Results from Universal 2008 - Amateur Latin 20. ledna 2008
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Universal 2008
Anglie - Frimley Green 20. ledna 2008

Amateur Latin 20. ledna 2008

Finále

1  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovinsko
2  Nino Langella & Nataliya Maidiuk Itálie
3  Valentin Chmerkovskiy & Valeriya Kozharinova USA
4  Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina Itálie
5  Mirko Sciolan & Nuria Santalucia Austrálie
6  Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova Dánsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [25] Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Německo
8  [25] Michael Miziner & Anastasia Belykh Austrálie
9  [16] Pavel Pasechnik & Francesca Berardi Itálie
10  [12] Stefano Oradei & Michela Rossi Itálie
11  [10] Justinas Duknauskas & Karina Eremian Litva
12  [6] Vladimir Filippov & Zia James Dánsko

Čtvrtfinále

13  [14] Andrea Silvestri & Martina Váradi Maďarsko
14  [13] Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finsko
14  [13] Przemek Lowicki & Asta Sigvaldadottir Island
16  [11] Marek Dedik & Kristina Horvatova Slovensko
16  [11] Albert Naydenov & Alena Naydenova Rusko
18  [10] Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonsko
19  [9] Aleksandr Ilinykh & Anna Afonenkova Rusko
20  [8] Alejandro Hernandez & Kerri Ann Donaldson Anglie
21  [7] Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Polsko
21  [7] Giovanni Virgitto & Sara Casini Itálie
23  [6] Cedric Meyer & Angelique Meyer Francie
24  [4] Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Dánsko

2. kolo (top 50)

25  [17] Yassine Bouabdallah & Serena Cavedagna Itálie
25  [17] Simone Franco & Laura Hair Anglie
25  [17] Artem Okharimenko & Maryna Steshenko Ukrajina
25  [17] Vitaly Sevastianov & Anna Stepunina Irsko
29  [16] Arsen Kishishian & Yuliya Nikitenko Austrálie
30  [15] Arkady Bakenov & Rosa Filippello Nový Zéland
31  [14] Justas Kucinskas & Agne Malinauskaite Litva
32  [11] Dmytro Pankov & Olesya Pankova Ukrajina
33  [10] Evgen Golichenko & Kateryna Krut Ukrajina
33  [10] Stefano Moriondo & Malene Ostergaard Dánsko
35  [8] Sharone Levit & Julia Zavadska Kanada
35  [8] Igor Yaremenko & Yana Yaroslavskaya Ukrajina
37  [7] Aleksandr Skarlato & Yulia Lesokhina Ukrajina
38  [6] Fedor Artemyev & Darya Chernysheva Rusko
38  [6] Shi Lei & Zhang Yu Bai Čína
38  [6] Jonathan Näslund & Oksana Spichak Švédsko
41  [5] Ville Roos & Sanni Siurua Finsko
42  [3] Vladimir Shulga & Polina Lukovskaya Ukrajina
42  [3] Luo Zhuofu & Qiao Dan Čína
44  [2] Wen-bo Fan & Chen Shiyao Čína
44  [2] Marvin Nigg & Claudia Obmascher Rakousko
44  [2] Dmitri Vorobev & Kristina Dinovets Rusko
44  [2] Eduard Zhigurt & Ekaterina Shilova Rusko
48  [1] Antonio De Iorio & Anna Kuznetsova Itálie
48  [1] Sergei Ovodov & Kseniya Netsvetaeva Rusko
50  Aleksandr Sentsov & Valeriya Ivanova Rusko

1. kolo (top 57)

51  [19] Danilo Maddalena & Daniela Mattia Itálie
52  [17] Alessio Galocchio & Sara Alu Itálie
53  [12] Michael Duong & Peony Yao Kanada
53  [12] Stanislav Wakeham & Natalia Klimova Anglie
55  [8] Anatoliy Zaslavskiy & Veronika Svyrydova Ukrajina
56  [7] Florent Trarieux & Veronika Kasparova Anglie
57  [4] Yaroslav Senchilo & Nataliia Slavska Ukrajina
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}