Results from UK Open 2009 - Amateur Rising Star Latin 20. ledna 2009
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

UK Open 2009
Anglie - Bournemouth 20. ledna 2009

Amateur Rising Star Latin 20. ledna 2009

Finále

1  Neil Jones & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Anglie
2  Umberto Gaudino & Louise Heise Itálie
3  Vassili Anokhine & Tina Bazokina Estonsko
4  Andrea De Angelis & Ulyana Fomenko Itálie
5  Morten Löwe & Zia James Dánsko
6  Saverio Loria & Zeudi Zanetti Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [23] Nikita Bazev & Marta Arndt Německo
7  [23] Evgeniy Firstov & Anna Lapteva Rusko
7  [23] Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Lotyšsko
10  [21] Lenny Gouwerok & Laura Zmajkovicova Holandsko
11  [18] Stefano Oradei & Veera Kinnunen Švédsko
12  [17] Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukrajina

Čtvrtfinále

13  [20] Ben Hardwick & Lucy Jones Anglie
14  [18] Giovanni Virgitto & Sara Casini Itálie
15  [17] Raimondo Todaro & Francesca Tocca Itálie
16  [16] Sandris Cirulis & Nina Bezzubova Lotyšsko
16  [16] Evgen Golichenko & Kateryna Krut Ukrajina
18  [15] Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonsko
18  [15] Andrea Silvestri & Martina Váradi Maďarsko
18  [15] Artur Tarnavskiy & Mariya Dyment Ukrajina
18  [15] Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen Čína
22  [14] Jean Philippe Milot & Laurence Bolduc Kanada
23  [13] Aleksandr Altukhov & Oksana Dmytrenko USA
24  [12] Craig Monley & Sriani Argaet Austrálie
25  [10] Matic Rodica & Katsiaryna Mychkova Slovinsko
26  [6] Simone Papi & Martina Chiarore Itálie

3. kolo (top 48)

27  [20] Simone Franco & Laura Hair Anglie
27  [20] Gunnar Gunnarsson & Anne Bruun Baden Dánsko
27  [20] Matteo Prezioso & Antonella Illuzzi Itálie
27  [20] Mykyta Serdyuk & Anastasia Biatova Ukrajina
27  [20] Vitaly Sevastianov & Anna Sevastianova (aka Stepunina) Irsko
27  [20] Igor Yaremenko & Yana Yaroslavskaya Ukrajina
33  [19] Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Rusko
33  [19] Salvatore Caruso & Concetta Cultrera Itálie
33  [19] Balazs Nagymihaly & Szilvia Szögi Maďarsko
36  [18] Manuel Favilla & Karolina Paliwoda USA
36  [18] Gregoire Lyonnet & Anastasija Gorbacenko Francie
36  [18] Stefano Moriondo & Malene Ostergaard Dánsko
36  [18] Dmitriy Sorokin & Nataliya Burmistrova Rusko
36  [18] Armen Tsaturyan & Kristina Bespechnova Rusko
41  [16] Jakub Rybicki & Anna Palamarchuk Polsko
41  [16] Anton Sboev & Patrizia Ranis Rusko
43  [14] Aleksandr Andreichev & Kristina Nikiforova Rusko
44  [12] Arthur Adamski & Alexandra Plaza Kanada
45  [11] Daniel Juvet & Zuzana Sykorova Anglie
45  [11] Aleksei Karaulov & Sasha Nissengolts USA
47  [10] Denis Denisov & Vitalia Sentchenkova Rusko
48  [8] Riccardo Morelli & Roberta Morelli Itálie

2. kolo (top 100)

49  [21] Andrei Kazlouski & Kate Kapshandy USA
49  [21] Aleksandr Latushkin & Diana Klos Polsko
51  [20] Andrew Escolme & Amy Louise Baker Anglie
51  [20] Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Rusko
51  [20] Tomas Marek & Martina Markova Česká republika
51  [20] Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz Polsko
51  [20] Stefano Vidoni & Giulia Settomini Itálie
56  [19] Alexandr Krasnenkov & Alina Zaychenko Rusko
56  [19] Igor Kuzmenko & Tetyana Kuzmenko Ukrajina
58  [18] Anton Avramenko & Anna Kapliy Ukrajina
58  [18] Daniel Falkenberg & Anastasiya Melnikova Dánsko
58  [18] Sergey Kostetsky & Sofya Porokhova Ukrajina
58  [18] Abraham Martinez Fernandez & Tamara Pieragostini Španělsko
62  [17] Andrea Cailotto & Milly Baggio Itálie
62  [17] Mattia Galante & Giulia Dotta Itálie
62  [17] Damiano Lonardi & Valentina Castioni Itálie
62  [17] Andrey Mikhailovsky & Irina Muratova Rusko
62  [17] Nuno Moreira & Mette Elkjaer Portugalsko
62  [17] Danny Stowell & Kate Moore Anglie
62  [17] Lars Alexander Wiulsrud & Elena Bokoreva Norsko
69  [16] Kyung Won Kim & Su Myo Park Korea (Jižní)
69  [16] Richard Still & Morgan Hemphill Anglie
69  [16] Jakub Zeglen & Paulina Biernat Polsko
72  [15] Alexandr Chudin & Lyudmila Ismagilova Německo
72  [15] Oleg Dachkevitch & Tatiana Suslova (aka Gorokhova) Rusko
72  [15] Eldar Dzhafarov & Anna Sazina Ázerbajdžán
72  [15] Remi Jansen & Debbie Krewinkel Holandsko
72  [15] Shan Hou Ying & Zhou Ya Xu Čína
77  [14] Nathan Meyers & Stefania Romani Austrálie
77  [14] Rafael Pierce & Nastazja Szypulska Polsko
77  [14] Gaetano Sentina & Eleonora Boccalari Itálie
77  [14] Evgeniy Sokhrannyy & Anastasiya Kositsina Rusko
77  [14] Alexander Walger & Julia Syceva Lucembursko
82  [13] Nicolae Colac & Bryony Fielding Anglie
82  [13] Tristan Neagle & Indika Gunaratne Anglie
82  [13] Matti Puro & Laura Wimmer Finsko
82  [13] Vincenzo Vitale & Claudia Vitale Itálie
86  [12] Sergey Maksyuta & Jenna Bagge Knudsen Dánsko
86  [12] Sergey Plyuta & Debbie Seefeldt Německo
86  [12] Simon Riding & Cecilie Funch-nielsen Dánsko
86  [12] Tomaz Ster & Stasa Berkopec Slovinsko
86  [12] Filip Swetik & Zaneta Vaskova Česká republika
91  [11] Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Německo
91  [11] Aurimas Petrulevicius & Sabrina Moretti Litva
91  [11] Maxim Semin & Elena Yakimchuk Rusko
94  [10] Greg Ryan & Loren James Anglie
95  [9] Andreas Ioannou & Martha Birli Řecko
95  [9] Myung Soo Kim & Su Min Kim Korea (Jižní)
97  [8] Claudio Viscardi & Claudia Trovato Itálie
98  [7] Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Litva
99  [6] Yoshiharu Toyoshima & Ruriko Yano Japonsko
100  [5] Oleg Mardachev & Kariana Kletsun Rusko

1. kolo (top 152)

101  [24] Vincenzo Durevole & Veronica Tammaro Itálie
101  [24] Roberto Montariello & Elisabetta Bianchi Itálie
101  [24] Dario Pizzo & Karen D'albundo Francie
101  [24] Pierre Vallee & Marion Duguest Francie
106  [23] Maksim Kapitanchuk & Tetyana Borovik Ukrajina
107  [22] Oleksii Guzyr & Rikako Ota Ukrajina
107  [22] Zhivko Ivanov & Milla Lykke Dánsko
107  [22] Anthony Noble & Leanne Noble Anglie
107  [22] Ted Volynets & Jolene Gurevich USA
107  [22] Anatoliy Zaslavskiy & Veronika Svyrydova Ukrajina
112  [21] Alex Freyr Gunnarsson & Katrine Nissen Dánsko
112  [21] Damien Hey & Philippa Amer Anglie
112  [21] Michael Puglisi & Ylenia Intravaia Itálie
112  [21] Alessio Tattoli & Maria Julia Miotti Itálie
116  [20] Peter Erlbeck & Claudia Kreuzer Rakousko
116  [20] Aleksei Ivasenko & Olena Blotkevych Ukrajina
116  [20] Spiridon Pavlides & Ourania Koliou Řecko
116  [20] Fabrizio Terrevoli & Nicoletta Tirelli Itálie
120  [19] Simone Corvini & Michela Natali Itálie
120  [19] Domenik Herrmann & Anna Walz Německo
120  [19] Antonino Nicotra & Erika Maugeri Itálie
120  [19] Neven Slavchev & Frederikke Flyvbjerg Norgaard Dánsko
120  [19] Simeon Stoynov & Kora Stoynova (aka Uczekaj) USA
125  [18] Claudio Fratini & Ilaria Caratelli Itálie
125  [18] Naoya Igarashi & Asuka Uemura Japonsko
127  [17] Paolo Basso & Sara Cengia Itálie
127  [17] Adelmo Mandia & Victoria Feneley Anglie
127  [17] Alberto Rinaudo & Ioanna Alexandra Saiti Itálie
127  [17] Kyoutaka Sasaki & Miina Sasaki Japonsko
131  [16] Simono Ceravolo & Sara Alu Itálie
131  [16] Szu Hung Chiu & Wen Pei Lo Anglie
131  [16] Sun Ho Kim & So Yeon Park Korea (Jižní)
131  [16] Yen-Ming Peng & Vicky Hsin-Chi Chi Tchaj-wan
135  [15] Fedor Artemyev & Svetlana Berlin Rusko
135  [15] Karlis Kemlers & Ieva Kemlere Lotyšsko
135  [15] Ascanio Velardita & Angela Carapezza Itálie
138  [14] Francesco Capodici & Nicole Harrington Nový Zéland
138  [14] Michael Duong & Peony Yao Kanada
138  [14] Igor Lounev & Ekaterina Prokhorova Rusko
138  [14] Danilo Maddalena & Sumi Yun Korea (Jižní)
138  [14] Cyril Passerat & Estelle Rollin Francie
143  [13] Christoph Henkel & Olga Pereshitova Německo
144  [12] Christopher Jones & Lauren Haymes Anglie
145  [11] Vincenzo Mileto & Thekla Vangi Itálie
146  [10] Mattia Avesani & Sofia Martini Itálie
147  [8] Yuuji Tani & Satomi Kumagai Japonsko
148  [7] Cristian Corda & Denise Corda Itálie
149  [6] Jonathan Luckcuck & Jannine Davies Anglie
150  [5] George Agathocleous & Eugenia Fotopoulou Řecko
151  [4] Grzegorz Broda & Joanna Achinger Polsko
151  [4] Pedro Canilhas & Daniela Vicente Portugalsko
153  [2] Marco Pitorri & Barbara Bongiovanni Itálie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}