Results from V Supadance Polish Cup 2004 - IDSF Open Standard 19. září 2004
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

V Supadance Polish Cup 2004
Polsko - Warsaw 18. září 2004

IDSF Open Standard 19. září 2004

Finále

1  Paolo Bosco & Silvia Pitton Itálie
2  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litva
3  Misa Cigoj & Anastazija Novojilova Slovinsko
4  Marco Cavallaro & Joanne Clifton Anglie
5  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Moldávie
6  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukrajina
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Rusko
8  Marcin Kalitowski & Kamila Domanska Polsko
9  Grzegorz Brzeszczak & Tamara Szymerska Polsko
10  Stasys Brilis & Carolin Neumann Estonsko
11  Andrejs Rogovenko & Viktorija Triscuka Lotyšsko
12  Marek Kosaty & Malgorzata Grzadka Polsko

Čtvrtfinále

13  Rafal Olek & Magda Groszek Polsko
14  Felix Schäfer & Anna Korbutt Německo
15  Karolis Milius & Indre Bortkunaite Litva
16  Sergiy Savkov & Viktoria Sokolova Ukrajina
17  Aleksander Demkin & Salome Lomsadze Georgie (USA)
18  Roger Niitmae & Kerttu Tanav Estonsko
19  Lukasz Pawlak & Aneta Pawlak Polsko
20  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Německo
20  Pawel Switalski & Agata Pilarska Polsko
22  Milan Spanik & Eva Spanikowa Slovensko
23  Aivars Gailums & Zane Karnevska Lotyšsko
24  Robert Faoro & Agnieszka Szawiel Polsko

2. kolo (top 48)

25  Pavel Bandarenko & Elena Boitchenko Rusko
26  Pawel Sobieszek & Anna Bocian Polsko
27  Adam Balabuszek & Aleksandra Szopa Polsko
27  Robert Drobinski & Karina Kalisz Polsko
29  Igor Kudrjavcev & Liva Koziola Lotyšsko
30  Piotr Wlodarczyk & Marta Wach Polsko
31  Alexandr Fedorov & Katarzyna Kryst Polsko
32  Arkadiusz Guzierowicz & Joanna Grudzien Polsko
33  Tomas Dimavicius & Aiste Vilcinskaite Litva
34  Thorsten Unger & Vera Küster Německo
35  Bartosz Michalak & Justyna Cylejowska Polsko
35  Pawel Szajda & Karina Hofmann Polsko
37  Lukasz Filipczuk & Natalia Kudla Polsko
37  Adrian Kawecki & Natalia Wolska Polsko
37  Michal Kowalski & Katarzyna Paluch Polsko
37  Adam Mozdzer & Malgorzata Wodras Polsko
37  Michal Ruszkawski & Zuzanna Boguslawska Polsko
42  Andreas Kindler & Marion Hegemann Německo
42  Piotr Purchala & Agata Kawinska Polsko
44  Andras Angyal & Emilia Goldberg Maďarsko
44  Aleksandr Skripcov & Marija Budkina Rusko
46  Jakub Cymbor & Agnieszka Olszewska Polsko
46  Andriy Reva & Anastasiya Brailo Ukrajina
48  Artur Zorin & Aleksandra Samorodskaya Bělorusko

1. kolo (top 63)

49  Krzysztof Troc & Justyna Mudrewicz Polsko
50  Marcin Leszczynski & Kamila Czarnecka Polsko
51  Piotr Moraczewski & Aleksandra Wojtysiak Polsko
52  Gracjan Konstantynowicz & Justyna Cichosz Polsko
53  Piotr Nawrocki & Karolina Rojek Polsko
54  Piotr Dabrowski & Karina Gielniewska Polsko
55  Marek Gorzkowski & Ala Nowak Polsko
56  Robert Unger & Romina Kukuk Německo
57  Maciej Kaminski & Daria Rosinska Polsko
57  Daniel Koltun & Agnieszka Kostrubiec Polsko
57  Michal Paciorek & Natalia Krzystoszek Polsko
57  Ilia Pedchenko & Rita Chesnokova Rusko
57  Jakub Stawarski & Monika Kowalewska Polsko
57  Piotr Szewczyk & Marta Rychwalska Polsko
63  Sebastian Mazek & Justyna Jakubowska Polsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}