Results from UK Open 2013 - Professional Rising Star Latin 15. ledna 2013
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

UK Open 2013
Anglie - Bournemouth 15. ledna 2013

Professional Rising Star Latin 15. ledna 2013

Finále

1  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Dánsko
2  Manuel Favilla & Nataliya Maidiuk Ukrajina
3  Vitaly Sevastianov & Anna Sevastianova (aka Stepunina) Irsko
4  Oleg Dachkevitch & Tatiana Suslova (aka Gorokhova) Rusko
5  Andrey Strinadko & Tatiana Banko USA
6  Aleksandr Altukhov & Natalia Barantseva USA
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [25] Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen Čína
8  [24] Mykhaylo Bilopukhov & Anastasiya Shchipilina Ukrajina
9  [23] Tsuneki Masutani & Megumi Saito Japonsko
10  [16] Alejandro Hernandez & Kerri Ann Donaldson Anglie
11  [14] Ilya Maletin & Julia Zavadska Kanada
12  [13] Roman Italyankin & Tetyana Oliynyk USA
13  [10] Domenik Herrmann & Anna Walz Německo
14  [8] Alexander Ivakhnov & Anastasija Kraitor Litva

Čtvrtfinále

15  [21] George Osadchy & Elizaveta Shaposhnikova Rusko
16  [19] Anton Skaskiv & Polina Skaskiv (aka Kobzeva) Ukrajina
17  [15] Charles Wang & Janet Hsiao Tchaj-wan
17  [15] Zi Long Wang & Li Yang Honkong
19  [14] Katsuya Tateishi & Hiromi Tateishi Japonsko
20  [13] Zhang Xiaorui & Ren Yi Čína
21  [12] Vadim Lyubushkin & Amy Bennett Rusko
21  [12] Vladislav Talybin & Evgenia Poskrebysheva Německo
23  [8] Nicolas Garcia & Adriana Torrabadella Španělsko
24  [7] Ivan Kostov & Anna Chodyna Bulharsko

3. kolo (top 48)

25  [21] Oleksandr Gaidash & Olena Dyban Ukrajina
25  [21] Vyacheslav Legkovenko & Lyudmyla Gashytska Ukrajina
25  [21] Michele Prioletti & Julia Polai Rakousko
28  [20] Alexsey Bogdan & Anastasiya Pugacheva Rusko
28  [20] Daisuke Masuda & Mami Tsukada Japonsko
28  [20] Shinya Motoda & Sanae Motoda Japonsko
31  [19] Wen Li & Huan Huang Čína
31  [19] Alexey Zolotarevskiy & Tatyana Zolotarevskaya (aka Stepina) Rusko
33  [18] Mitko Dimitrov & Pelagia Kalyva Řecko
34  [17] Sergey Dashkevich & Darina Semenova (aka Basenok) Rusko
34  [17] Rangel Spirov & Veronika Chernyavska Bulharsko
36  [16] Jake Davies & Olena Kalinina Anglie
36  [16] Remi Jansen & Debbie Krewinkel Holandsko
36  [16] Masashi Shibanishi & Maria Kishimoto Japonsko
36  [16] Richard Still & Morgan Hemphill Anglie
40  [15] Yuki Murata & Tomoko Saiki Japonsko
40  [15] Motomitsu Shimizu & Miyuki Maruichi Japonsko
42  [12] Denys Demovskyy & Worapa Jariyathammarat Thajsko
43  [11] Nikolai Shpakov & Tatiana Keegan (aka Logishev) USA
44  [10] Dmytro Rosenko & Natalia Granko Ukrajina
45  [9] Sun Bin Kwon & Bo Lm Ham Korea (Jižní)
45  [9] Fabio Modica & Tinna Hoffmann Itálie
45  [9] Wei Shiou Tseng & Mio Kusakabe Japonsko
48  [8] Djordje Tanasijevic & Emma-Lee Tanasijevic Anglie

2. kolo (top 91)

49  [21] Takashi Kajiya & Mai Shimizu Japonsko
49  [21] Róbert Markó & Mara Gattanella Maďarsko
51  [20] Sergey Kostetsky & Malgorzata Janczewska Polsko
51  [20] Andrey Mikhailovsky & Irina Muratova Rusko
51  [20] Konstantin Perminov & Olga Kobleva Rusko
54  [19] Keiichi Arai & Naoko Harada Japonsko
54  [19] Damiano Lonardi & Valentina Castioni Itálie
54  [19] Tatsuaki Matsumoto & Mikiko Matsumoto Japonsko
54  [19] Aleksei Sokolkov & Maria Sadovnichenko Rusko
58  [18] Marcin Kisztelinski & Kamila Dabrowska Polsko
58  [18] Kiyoshi Naka & Masumi Yura Japonsko
60  [17] He Jin & Di Li Čína
60  [17] Yoji Moriizumi & Ayaka Mori Japonsko
60  [17] Takahiro Nakamura & Erika Nakamura Japonsko
60  [17] Stanislav Savich & Annie He Xiao USA
64  [16] Peter Erlbeck & Claudia Kreuzer Rakousko
64  [16] Bowen Dennis Liu & Shiyue Sonya You Čína
64  [16] Marvin Nigg & Claudia Obmascher Rakousko
64  [16] Alessio Tattoli & Valentina Samarelli Itálie
68  [15] Taro Hayasaki & Hiroko Hayasaki (aka Kumada) Japonsko
68  [15] Lewis Lin & Andrea Lin Tchaj-wan
68  [15] Masahiro Yonemochi & Akiko Baba Japonsko
71  [14] Piotr Kordaszewski & Magdalena Kordaszewska (aka Maj) Polsko
71  [14] Kim Sung Min & Hyuisoo Kim Korea (Jižní)
71  [14] Cyril Passerat & Lucie Jeanne Francie
71  [14] Takashi Takagi & Kiyomi Takashima Japonsko
75  [13] Yuuichi Andou & Sandy Kawachi Japonsko
75  [13] Kenichi Arai & Yukiko Numao Japonsko
75  [13] Kazu Komiya & Eri Hiraiwa Japonsko
75  [13] Yohei Matsumoto & Miryong Oh Japonsko
79  [12] Oleg Mardachev & Kariana Kletsun Rusko
79  [12] Shinichiro Sameguchi & Rikako Abe Japonsko
79  [12] Yohei Shoji & Yuka Shoji Japonsko
82  [11] Hiroyuki Nittuta & Sakura Sakaguchi Japonsko
82  [11] Aaron Then & Connie Tan Singapur
82  [11] Tetsuya Yokota & Yukari Matsunaga Japonsko
85  [10] Takuma Kenta & Tsugumi Ishida Japonsko
86  [9] Andrei Bondarev & Olga Lisniak Ukrajina
86  [9] Youngmin Kim & Heejung Lee Korea (Jižní)
86  [9] Olli Syrjälä & Elina Katainen Finsko
89  [5] Kiyoto Banno & Aya Banno Japonsko
89  [5] Manabu Yaguchi & Rie Nishida Japonsko
91  Wojciech Aleksander Noskowiak & Nadia Kelvin Anglie

1. kolo (top 132)

92  [21] Masashi Konishi & Yoko Akiyama Japonsko
92  [21] Kazuhiko Natsumi & Maiko Hidaka Japonsko
92  [21] Shohei Tsuji & Mariko Tsuji (aka Maeda) Japonsko
95  [20] Kazuya Aida & Aya Nagata Japonsko
95  [20] Hideto Ito & Maki Taguchi Japonsko
95  [20] Jin Kanaya & Tomoyo Kawasaki Anglie
95  [20] Hoshiji Mitsukawa & Sachiko Nishimura Japonsko
95  [20] Shigeru Nakaizumi & Meri Matsuoka Japonsko
95  [20] Masato Ochi & Rumi Yanase Japonsko
95  [20] Mitsuhiro Yoshimura & Nozomi Yoshimura Japonsko
102  [19] Lee Hoo Sun & Lee Ji Eun Korea (Jižní)
102  [19] Masayuki Watanabe & Tomoko Watanabe Japonsko
104  [18] Jun Honda & Akiko Honda Japonsko
104  [18] Seiichiro Ohki & Yoshino Saitoh Japonsko
104  [18] Daisuke Onishi & Kaori Onishi Japonsko
104  [18] Lee Sang-min & Lee Dan Bi Korea (Jižní)
104  [18] Kohei Tsuchikawa & Eriko Kawabata Japonsko
104  [18] Lukasz Wisniewski & Agnieszka Filipczak Polsko
110  [17] Do Hyeon Kim & Su Myo Park Korea (Jižní)
110  [17] Aleksander Kvam & Izabela Szydelko Anglie
110  [17] Yuki Matsuoka & Hikaru Saitou Japonsko
110  [17] Uiru Nishiyama & Tomomi Kiyota Japonsko
110  [17] Takafumi Osaka & Yukiko Sasaki Japonsko
115  [15] Takao Miyajima & Saori Yoshida Japonsko
116  [14] Ainaras Buozys & Danyelle Clarke Anglie
117  [13] Masakatsu Okumura & Chisa Aoki Japonsko
117  [13] Omar Soddu & Ilenia Soddu Itálie
119  [12] Marko Ciboci & Polina Golubeva Croatia
119  [12] Hoshimi Ito & Masumi Akoaka Japonsko
119  [12] Takumi Okada & Rie Sakai Japonsko
119  [12] Kazuya Shiraishi & Aiko Shiraishi Anglie
123  [11] Yakinthos Christou & Nicole Lage Anglie
124  [10] Masashi Hakamada & Mami Yamamoto Japonsko
124  [10] Florent Trarieux & Diana Buraka Francie
126  [9] Jonathan Luckcuck & Jannine Davies Anglie
127  [8] Shinji Touma & Momoko Ariji Japonsko
128  [6] Roland Mader & Franziska Triebe-Mader Rakousko
129  [5] Jesse Huang & Coldy Hsu Tchaj-wan
130  [3] Jonathan Morrison & Sergio Brilhante Anglie
131  [2] Danny Bell & Mimi Kevan Anglie
131  [2] Toshitaka Hayashi & Mai Takemori Japonsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}