Results from UK Open 2006 - Amateur Latin 18. ledna 2006
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

UK Open 2006
Anglie - Bournemouth 17. ledna 2006

Amateur Latin 18. ledna 2006

Finále

1  Peter Stokkebroe & Kristina Juel Dánsko
2  Eugene Katsevman & Maria Manusova USA
3  Evgeni Smagin & Rachael Heron Anglie
4  Maurizio Vescovo & Melinda Torokgyorgy Maďarsko
5  Matej Krajcer & Iwona Golczak Slovinsko
6  Stefano Di Filippo & Annalisa Di Filippo Itálie
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [24] Kevin Clifton & Anna Melnikova-Duknauske Anglie
8  [15] Nino Langella & Nataliya Maidiuk Itálie
9  [14] Valentin Chmerkovskiy & Valeriya Kozharinova USA
9  [14] Rachid Malki & Anna Suprun Švédsko
11  [10] Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Slovinsko
12  [5] Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovinsko

Čtvrtfinále

13  [25] Alexei Silde & Anna Firstova Rusko
14  [22] Denis Kuznetsov & Maria Tzaptashvili Rusko
15  [20] Przemek Lowicki & Jana Pokrovskaya Polsko
15  [20] Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Dánsko
17  [14] Krzysztof Hulboj & Janja Lesar Slovinsko
18  [12] Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina Rusko
19  [11] Vladimir Filippov & Polina Kazatchenko Rusko
20  [10] Stanislav Nikolaev & Kristina Kozlova Rusko
21  [8] Jan Kliment & Laura Stefanie Hafner Švýcarsko
21  [8] Denis Podolski & Yuliya Kushnirenko Rusko
21  [8] Alex Zampierollo & Yulia Podshivalova Itálie
24  [2] Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Německo

4. kolo (top 50)

25  [21] Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Německo
25  [21] Alexander Ivakhnov & Anastasija Kraitor Litva
27  [20] Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Polsko
28  [19] Gennady Bondarenko & Natalija Veremeeva Německo
29  [18] Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Rusko
30  [17] Neil Jones & Nataliya Kravets Anglie
30  [17] Anton Puzravin & Svetlana Gudyno Rusko
30  [17] Evgeni Ryupin & Olga Yagant Rusko
33  [16] Krzysztof Psciuk & Julia Zavadska Polsko
33  [16] Evgeni Stepanov & Irina Bezguzova Rusko
33  [16] Stefano Terrazzino & Ewa Szabatin Německo
36  [15] Mikko Kaasalainen & Adrienn Fitori Finsko
36  [15] Dmitriy Matveev & Oxana Sidorenko Rusko
38  [14] Gregor Rebula & Lisa Darby Anglie
39  [13] Nikita Bazev & Daria Bakaeva Rusko
39  [13] Arsen Kishishian & Alarna Donovan Austrálie
39  [13] Lu Ning & Wei Wei Čína
42  [12] Vladimir Fetisov & Farida Galieva Rusko
42  [12] Wladislaw Lalafarjan & Maya Tochelovich Německo
44  [11] Ilya Svintsov & Liubov Bondareva Rusko
45  [10] Ojars Bacis & Santa Lodina Lotyšsko
45  [10] Michael Miziner & Anastasia Belykh Austrálie
45  [10] Denis Shepelev & Anna Abakumova Rusko
48  [9] Masaki Seko & Chiaki Seko Japonsko
49  [8] Carlos Custodio & Elena Custodio (aka Plescenco) Portugalsko
49  [8] Lukasz Czarnecki & Kamila Kajak Polsko

3. kolo (top 82)

51  [25] Carlo Valerio Aloia & Simona Caratelli Itálie
51  [25] Cristian Bertini & Lucia Bertini Itálie
51  [25] Justinas Duknauskas & Karina Eremian Litva
51  [25] Sergiy Georgiyev & Roswitha Wieland Rakousko
51  [25] Cedric Meyer & Angelique Meyer Francie
56  [24] Stephen Mccann & Asta Sigvaldadottir Anglie
56  [24] Andrei Mosejcuk & Olga Nesterova Německo
58  [23] Emanuele Chetta & Federica Lappano Itálie
58  [23] Marco Mancini & Giada Filacchione Itálie
58  [23] Mirko Sciolan & Nuria Santalucia Austrálie
61  [22] Igor Drobyazko & Anna Tovbin USA
61  [22] Andrej Rebula & Natalia Barantseva Slovinsko
61  [22] Clive Uter & Helga Helgadottir Anglie
61  [22] Evgenij Voznyuk & Katharina Simon Německo
65  [21] Artem Okharimenko & Alexandra Nelyubina Rusko
66  [19] Evgeniy Firstov & Evgenia Fadeeva Rusko
67  [18] Anton Ganopolskyy & Nataliya Magdalinova Německo
67  [18] Michele Prioletti & Sonia Stanziani Itálie
67  [18] Anton Sboev & Elizaveta Missevich Rusko
67  [18] Marcin Tomaszewski & Loren James Anglie
67  [18] Zufar Zaripov & Anna Ludwig-Tchemodourova Rakousko
72  [17] Georgiy Korolyov & Izabela Janachowska Polsko
72  [17] Mirco Risi & Olesya Borisova Itálie
74  [16] Yassine Bouabdallah & Serena Cavedagna Itálie
74  [16] Maxim Kochura & Daria Reznikova Rusko
76  [15] Lenny Gouwerok & Laura Zmajkovicova Holandsko
76  [15] Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finsko
76  [15] Nathan Meyers & Karina Schembri Austrálie
76  [15] Joonas Piippola & Katri Mäkinen Finsko
76  [15] Michal Stukan & Susanne Miscenko Německo
81  [14] Alessio Di Veronica & Ilaria Manganiello Itálie
82  [12] Simone Franco & Sara Casini Itálie

2. kolo (top 130)

83  [28] Davide Barone & Michela Rossi Itálie
83  [28] Andrei Efremov & Alexandra Efremova Rusko
83  [28] Giovanni Leanza & Bryony Fielding Anglie
83  [28] Saverio Loria & Giovanna Bellomo Itálie
86  [27] Alessio Gianmatteo & Romina Tumolo Itálie
87  [27] Marek Dedik & Kristina Horvatova Slovensko
87  [27] Ben Hardwick & Emma Slater Anglie
87  [27] Giancarlo Salvati & Ornella Boccafoschi Itálie
87  [27] Fabio Scuderi & Alessandra Cugno Itálie
91  [26] Simone Papi & Chiara Vernile Itálie
91  [26] Marek Swetik & Renata Dohnanska Česká republika
93  [25] Joshua Keefe & Annalisa Zoanetti Austrálie
93  [25] Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukrajina
95  [24] Dmitry Marchenko & Anna Voronina (aka Sheverneva) Rusko
96  [23] Arsen Agamalian & Oksana Vasileva Rusko
96  [23] Maxym Litiyushkin & Kateryna Yovyk Ukrajina
96  [23] Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Dánsko
96  [23] Fabio Modica & Tinna Hoffmann Dánsko
96  [23] Piotr Szelest & Diana Klos Polsko
101  [22] Vassili Anokhine & Yuliya Galenko Rusko
101  [22] Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Německo
103  [21] Jonathan Rodríguez Pérez & Lydia Hellmann Německo
103  [21] Alessandro Testa & Mena Di Prete Itálie
105  [20] Evgeny Evseev & Olga Solod Rusko
105  [20] Fabrizio Paolacci & Nausicaa Cortesi Itálie
105  [20] Isaac Rovira & Desiree Martin Španělsko
105  [20] Claudio Toscano & Elisa Calvagno Skotsko
109  [19] Robert Kochanek & Anna Stepunina Polsko
109  [19] Tuneki Masatani & Takako Yamada Japonsko
109  [19] Rafal Maserak & Magda Soszynska Polsko
112  [18] Nikolai Krasikov & Sasha Iulikova Rusko
113  [17] Stefano Moriondo & Sabrina Manzi Itálie
114  [16] Daniele Gozzi & Ilenia Odorico Itálie
114  [16] Stefan Green & Zeudi Zanetti Anglie
116  [15] Boris Leokumovich & Nicole Volynets USA
116  [15] Rafal Piecyk & Natalia Piecewicz Polsko
116  [15] Kirill Trishankov & Inna Tolkacheva Rusko
119  [14] Lukas Hojdan & Zuzana Sykorova Česká republika
119  [14] Norbert Mika & Anna Ramiaczek Polsko
121  [13] Giuseppe Emiliano Di Sarno & Maria Oliva Itálie
121  [13] Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Itálie
121  [13] Gregoire Lyonnet & Anastasija Gorbacenko Francie
121  [13] Mads Vad & Anne Mette Skriver Dánsko
121  [13] Redmond Valk & Alexandra Matteman Holandsko
126  [11] Roberto Paulesu & Romina Deidda Itálie
127  [10] Marcin Niewiadomski & Katarzyna Zurawska Polsko
127  [10] Lars Alexander Wiulsrud & Elena Bokoreva Norsko
129  [8] Patrick Helm & Sharna Burgess Německo

1. kolo (top 179)

130  [31] Andrey Mikhailovsky & Irina Muratova Rusko
131  [30] Claudio Carta & Silvia Meloni Itálie
131  [30] Vincenzo Ciullo & Anna Maria Limongelli Itálie
131  [30] Sergey Matsuk & Maria Leonova Rusko
134  [29] Roland Kouwenberg & Janneke Vermeulen Holandsko
135  [28] Naoya Igarashi & Asuka Uemura Japonsko
135  [28] Masayuki Ishihara & Megumi Saito Japonsko
135  [28] Daniele Muzi & Jessica Intravaia Itálie
138  [27] Sergei Belyaev & Salla Kääriäinen Finsko
138  [27] Martin Proksch & Olena Khablenko Rakousko
138  [27] Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen Čína
141  [26] Ruben Monfrooy & Linda Simonis Holandsko
141  [26] Domenico Simmaco & Elena Coniglio Itálie
141  [26] Szabolcs Walcz & Orsolya Lovászi Maďarsko
144  [25] Marc Christensen & Tine Dahl Dánsko
145  [24] Cristian Dubini & Erika Argentati Itálie
145  [24] Alexander Ermachenkov & Nadezhda Menshikova Rusko
147  [23] Gabriele Beltramo & Michela Oliva Itálie
147  [23] Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finsko
147  [23] Kim Kyu Hong & Kim Saes Byed Korea (Jižní)
147  [23] Henri Ranta & Kira Salonen Finsko
147  [23] Nikolai Smodlev & Anna Smodleva (aka Gushina) Rusko
152  [22] Marco Aloisi & Federica Brugiati Itálie
152  [22] Yutaka Kubota & Miyuki Kubota Japonsko
152  [22] Péter Timer & Veronika Kvitova Česká republika
155  [21] Pierre Vallee & Marion Duguest Francie
156  [20] Simon Richardson & Melanie Lowe Anglie
157  [18] Cristian Chimenti & Perla Fusi Itálie
157  [18] Alain Juvet & Emma Coombs Anglie
157  [18] Igor Lounev & Ekaterina Prokhorova Rusko
160  [17] Simone Corvini & Michela Natali Itálie
160  [17] David Outevski & Tamara Pieragostini Itálie
162  [16] Song Suk Jin & Hong Yee Seul Korea (Jižní)
162  [16] Antonio Luigi Laforgia & Lucia Annese Itálie
162  [16] Alari Liiv & Veronika End (aka Korotnikova) Estonsko
162  [16] Koji Tsukada & Akemi Muroi Japonsko
166  [13] Alexis Bergeon & Cindy Diot Francie
166  [13] Sergei Milovanov & Aleksandra Rassokhina Rusko
166  [13] She Le Ping & Zhang Meng Čína
169  [11] David Meighan & Elizabeth Elves Skotsko
170  [10] Kabelo Khunou & Amanda Kaddu (aka Leftly) Anglie
170  [10] Pavel Vikatto & Olga Khrystenko Ukrajina
170  [10] Andras Zsak & Lisa Luck Anglie
173  [7] Choi Byoung Uk & Choi Hyo Jung Korea (Jižní)
173  [7] Zsolt Perlaki & Violetta Nemeth Maďarsko
173  [7] Evgeniy Podborskiy & Maria Naumchenko Rusko
173  [7] Simeon Stoynov & Kora Stoynova (aka Uczekaj) USA
177  [5] Joel Chapman & Sarah Dickinson Anglie
178  [3] Sander Schols & Marie-Louise van der Hoef Holandsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}