Results from Universal Championships - Professional Latin 18. ledna 2009
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Universal Championships
Anglie - Frimley Green 18. ledna 2009

Professional Latin 18. ledna 2009

Finále

1  Danny Liang Zhao & Vivian Xue Gao Čína
2  Peter Majzelj & Maja Gersak Slovinsko
3  Toni Tuominen & Soile Nasanen Finsko
4  Ilia Borovski & Veronika Klyushina Honkong
5  Bryan Jeromeo & Elena Ivanyuk Israel
6  Gherman Mustuc & Iveta Lukosiute USA
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [55] Masaki Seko & Chiaki Seko Japonsko
8  [32] Koji Nishijima & Asumi Nishijima (aka Mukataka) Japonsko
10  [25] Tomasz Lewandowski & Isabella Olszewska (aka Lewandowski) USA
11  [24] Sharone Levit & Julia Zavadska Kanada
12  [23] Alessandro Camerotto & Nancy Berti Itálie

Čtvrtfinále

13  [18] Roman Italyankin & Olga Kordevich USA
13  [18] Kosuke Matsumoto & Nozomi Katou Japonsko
13  [18] Keiji Oda & Satoko Watanabe Japonsko
16  [17] Hiroshi Nagashima & Yumi Nakao Japonsko
17  [16] Rosario Privitera & Alessandra Cugno Itálie
18  [15] Katsuya Tateishi & Hiromi Tateishi Japonsko
19  [12] Alessandro Toffoletto & Roberta Zoia Itálie
20  [11] Igor Boev & Kristina Dinovets Rusko
20  [11] Sergiy Polulyakhov & Olga Sydorova Ukrajina
22  [8] Jake Davies & Carlisa Candy Anglie
22  [8] Shinsuke Kanemitsu & Natsuko Yoshida Japonsko
24  [7] Emil Kontinen & Tiina Toyoki Finsko

2. kolo (top 47)

25  [22] Motomitsu Shimizu & Miyuki Maruichi Japonsko
26  [21] Hirotsugu Sanada & Aiko Nakano Japonsko
26  [21] Andrey Strinadko & Olga Kinnard USA
26  [21] Bruno Tomas & Joanna Santos Portugalsko
29  [16] Yoshimasa Hino & Kaori Iwanaga Japonsko
30  [15] Tatsuaki Matsumoto & Mikiko Matsumoto Japonsko
31  [14] Taro Hayasaki & Hiroko Kumada Japonsko
31  [14] Zi Long Wang & Ying Ying Xiang Čína
33  [13] Shinya Motoda & Sanae Motoda Japonsko
33  [13] Daisuke Onishi & Kaori Onishi Japonsko
35  [10] Shigeru Nakaizumi & Meri Matsuoka Japonsko
35  [10] Mitsuhiro Yoshimura & Nozomi Yoshimura Japonsko
37  [8] Hironobu Shindo & Satomi Okuhara Japonsko
37  [8] Kristian Vellejus & Lotte Rodenberg Dánsko
39  [7] Youngmin Kim & Heejung Lee Korea (Jižní)
40  [6] Jaime Dieguez & Anna Dieguez Anglie
40  [6] Yohei Shoji & Asami Omori Japonsko
42  [5] Yohei Goto & Tomomi Gamo Japonsko
42  [5] Lee Hoo Sun & Lee Ji Eun Korea (Jižní)
42  [5] Takayuki Yoshimoto & Kyoko Yoshimoto Japonsko
45  [4] Kentaro Abe & Mitsue Aoyagi Japonsko
45  [4] Sangoun Park & Ham Bolm Čína
47  [2] Seiichiro Ohki & Yoshino Saitoh Japonsko
48  [1] Damien Jacquot & Emilie Bouguin Francie

1. kolo (top 51)

49  [10] Peter Ingris & Iliyana USA
49  [10] Kiyoshi Naka & Masumi Yura Japonsko
52  [8] Takuma Kenta & Tsugumi Ishida Japonsko
53  [2] Saverio Scarcella & Fabiola Ciminello Itálie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}