Results from VI DO World DanceSport 2012 - WDSF Rising Star Latin 6. dubna 2012
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

VI DO World DanceSport 2012
Španělsko - Cambrils 5. dubna 2012

WDSF Rising Star Latin 6. dubna 2012

Finále

1  Vyatseslav Molkin & Darya Chentsova Estonsko
2  Nikolai Mikadze & Yana Novikova Rusko
3  Petar Daskalov & Christine Hojmark Thomsen Dánsko
4  Leonardo Capurso & Magdalena Perlinska Polsko
5  Adrian Olmo & Yana Olina Španělsko
6  Salvatore Russo & Aurora Paniccia Itálie
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [20] Malthe Brinch Rohde & Hanne Marie Akselsen Norsko
8  [18] Jesus Blazquez & Sara Salvador Španělsko
9  [17] Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir Island
10  [16] Pablo Otero Falcon & Irina Perez Lopez Španělsko
11  [9] Frank Zegels & Anna Shevliakova Holandsko
12  [8] Albert Fuentes Martinez & Laia Ubach Španělsko

Čtvrtfinále

13  [21] Alejandro Jimenez Garabaya & Paula Braojos Španělsko
13  [21] Benjamin Jayakoddy & Sandra Sorensen Švédsko
15  [18] Christoph Holczik & Noémi Erdös Rakousko
15  [18] Vladimir Kasilov & Mie Rise Adrian Dánsko
17  [17] Egor Kondratenko & Mie Lincke Funch Dánsko
17  [17] Pedro Vieira & Ana Rita Paiva Portugalsko
19  [13] Giulio Ferrante & Lidia Martinez Španělsko
20  [11] Marc Marquez Puigrrodon & Irina Arnau Španělsko
21  [10] Renato Bras & Adriana Bras Portugalsko
22  [9] Michal Sadcza & Magdalena Lubaszewska Polsko
23  [7] Angel Perez Lopez & Paula Cruz Rubio Španělsko
24  [6] Helder Almeida & Joana Fraga Ferreira Portugalsko
25  [5] Juan Jose Ripoll & Alba Perez Španělsko
26  [4] Joao Martins & Sara Meireles Portugalsko
27  [3] Mario Duda & Johanna Rührlinger Rakousko

2. kolo (top 37)

28  [22] Diogo Soares & Liliana Rosa Portugalsko
29  [21] Hans Christian Kogsboll & Charlotte Winding Larsen Dánsko
30  [19] Alex Revuelto & Mar Gonzalez Španělsko
31  [16] Aleksandr Lovrich & Milyana Lovrich Rusko
31  [16] Arteom Smirnov & Isabel Collao Chile
33  [11] Emanuel Guilherme & Ines Silva Ferreira Portugalsko
34  [9] Sergio Costa & Ana Rita Almeida Portugalsko
35  [8] Ivan Lubenko & Helen Pearce Anglie
36  [6] Pedro Antunes & Raquel Soares Portugalsko
37  [4] Rui Romao & Miriam Chaparro Portugalsko

1. kolo (top 53)

38  Phil Schwarick & Olga Golikow Německo
39  Mehdi Lambarki & Charlene Meyssonnier Francie
39  Joao Nuno Pinheiro & Beatriz Guimaraes Portugalsko
41  Josep Caballero & Svetlana Audeeva Španělsko
42  Joni Ihanus & Kathrine Barck Finsko
42  Ricard Canalda Pedret & Mireia Balada Sanchez Španělsko
44  Pablo Ventura Martinez & Sara Baudin Španělsko
45  Enrique Caballero & Valeria Sirbu Španělsko
46  Federico Novacchi & Jannic Schneider Švýcarsko
47  Roger Ubach & Lorena Agundez Aviles Španělsko
48  Alberto Segui & Alba Portales Španělsko
49  Jose Juan Gallardo & Clara Mora Gimeno Španělsko
50  Sam Ardekani & Fanny Sandegren Švédsko
51  Javier Nieto Rodriguez & Sandra Pereira Giraldez Španělsko
51  David Recio Sanchez & Natalia Menendez Španělsko
53  Jorge Lloret Fillol & Antonia Candel Monrós Španělsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}