Results from UK Open 2012 - Amateur Latin 18. ledna 2012
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

UK Open 2012
Anglie - Bournemouth 17. ledna 2012

Amateur Latin 18. ledna 2012

Finále

1  Neil Jones & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Anglie
2  Kirill Belorukov & Elvira Skrylnikova Rusko
3  Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova Dánsko
4  Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina Itálie
5  Mirco Risi & Maria Ermatchkova Itálie
6  Nikita Brovko & Anastasiya Melnikova Rusko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [22] Morten Löwe & Roselina Doneva Dánsko
8  [19] Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Lotyšsko
9  [16] Dorin Frecautanu & Svetlana Borisova Rusko
10  [12] Ruslan Aydaev & Valeriya Kozharinova USA
11  [10] Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Polsko
12  [4] Klemen Prasnikar & Alexandra Averkieva Slovinsko

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

To check what crystals are used by the masters visit us on-line.

Čtvrtfinále

13  [19] Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukrajina
14  [17] Arkady Bakenov & Rosa Filippello Austrálie
15  [16] Anton Nesterko & Dariya Maryuschenko Ukrajina
15  [16] Denis Tagintsev & Asta Sigvaldadottir Rusko
17  [15] Alejandro Hernandez & Kerri Ann Donaldson Anglie
18  [11] Manuel Favilla & Victoria Burke Anglie
19  [10] Stefano Oradei & Veera Kinnunen Švédsko
19  [10] Dmytro Wloch & Viktoriya Kharchenko Ukrajina
21  [9] Massimo Arcolin & Lyubov Mushtuk Itálie
21  [9] Evgeny Orlov & Inga Kapkanschikova Itálie
21  [9] Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen Čína
24  [8] Pasha Pashkov & Daniella Karagach USA
25  [3] Artem Okharimenko & Maryna Steshenko Ukrajina

4. kolo (top 50)

26  [21] Denys Drozdyuk & Antonina Skobina USA
26  [21] Stefano Moriondo & Darya Byelikova Itálie
26  [21] Alex Zampierollo & Lucy Jones Anglie
29  [16] Mykyta Serdyuk & Anna Krasnishapka Ukrajina
29  [16] Salvatore Sinardi & Anastasia Kuzieva Ukrajina
31  [15] Wu Liu Fu & Yu Jun Du Čína
32  [14] Aleksandr Andreichev & Kristina Nikiforova Rusko
32  [14] Igor Kuzmenko & Tetyana Kuzmenko Ukrajina
32  [14] Lorenzo Valerio La Pietra & Antonella Illuzzi Itálie
35  [12] Fedor Artemyev & Ekaterina Shilova Rusko
35  [12] Michael Hemera & Lauren Mcfarlane-Hemera Anglie
37  [11] Kyrylo Dovgalin & Viktoria Dincheva Bulharsko
37  [11] Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonsko
37  [11] Jean Philippe Milot & Laurence Bolduc Kanada
40  [10] Sergiy Chyslov & Darya Chyslova (aka Kadenkova) Ukrajina
40  [10] Evgeniy Raev & Vladlena Baranova Rusko
42  [9] Daniel Falkenberg & Anna Kapliy Dánsko
42  [9] Ryan Mcshane & Ksenia Zsikhotska Anglie
42  [9] Artur Tarnavskiy & Kateryna Krut Ukrajina
42  [9] Andriy Voloshko & Kateryna Kyrylenko Ukrajina
42  [9] Ji Wang & Pan Jianhui Čína
47  [8] Anton Azanov & Aleksandra Akimova Rusko
47  [8] Francesco Bertini & Sabrina Manzi Itálie
49  [6] Andrew Escolme & Amy Louise Baker Anglie
50  [4] Artem Kruchin & Oksana Vetis Rusko

3. kolo (top 80)

51  [23] Daniils Kutuzovs & Maria Shalvarova Kanada
52  [22] Oleksiy Bisko & Valeriya Zhuravliova Ukrajina
52  [22] Julian Tocker & Annalisa Zoanetti Irsko
54  [21] Sergey Maksyuta & Jenna Bagge Knudsen Dánsko
54  [21] Stanislav Urodlivchenko & Tetyana Borovik Ukrajina
56  [20] Jia Jun Ma & Qian Xu Čína
56  [20] Luca Urso & Alessandra Tripoli Itálie
58  [19] Giuseppe Esposito & Roberta Lodato Itálie
58  [19] Aleksandr Kozhukhar & Anna Lisovaya Ukrajina
60  [18] Boris Rudenko & Ekaterina Fedosova USA
60  [18] Sam Shamseili & Arina Grishanina Dánsko
60  [18] Yi Long Xu & Lin Yue Shi Čína
63  [17] Sergey Kostetsky & Malgorzata Janczewska Polsko
63  [17] Dmytro Pankov & Olesya Pankova Ukrajina
63  [17] Danny Stowell & Kate Moore Anglie
66  [16] Aleksei Ivasenko & Olena Blotkevych Ukrajina
66  [16] Pavel Troshychev & Olga Zalivalova Rusko
68  [15] Dominik Rudnicki & Adrianna Lojszczyk Polsko
69  [14] Adelmo Mandia & Leila Stewart Anglie
70  [13] Edgars Brivks & Nicole Gynga Kanada
70  [13] Giuseppe Nonnis & Sara Zuddas Itálie
70  [13] Cedric Wai & Jennifer Tin Čína
73  [12] Kan Sun & Zhu Siying Čína
74  [11] Pavel Stepanchuk & Anastasiya Danilova USA
75  [10] Benjamin Jones & Amy Dowden Anglie
76  [9] Jeremy Basile & Megan Wragg Austrálie
76  [9] Andreas Ioannou & Martha Birli Řecko
76  [9] Alfred Palmgren-Barrestig & Jeanette Carlsson Švédsko
79  [8] Alex Pritchard & Chloe Hewitt Anglie
80  [3] Kyle Taylor & Polina Shklyaeva Anglie

2. kolo (top 115)

81  [28] Wang Yu Guang & Chen Nan Čína
81  [28] Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Anglie
81  [28] Jonas Kazlauskas & Jasmine Chan Litva
81  [28] Marco Tocchini & Vita-Viktoria Lyubimtseva Itálie
85  [26] Martijn Leunissen & Nathalie Bos Holandsko
85  [26] Sergey Tanchev & Marika Doshoris Francie
87  [25] Kai Widdrington & Natasha Jeved Anglie
88  [24] Michael Johnson & Sally Rose Beardall Anglie
89  [23] Vitor Lemos Fernandes & Victoria Feneley Anglie
90  [22] Konstantin Chigirev & Daria Mikhalskaya Rusko
90  [22] Rafael Kyu & Elena Mantaluta Tchaj-wan
90  [22] Christopher Nyemchek & Magda Fialek USA
90  [22] Paki Tufano & Marina Olindo Itálie
94  [21] Krzysztof Grzelak & Leah Rolfe Anglie
94  [21] Sam Hunter & Charlotte Plant Anglie
94  [21] Yuriy Kurilov & Veronika Svyrydova Ukrajina
97  [20] Simone Colella & Courtney Payne Anglie
97  [20] Nikolay Govorov & Evgeniya Tolstaya Rusko
97  [20] Cyril Passerat & Lucie Jeanne Francie
100  [18] James Cutler & Courtney Taylor Anglie
100  [18] Claudio Fratini & Fabiana Tilaro Itálie
100  [18] Sebastiano Mele & Maria Skyum Dánsko
103  [17] Hyeong Seok Kim & Lee Kyung Lyun Singapur
103  [17] Antonio Fabio Leone & Monia Sedicina Itálie
105  [16] Dmitriy Kravets & Elena Kravets Rusko
106  [15] Giorgi Choliashvili & Maria Kamenidi Řecko
107  [13] Alexsey Bogdan & Anastasiya Pugacheva Rusko
108  [12] Wang Ge Duo & Yue Liang Jie Čína
108  [12] Tom Parkes & Bryony Fielding Anglie
110  [11] Vincenzo Mileto & Giulia D'amaro Itálie
111  [10] Joseph Hopwood & Alexandra Hawley (aka Golovchenko) Anglie
112  [9] Nicholas Kelly & Cheyenne Russell Anglie
113  [8] Jack Johnson & Joanne De Jager Austrálie
114  [6] Sho Sumida & Saki Muramatsu Japonsko
115  [5] Han Ly & Crystal Li Kanada

1. kolo (top 132)

116  [35] Mario Giuseppe Carciotto & Ilaria Caratelli Itálie
117  [33] Arman Sahovic & Maria Naumchenko Anglie
118  [31] Laurence Tanti & Consuela Camilleri Malta
119  [30] Oleksandr Gaidash & Anastasiya Homenko Ukrajina
119  [30] Berk Kaya & Yasemen Karaduman Turecko
119  [30] Solar Yang & Elfrida Lee Tchaj-wan
122  [29] Sören Brockmann & Andreea Chirila Anglie
122  [29] Adam Edwards & Zoe Shand Wales
124  [28] Daniele Fulvi & Danielle Toal Anglie
124  [28] Péter Kecskemethy & Janet Gooi Anglie
126  [26] Ryan Chen & Vivi Wu Tchaj-wan
126  [26] Jesse Huang & Coldy Hsu Tchaj-wan
126  [26] Bogdan Kobzarenko & Elena Vakulenko Ukrajina
126  [26] Pawel Obrocki & Jo Han Ho Anglie
126  [26] Mitchell Willoughby & Jessica Schembri Malta
131  [21] Vincent Villat & Camelia Motataianu Francie
132  [17] Phillip Evans & Gaynor Evans (aka Connell) Wales
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}