Results from X City of Granollers Trophy - IDSF Senior II Standard 1. listopadu 2008
Podívejte se, jak advertise your product s námi

X City of Granollers Trophy
Španělsko - Granollers 1. listopadu 2008

IDSF Senior II Standard 1. listopadu 2008

Finále

1  James Barron & Rachel Barron Anglie
2  Hans Arnold Büscher & Heidi Büscher Německo
3  Maurizio Carugati & Mariagrazia Giovenco Itálie
4  Dieter Keppeler & Manuela Schraut Keppeler Německo
5  Maximino Garcia & Concepcion Lara (aka Conchi Lara) Španělsko
6  Michel Heggen & Tonny Heggen Belgie
7  Raymond Wiedemann & Martine Wiedemann Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Miguel Atance & Dolors Rovira Španělsko
9  Claudio Piacentini & Sabrina Centi Itálie
10  Thierry Batin & Marie Cecile Batin Francie
10  Antonio Lagunas & Matilde Sauceda Španělsko
12  Olaf Paul & Christl Eva Paul (aka Renno) Německo

Čtvrtfinále

13  Xavier Soria & Roser Cadena Španělsko
14  Gianni Proietti & Daniela Ciappici Itálie
15  Emilio Villodres & Montserrat Estall Španělsko
16  Jose Santiago Sancho & Antonia Prieto Španělsko
17  Juan Carlos Cros & Dolores Terrasa Španělsko
18  Gerhard Baier & Ingrid Cloos Německo
18  Carles Fabrega Cuevas & Josefina Mico Bolinches Španělsko
20  Pedro Galvez & Mari Carmen Benavent Španělsko
21  Joan Antonio Soler & Eva Arpi Coronas Španělsko
22  Jaume Asens & Maite Campmany Španělsko
22  Joan Ferrer & Merce Girones Španělsko
24  Isidre Ventura & Montse Roca Španělsko
25  David Bort & Pepita Mondragon Španělsko

2. kolo (top 36)

26  George Francon & Catherine Francon Francie
26  Michel Müller & Elke Rüffler Německo
28  Didier Flinois & Catherine Flinois (aka Gajewski) Belgie
29  Angel Fernandez Baigorri & Pilar Benito Španělsko
30  Rudolf Polzer & Astrid Polzer Německo
31  Jose Moron & Ascension Garre Španělsko
32  Alain Dermy & Anne Dermy Francie
32  Pep Ferrer & Antonia Rodriguez Španělsko
32  Jan Pincsek & Edith Carder (aka Pincsek) Rakousko
32  Christophe Verchere & Annie Verchere Francie
36  Domenec Catarain & Ana Ruiz Španělsko

1. kolo (top 52)

37  Julio Armingol & Cristina Pascual Španělsko
37  Richard Dubrocq & Josephine Dubrocq Francie
37  Angel Munoz Flores & Maria Martin Gimenez Španělsko
40  Angel Becerra & Dolores Garcia Španělsko
40  Pedro Calvo & Antonia Concepcion Martin Španělsko
40  Jan Ramos Galvez & Bel Garzon Rovira Španělsko
43  Quintin Montes & Carmen Aguilar Španělsko
43  Josep Planell & Montse Playa Rubira Španělsko
45  Pedro Blanquer & Catalina Tomas Španělsko
46  Roman Lago & Rosa Bea Viertes Španělsko
47  Pierre Arnaud & Christiane Arnaud Francie
48  Alfredo Rivas Jurado & Teresa De Paco Španělsko
49  Josep Martinez & Griselda Bas Španělsko
50  Jose Luis Flores & Alejandra Garcia Španělsko
51  Antoni Caldes & Maria Castell Španělsko
52  Jean Pierre Carles & Jocelyne Carles Francie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}