Results from UK Open 2010 - Amateur Latin 20. ledna 2010
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

UK Open 2010
Anglie - Bournemouth 19. ledna 2010

Amateur Latin 20. ledna 2010

Finále

1  Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Croatia
2  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovinsko
3  Neil Jones & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Anglie
4  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Dánsko
5  Valentin Chmerkovskiy & Daria Chesnokova USA
6  Dorin Frecautanu & Roselina Doneva Moldávie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [26] Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina Itálie
8  [24] Kirill Belorukov & Elvira Skrylnikova Rusko
9  [19] Evgeni Smagin & Polina Kazatchenko Rusko
10  [4] Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova Dánsko
10  [4] Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Německo
12  [1] Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Lotyšsko

Čtvrtfinále

13  [17] Arkady Bakenov & Rosa Filippello Austrálie
14  [16] Andrei Kiselev & Tiina Koskenvalta Finsko
15  [14] Mirco Risi & Maria Ermatchkova Itálie
16  [13] Alejandro Hernandez & Kerri Ann Donaldson Anglie
17  [9] Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finsko
17  [9] Stefano Oradei & Veera Kinnunen Švédsko
17  [9] Pavel Pasechnik & Francesca Berardi Itálie
17  [9] Alex Zampierollo & Elza Pole Lotyšsko
21  [8] Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Polsko
21  [8] Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonsko
21  [8] Artem Okharimenko & Maryna Steshenko Ukrajina
24  [6] Anton Sboev & Patrizia Ranis Rusko
25  Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Dánsko

4. kolo (top 50)

26  [17] Nikita Bazev & Marta Arndt Německo
27  [16] Ruslan Aydaev & Valeriya Kozharinova USA
28  [15] Mykhaylo Bilopukhov & Anastasiya Shchipilina Ukrajina
28  [15] Klemen Prasnikar & Alexandra Averkieva Slovinsko
30  [14] Ben Hardwick & Lucy Jones Anglie
30  [14] Jean Philippe Milot & Laurence Bolduc Kanada
32  [12] Aleksandr Altukhov & Oksana Dmytrenko USA
32  [12] Carlos Custodio & Elena Custodio (aka Plescenco) Portugalsko
32  [12] Lenny Gouwerok & Laura Zmajkovicova Holandsko
32  [12] Sergey Maksyuta & Jenna Bagge Knudsen Dánsko
36  [11] Stefano Moriondo & Malene Ostergaard Itálie
36  [11] Danny Stowell & Kate Moore Anglie
38  [10] Pasha Pashkov & Daniella Karagach USA
39  [9] Massimo Arcolin & Lyubov Mushtuk Moldávie
39  [9] Andrei Kazlouski & Kate Kapshandy USA
39  [9] Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen Čína
42  [8] Daniel Falkenberg & Kateryna Krut Dánsko
42  [8] Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Rusko
42  [8] Simon Völbel & Regina Murtasina Německo
45  [7] Andrey Mikhailovsky & Irina Muratova Rusko
45  [7] Przemyslaw Modrzynski & Aleksandra Jurga Polsko
45  [7] Artur Tarnavskiy & Mariya Dyment Ukrajina
48  [6] Sergiy Chyslov & Darya Chyslova (aka Kadenkova) Ukrajina
49  [5] Daniel Juvet & Zuzana Sykorova Anglie
50  [4] Andrew Escolme & Amy Louise Baker Anglie

3. kolo (top 79)

51  [21] Zhivko Ivanov & Milla Lykke Dánsko
51  [21] Ryan Mcshane & Ksenia Zsikhotska Anglie
51  [21] Alexander Tchesnokov & Julia Tchesnokov Rusko
51  [21] Dmytro Wloch & Ekaterina Vaganova Ukrajina
55  [20] Vassili Anokhine & Tina Bazokina Estonsko
55  [20] Mykhaylo Samoshchenko & Yulia Shorokhova Rusko
57  [19] Gediminas Grigonis & Agne Malinauskaite Litva
57  [19] Igor Kuzmenko & Tetyana Kuzmenko Ukrajina
57  [19] Wen Li & Huan Huang Čína
57  [19] Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz Polsko
61  [18] Ilie Bardahan & Ekaterina Kalugina Německo
61  [18] Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Lotyšsko
63  [16] Francesco Bertini & Sabrina Manzi Itálie
63  [16] Oleg Dachkevitch & Tatiana Suslova (aka Gorokhova) Rusko
63  [16] Wen-bo Fan & Chen Shiyao Čína
63  [16] Domenik Herrmann & Anna Walz Německo
63  [16] Vitaly Sevastianov & Anna Sevastianova (aka Stepunina) Irsko
63  [16] Kyle Taylor & Liis End Anglie
69  [15] Aleksei Karaulov & Sasha Nissengolts USA
69  [15] Craig Monley & Sriani Argaet Austrálie
69  [15] Igor Yaremenko & Yana Yaroslavskaya Ukrajina
72  [14] Simone Franco & Laura Hair Anglie
72  [14] Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Finsko
74  [12] Mark-bruce Sasnovski & Lizl Jooste Jihoafrická republika
74  [12] Earle Williamson & Sandra Sorensen Dánsko
76  [9] Marco Moreira & Tara James Portugalsko
76  [9] Janusz Ptaszek & Magda Geldner Polsko
78  [6] Julian Tocker & Annalisa Zoanetti Irsko
78  [6] Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Dánsko

2. kolo (top 123)

80  [23] Anton Avramenko & Anna Kapliy Ukrajina
80  [23] Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Rusko
80  [23] Remi Jansen & Debbie Krewinkel Holandsko
80  [23] Valera Musuc & Nina Trautz Německo
80  [23] Jakub Rybicki & Alina Nowak Polsko
85  [22] Nikolay Fanagin & Valerija Semenova (aka Fetissova) Estonsko
85  [22] Tomas Marek & Martina Markova Česká republika
85  [22] Sebastian Saarinen & Laura Lackman Finsko
85  [22] Mykyta Serdyuk & Anastasia Biatova Ukrajina
89  [21] Jiri Hein & Lucia Krncanova Slovensko
89  [21] Nikolaj Lund & Marta Kocik Dánsko
89  [21] Vladislav Shahov & Milena Jasionek USA
92  [20] Vadim Garbuzov & Kathrin Menzinger Rakousko
92  [20] Jokubas Venckus & Jomante Dapkeviciute Litva
94  [19] Oleksandr Gaidash & Anastasiya Homenko Ukrajina
94  [19] Dario Scuderi & Marina Mangione Německo
94  [19] Djordje Tanasijevic & Emma-Lee Tanasijevic Srbsko
97  [18] Nicolas Garcia & Masha Turlupova Španělsko
97  [18] Michael Hemera & Lauren Mcfarlane-Hemera Anglie
97  [18] Aleksei Ivasenko & Olena Blotkevych Ukrajina
97  [18] Igor Lounev & Ekaterina Prokhorova Rusko
97  [18] Nuno Moreira & Mette Elkjaer Portugalsko
97  [18] Krzysztof Psciuk & Monika Heinze Polsko
97  [18] Pavel Troshychev & Olga Zalivalova Rusko
104  [17] Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Itálie
104  [17] Aleksandr Latushkin & Diana Klos Polsko
104  [17] Ruud Moers & Amber List Holandsko
104  [17] Evgeniy Sokhrannyy & Anastasiya Kositsina Rusko
104  [17] Aric Yegudkin & Maria Belash Austrálie
109  [16] Andreas Ioannou & Martha Birli Řecko
109  [16] Alexey Zolotarevskiy & Tatyana Zolotarevskaya (aka Stepina) Rusko
111  [15] Matti Puro & Laura Wimmer Finsko
111  [15] Dmytro Shylov & Sofiya Porokhova Ukrajina
111  [15] Vladislav Talybin & Maria Ashchepkova Německo
114  [14] Aleksander Leivikov & Alexandra Lyulikova Israel
114  [14] Pavel Stepanchuk & Nadezda Vlasova USA
116  [13] Julien Brugel & Coralie Romanzin Francie
116  [13] Kirill Ganopolskyy & Kim Pätzug Německo
116  [13] Daniele Scalise & Alla Andryushchenko Itálie
119  [12] Julien Couderc & Elodie Masson Francie
119  [12] Alex Freyr Gunnarsson & Jona Kristin Benediktsdottir Island
119  [12] Benjamin Jones & Kerry Dennehy Anglie
122  [10] Davide Fumagalli & Michaela Komorova Slovensko
122  [10] Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Litva

1. kolo (top 165)

124  [26] Tsuneki Masutani & Megumi Saito Japonsko
124  [26] Jonathan Rodriguez Perez & Nina Chinju Uszkureit Německo
124  [26] Ramon Renting & Charlotte Stella Holandsko
127  [25] Michael Johnson & Sally Rose Beardall Anglie
127  [25] Pedro Vieira & Loren James Anglie
129  [24] Steven Greenwood & Jessica Dorman Austrálie
129  [24] Alex Infusino & Boglarka Czina Maďarsko
129  [24] Jakub Lipowski & Pola Anforowicz Polsko
129  [24] Adelmo Mandia & Leila Stewart Anglie
129  [24] Kevin Santana & Joana Diniz Portugalsko
134  [23] Denys Drozdyuk & Antonina Skobina USA
134  [23] Krzysztof Grzelak & Leah Rolfe Anglie
134  [23] Cyril Passerat & Lucie Jeanne Francie
134  [23] Simon Riding & Cecilie Funch-nielsen Dánsko
134  [23] Illya Vinnikovskyy & Orsolya Horvath Maďarsko
139  [22] Andrey Isaev & Veronika Svyrydova Ukrajina
139  [22] Vincenzo Mileto & Thekla Vangi Itálie
139  [22] Dario Pizzo & Karen D'albundo Francie
142  [21] Daniel Garry & Emma Smith Anglie
142  [21] Juan Jose Perez & Marina Bordoy Španělsko
144  [20] David Barnes & Bryony Fielding Anglie
144  [20] Kangsan Kim & Han Na Lee Korea (Jižní)
146  [19] Martijn Leunissen & Nathalie Bos Holandsko
146  [19] Csaba Megyeri & Ida Kovács Maďarsko
146  [19] Ginga Morita & Aiko Kowada Japonsko
146  [19] Shingo Nagoshi & Mariko Ishikawa Japonsko
150  [18] Simeon Stoynov & Kora Stoynova (aka Uczekaj) USA
151  [16] Simone Colella & Courtney Payne Anglie
152  [15] Carlos Nunes & Joana Fraga Ferreira Portugalsko
153  [14] Jose Inacio & Ana Paula Lino Portugalsko
153  [14] Min-Soo Oh & Mi-Na Lee Korea (Jižní)
155  [12] George Agathocleous & Eugenia Fotopoulou Řecko
155  [12] Yuki Suzuki & Kana Suzuki Japonsko
157  [11] Renato Bras & Ana Carolina Faustino Portugalsko
157  [11] Naoya Igarashi & Asuka Uemura Japonsko
159  [10] Naomichi Tsuji & Emiko Sakai Japonsko
160  [8] Péter Kecskemethy & Reka Balogh Maďarsko
160  [8] Bruno Teixeira & Raquel Freitas Portugalsko
162  [7] Filipe Andre Santos & Mariana Suspiro Portugalsko
163  [6] Masaki Sannobu & Miho Saeda Japonsko
164  [5] Marco Mendonça & Adriana Bras Portugalsko
165  [3] Adam Edwards & Zoe Shand Anglie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}