Results from UK Open 2005 - Professional Latin 20. ledna 2005
Podívejte se, jak advertise your product s námi

UK Open 2005
Anglie - Bournemouth 18. ledna 2005

Professional Latin 20. ledna 2005

Finále

1  Slavik Kryklyvyy & Karina Smirnoff USA
2  Dmitri Timokhin & Anna Bezikova Rusko
3  Andrej Skufca & Katarina Venturini Slovinsko
4  Michal Malitowski & Joanna Leunis Polsko
5  Sergey Ryupin & Elena Khvorova Rusko
6  Darren Bennett & Lilia Kopylova Anglie
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [24] Maksim Chmerkovskiy & Elena Grinenko USA
8  [20] Paul Richardson & Olga Rodionova USA
9  [16] Andrei Gavriline & Elena Kryuchkova USA
10  [7] Vlad Pavlov & Svetlana Polyanina Rusko
11  [1] Andrei Bushchik & Valeria Bushueva Rusko
12  Yoshihiro Yamamoto & Hidemi Yamamoto Japonsko

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

13  [17] Andrei Borovski & Svetlana Panteleeva Rusko
14  [16] Sante Mandolini & Victoria Martin Irsko
15  [15] Jack Shu Ran Zhang & Michelle Dai Li Čína
16  [10] Roman Nabatov & Irina Boubnovskaia USA
16  [10] Delyan Terziev & Boriana Deltcheva USA
18  [8] Ivailo Tonchev & Ekaterina Lapaeva Bulharsko
19  [7] Pierre Henri Dignac & Angelic Pires Francie
19  [7] Alexander Litvinenko & Elena Pashkova Rusko
21  [6] Frank Luan Jiang & Sandy Zhang Ru Čína
21  [6] Koji Nishijima & Asumi Nishijima (aka Mukataka) Japonsko
23  [3] Koen Brouwers & Roemjana De Haan Holandsko
24  [2] Jonathan Roberts & Anna Trebunskaya USA

4. kolo (top 50)

25  [21] Eduard Korotin & Kristine Esko Estonsko
25  [21] Toshihiko Nakamura & Tomoko Aoyagi Japonsko
25  [21] Atsuki Ohmura & Megumi Wada Japonsko
28  [20] Maurizio Ghigiarelli & Manuela Andracchio (aka Andracchio) Itálie
28  [20] Iuri Nezdoiminoga & Ekaterina Trofimova Rusko
28  [20] Igor Volkov & Ella Ivanova Ukrajina
28  [20] Sonny Jin Zhang & Cher Wen Qingluo Čína
32  [19] Robertas Maleckis & Inga Sirkaite USA
32  [19] Evgeni Papunaishvili & Marina Kopylova Rusko
34  [17] Ilya Ifraimov & Nadia Goulina USA
34  [17] Alec Mazo & Edyta Sliwinska USA
36  [16] Katsuya Tateishi & Hiromi Tateishi Japonsko
37  [15] Oleg Romanov & Elvira Romanova Rusko
37  [15] Danny Liang Zhao & Yuan Fei Qu (aka Daisy Qu) Čína
39  [13] Yoshimasa Hino & Kaori Iwanaga Japonsko
40  [12] German Mazhirine & Elizaveta Svetlova Rusko
40  [12] Timo Tsukamoto & Coco Mori Japonsko
42  [9] Ming Li & Shirley Rui Huang Čína
43  [8] Mitko Dimitrov & Pelagia Kalyva Řecko
44  [7] Yukihide Yabe & Hiroko Yabe (aka Fujimoto) Japonsko
45  [6] Julian Manderson & Melanie Hooper Austrálie
46  [5] Katsuya Ayabe & Miho Ayabe (aka Kurihara) Japonsko
47  [4] Enrico Stey & Hanna Juntikka Finsko
48  [2] Jose Decamps & Cheryl Burke USA
49  [1] Abraham Martinez & Federica Malaguti Španělsko
50  Sander Pondman & Ilse Lans Holandsko

3. kolo (top 82)

51  [25] Hirokazu Ito & Yasuko Ito Japonsko
52  [24] Christian Baerens & Kristina Staykova USA
52  [24] Maxim Kazakov & Tatiana Kazakova Rusko
54  [23] Hisashi Ichikawa & Mariko Kodama Japonsko
54  [23] Paolo Santin & Chiara Nardotto Itálie
54  [23] Kenji Yokota & Miki Kojidani Japonsko
57  [22] Gherman Mustuc & Iveta Lukosiute USA
57  [22] Yasu Oishi & Akiko Shibuya Japonsko
59  [21] Cyril Cerveau & Emilie Caille Francie
60  [20] Moritaka Iwakura & Takako Asano Japonsko
60  [20] Serguei Makarenko & Anna Makarenko Rusko
62  [19] Vlad Shalnev & Lena Shalnev Ukrajina
63  [18] Daniele Lodi & Deborah Ceccio Itálie
63  [18] Izuru Otsuka & Saori Anzai Japonsko
65  [17] Andrea Leandri & Cristina Trevisol Itálie
65  [17] Daisuke Onishi & Kaori Onishi Japonsko
67  [16] Keiichi Arai & Naoko Harada Japonsko
67  [16] Roberto Di Malta & Claudia Lomazzi Itálie
67  [16] Uapan Snidovongs & Worapa Jariyathammarat Thajsko
70  [15] Hiroshi Nagashima & Yumi Nakao Japonsko
71  [13] Keiji Oda & Satoko Watanabe Japonsko
71  [13] Jun Tanaka & Madoka Kudo Japonsko
71  [13] Shima Tatsuya & Nitta Aki Japonsko
74  [12] Hisanori Iwamitsu & Natsuko Nishimura Japonsko
75  [11] Kaspars Berzups & Anna Znotena Lotyšsko
76  [10] Takuya Aoki & Lily Aoki Japonsko
76  [10] Fabio Calicchia & Veronica Di Miceli Itálie
76  [10] Armando Tinita & Alexandra Cunha Portugalsko
79  [9] Aidas Kasperaitis & Inesa Kasperaitiene (aka Mazonyte) Litva
79  [9] Gintaras Svistunavicius & Rolanda Maniuskaite Litva
81  [6] Fabrizio Franceschi & Lucia Dei Itálie
81  [6] Taro Hayasaki & Hiroko Kumada Japonsko

2. kolo (top 108)

83  [30] Atsushi Hirata & Yukiko Hirata Japonsko
83  [30] Taichi Koga & Yuma Kikuchi Japonsko
83  [30] Masayuki Watanabe & Tomoko Watanabe Japonsko
86  [29] Vladimir Shnyriev & Elena Lebedeva Slovensko
87  [28] Kazunori Matsui & Kiyomi Ohsawa Japonsko
87  [28] Hirotsugu Sanada & Aiko Nakano Japonsko
87  [28] Luca Villanucci & Michela Salatino Itálie
87  [28] Masaki Yoshioka & Kyoko Ohashi Japonsko
92  [27] Kenichi Hongo & Mami Nakai Japonsko
92  [27] Sasha Alexander Kostic & Olga Kinnard Kanada
92  [27] Manabu Moriya & Hiromi Miyamoto Japonsko
92  [27] Takahiro Nakamura & Takako Yamazaki Japonsko
96  [26] Oleg Kurianov & Natalia Popova Rusko
96  [26] Tatsuaki Matsumoto & Mikiko Matsumoto Japonsko
96  [26] Shinya Motoda & Sanae Motoda Japonsko
99  [24] Tomonori Isami & Mariko Kanamaru Japonsko
99  [24] Vadim Mossanovski & Natalia Kalinina Rusko
99  [24] Shinichiro Sameguchi & Rikako Abe Japonsko
102  [22] Masamichi Hamazaki & Kumiko Yamaguchi Japonsko
102  [22] Yasunori Seki & Megumi Seki Japonsko
104  [21] Yasunori Matsuda & Hitomi Matsuda Japonsko
105  [19] Kiyoto Banno & Aya Ozawa Japonsko
105  [19] Fumitomo Nakashima & Mai Sasaki Japonsko
105  [19] Daxing Zhou & Michelle Loi Ka Macau
108  [18] Kazu Komiya & Sandy Kawachi Japonsko
108  [18] Yohsuke Uchiyama & Haruka Nakata Japonsko

1. kolo (top 140)

110  [33] Toru Kagawa & Kiyomi Inden Japonsko
110  [33] Nobuhiro Ogihara & Ayako Hamazaki Japonsko
110  [33] Takuhiro Shoji & Kazumi Ogata Japonsko
113  [32] Radik Bagautdinov & Eva Bagautdinova Rusko
113  [32] Janos Elbs & Monika Elbs (aka Florczyk) Německo
113  [32] Tsugio Inaba & Marie Fuyama
113  [32] Hidero Suzuki & Sumiko Suzuki (aka Ishida) Japonsko
117  [31] Stephen Thomas & Inga Haas Austrálie
118  [29] Dany Desloges & Gosha Zielinska Kanada
118  [29] Takafumi Osaka & Yukiko Sasaki Japonsko
120  [28] Masashi Konishi & Yoko Akiyama Japonsko
121  [27] Johan Andersson & Taru Kivinen Švédsko
121  [27] Alexander Doskotz & Svetlana Doskotz (aka Issoupova) Německo
123  [25] Shin Kato & Kumi Akiya Japonsko
123  [25] Koichi Ueno & Yuko Ueno Japonsko
125  [24] Yoji Moriizumi & Maiko Hidaka Japonsko
125  [24] Ryota Nasu & Reina Furukawa Japonsko
127  [23] Teruaki Kuya & Motoe Kuya Japonsko
128  [22] Nunzio Mariano & Gilda Argenziano Itálie
129  [21] Daisuke Miura & Miwako Miura Japonsko
129  [21] Kouki Nishihara & Noriko Nishihara Japonsko
129  [21] Tetsurou Yoshida & Sachi Nagumo Japonsko
132  [20] Masaya Nakata & Rimi Noro Japonsko
133  [19] Nobuo Ueda & Yukari Matsunaga Japonsko
134  [17] Richard Tandy & Teresa Lindley Anglie
135  [16] Nikolaos Akis & Nikoleta Kilismani Řecko
135  [16] Shinobu Tezuka & Shinobu Ishikawa Japonsko
137  [15] Raffaele Esposito & Pina Esposito Itálie
138  [3] Hu Fu & Hu Qing Qing Čína
139  [1] Koji Matsuda & Aya Matsuda USA
139  [1] Péter Nemeth & Beatrix Lajtai Maďarsko
139  [1] Kazuyuki Sawada & Chiharu Kiyooka Japonsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}