Results from UK Open 2008 - Amateur Rising Star Ballroom 22. ledna 2008
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

UK Open 2008
Anglie - Bournemouth 22. ledna 2008

Amateur Rising Star Ballroom 22. ledna 2008

Finále

1  Angelo Madonia & Jelena Samuilova Lotyšsko
2  Francesco Calco & Silvia Stile Itálie
3  Francesco Decandia & Sabrina Laconi Itálie
4  Csaba László & Anna Mikes Maďarsko
5  Evgeniy Zavyalov & Lyudmyla Shvetsova Rusko
6  Igor Mikushov & Anna Demidova USA
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [27] Igor Potovin & Irina Shimina Rusko
7  [27] Rustam Shayahmetov & Olga Blinova Rusko
9  [26] Gustaf Lundin & Valentina Oseledko Švédsko
10  [25] Lorenzo Tarabelli & Federica Agostinelli Itálie
11  [23] Daniele Pardini & Paola Rosi Itálie
12  [16] Wei Ping Li & Jia Sun Čína

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

13  [20] Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Slovensko
13  [20] Moreno Lirussi & Anna Plazzotta Itálie
15  [18] Marco Lustri & Alessia Radicchio Itálie
15  [18] Zhi An Wun & Cen Zheng Čína
17  [17] Francesco Galuppo & Debora Pacini Itálie
17  [17] Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Itálie
17  [17] Hong Shen & Yujie Liang Čína
20  [16] Masayuki Ishihara & Ayami Kubo Japonsko
20  [16] Kristjan Kuusk & Anri Kokkonen Finsko
20  [16] Andrei Mosejcuk & Izabela Janachowska Polsko
23  [13] Kazuki Sugaya & Ikuyo Ozaki Japonsko
24  [11] Simone Carabellese & Lucia Cafagna Itálie
25  [9] Andrey Sirbu & Alexandra Hixson Anglie

3. kolo (top 51)

26  [20] Andres End & Liis End Estonsko
26  [20] Pasquale Nudo & Manuela Stellato Itálie
26  [20] Pawel Szajda & Karina Hofmann Polsko
29  [19] Paolo Campigotto & Emilia Oprea Rumunsko
29  [19] Ivo Lodesani & Ida Sicilia Itálie
29  [19] Evaldas Sodeika & Ieva Zukauskaite Litva
29  [19] Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Maďarsko
29  [19] Alexandr Voskalchuk & Natalya Chizhova Rusko
34  [18] Vitaly Denisov & Natalia Pazyna Rusko
35  [17] Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Holandsko
35  [17] Christoph Santner & Maria Santner Rakousko
37  [16] Stanislaw Hermann & Cathrin Hissnauer Německo
38  [15] Thomas Fusetto & Laura Brugin Itálie
38  [15] Davide Mariani & Debora Mancinelli Itálie
38  [15] Fabio Ruscio & Fabiana Ciaffaroni Itálie
41  [14] Aleksander Dmitrenko & Mariya Marderfeld Rusko
41  [14] Qing Shui & Yan Yan Ma Čína
43  [13] Jack Beale & Viktorija Triscuka Anglie
43  [13] Francesco Pepe & Assunta Viscione Itálie
45  [12] Qiang Yu & Zhengying Yang Čína
46  [11] Mario Cicala & Jessica Mazza Itálie
46  [11] Vitally Derendiaev & Maria Kirillova Rusko
48  [10] Jegor Pogrebniak & Agata Matyjek Polsko
49  [9] Nicola Chianese & Assunta Chianese Itálie
50  [6] Oscar Pedrinelli & Kamila Brozovska Česká republika
51  [5] Maxime Dereymez & Katrina Patchett Francie

2. kolo (top 81)

52  [24] Janis Kukainis & Yuliya Blagova USA
52  [24] Mikhail Solovyev & Irina Puzrina Rusko
54  [23] Edgars Gasjuns & Yulia Saikina Lotyšsko
54  [23] Dmitry Golubkin & Olesya Golubkina Rusko
54  [23] Alex Sindila & Katie Gleeson Anglie
57  [22] Inaki Albiol & Maria Carbonell Španělsko
58  [21] Isaac Rovira & Desiree Martin Španělsko
59  [20] Luca Belometti & Katia Moraschi Itálie
59  [20] Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Německo
59  [20] Anton Perevodchyk & Dariya Perevodchyk (aka Dovgalova) Ukrajina
59  [20] Richard Still & Morgan Hemphill Anglie
63  [19] Vladislav Ivanovich & Olga Tribushevskaja Bělorusko
63  [19] Dmitriy Milekhin & Evgeniya Shaw (aka Sutyaginskaya) Rusko
63  [19] Vitezslav Razek & Kristyna Muckova Česká republika
63  [19] Anton Silantev & Julia Karaseva Rusko
63  [19] Allan Vedel & Sofie Koborg Dánsko
68  [18] Marco Camarlenghi & Martina Minasi Itálie
69  [17] Nicola Pascon & Anna Tondello Itálie
69  [17] Sebastian Prekun & Ciara Francis Irsko
71  [16] Vladimir Makunin & Anastasya Zakoptelova Rusko
71  [16] Antonio Micheli & Bianca Tonizzo Austrálie
71  [16] Aleksandr Radush & Alisa Pavlova Rusko
71  [16] Morten Schnedler-Jensen & Sanne Yde (aka Sondergaard) Dánsko
75  [14] Andrew Bator & Angelika Orent USA
75  [14] Sergey Kravchuk & Anastasiya Fedchyshina Ukrajina
77  [13] Pavel Bic & Silvie Konderlova Česká republika
78  [11] Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Litva
78  [11] Georgiy Sevastyanov & Kseniya Bochkareva Rusko
80  [4] Alessio Di Giangiacomo & Susanna Ratto Itálie
80  [4] Ryan Wilson & Olesja Kosik Anglie

1. kolo (top 133)

82  [25] Martin Køhler & Holmsfridur Bjornsdottir Dánsko
82  [25] Ben Taylor & Hannah-louise Annetts Anglie
82  [25] Enrico Tubelli & Marina Nikolaeva Itálie
85  [24] Lai Ru Deng & Luzio Liang Čína
85  [24] Anton Kurttila & Henna Syväoja Finsko
85  [24] Xiang Li & Xiaotong Zhang Čína
85  [24] Maksim Martynov & Julia Lupanova Rusko
85  [24] Pawel Wlodzimierz & Julita Krasnoborska Polsko
90  [23] Mattia Facioni & Federica Di Bartolo Itálie
90  [23] Valentin Milev & Irene Martin Španělsko
90  [23] Domenico Stellacci & Stefania Maffei Itálie
93  [22] Salvatore Caruso & Concetta Cultrera Itálie
93  [22] Evgeniy Lazarev & Aleksandra Sytina Rusko
93  [22] Denis Orsenigo & Lidia Crotti Itálie
96  [21] Eimantas Kalinauskas & Greta Laurinaityte Litva
97  [20] Cristian Gatti & Elena Cadei Itálie
97  [20] Martin Parnov Reichardt & Maija Salminen Dánsko
97  [20] Danny Stowell & Kate Moore Anglie
97  [20] Dennis Voermans & Samantha Voermans (aka Kolijn) Holandsko
97  [20] Ryo Yoshikawa & Ema Ishii Japonsko
102  [19] Peter Beardsley & Rebecca Beardsley (aka Berry) Austrálie
102  [19] Ilya Mirgorodskiy & Anna Storozheva Rusko
104  [18] Andrey Klinchik & Yuliya Klinchik (aka Dzyuba) USA
104  [18] Sebastian Mureddu & Jessica Ragonesi Itálie
104  [18] Matthew Potter & Ju Hyun Kang Korea (Jižní)
107  [17] Sang Hyo Jo & Se Hee Lee Korea (Jižní)
108  [15] Damir Haluzan & Tadeja Haluzan Slovinsko
109  [14] Simeon Stoynov & Kora Stoynova (aka Uczekaj) USA
110  [13] Fabrizio Occidente & Giorgia Marini Itálie
111  [12] Yuri Dasov & Maria Mitrokhina Rusko
111  [12] Manuel Fogliani & Sara Morelli Itálie
111  [12] Roberto Guida & Lucrezia Giuliani Itálie
114  [10] Norichika Ikemoto & Miki Funazashi Japonsko
115  [8] Long Qi Yu & Audrey Anne Siegel Čína
116  [5] Damien Hey & Hannah Davis Anglie
116  [5] Julian Tocker & Kristen Pulsakowska Anglie
118  [3] Gary Crotaz & Ming Yuan Anglie
118  [3] Jonathan Luckcuck & Jannine Davies Anglie
118  [3] Simone Vialardi & Emanuela Pellicori Itálie
121  [2] Michael Duong & Peony Yao Kanada
121  [2] George Henes & Claire Miller Anglie
121  [2] Igor Nikolaev & Olga Gubkina Rusko
121  [2] Ian Sharpe & Victoria Lawrence Anglie
125  [1] Phillip Evans & Caitlin Silcox Wales
125  [1] Yoshiyuki Ichihashi & Eiko Ichihashi Japonsko
125  [1] Sanzhar Kaldiyarov & Aleksandra Kim Kazachstán
125  [1] Andreas Lagler & Sabine Palmetshofer Rakousko
125  [1] Cyril Passerat & Estelle Rollin Francie
130  Denis Nechaev & Alexandra Hawley (aka Golovchenko) Anglie
130  Rafael Paulino & Daniela Vicente Portugalsko
130  Yoshihiro Shibata & Mihoko Takada Japonsko
130  Tim Steinmetz & Andrea Pihl Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}