Results from UK Open 2013 - Amateur Ballroom 17. ledna 2013
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

UK Open 2013
Anglie - Bournemouth 15. ledna 2013

Amateur Ballroom 17. ledna 2013

Finále

1  Marek Kosaty & Paulina Glazik Polsko
2  Chong He & Jing Shan Čína
3  Sergiu Rusu & Dorota Makar Polsko
4  Andrzej Sadecki & Karina Nawrot Polsko
5  Lukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak Polsko
6  Dusan Dragovic & Greta Laurinaityte Anglie
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [22] Stanislav Portanenko & Nataliya Kolyada Ukrajina
8  [19] Fedor Isaev & Anna Zudilina Rusko
9  [13] Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Itálie
10  [12] Alex Freyr Gunnarsson & Liis End Anglie
10  [12] Kyle Taylor & Polina Shklyaeva Anglie
12  [10] Anton Nedotsukov & Maria Mitrokhina Rusko
13  [6] Ben Taylor & Stefanie Bossen Anglie

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

14  [21] Diego Arias Prado & Ekaterina Ermolina Itálie
14  [21] Vasiliy Kirin & Ekaterina Prozorova Rakousko
16  [20] Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finsko
17  [16] Mark Elsbury & Olga Elsbury Anglie
17  [16] Oskar Wojciechowski & Karolina Holody USA
19  [14] Szymon Kalinowski & Grazyna Grabicka Polsko
20  [13] Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Norsko
21  [11] Igor Mikushov & Ekaterina Romashkina USA
22  [10] Andrey Sirbu & Alexandra Hixson Anglie
23  [7] Igor Colac & Roxane Milotti USA
24  [3] Liu Ya & Liu Jia Xin Čína

4. kolo (top 49)

25  [26] Iaroslav Bieliei & Virginie Primeau Kanada
26  [25] Angelo Gaetano & Clarissa Morelli Itálie
27  [24] Wojciech Jeschke & Malgorzata Kowalska Polsko
27  [24] Yuriy Prokhorenko & Mariya Sukach Rusko
27  [24] Marek Szulgo & Renata Schodnik Polsko
30  [22] Jacek Jeschke & Agnieszka Gajak Polsko
31  [19] Aleksandr Radush & Alisa Pavlova Rusko
32  [15] Dmytro Dakhnovskyi & Anna Sukach Ukrajina
32  [15] Steven Grinbergs & Rachelle Plaass Austrálie
32  [15] Si Cheng Li & Zhou Man Ni Čína
32  [15] Andrej Volkov & Anastasiya Kravchenko Rusko
36  [13] Salvatore Vitacca & Stefania Vitacca Itálie
37  [12] Vladyslav Dolya & Oleksandra Sidorova Ukrajina
38  [10] Jack Beale & Natalia Siyanko Anglie
38  [10] Matthew Potter & Talysa Trevallion Austrálie
40  [8] David Moretti & Francesca Sfascia Itálie
41  [7] Jerzy Borowski & Kaja Jackowska Švédsko
41  [7] Mai Jia Cheng & Yin Xue Qin Čína
41  [7] Norbert Sikora & Dominika Dul Polsko
44  [6] Stephen Arnold & Yasmin Priestnall Anglie
44  [6] Lev Kravchenko & Rebecca Jackson Anglie
44  [6] Christopher Millward & Victoria Bennett Anglie
47  [3] Nikolay Govorov & Evgeniya Tolstaya Rusko
47  [3] Andriy Mihailov & Anna Bogachova Ukrajina
49  [2] John Giannini & Katherine Giannini Anglie

3. kolo (top 65)

50  [31] James Cutler & Courtney Taylor Anglie
50  [31] Qinglong Ping & Yuhong Yan Čína
52  [30] Karl Rasmussen & Charlotta Lundberg Švédsko
53  [29] Andrei Motyl & Kseniya Klesch Rusko
54  [27] Daniele Scalise & Alla Andryushchenko Itálie
54  [27] David Vejchar & Veronika Hanusova Česká republika
56  [26] Damiano Soldati & Pauline van Valkengoed Holandsko
57  [25] Jacek Stefanski & Joanna Korab Polsko
58  [24] Marko Ilich & Yuliya Kovtunova Ukrajina
58  [24] Alex Pritchard & Chloe Hewitt Anglie
60  [23] Andrey Kitsun & Natalia Korsak Bělorusko
61  [17] Luke Miller & Hanna Cresswell-Melstrom Anglie
62  [16] Oleksandr Mullyar & Kateryna Mullyar (aka Gerasymenko) Ukrajina
63  [11] Kirill Potapov & Mariya Paneva Rusko
64  [9] Davide Camera & Doriana Guzzo Itálie
64  [9] Igor Fufurin & Mariya Fufurina (aka Vasileva) Rusko

2. kolo (top 90)

66  [31] David Klar & Lauren Andlovec Honkong
66  [31] Denys Korostashov & Nataliya Kostyleva Ukrajina
66  [31] Argo Oblikas & Aimie Leak Anglie
66  [31] Petr Shigin & Svetlana Afanasyeva (aka Krivobokova) Rusko
70  [30] Alessio Disca & Luisa Cardillo Itálie
71  [29] Stefano Di Brino & Bianka Zubrowska Itálie
72  [28] Artemiy Katashinskiy & Marina Katashinskaya Rusko
72  [28] Yuri Nartov & Yuliya Blagova USA
72  [28] Vitezslav Razek & Kristyna Muckova Česká republika
75  [27] Linghao Kang & Anran Xing Čína
75  [27] Ilari Lehtonen & Jasmin Pocknell Finsko
75  [27] Serguei Peshkun & Olesya Mokrova Rusko
78  [25] Vincenzo Vitale & Claudia Vitale Itálie
79  [23] Mechyslav Pavlyuk & Gemma-louise Arnold USA
80  [22] Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir Island
80  [22] Alessandro Festino & Valeria Quatrini Itálie
82  [20] Kristoffer Frimo Melaes & Mette Brandstadmoen Norsko
83  [19] Michal Lemieszek & Paulina Szysz Polsko
84  [16] Freythor Ossunrarson & Hrefna Halldorsdottir Island
84  [16] Joel Smith & Sara Smith Austrálie
86  [15] Elliott Whittaker & Charlotte Carruthers Anglie
87  [14] Geraint Heaney & Stephanie Noon Anglie
87  [14] Nicholas Kelly & Cheyenne Russell Anglie
89  [11] Adam Bynert & Emily Bynert Anglie
90  [9] Zhi Xiang Shi & Lu Shi Čína

1. kolo (top 109)

91  [35] Marcus Mitchell & Rosie Ward Anglie
91  [35] John Edward Nolan & Hazel Ryan Irsko
91  [35] Kyohei Yamada & Saori Akiyama Japonsko
94  [34] Alexander Chernositov & Regina Maziarz USA
95  [33] Oscar Kraan & Patricia Bach Holandsko
95  [33] Mark Rankilor & Julia Kozak Anglie
97  [31] Valerijs Borovojs & Inna Orlova Irsko
97  [31] Nicolai Bouet & Helle Kogsboll Dánsko
99  [30] Roman Nagibin & Daria Kotenko Ukrajina
100  [28] Kristaps Melko & Lorna Wiggins Lotyšsko
101  [26] Andrea Frediani & Sara Iozzia Itálie
102  [25] Jack Johnson & Joanne De Jager Austrálie
103  [19] Bjorn Biermann & Anastasia Pukhova Německo
103  [19] Frank Ewen & Liubov Ewen (aka Poborozniouk) Německo
105  [18] John Sinclair & Denise Sinclair (aka Brocklebank) Anglie
106  [17] Bogdan Kobzarenko & Elena Vakulenko Ukrajina
107  [14] Adam Edwards & Zoe Shand Wales
107  [14] Denzil Scerri De Carlo & Rossella Scerri De Carlo Anglie
109  [2] Berk Kaya & Yasemen Karaduman Turecko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}