Results from UK Open 2005 - Amateur Latin 19. ledna 2005
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

UK Open 2005
Anglie - Bournemouth 18. ledna 2005

Amateur Latin 19. ledna 2005

Finále

1  Riccardo Cocchi & Joanne Wilkinson Itálie
2  Peter Stokkebroe & Kristina Juel Dánsko
3  Eugene Katsevman & Maria Manusova USA
4  Evgeni Smagin & Rachael Heron Anglie
5  Sergey Sourkov & Agnieszka Melnicka Polsko
6  Stefano Di Filippo & Annalisa Di Filippo Itálie
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [14] Mauro Rossi & Karina Rubio (aka Rossi) Španělsko
8  [13] Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Slovinsko
9  [9] Matej Krajcer & Iwona Golczak Slovinsko
10  [8] Stanislav Nikolaev & Kristina Kozlova Rusko
11  [7] Kevin Clifton & Anna Melnikova-Duknauske Anglie
11  [7] Derek Hough & Rosa Filippello Anglie

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

13  [17] Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovinsko
13  [17] Alexei Silde & Anna Firstova Rusko
15  [16] Dmitri Demidov & Olesya Borisova Rusko
15  [16] Oleksii Ivanets & Lisa Bellinger-Ivanets Anglie
15  [16] Evgeni Ryupin & Olga Yagant Rusko
18  [15] Mark Ballas & Yulia Musikhina Anglie
19  [14] Rachid Malki & Anna Suprun Švédsko
20  [11] Andrius Kandelis & Egle Visockaite Litva
21  [10] Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina Rusko
22  [9] Jan Kliment & Laura Stefanie Hafner Švýcarsko
23  [7] Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Německo
24  Valentin Chmerkovskiy & Valeriya Kozharinova USA

4. kolo (top 52)

25  [19] Grygoriy Boldyrev & Anna Jelnikova Rusko
25  [19] Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Německo
25  [19] Dmitry Zhukov & Maria Bopkova Rusko
28  [18] Guy Rosen & Viktoriya Fadina Lucembursko
29  [17] Markus Homm & Aneta Piotrowska Německo
29  [17] Nino Langella & Nataliya Maidiuk Itálie
29  [17] Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Dánsko
32  [16] Krzysztof Hulboj & Janja Lesar Slovinsko
33  [15] Mikhail Kolomiets & Elizaveta Divak Rusko
34  [14] Neil Jones & Nataliya Kravets Anglie
34  [14] Maxim Petrov & Elisabeth Haralsdottir Island
34  [14] Evgeny Stepanov & Anna Savelieva Rusko
37  [13] Denis Podolski & Yuliya Kushnirenko Rusko
37  [13] Gregor Rebula & Lisa Darby Anglie
37  [13] Robin Sewell & Nuria Santalucia Austrálie
40  [12] Vladislav Silde & Svetlana Lesniak Rusko
41  [11] Emanuele Soldi & Elisa Nasato Itálie
42  [10] Vladimir Fetisov & Farida Galieva Rusko
42  [10] Igor Mikhaylov & Lucy Jones Anglie
44  [9] Clive Uter & Helga Helgadottir Anglie
45  [8] Marek Dedik & Kristina Horvatova Slovensko
45  [8] Arsen Kishishian & Alarna Donovan Austrálie
45  [8] Gary Wright & Victoria Burke Anglie
48  [7] Jeroen Struylaart & Lorna van Dijk (aka Da Silva) Holandsko
48  [7] Evgenij Voznyuk & Katharina Simon Německo
48  [7] Alex Zampierollo & Giuseppina Annaloro Itálie
51  [3] Artem Epifanov & Ewa Szabatin Polsko
51  [3] Andrei Mosejcuk & Susanne Miscenko Německo

3. kolo (top 82)

53  [23] Anton Sboev & Elizaveta Missevich Rusko
53  [23] Zufar Zaripov & Anna Ludwig-Tchemodourova Rakousko
55  [22] Vladislav Borodinov & Irina Garous Rusko
56  [21] Misa Cigoj & Anastazija Novojilova Slovinsko
56  [21] Mirco Risi & Ilenia Di Prete Itálie
58  [19] Sven Ninnemann & Fabienne Liechti Švýcarsko
59  [18] Massimo Arcolin & Jenny Bonfiglio Itálie
60  [17] Alexei Plakhotnikov & Katerina Gontarenko Rusko
60  [17] Toni Tuominen & Soile Nasanen Finsko
62  [16] Anders Jacobsson & Veera Kinnunen Švédsko
62  [16] Mikko Kaasalainen & Adrienn Fitori Finsko
62  [16] Mikhail Volkov & Julia Tchesnokov Rusko
65  [15] Cristian Bertini & Lucia Bertini Itálie
65  [15] Alexei Kabirov & Anastasia Tarlykova Rusko
65  [15] Maxim Kochura & Olga Aleshina Rusko
65  [15] Anton Semenov & Evgenia Kayukova Rusko
69  [14] Christoph Kies & Blanca Ribas-turon Německo
69  [14] Stephen Mccann & Marina Shalneva Anglie
71  [13] Vladimir Filippov & Polina Kazatchenko Rusko
71  [13] Davide Fumagalli & Klizia Zampierollo Itálie
71  [13] Masaki Seko & Chiaki Seko Japonsko
74  [12] Raimondo Todaro & Ina Ivanova Jeliazkova Itálie
75  [11] Adam Galazka & Anna Ramiaczek Polsko
75  [11] Lu Ning & Wei Wei Čína
75  [11] George Osadchy & Irina Bubnova Rusko
78  [10] Alexander Ivakhnov & Anastasija Kraitor Litva
78  [10] Pasha Pashkov & Inna Brayer USA
80  [8] Atanas Gendov & Roselina Doneva Bulharsko
81  [7] Andrew Cuerden & Hanna Haarala Anglie
82  [6] Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Rusko

2. kolo (top 126)

83  [23] Cedric Meyer & Angelique Meyer Francie
83  [23] Stefano Oradei & Alessandra Mason Itálie
83  [23] Fabio Scuderi & Alessandra Cugno Itálie
86  [22] Danny Bayne & Natalia Borodaenko Anglie
86  [22] Thomas Dubru & Loren James Anglie
86  [22] Evgeny Evseev & Olga Solod Rusko
86  [22] Anton Ganopolskyy & Nataliya Magdalinova Německo
86  [22] Sergiy Georgiyev & Roswitha Wieland Rakousko
86  [22] Ryan Hammond & Lindsey Muckle Anglie
86  [22] Nathan Meyers & Karina Schembri Austrálie
86  [22] Rafael Pierce & Natalia Piecewicz Polsko
86  [22] Igor Popov & Anna Kozyreva Rusko
95  [21] Ferdinando Iannaccone & Alesya Leshchenko Itálie
96  [20] Przemyslaw Modrzynski & Marcelina Kochan Polsko
97  [19] Roberto Checcarelli & Katiuscia Tabarrini Itálie
97  [19] Wladislaw Lalafarjan & Maya Tochelovich Německo
99  [18] Mario Di Somma & Katarzyna Osinska Jihoafrická republika
99  [18] Eldar Dzhafarov & Anna Sazina Ázerbajdžán
99  [18] Patrick Helm & Sharna Burgess Anglie
99  [18] Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finsko
99  [18] Stefano Santarelli & Francesca Palumbo Itálie
104  [17] Janick Birkehoj & Asta Sigvaldadottir Dánsko
104  [17] Marcin Tomaszewski & Roanna Yapp Kanada
106  [16] Giancarlo Salvati & Ornella Boccafoschi Itálie
106  [16] Mirko Sciolan & Sabrina Meretti Itálie
106  [16] Denis Shepelev & Anna Abakumova Rusko
109  [15] Stefan Green & Zeudi Zanetti Anglie
109  [15] Aerjen Mooijweer & Monique Broekmeulen Holandsko
109  [15] Alessandro Testa & Mena Di Prete Itálie
112  [14] Simone Franco & Sara Casini Itálie
112  [14] Igors Haritonovs & Bryony Fielding Anglie
112  [14] Radim Pradka & Katerina Kolmanova Česká republika
115  [13] Daniele Sargenti & Eleonora Comparini Itálie
116  [11] Dmitry Chaplin & Ilona Mayzenberg USA
116  [11] Lars Hadlich & Selin Tünek Německo
116  [11] Andrey Mikhailovsky & Irina Muratova Rusko
119  [10] Sergei Guskov & Anna Sharikova Rusko
119  [10] Rene Loft & Laura Hair Dánsko
119  [10] Alexander Mordvintsev & Dina Shakirova Rusko
122  [9] Evgeniy Bykovskiy & Irina Skornyakova Rusko
122  [9] Daniele Gozzi & Ilenia Odorico Itálie
124  [7] Marcin Niewiadomski & Katarzyna Zurawska Polsko
125  [6] Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Itálie
126  [4] Stefano Moriondo & Sabrina Manzi Itálie

1. kolo (top 180)

127  [27] Vincenzo Ciullo & Anna Maria Limongelli Itálie
127  [27] Lenny Gouwerok & Kimmie Sorensen Dánsko
127  [27] Fabio Notargiacomo & Silvia Notargiacomo Francie
127  [27] Daniele Paolozzi & Fabiola Cervelli Itálie
127  [27] Matti Puro & Anne Jänkälä Finsko
127  [27] Redmond Valk & Alexandra Matteman Holandsko
133  [26] Aleksei Karaulov & Aleksandra Mikhaylova Rusko
133  [26] Ruben Martinez & Raquel Recasens Španělsko
133  [26] Toni Rasimus & Anna Liisa Bergström Finsko
133  [26] Sinisa Vasic & Natalia Fridmanovich Rakousko
137  [25] Yassine Bouabdallah & Serena Cavedagna Itálie
137  [25] Andrei Filippov & Maria Strelnikova Rusko
139  [24] Simone Caramadre & Nuria Singla Španělsko
139  [24] Andrei Efremov & Alexandra Efremova Rusko
139  [24] Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finsko
139  [24] Péter Timer & Veronika Kvitova Česká republika
143  [23] Fabrizio Graziani & Ilaria Segoni Itálie
143  [23] Piotr Lewandowski & Blanka Winiarska Polsko
145  [22] Daniele Muzi & Mary Fietta Itálie
146  [21] Marc Christensen & Tine Dahl Dánsko
146  [21] Emanuele Ricci & Assunta Borrelli Itálie
146  [21] Kristian Vellejus & Lotte Rodenberg Dánsko
149  [20] Roland Kouwenberg & Janneke Vermeulen Holandsko
149  [20] Saverio Loria & Giovanna Bellomo Itálie
149  [20] Mirko Mason & Sara Boido Itálie
149  [20] Ruben Monfrooy & Linda Simonis Holandsko
149  [20] Ville Roos & Sanni Siurua Finsko
154  [19] Cristian Chimenti & Chiara Bardini Itálie
155  [18] Luca Di Giacomantonio & Valentina Alviani Itálie
155  [18] Artemi Okunev & Laura Brown Austrálie
155  [18] Tommi Skogberg & Elina Katainen Finsko
158  [17] Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Německo
159  [16] Cristian Dubini & Erika Argentati Itálie
159  [16] Evgeni Kazmirchuk & Yulia Spesivtseva Rusko
159  [16] Vincenzo Minieri & Ilaria Manganiello Itálie
159  [16] Ilya Serebryakov & Olesya Getsko Rusko
163  [15] Carlos Custodio & Elena Custodio (aka Plescenco) Portugalsko
164  [14] Masayuki Ishihara & Megumi Saito Japonsko
164  [14] Ken Moller Hansen & Henriette Lindberg Dánsko
164  [14] Kirill Trishankov & Inna Tolkacheva Rusko
167  [12] Riccardo Morelli & Nancy Berti Itálie
167  [12] Simon Richardson & Heather Durose Anglie
169  [11] Jake Davies & Kristina Pfeffer Dánsko
169  [11] Alessandro De Sio & Annalisa Giordano (aka De Sio) Itálie
169  [11] Pierre Vallee & Marion Duguest Francie
169  [11] Marco Zingarelli & Elisa Rossi Itálie
173  [9] Vitaly Sevastianov & Kelly Smyth Irsko
174  [7] Hiroaki Koike & Rikako Ota Japonsko
175  [5] Tristan Neagle & Jasmina Cehajic Anglie
175  [5] Peter Nixey & Hazel Crow Anglie
177  [2] Stanislav Galinov Kaltschev & Mihaela Hari Ganeshavel Německo
178  [1] Giordano Pizzardi & Tatiana Banco Itálie
178  [1] Ivan Raffio & Susy Tavano Itálie
178  [1] Antony Rau & Emma Coombs Anglie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}