Results from UK Open 2009 - Amateur Rising Star Standard 20. ledna 2009
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

UK Open 2009
Anglie - Bournemouth 20. ledna 2009

Amateur Rising Star Standard 20. ledna 2009

Finále

1  Dusan Dragovic & Ekaterina Romashkina Srbsko
2  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rusko
3  Sergiu Rusu & Dorota Makar Polsko
4  Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finsko
5  Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Dánsko
6  Andrey Sirbu & Alexandra Hixson Anglie
7  Wei Ping Li & Jia Sun Čína
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  [26] Vladimir Rudko & Mariya Ivanova Rusko
9  [25] Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Itálie
10  [22] Dmitriy Milekhin & Evgeniya Shaw (aka Sutyaginskaya) Rusko
11  [17] Lukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak Polsko

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

12  [22] Marco Bevilacqua & Antonella Decarolis Itálie
12  [22] Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Česká republika
12  [22] Chong He & Jing Shan Čína
12  [22] Masayuki Ishihara & Ayami Kubo Japonsko
16  [21] Igor Potovin & Irina Shimina Rusko
16  [21] Vladimir Slon & Bianka Zubrowska Rakousko
18  [19] Francesco Andreani & Francesca Longarini Itálie
19  [17] Eimantas Kalinauskas & Greta Laurinaityte Litva
19  [17] Lorenzo Tarabelli & Federica Agostinelli Itálie
21  [16] Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rusko
21  [16] Qiang Yu & Yue Dan Čína
23  [15] Ivan Novikov & Veronika Markova Rusko
24  [11] Mathias Kehlet & Valeria Semochkina Dánsko
25  [8] Christoph Santner & Maria Santner Rakousko

3. kolo (top 52)

26  [20] Sergio D'avino & Romina Molinari Itálie
26  [20] Andres End & Veronika End (aka Korotnikova) Estonsko
28  [19] Kristjan Kuusk & Anri Kokkonen Finsko
29  [18] Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Německo
29  [18] Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Holandsko
31  [17] Steeve Gaudet & Laure Colmard Francie
31  [17] Vasiliy Kirin & Ekaterina Prozorova Rusko
31  [17] Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Maďarsko
31  [17] Wang Xin & Chen Junxia Čína
35  [15] Aleksey Bredikhin & Mariya Kerentseva Rusko
35  [15] Simone Carabellese & Lucia Cafagna Itálie
35  [15] Nicola Chianese & Assunta Chianese Itálie
38  [14] Mario Cicala & Jessica Mazza Itálie
38  [14] Szymon Kulis & Margarita Zvonova Estonsko
38  [14] Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Litva
38  [14] Vitezslav Razek & Kristyna Muckova Česká republika
38  [14] Ben Taylor & Stefanie Bossen Dánsko
43  [13] Gerds Ivuskans & Beate-katrina Zeltina Lotyšsko
44  [12] Aleksandr Radush & Alisa Pavlova Rusko
45  [11] Egor Dulebenets & Yulia Voronova Rusko
45  [11] Fred Kim & Joan Kim Korea (Jižní)
47  [10] Fedor Isaev & Anna Zudilina Rusko
48  [8] Marco Camarlenghi & Martina Minasi Itálie
48  [8] Andrei Motyl & Ekaterina Bogdanova Rusko
50  [7] Alessio Di Giangiacomo & Susanna Ratto Itálie
51  [5] Sergei Belozerov & Ekaterina Belozerova (aka Motlich) Rusko
52  [4] Alessandro Lippi & Giada Carabellese Itálie

2. kolo (top 84)

53  [23] Paolo Campigotto & Emilia Oprea Rumunsko
53  [23] Aleksander Dmitrenko & Mariya Marderfeld Rusko
53  [23] Christoph Kies & Blanca Ribas-turon Německo
53  [23] Felix Schäfer & Nina Ciechowski Německo
57  [22] Francesco Galuppo & Debora Pacini Itálie
57  [22] Martin Houska & Andrea Trestikova Česká republika
57  [22] Deng Kai Hu & Liang Lu Čína
57  [22] Moreno Lirussi & Anna Plazzotta Itálie
57  [22] David Moretti & Francesca Sfascia Itálie
57  [22] Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Německo
63  [21] Ronalds Abols & Santa Vitenberga Lotyšsko
63  [21] Vitaly Denisov & Natalia Pazyna Rusko
63  [21] Thomas Fusetto & Laura Brugin Itálie
63  [21] Morten Schnedler-Jensen & Sanne Yde (aka Sondergaard) Dánsko
67  [20] Andrey Kitsun & Yuliya Krepchuk Bělorusko
67  [20] Sebastian Prekun & Ciara Francis Irsko
69  [19] Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Polsko
69  [19] Vladimir Makunin & Anastasya Zakoptelova Rusko
69  [19] Vito Ulino & Concetta Ulino Itálie
72  [18] Simone Corvini & Michela Natali Itálie
72  [18] Artur Khayrullin & Yulia Saitgalieva Rusko
72  [18] Anton Perevodchyk & Dariya Perevodchyk (aka Dovgalova) Ukrajina
72  [18] Richard Still & Morgan Hemphill Anglie
76  [17] Stephen Arnold & Charlotte Cutler Anglie
76  [17] Razvan Dorin Galban & Ewa Dudek Rumunsko
76  [17] Oscar Pedrinelli & Kamila Brozovska Česká republika
76  [17] Giovanni Vitone & Sara Confalonieri Itálie
80  [13] Diego Arias Prado & Ada Spinetta Španělsko
81  [12] Alex Freyr Gunnarsson & Katrine Nissen Dánsko
81  [12] Nikolai Iliev & Jasmin Pocknell Finsko
81  [12] Luigi Trovarelli & Serena Trovarelli Itálie
84  [10] Sergey Stepanov & Helena Cej Israel

1. kolo (top 131)

85  [25] Xiang Li & Xiaotong Zhang Čína
85  [25] Evgeni Moshenin & Nadezhda Rukhlova Rusko
85  [25] Maksym Rublyuk & Olga Zhuk USA
88  [24] Stefano Di Brino & Federica Rizza Itálie
88  [24] Ilari Lehtonen & Johanna Kanto Finsko
88  [24] Jegor Pogrebniak & Katarzyna Szymanska Polsko
88  [24] Danny Stowell & Kate Moore Anglie
88  [24] Ronen Zinshtein & Mariam Izmaylova USA
93  [23] Ezio Mattioli & Azzurra Dogana Itálie
93  [23] Simon Riding & Cecilie Funch-nielsen Dánsko
93  [23] Eric Shapiro & Aleksandra Samorodskaya USA
96  [22] Jack Beale & Viktorija Triscuka Anglie
96  [22] Salvatore Vitacca & Stefania Vitacca Itálie
98  [21] Michael Di Liberto & Denise Di Liberto Itálie
98  [21] Christopher Millward & Victoria Bennett Anglie
98  [21] Simone Santoro & Stella Baiamonte Itálie
98  [21] Simeon Stoynov & Kora Stoynova (aka Uczekaj) USA
102  [20] Masakazu Ikeda & Nao Shirai Japonsko
102  [20] Yuriy Markin & Julia Polakova Rusko
102  [20] Maksim Martynov & Julia Lupanova Rusko
102  [20] Sebastian Mureddu & Jessica Ragonesi Itálie
102  [20] Matthew Potter & Victoria Rafeiner Austrálie
107  [18] Salvatore Calio & Agata Maiorana Itálie
107  [18] Salvatore Caruso & Concetta Cultrera Itálie
107  [18] Gary Crotaz & Ming Yuan Anglie
110  [16] Imre Gombkötö & Andrea Malina Maďarsko
110  [16] Manuele Villano & Valentina Bonariva Itálie
110  [16] Dennis Voermans & Samantha Voermans (aka Kolijn) Holandsko
113  [15] Tim Steinmetz & Andrea Pihl Německo
113  [15] Vincenzo Vitale & Claudia Vitale Itálie
113  [15] Dave De Vos & Naline Roodbeen Holandsko
116  [14] Jonathan Luckcuck & Jannine Davies Anglie
117  [12] Jaroslav Cekl & Dagmar Ceklova Česká republika
117  [12] Michael Duong & Peony Yao Kanada
117  [12] Christopher Jones & Lauren Haymes Anglie
117  [12] Marcus Mitchell & Lily Plowman Anglie
121  [11] Kane Wanjen Cheng & Natalie Liwen Chang Tchaj-wan
122  [10] Omar Marseglia & Giulia Mittico Itálie
123  [9] Francesco Alberti & Pamela Gullo Itálie
123  [9] Cyril Passerat & Estelle Rollin Francie
125  [7] Damien Hey & Philippa Amer Anglie
125  [7] Yoshiyuki Hotta & Nozomi Hotta Japonsko
125  [7] Alberto Rinaudo & Ioanna Alexandra Saiti Itálie
125  [7] Jason Turner & Lila Turner (aka Lee) USA
129  [6] Grzegorz Broda & Joanna Achinger Polsko
130  [5] David Shanks & Sarah Hardy Anglie
130  [5] Ian Sharpe & Victoria Lawrence Anglie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}