Results from UK Open 2008 - Amateur Ballroom 24. ledna 2008
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

UK Open 2008
Anglie - Bournemouth 22. ledna 2008

Amateur Ballroom 24. ledna 2008

Finále

1  Paolo Bosco & Silvia Pitton Itálie
2  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Německo
3  Andrea Ghigiarelli & Sara Andracchio Itálie
4  Emanuel Valeri & Tania Kehlet Dánsko
5  Marat Gimaev & Alina Basyuk Rusko
6  Federico Di Toro & Genny Favero Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [20] Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Itálie
7  [20] Simone Segatori & Annette Sudol Německo
9  [19] Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Polsko
10  [17] Chao Yang & Yiling Tan Čína
11  [14] Marco Cavallaro & Joanne Clifton Anglie
12  [13] Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rusko

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

13  [24] Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litva
14  [19] Andrzej Sadecki & Karina Nawrot Polsko
15  [18] Nikolai Darin & Ekaterina Fedotkina Rusko
16  [10] Rosario Guerra & Grazia Benincasa Itálie
16  [10] Giuseppe Longarini & Valentina Basili Itálie
16  [10] Angelo Madonia & Jelena Samuilova Lotyšsko
16  [10] Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rusko
16  [10] Alessio Potenziani & Veronika Vlasova Itálie
21  [9] Luca Bussoletti & Tjasa Vulic Slovinsko
22  [7] Andrea Zaramella & Letizia Ingrosso Irsko
23  [6] Francesco Decandia & Sabrina Laconi Itálie
24  [4] Salvatore Todaro & Violeta Yaneva Bulharsko

4. kolo (top 52)

25  [19] Mark Elsbury & Olga Elsbury Anglie
26  [18] Marek Kosaty & Paulina Glazik Polsko
26  [18] Evgeniy Zavyalov & Lyudmyla Shvetsova Rusko
28  [17] Csaba László & Anna Mikes Maďarsko
28  [17] Wei Ping Li & Jia Sun Čína
30  [15] Daniele Gallaro & Kimberly Taylor Anglie
30  [15] Matthew Rooke & Anna Longmore Austrálie
32  [13] Simone Daniele & Elisa Chanaa Syria
32  [13] Vitaly Denisov & Natalia Pazyna Rusko
32  [13] Masayuki Ishihara & Ayami Kubo Japonsko
32  [13] Marco Lustri & Alessia Radicchio Itálie
32  [13] Luca Rossignoli & Veronika Haller Itálie
32  [13] Lorenzo Tarabelli & Federica Agostinelli Itálie
38  [12] Eldar Dzhafarov & Anna Sazina Ázerbajdžán
39  [11] Roman Goncharov & Mariya Sekistova Rusko
40  [10] Misa Cigoj & Alexandra Malai Slovinsko
40  [10] Rüdiger Homm & Friederike Tischendorf Německo
40  [10] Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Dánsko
40  [10] Gustaf Lundin & Valentina Oseledko Švédsko
44  [9] Rares Cojoc & Katarzyna Kapral Rumunsko
45  [8] Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Itálie
45  [8] Igor Potovin & Irina Shimina Rusko
47  [7] Igor Mikushov & Anna Demidova USA
47  [7] Daniele Pardini & Paola Rosi Itálie
47  [7] Richard Tonizzo & Claire Hansen Kanada
50  [5] Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Slovensko
50  [5] Zhi An Wun & Cen Zheng Čína
52  [4] Francesco Calco & Silvia Stile Itálie

3. kolo (top 81)

53  [23] Paolo Campigotto & Emilia Oprea Rumunsko
53  [23] Qing Shui & Yan Yan Ma Čína
55  [22] Rustam Shayahmetov & Olga Blinova Rusko
55  [22] Andrey Sirbu & Alexandra Hixson Anglie
55  [22] Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Maďarsko
58  [21] Aleksander Dmitrenko & Mariya Marderfeld Rusko
58  [21] Andrey Klinchik & Yuliya Klinchik (aka Dzyuba) USA
58  [21] Kristjan Kuusk & Anri Kokkonen Finsko
61  [20] Lai Ru Deng & Luzio Liang Čína
61  [20] Andres End & Liis End Estonsko
61  [20] Vladislav Ivanovich & Olga Tribushevskaja Bělorusko
61  [20] Hong Shen & Yujie Liang Čína
65  [19] Jack Beale & Viktorija Triscuka Anglie
65  [19] Evaldas Sodeika & Ieva Zukauskaite Litva
65  [19] Mikhail Solovyev & Irina Puzrina Rusko
68  [17] Isaac Rovira & Desiree Martin Španělsko
68  [17] Alex Sindila & Katie Gleeson Anglie
68  [17] Lukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak Polsko
71  [16] Simone Carabellese & Lucia Cafagna Itálie
72  [15] Andrei Chubarev & Olga Romanenko Rusko
72  [15] Vitally Derendiaev & Maria Kirillova Rusko
72  [15] Pasquale Nudo & Manuela Stellato Itálie
75  [14] Edgars Gasjuns & Yulia Saikina Lotyšsko
75  [14] Moreno Lirussi & Anna Plazzotta Itálie
77  [11] Ivo Lodesani & Ida Sicilia Itálie
77  [11] Aleksandr Radush & Alisa Pavlova Rusko
77  [11] Alexandr Voskalchuk & Natalya Chizhova Rusko
80  [6] Vladimir Makunin & Anastasya Zakoptelova Rusko
81  [4] Jegor Pogrebniak & Agata Matyjek Polsko

2. kolo (top 111)

82  [31] Mario Cicala & Jessica Mazza Itálie
82  [31] Francesco Galuppo & Debora Pacini Itálie
82  [31] Dmitry Golubkin & Olesya Golubkina Rusko
85  [30] Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukrajina
86  [29] Christoph Santner & Maria Santner Rakousko
87  [28] Eimantas Kalinauskas & Greta Laurinaityte Litva
87  [28] Pawel Szajda & Karina Hofmann Polsko
89  [27] Thomas Fusetto & Laura Brugin Itálie
89  [27] Janis Kukainis & Yuliya Blagova USA
89  [27] Anton Kurttila & Henna Syväoja Finsko
89  [27] Dmitriy Milekhin & Evgeniya Shaw (aka Sutyaginskaya) Rusko
89  [27] Francesco Pepe & Assunta Viscione Itálie
94  [26] Andrew Bator & Angelika Orent USA
94  [26] Oscar Pedrinelli & Kamila Brozovska Česká republika
94  [26] Fabio Ruscio & Fabiana Ciaffaroni Itálie
97  [25] Antonio Micheli & Bianca Tonizzo Austrálie
97  [25] Vitezslav Razek & Kristyna Muckova Česká republika
99  [23] Anton Perevodchyk & Dariya Perevodchyk (aka Dovgalova) Ukrajina
100  [22] Pawel Wlodzimierz & Julita Krasnoborska Polsko
101  [21] Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Litva
101  [21] Sebastian Prekun & Ciara Francis Irsko
101  [21] Masaki Seko & Chiaki Seko Japonsko
104  [20] Pavel Bic & Silvie Konderlova Česká republika
104  [20] Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Německo
106  [19] Maxime Dereymez & Katrina Patchett Francie
106  [19] Edgars Linis & Eliza Ancane Lotyšsko
108  [18] Inaki Albiol & Maria Carbonell Španělsko
109  [15] Denis Orsenigo & Lidia Crotti Itálie
110  [14] Alessio Di Giangiacomo & Susanna Ratto Itálie
111  [12] Roeland Schelfhout & Helena Dircken Holandsko

1. kolo (top 159)

112  [31] Georgiy Sevastyanov & Kseniya Bochkareva Rusko
112  [31] Anton Silantev & Julia Karaseva Rusko
112  [31] Kazuki Sugaya & Ikuyo Ozaki Japonsko
115  [30] Nicola Chianese & Assunta Chianese Itálie
115  [30] Enrico Tubelli & Marina Nikolaeva Itálie
115  [30] Dennis Voermans & Samantha Voermans (aka Kolijn) Holandsko
118  [29] Damir Haluzan & Tadeja Haluzan Slovinsko
118  [29] Ryo Yoshikawa & Ema Ishii Japonsko
120  [28] Salvatore Caruso & Concetta Cultrera Itálie
120  [28] Yuri Dasov & Maria Mitrokhina Rusko
120  [28] Stanislaw Hermann & Cathrin Hissnauer Německo
120  [28] Qiang Yu & Zhengying Yang Čína
124  [27] Allan Vedel & Sofie Koborg Dánsko
125  [26] Marco Camarlenghi & Martina Minasi Itálie
125  [26] Martin Køhler & Holmsfridur Bjornsdottir Dánsko
125  [26] Maksim Martynov & Julia Lupanova Rusko
128  [25] Sergey Kravchuk & Anastasiya Fedchyshina Ukrajina
128  [25] Morten Schnedler-Jensen & Sanne Yde (aka Sondergaard) Dánsko
128  [25] Ben Taylor & Hannah-louise Annetts Anglie
131  [23] Mattia Facioni & Federica Di Bartolo Itálie
132  [22] Evgeniy Lazarev & Aleksandra Sytina Rusko
132  [22] Matthew Potter & Ju Hyun Kang Korea (Jižní)
132  [22] Richard Still & Morgan Hemphill Anglie
135  [21] Xiang Li & Xiaotong Zhang Čína
136  [20] Ilya Mirgorodskiy & Anna Storozheva Rusko
136  [20] Alex Spencer & Katarzyna Herink USA
138  [19] Sang Hyo Jo & Se Hee Lee Korea (Jižní)
139  [18] Peter Beardsley & Rebecca Beardsley (aka Berry) Austrálie
140  [17] Long Qi Yu & Audrey Anne Siegel Čína
141  [16] Manuel Fogliani & Sara Morelli Itálie
141  [16] Vladimir Shulga & Polina Lukovskaya Ukrajina
143  [15] Fabrizio Occidente & Giorgia Marini Itálie
143  [15] Simeon Stoynov & Kora Stoynova (aka Uczekaj) USA
145  [14] Norichika Ikemoto & Miki Funazashi Japonsko
145  [14] Tim Steinmetz & Andrea Pihl Německo
147  [12] Gary Crotaz & Ming Yuan Anglie
147  [12] Sanzhar Kaldiyarov & Aleksandra Kim Kazachstán
149  [10] Frank Ewen & Liubov Ewen (aka Poborozniouk) Německo
150  [7] Oleksii Guzyr & Rikako Ota Ukrajina
150  [7] Igor Nikolaev & Olga Gubkina Rusko
152  [6] Cyril Passerat & Estelle Rollin Francie
153  [4] Aleksandr Kalashnikov & Rimma Shanoyan Rusko
153  [4] Andreas Lagler & Sabine Palmetshofer Rakousko
155  [3] George Henes & Claire Miller Anglie
156  [2] Ian Sharpe & Victoria Lawrence Anglie
157  [1] Michael Duong & Peony Yao Kanada
157  [1] Matej Krivan & Barbora Kozakova Česká republika
157  [1] Rafael Paulino & Daniela Vicente Portugalsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}