Results from Vilnius Open 2005 - IDSF European Amateur Latin 26. března 2005
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Vilnius Open 2005
Litva - Vilnius 26. března 2005

IDSF European Amateur Latin 26. března 2005

Finále

1  Klaus Kongsdal & Victoria Franova Dánsko
2  Riccardo Cocchi & Joanne Wilkinson Itálie
3  Maurizio Vescovo & Melinda Torokgyorgy Maďarsko
4  Andrius Kandelis & Egle Visockaite Litva
5  Denis Kuznetsov & Maria Tzaptashvili Rusko
6  Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Slovinsko
7  Stefano Di Filippo & Annalisa Di Filippo Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Německo
9  Matej Krajcer & Iwona Golczak Slovinsko
9  Mauro Rossi & Karina Rubio (aka Rossi) Španělsko
11  Evgeniy Imrekov & Elena Kalugina Rusko
12  Christian Polanc & Petra Kostovcikova Německo

Čtvrtfinále

13  Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Polsko
14  Jan Kliment & Laura Stefanie Hafner Švýcarsko
15  Marek Dedik & Kristina Horvatova Slovensko
15  Justinas Duknauskas & Ekaterina Degtiareva Litva
17  Artem Epifanov & Ewa Szabatin Polsko
18  Dorin Frecautanu & Elena Rabinovici Moldávie
19  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukrajina
20  Michal Kostovcik & Kamila Dostalova Česká republika
21  Guy Rosen & Viktoriya Fadina Lucembursko
22  Andras Faluvegi & Orsolya Toth Maďarsko
22  Mikko Kaasalainen & Adrienn Fitori Finsko
24  Maxim Petrov & Elisabeth Haralsdottir Island

2. kolo (top 47)

25  Vladimir Velev & Gabriella Bodócs Rakousko
26  Iban Salgado & Adriana Torrabadella Španělsko
27  Jakub Davidek & Michaela Gatekova Česká republika
28  Aleksander Leivikov & Yulia Lesokhina Israel
29  Jeroen Struylaart & Lorna van Dijk (aka Da Silva) Holandsko
30  Rihards Dusa & Agnese Junkure Lotyšsko
31  Anders Jacobsson & Veera Kinnunen Švédsko
31  Igors Kravcenko & Anna Baholdina Lotyšsko
33  Thomas Brei & Ekaterina Kozyreva Rakousko
33  Gary Wright & Victoria Burke Anglie
35  Roman Sipkovsky & Laura Zmajkovicova Slovensko
35  Marek Varres & Valeria Milova Estonsko
37  Bruno Petit & Jade Geropp Francie
38  Ben Hardwick & Emma Slater Anglie
38  Hrvoje Krasevac & Sara Stojanovic Croatia
38  Ivan Mileusnic & Darinka Divljak Srbsko
38  Evgeni Privalov & Tina Bazokina Estonsko
38  Mykhaylo Samoshchenko & Katerina Zilkovska Ukrajina
43  Pavel Pasechnik & Elena Mantaluta Moldávie
43  Sergiu Rusu & Mirona Toncean Gliga Rumunsko
43  Toni Tuominen & Soile Nasanen Finsko
43  Denis Yuhtman & Anna Aronov Israel
43  Roman Zedan & Marian Zedan Rumunsko

1. kolo (top 55)

48  Fabio Notargiacomo & Silvia Notargiacomo Francie
48  Istvan Varga & Kristina Toth Croatia
50  Vitaliy Nesterovic & Elena Volohova Bělorusko
50  Trendafil Sarmov & Radostina Ivanova Bulharsko
52  Diogo Beirante & Marisa Ferreira Portugalsko
53  Bruno Branco & Rita Vieira Portugalsko
54  Sergey Pozharinski & Svetlana Bogdanova Rusko
55  Gunnar Gunnarsson & Johanna Dijnér Island
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}