Results from UK Open 2006 - Professional Latin 19. ledna 2006
Podívejte se, jak advertise your product s námi

UK Open 2006
Anglie - Bournemouth 17. ledna 2006

Professional Latin 19. ledna 2006

Finále

1  Andrej Skufca & Katarina Venturini Slovinsko
2  Michal Malitowski & Joanna Leunis Polsko
3  Riccardo Cocchi & Joanne Wilkinson Itálie
4  Klaus Kongsdal & Victoria Franova Dánsko
5  Paul Richardson & Olga Rodionova Anglie
6  Sergey Sourkov & Agnieszka Melnicka Polsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [30] Maxim Kozhevnikov & Yulia Zagoruychenko USA
8  [23] Andrei Gavriline & Elena Kryuchkova USA
9  [8] Sonny Jin Zhang & Cher Wen Qingluo Čína
10  [7] Igor Volkov & Ella Ivanova Ukrajina
11  [6] Andrei Bushchik & Valeria Bushueva Rusko
12  [2] Sante Mandolini & Victoria Martin Irsko
12  [2] Ivailo Tonchev & Ekaterina Lapaeva Bulharsko

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

14  [21] Andrei Borovski & Svetlana Panteleeva Rusko
15  [18] Yoshihiro Yamamoto & Hidemi Yamamoto Japonsko
16  [15] Toshihiko Nakamura & Tomoko Aoyagi Japonsko
17  [14] Delyan Terziev & Boriana Deltcheva USA
18  [13] Jack Shu Ran Zhang & Michelle Dai Li Čína
19  [10] James Jordan & Aleksandra Jordan (aka Grabowska) Anglie
19  [10] Iuri Nezdoiminoga & Ekaterina Trofimova Rusko
19  [10] Atsuki Ohmura & Megumi Wada Japonsko
22  [8] Arkady Polezhaev & Alyona Zarnitsina Rusko
23  [7] Alexander Berezine & Irina Pechenova Rusko
24  [6] Alex Ivanets & Lisa Bellinger-Ivanets Anglie

4. kolo (top 48)

25  [24] Christian Baerens & Kristina Staykova USA
25  [24] Benedetto Capraro & Marta Faiola Itálie
27  [21] Pavel Kovalev & Anna Garnis USA
27  [21] Takahiro Nakamura & Takako Yamazaki Japonsko
29  [20] Ilya Ifraimov & Nadia Goulina USA
29  [20] Katsuya Tateishi & Hiromi Tateishi Japonsko
31  [18] Lyubomir Asenov & Veronika Simeonova USA
32  [16] Frank Luan Jiang & Sandy Zhang Ru Čína
32  [16] Ke Qiang Shao & Na Yang Čína
32  [16] Danny Liang Zhao & Yuan Fei Qu (aka Daisy Qu) Čína
35  [15] Takuo Tsukamoto & Ikuko Tsukamoto Japonsko
36  [14] Andriy Dykyy & Iryna Zhebrak Ukrajina
36  [14] Denis Kasper & Ksenia Kasper Rusko
36  [14] Andre Paramonov & Natalie Paramonov Kanada
39  [13] Vladislav Silde & Svetlana Lesniak Rusko
39  [13] Sun Zhe & Jasmine Ding Fang Zhang Čína
41  [9] Mario Di Somma & Katarzyna Osinska Polsko
41  [9] Gherman Mustuc & Iveta Lukosiute USA
41  [9] Kenji Yokota & Miki Kojidani Japonsko
44  [7] Andrew Cuerden & Hanna Haarala Finsko
45  [6] Andrey Strinadko & Olga Kinnard USA
46  [5] Sergei Saprikin & Maria Ermatchkova Rusko
47  [4] Ryugo Suzuki & Akiko Baba Japonsko
48  [3] German Mazhirine & Elizaveta Svetlova Rusko

3. kolo (top 81)

49  [184] Darius Penkauskas & Darina Jeleva USA
50  [26] Ryan Hammond & Lindsey Muckle Anglie
50  [26] Martin Schurz & Sofia Bogdanova Německo
52  [25] Mitko Dimitrov & Pelagia Kalyva Řecko
52  [25] Miguel Jones Casimiro & Angelic Pires Portugalsko
54  [24] Yoshimasa Hino & Kaori Iwanaga Japonsko
54  [24] Sergey Tokarenko & Mira Tokarenko Rusko
54  [24] Toni Tuominen & Soile Nasanen Finsko
57  [23] Ming Li & Shirley Rui Huang Čína
58  [22] Erik Kock & Mary-jane Beijer Holandsko
59  [21] Izuru Otsuka & Saori Anzai Japonsko
59  [21] Hirotsugu Sanada & Aiko Nakano Japonsko
61  [20] Cyril Cerveau & Emilie Caille Francie
61  [20] Massimiliano Matta & Elvia Martis Itálie
63  [19] Daisuke Onishi & Kaori Onishi Japonsko
64  [18] Hiroshi Nagashima & Yumi Nakao Japonsko
65  [17] Dimitrios Damalas & Anya Katsevman USA
65  [17] Hideki Masuda & Mari Murai Japonsko
67  [14] Shinsuke Kanemitsu & Natsuko Yoshida Japonsko
67  [14] Massimiliano Palladino & Vincenza Farnese Itálie
69  [13] Kazu Komiya & Sandy Kawachi Japonsko
69  [13] Daniele Lodi & Deborah Ceccio Itálie
69  [13] Kosuke Matsumoto & Nozomi Katou Japonsko
69  [13] Vlad Shalnev & Lena Shalnev Ukrajina
73  [12] Warren Brown & Babette Brown (aka Herzog) Skotsko
73  [12] Andrea Placidi & Serena Martellucci Itálie
73  [12] Shota Sesoko & Shizuka Hara Japonsko
76  [11] Nicola Cuocci & Monica Crocetta Itálie
76  [11] Fumitomo Nakashima & Mai Sasaki Japonsko
76  [11] Vladimir Shnyriev & Elena Lebedeva Slovensko
76  [11] Yohsuke Uchiyama & Haruka Nakata Japonsko
80  [10] Atsushi Hirata & Yukiko Hirata Japonsko
81  [4] Serguei Makarenko & Anna Makarenko Rusko

2. kolo (top 129)

82  [25] Daisuke Fukagawa & Sachie Ihara Japonsko
82  [25] Masaki Yoshioka & Kyoko Ohashi Japonsko
84  [24] Keiichi Arai & Naoko Harada Japonsko
84  [24] Moritaka Iwakura & Takako Asano Japonsko
84  [24] Yasu Oishi & Akiko Shibuya Japonsko
84  [24] Jason Tabachnicov & Olga Divakova Kanada
88  [23] Hideyasu Miura & Azusa Shindo Japonsko
88  [23] Manabu Moriya & Hiromi Miyamoto Japonsko
88  [23] Keiji Oda & Satoko Watanabe Japonsko
88  [23] Barry Winters & Petra Bischof Anglie
92  [22] Hirokazu Ito & Yasuko Ito Japonsko
92  [22] Aidas Kasperaitis & Inesa Kasperaitiene (aka Mazonyte) Litva
94  [21] Kazunori Matsui & Kiyomi Ohsawa Japonsko
95  [20] Tomoki Sakamoto & Ayako Sugiki Japonsko
95  [20] Yukihide Yabe & Hiroko Yabe (aka Fujimoto) Japonsko
97  [19] Taro Hayasaki & Hiroko Kumada Japonsko
97  [19] Kenichi Hongo & Mami Nakai Japonsko
97  [19] Hironobu Shindo & Satomi Okuhara Japonsko
100  [18] Janos Elbs & Monika Elbs (aka Florczyk) Německo
100  [18] Oleg Kurianov & Natalia Popova Rusko
100  [18] Tatsuaki Matsumoto & Mikiko Matsumoto Japonsko
100  [18] Zhi Wei Qian & Yao Che Čína
104  [17] Shinya Motoda & Sanae Motoda Japonsko
105  [16] Takafumi Osaka & Yukiko Sasaki Japonsko
106  [15] Fabrizio Franceschi & Lucia Dei Itálie
106  [15] Hisanori Iwamitsu & Natsuko Nishimura Japonsko
106  [15] Tetsuya Murakami & Yoshimi Kinoshita Japonsko
106  [15] Kenichi Sawada & Rie Terao Japonsko
106  [15] Takuhiro Shoji & Kazumi Ogata Japonsko
106  [15] Osamu Uenomachi & Mao Taniguchi Japonsko
112  [14] Tatsuya Shima & Aki Nitta Japonsko
113  [13] Gennadiy Oseshnyuk & Iryna Vikatto Ukrajina
114  [12] Alexander Doskotz & Svetlana Doskotz (aka Issoupova) Německo
114  [12] Masashi Konishi & Yoko Akiyama Japonsko
116  [11] Johan Andersson & Irina Rogozina Švédsko
116  [11] Radik Bagautdinov & Eva Bagautdinova Rusko
116  [11] Jean-Francois Messier & Marie Bolduc Kanada
116  [11] Nobuhiro Ogihara & Ayako Hamazaki Japonsko
120  [10] Yasunori Matsuda & Hitomi Matsuda Japonsko
120  [10] Luca Villanucci & Michela Salatino Itálie
122  [9] Junichi Kumagai & Yoko Tagami Japonsko
122  [9] Giovanni Raccuglia & Romina Riticella Itálie
122  [9] Masayuki Watanabe & Tomoko Watanabe Japonsko
125  [8] Hiroshi Kitamura & Mai Suzuki Japonsko
125  [8] Vadim Mossanovski & Natalia Kalinina Rusko
127  [6] Teruaki Kuya & Motoe Kuya Japonsko
128  [4] Hirotatsu Itou & Yoko Takezawa Japonsko
129  [3] Hoshiji Mitsukawa & Sachiko Nishimura Japonsko

1. kolo (top 149)

130  [37] Masashi Inada & Yoko Suzuki Japonsko
131  [36] Masaya Nakata & Rimi Noro Japonsko
132  [35] Dany Desloges & Gosha Zielinska Kanada
133  [34] Tatsuya Ohashi & Miki Ninomiya Japonsko
133  [34] Takashi Saito & Maki Sakurai Japonsko
135  [33] Hiroshi Kodaira & Miho Uemura Japonsko
136  [32] Takafumi Hayashi & Mari Hayashi Japonsko
136  [32] Qui Wie & Wang Yan Čína
138  [30] Toshi Nireta & Yoko Nireta Japonsko
139  [29] Richard Tandy & Teresa Lindley Anglie
139  [29] Kozo Uehata & Erika Kakimoto Japonsko
141  [28] Hiroshi Fujika & Mayu Hatada Japonsko
141  [28] Hiroyuki Yamamoto & Terumi Ueda Japonsko
143  [27] Masashi Ebihara & Harumi Takeshita Japonsko
144  [23] Shugo Takahashi & Naoko Tanemura Japonsko
145  [21] Keita Karino & Emiko Shibata Japonsko
145  [21] Andrea Leandri & Cristina Trevisol Itálie
147  [16] Yasuyuki Nakamura & Mari Okamoto Japonsko
148  W Sven Ninnemann & Fabienne Liechti Německo
149  [7] Yuichi Ishibashi & Sayaka Kuwano Japonsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}