Results from V D.O. World DanceSport - IDSF European Youth Latin 23. dubna 2011
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

V D.O. World DanceSport
Španělsko - Sant Cugat del Vallès 21. dubna 2011

IDSF European Youth Latin 23. dubna 2011

Finále

1  Evgeni Kuzin & Elina Popova Rusko
2  George Eduard Sutu & Ludivine Brangbour Francie
3  Francesco Sasanelli & Alessandra Salanitri Itálie
4  Paul Adrian Moldovan & Cristina Maria Tatar Rumunsko
5  Dan Capcelea & Natalia Luchiv Moldávie
6  David Manukyan & Karolina Maevskaya Rusko
7  Marco De Angelis & Alice Fabrizi Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  [20] Petar Daskalov & Christine Hojmark Thomsen Dánsko
8  [20] Jakub Lipowski & Emma-Leena Koger Estonsko
10  [15] Maxim Stepanov & Viktoriya Konstantinova Německo
11  [12] Michal Hornicek & Yana Grishchenko Česká republika
12  [6] Valeriu Leontiev & Alexandra Jolobceastai Rumunsko

Čtvrtfinále

13  [24] Andrei Grosu & Irina Puica Moldávie
14  [19] Giuseppe Dell'aria & Laura Jottay Belgie
14  [19] Pablo Otero Falcon & Irina Perez Lopez Španělsko
16  [18] Gregor Bronstein & Aigulim Gerich Německo
17  [15] Maciej Rasinski & Nikolina Melin Polsko
18  [12] Vadim Gorbach & Elena Rabinovich Rusko
19  [11] Dmytro Yevtushenko & Olena Dudka Ukrajina
20  [9] Michal Le & Kamila Duranska Polsko
21  [8] Aljaz Erzin & Maja Kosutic Slovinsko
22  [7] Mathias Allain & Cyrielle Mattana Francie
23  [6] Arturs Freimanis & Elina Muceniece Lotyšsko
24  [5] Aleksander Makusev & Marina Tülp Estonsko

2. kolo (top 36)

25  [25] Krists Ciapas & Anna Andreicuka Lotyšsko
26  [24] Petteri Pitkänen & Oona Oinas Finsko
27  [23] Ivan Kazakevich & Jurga Gustaite Litva
28  [22] Oleksiy Nuzhdov & Kateryna Kozma Ukrajina
29  [18] Ondrej Babjak & Marcela Babjakova Slovensko
29  [18] Bertalan Hegyes & Violetta Kis Maďarsko
31  [16] Kristian Yordanov & Veronika Gadzheva Bulharsko
32  [15] Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Litva
33  [14] Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova Česká republika
34  [13] Aleksey Pieiganovich & Anna Koretskaya Bělorusko
35  [12] Michael Lerner & Marika Odikadze Israel
36  [7] Artem Liaskovsky & Lika Odikadze Israel

1. kolo (top 60)

37  [20] Yüksel Canberk Sayin & Selin Kahraman Turecko
37  [20] Rasmus Lander & Pavlina Georgieva Dánsko
39  [17] Ivan Hristov & Pamela Mavrova Bulharsko
40  [14] Tamás Petrenkó & Fruzsina Petrenkó Maďarsko
41  [9] Taisto Rusanen & Noora Holopainen Finsko
42  [8] Matej Pritekelj & Anja Pritekelj Slovinsko
43  [6] Benjamin Jayakoddy & Maja Schachar Švédsko
43  [6] Lorenzo Romano & Paula Jericevic Croatia
45  [4] David Merenguer Torres & Sigrid Merenguer Torres Španělsko
46  [3] Dusan Grula & Alexandra Ksiazekova Slovensko
46  [3] Christoph Holczik & Bettina Finek Rakousko
46  [3] Misel Muncan & Ljubica Zivkovic Srbsko
49  [2] Francis Carnes & Sussen Hoen-Vestrheim Norsko
49  [2] Mario Duda & Johanna Rührlinger Rakousko
49  [2] Kivanc Eski & Beren Tekin Turecko
49  [2] Michael Foskett & Korina Travis Anglie
53  [1] Mario Ozbolt & Helena Bradvica Croatia
53  [1] Pitt Alexander Wibawa & Zhaniya Zharmenova Švýcarsko
55  Xavier Van Driessche & Alison Springel Belgie
55  Sverre Fjellstad & Mathilde Figenschaug Norsko
55  Gonçalo Guerreiro & Raquel Ferreira Portugalsko
55  Geraint Heaney & Chantal Green Wales
55  Christopher Leek & Clara Roy Anglie
55  Marco Mendonça & Adriana Bras Portugalsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}