Results from UK Open 2007 - Amateur Latin 24. ledna 2007
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

UK Open 2007
Anglie - Bournemouth 23. ledna 2007

Amateur Latin 24. ledna 2007

Finále

1  Peter Stokkebroe & Kristina Stokkebroe Dánsko
2  Maurizio Vescovo & Melinda Torokgyorgy Maďarsko
3  Matej Krajcer & Iwona Golczak Slovinsko
4  Eugene Katsevman & Maria Manusova USA
5  Stefano Di Filippo & Anna Melnikova-Duknauske Itálie
6  Alexei Silde & Anna Firstova Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [22] Evgeni Smagin & Elena Arsentieva Anglie
8  [10] Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Slovinsko
8  [10] Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rusko
10  [7] Stanislav Nikolaev & Kristina Kozlova Rusko
11  [5] Nino Langella & Nataliya Maidiuk Itálie
12  [3] Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovinsko

Čtvrtfinále

13  [19] Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Dánsko
14  [18] Valentin Chmerkovskiy & Valeriya Kozharinova USA
15  [17] Andrius Kandelis & Egle Kandelis Litva
16  [16] Vladimir Filippov & Polina Kazatchenko Rusko
17  [10] Emanuele Soldi & Elisa Nasato Itálie
18  [9] Neil Jones & Nataliya Kravets Holandsko
18  [9] Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Německo
20  [8] Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova Dánsko
20  [8] Lu Ning & Wei Wei Čína
20  [8] Alex Zampierollo & Yulia Podshivalova Itálie
23  [7] Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina Rusko
24  [4] Krzysztof Hulboj & Janja Lesar Polsko

4. kolo (top 49)

25  [20] Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina Itálie
25  [20] Andrei Kiselev & Elena Zuzukina Rusko
25  [20] Gregor Rebula & Lisa Darby Anglie
28  [16] Mirco Risi & Maria Ermatchkova Itálie
29  [14] Nikita Brovko & Olga Nikolajeva Rusko
29  [14] Anton Sboev & Elizaveta Missevich Rusko
29  [14] Dmitry Zhukov & Maria Bopkova Rusko
32  [13] Gabriele Goffredo & Antonia Goffredo Itálie
33  [12] Alexei Kabirov & Veronika Klyushina Rusko
33  [12] Denis Podolski & Yuliya Kushnirenko Rusko
35  [11] Kirill Belorukov & Elvira Skrylnikova Rusko
35  [11] Carlos Custodio & Elena Custodio (aka Plescenco) Portugalsko
37  [10] Igor Popov & Tatiana Volkova Rusko
37  [10] Anton Puzravin & Svetlana Gudyno Rusko
39  [9] Cristian Bertini & Lucia Bertini Itálie
39  [9] Stephen Mccann & Asta Sigvaldadottir Anglie
41  [8] Cedric Meyer & Angelique Meyer Francie
41  [8] Alexander Tchesnokov & Julia Tchesnokov Rusko
43  [7] Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Polsko
43  [7] Vladimir Karpov & Margarita Novitskaia Rusko
43  [7] Michael Miziner & Anastasia Belykh Austrálie
46  [6] Nikolai Elizariev & Karina Akhmaddoulina USA
46  [6] Mikhail Kolomiets & Anna Gudyno Rusko
48  [5] Jevgenijs Suvorovs & Nina Bezzubova Lotyšsko
49  [4] Nikita Bazev & Worapa Jariyathammarat Thajsko

3. kolo (top 96)

50  [20] Aleksandr Ilinykh & Anna Afonenkova Rusko
50  [20] Anton Karpov & Anna Volkova Rusko
50  [20] Evgeni Voronin & Polina Riabtchikova Rusko
53  [19] Evgeniy Firstov & Evgenia Fadeeva Rusko
53  [19] Mikko Kaasalainen & Adrienn Fitori Finsko
53  [19] Iban Salgado & Adriana Torrabadella Španělsko
53  [19] Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukrajina
57  [17] Misa Cigoj & Alexandra Malai Slovinsko
57  [17] Dorin Frecautanu & Roselina Doneva Moldávie
57  [17] Sergiy Georgiyev & Roswitha Wieland Rakousko
57  [17] Justas Kucinskas & Agne Malinauskaite Litva
61  [16] Pavel Pasechnik & Francesca Berardi Itálie
62  [15] Justinas Duknauskas & Karina Eremian Litva
63  [14] Ruben Rodriguez & Maria Zamora Španělsko
63  [14] Mirko Sciolan & Nuria Santalucia Austrálie
65  [13] Arkady Bakenov & Rosa Filippello Austrálie
65  [13] Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Dánsko
67  [12] Vitally Derendiaev & Maria Kirillova Rusko
67  [12] Eldar Dzhafarov & Anna Sazina Ázerbajdžán
67  [12] Wen-bo Fan & Chen Shiyao Čína
67  [12] Boris Rudenko & Anastasia Selivanova Rusko
67  [12] Mikhail Soloviev & Kristina Tsvetkova Rusko
67  [12] Redmond Valk & Alexandra Matteman Holandsko
74  [11] Igor Kuzmenko & Tetyana Kuzmenko Ukrajina
74  [11] Artem Putrenkov & Kristina Dinovets Rusko
76  [10] Giovanni Leanza & Bryony Fielding Anglie
76  [10] Vasili Marchenkov & Marina Skripnichenko Rusko
76  [10] Stefano Moriondo & Sabrina Manzi Itálie
76  [10] Raimondo Todaro & Francesca Tocca Itálie
76  [10] Miha Vodicar & Nadiya Bychkova Slovinsko
81  [9] Joshua Keefe & Annalisa Zoanetti Austrálie
81  [9] György Köcse & Veronika Vaszily Maďarsko
81  [9] Paul Lorenz & Kristina Mertin Německo
81  [9] Rafal Maserak & Magda Soszynska Polsko
81  [9] Rafal Piecyk & Marcelina Kochan Polsko
86  [8] Simone Franco & Laura Hair Anglie
86  [8] Saverio Loria & Giovanna Bellomo Itálie
86  [8] Aleksey Shipilov & Maryana Nazarova Rusko
89  [7] Georgiy Korolyov & Blanka Winiarska Polsko
89  [7] Sergey Maksyuta & Jenna Bagge Knudsen Dánsko
89  [7] Andrey Mikhailovsky & Irina Muratova Rusko
89  [7] Igor Yaremenko & Yana Yaroslavskaya Ukrajina
93  [6] Lukasz Czarnecki & Kamila Kajak Polsko
94  [5] Carlo Valerio Aloia & Simona Caratelli Itálie
94  [5] Simone Papi & Chiara Vernile Itálie
96  [2] Trent Whiddon & Veera Kinnunen Austrálie
96  [2] Kirill Zhuzhnev & Natalya Polukhina Rusko

2. kolo (top 143)

98  [29] Grigori Sedrakyan & Lilit Avaygyan USA
99  [26] Matej Kralj & Spela Kralj Slovinsko
99  [26] Nikolai Krasikov & Yulia Shorokhova Rusko
101  [25] Andrei Akatov & Lyubov Ignateva Rusko
101  [25] Andrea Cailotto & Adriana Sigona Itálie
101  [25] Wen Li & Zhou Ya Xu Čína
101  [25] Marcus Mnerinsky & Marion Lengl Německo
105  [24] Jake Davies & Loren James Anglie
105  [24] Gregoire Lyonnet & Anastasija Gorbacenko Francie
105  [24] Yan Panfilenko & Ksenia Kotochigova Rusko
105  [24] Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen Čína
109  [23] Gediminas Grigonis & Justina Zemaityte Litva
109  [23] Stefano Oradei & Michela Rossi Itálie
109  [23] Shan Hou Ying & Yue Fu Čína
112  [22] Atanas Gendov & Iana Akimova Bulharsko
112  [22] Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Německo
112  [22] Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finsko
112  [22] Masayuki Ishihara & Megumi Saito Japonsko
112  [22] Michal Stukan & Susanne Miscenko Německo
117  [21] Piotr Lewandowski & Milena Plonkowska Polsko
117  [21] Norbert Mika & Anna Ramiaczek Polsko
117  [21] Samuel Peron & Sara Casini Itálie
120  [20] Yassine Bouabdallah & Serena Cavedagna Itálie
121  [19] Tuneki Masatani & Takako Yamada Japonsko
121  [19] Fabio Modica & Tinna Hoffmann Dánsko
121  [19] Albert Naydenov & Alena Naydenova Rusko
121  [19] Marcin Niewiadomski & Katarzyna Zurawska Polsko
121  [19] Roberto Paulesu & Romina Deidda Itálie
121  [19] Andrea Silvestri & Martina Váradi Maďarsko
127  [18] Lukas Hojdan & Zuzana Sykorova Česká republika
127  [18] Piotr Kordaszewski & Magdalena Kordaszewska (aka Maj) Polsko
127  [18] Gianluca Rametta & Yulia Goloborodko Lotyšsko
130  [17] Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finsko
130  [17] Daniel Juvet & Natalja Li Švýcarsko
132  [16] Janne Talasma & Anna Liisa Bergström Finsko
132  [16] Pavel Troshychev & Elizaveta Druzhinina Rusko
134  [15] Stefan Green & Zeudi Zanetti Anglie
134  [15] Georgiy Rasskazov & Olesya Pankova Ukrajina
136  [14] Gaetano Sentina & Eleonora Boccalari Itálie
137  [13] Claudio Carta & Silvia Meloni Itálie
138  [11] James Moorcroft & Francesca Constable Anglie
138  [11] Rosario Privitera & Rosalia Lupica Itálie
138  [11] Piotr Szelest & Diana Klos Polsko
141  [10] Marco Cuocci & Nadiya Dyatlova Itálie
142  [9] Vasily Nikolayevsky & Olga Samishkina Rusko
143  [7] Ville Roos & Sanni Siurua Finsko
144  [5] Sebastiano Mele & Claudia Farigu Itálie

1. kolo (top 204)

145  [26] Alain Juvet & Paulina Zawadzka (aka Juvet ) Anglie
145  [26] Dimitri Neuendank & Andreia Gaspar Lucembursko
145  [26] Isaac Rovira & Desiree Martin Španělsko
145  [26] Stefano Terrazzino & Ewa Szabatin Německo
149  [25] David Jühlke & Debbie Seefeldt Německo
149  [25] Igor Misyurenko & Kristyna Kotinova Česká republika
151  [24] Marco Aloisi & Federica Brugiati Itálie
151  [24] Flavio Coiana & Giulia Pirrello Itálie
153  [23] Mariusz Nosal & Marlena Fital Polsko
153  [23] Anton Perevodchyk & Dariya Perevodchyk (aka Dovgalova) Ukrajina
153  [23] Andy Phillips & Ksenia Zsikhotska Anglie
156  [22] Leon Ajtlbez & Zana Aleric Croatia
156  [22] Alexander Elizarov & Natalia Ivanova Ukrajina
156  [22] Artem Michailov & Evgenia Cherkasova Rusko
156  [22] Kirill Shmakov & Svetlana Ovchinina Rusko
156  [22] Aleksei Sokolkov & Natalya Ivanova Rusko
161  [21] Vadim Romin & Yuliya Skvirskaya Rusko
161  [21] Pierre Vallee & Marion Duguest Francie
163  [20] Bruno Fontana & Maria Lia Lavore Itálie
163  [20] Péter Kecskemethy & Reka Balogh Maďarsko
163  [20] Marek Zelinka & Vanda Detinska Česká republika
166  [19] Valera Musuc & Nina Trautz Německo
167  [18] Niels Didden & Gwyneth Van Rijn Holandsko
167  [18] Ruben Monfrooy & Natalia Tolkacheva (aka Varenik) Holandsko
169  [17] Vitaly Bill & Natalia Moshkova Rusko
169  [17] Nunzio Ciaramella & Stacey Parrott Itálie
169  [17] Roland Kouwenberg & Janneke Vermeulen Holandsko
169  [17] Richard Still & Morgan Hemphill Anglie
169  [17] Kristian Vellejus & Lotte Rodenberg Dánsko
174  [16] Simone Corvini & Michela Natali Itálie
174  [16] Aleksandr Sentsov & Valeriya Ivanova Rusko
176  [14] Worapoj Jariyathamrat & Ramon Wattanavikorn Thajsko
176  [14] Kostyantyn Melnyk & Olga Melnyk Ukrajina
176  [14] Bogdan Mysliwiec & Dominika Pancerz Polsko
179  [13] Jon Garnett & Tamara Pieragostini Anglie
179  [13] Janos Kocsis & Emma Clack Anglie
179  [13] Cyril Passerat & Lucie Jeanne Francie
179  [13] Simon Richardson & Melanie Lowe Anglie
179  [13] Marian Sivak & Patricia Prnova Slovensko
179  [13] Simeon Stoynov & Kora Stoynova (aka Uczekaj) USA
185  [12] Evangelos Patakas & Chrisanthi Vasiltziki Řecko
185  [12] Yen-Ming Peng & Vicky Hsin-Chi Chi Tchaj-wan
187  [11] David Barnes & Claire Horton Anglie
187  [11] Young Jin Kwon & Eun Kyung Lee Korea (Jižní)
187  [11] Nontasart Meksawad & Uriawan Kamawatana Thajsko
187  [11] Victor Presnetsov & Vera Nam Rusko
187  [11] Emanuele Ricci & Assunta Borrelli Itálie
192  [10] Gabriele Beltramo & Michela Oliva Itálie
193  [9] Dae Chul Jung & Hye Young Hwang Korea (Jižní)
193  [9] Alari Liiv & Keit Speigel Estonsko
193  [9] Rodd Ramzani & Lara Izlan Anglie
196  [8] Naoya Igarashi & Asuka Uemura Japonsko
196  [8] Alessio Pintus & Sonia Pischedda Itálie
198  [7] Anton Shklyaver & Kira Glik USA
199  [6] Ricardo Ruaro & Giulia Ceola Itálie
199  [6] Evgeniy Sokhrannyy & Anastasiya Kositsina Rusko
201  [4] Michael Brennan & Sharon Withers Anglie
201  [4] David Outevski & Diana Buraka Anglie
203  [3] Koji Tsukada & Akemi Muroi Japonsko
203  [3] Alex Wasserman & Eugenia Baskova Israel
205  [2] Andras Zsak & Lisa Luck Anglie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}