Fanny Sandegren Švédsko
117  Mies Corne & Priscilla Holzken Holandsko
117  Nick Williams & Charmaine Chan Anglie
120  Deniz Atamann & Pia Pflichthofer Německo
120  Markus Baumgartner & Gitta Rilana Plambeck Německo
120  Dimitri Iwlew & Veronika Burghardt Německo
120  Harry Knaus & Isabell Reinelt Německo
120  Christian Roessler & Xenia Dann Německo
120  Timo Siemering & Judith Hannemann Německo
120  Eike Wenzel & Nadine Munch Německo
127  Jeroen Bosems & Ira Mostovaya Holandsko
127  Johannes Fuchs & Katja Schulz Německo
127  Karl Hallberg & Matilda Johansson Švédsko
127  Henrik Persson & Julia Hallberg Švédsko
127  Rami Schehimi & Jurga Gustaite Litva
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}