Results from UK Open 2004 - Professional Latin 22. ledna 2004
Podívejte se, jak advertise your product s námi

UK Open 2004
Anglie - Bournemouth 20. ledna 2004

Professional Latin 22. ledna 2004

Finále

1  Dmitri Timokhin & Anna Bezikova Rusko
2  Andrej Skufca & Katarina Venturini Slovinsko
3  Michal Malitowski & Joanna Leunis Polsko
4  Sergey Ryupin & Elena Khvorova Rusko
5  Paul Richardson & Olga Rodionova USA
6  Paul Green & Aleksandra Gisher USA
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [25] Vlad Pavlov & Svetlana Polyanina Rusko
8  [23] Jay Park & Nicole Cutler Anglie
9  [18] Darren Bennett & Lilia Kopylova Anglie
10  [17] Egor Vyshegorodtsev & Natalia Petrova Rusko
11  [9] Maksim Chmerkovskiy & Elena Grinenko USA
12  [6] Brendan Cole & Camilla Dallerup Anglie

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

13  [19] Andrei Gavriline & Elena Kryuchkova USA
13  [19] Yoshihiro Yamamoto & Hidemi Yamamoto Japonsko
15  [16] Ilia Borovski & Liya Borovski (aka Salakhoutdinova) USA
16  [15] Jonathan Roberts & Anna Trebunskaya USA
17  [13] Atsuki Ohmura & Megumi Wada Japonsko
18  [9] Andrei Bushchik & Valeria Bushueva Rusko
18  [9] Maurizio Ghigiarelli & Manuela Andracchio (aka Andracchio) Itálie
20  [8] Frank Luan Jiang & Sandy Zhang Ru Čína
20  [8] Maxim Kozhevnikov & Yulia Zagoruychenko USA
22  [7] Izumi Nunokawa & Chie Nunokawa Japonsko
22  [7] Mark Robertson & Luana Fanni Itálie
24  [5] Fabrizio Buonifacio & Elisabetta Buonifacio (aka Pusceddu) Itálie

4. kolo (top 48)

25  [23] Simone Di Pasquale & Natalia Titova Itálie
26  [21] Marek Gorski & Elzbieta Marszalek Polsko
26  [21] Toshihiko Nakamura & Tomoko Aoyagi Japonsko
28  [20] Delyan Terziev & Boriana Deltcheva USA
28  [20] Timo Tsukamoto & Coco Mori Japonsko
30  [19] Alexander Litvinenko & Elena Pashkova Rusko
31  [18] Scott Montague & Serena Martellucci Itálie
32  [14] Pierre Henri Dignac & Angelic Pires Francie
32  [14] Igor Mikhalkov & Daria Reznikova Rusko
34  [13] Ilya Ifraimov & Nadia Goulina USA
34  [13] German Mazhirine & Elizaveta Svetlova Rusko
34  [13] Kiyoshi Ninomiya & Fumie Taira (aka Ninomiya) Japonsko
34  [13] Andre Paramonov & Natalie Paramonov USA
38  [12] Koen Brouwers & Roemjana De Haan Holandsko
39  [11] Sonny Jin Zhang & Cher Wen Qingluo Čína
40  [9] Alexei Alexanov & Marina Alexanova (aka Smaguina) Německo
40  [9] Ivan Calicchia & Alessandra Verna Itálie
40  [9] Andrea Placidi & Valentina Vincenzi Itálie
43  [8] Aigars Stolcers & Julia Polai Rakousko
44  [6] Roman Chechel & Olessia Kaluzhnaya Rusko
44  [6] Janos Elbs & Monika Elbs (aka Florczyk) Německo
46  [4] Sergey Tokarenko & Mira Tokarenko Rusko
46  [4] Kenji Yokota & Miki Kojidani Japonsko
48  [3] Martin Schurz & Lone Pihl Christensen Dánsko

3. kolo (top 79)

49  [24] Goro Hayakawa & Yoshie Hayakawa Japonsko
49  [24] Erik Kock & Vivienne De Haan Holandsko
49  [24] Eduard Korotin & Kristine Esko Estonsko
52  [23] Christian Baerens & Kristina Staykova USA
52  [23] Sergiy Kravchouk & Maryna Roumianova Ukrajina
52  [23] Hiroshi Nagashima & Yumi Nakao Japonsko
52  [23] Katsuya Tateishi & Hiromi Tateishi Japonsko
56  [22] Warren Brown & Babette Brown (aka Herzog) Skotsko
56  [22] Hannes Emrich & Amy Bennett Anglie
56  [22] Yoshimasa Hino & Kaori Iwanaga Japonsko
56  [22] Dmitri Spirin & Elena Spirin (aka Kholina) Rusko
60  [21] Radik Bagautdinov & Eva Bagautdinova Rusko
61  [20] Savino Cuocci & Laura Marinaro Itálie
61  [20] Nicola Cuocci & Esmeralda Lampis Itálie
61  [20] Markus Klaus & Patricia Deutscher Německo
64  [19] Hisashi Ichikawa & Mariko Kodama Japonsko
64  [19] Rene Ostarek & Bronislava Vrtalova Česká republika
66  [18] Frederic Puaux & Mylene Clary Francie
68  [17] Paul Laroche & Nadege Blanchet Francie
68  [17] Vlad Shalnev & Lena Shalnev Ukrajina
68  [17] Mikhail Soloviov & Elena Solovieva Rusko
71  [16] Kazunori Matsui & Kiyomi Ohsawa Japonsko
71  [16] Tetsuya Murakami & Yoshimi Kinoshita Japonsko
71  [16] Massimiliano Palladino & Vincenza Farnese Itálie
74  [15] Atsushi Hirata & Yukiko Hirata Japonsko
75  [14] Miguel Jones Casimiro & Kate Pothecary Portugalsko
76  [13] Manabu Moriya & Hiromi Miyamoto Japonsko
76  [13] Yob Morlizumi & Tomoko Okawara Japonsko
76  [13] Koji Nishijima & Asumi Nishijima (aka Mukataka) Japonsko
76  [13] Sander Pondman & Ilse Lans Holandsko
80  [8] Lucio Cocchi & Samanta Togni Itálie

2. kolo (top 125)

81  [27] Taichi Koga & Yuma Kikuchi Japonsko
81  [27] Yasu Oishi & Akiko Shibuya Japonsko
83  [26] Keiichi Arai & Naoko Harada Japonsko
83  [26] Taro Hayasaki & Hiroko Kumada Japonsko
83  [26] Hisanori Iwamitsu & Natsuko Nishimura Japonsko
83  [26] Shinobu Matsuyama & Meri Matsuoka Japonsko
83  [26] Tatsuya Shima & Aki Nitta Japonsko
83  [26] Yuuta Tanaka & Anna Tanaka Japonsko
83  [26] David Yin Wei Dong & Long Wei Min Čína
83  [26] Barry Winters & Petra Bischof Maďarsko
91  [25] Gennadiy Oseshnyuk & Iryna Vikatto Ukrajina
92  [24] Fabrizio Cravero & Lorena Cravero Itálie
92  [24] Daisuke Fukagawa & Sachie Ihara Japonsko
92  [24] Bruce Lait & Crystal Main Anglie
92  [24] Takahiro Nakamura & Takako Yamazaki Japonsko
96  [23] Franco Bernardini & Maria Roberta Santini Itálie
96  [23] Cyril Cerveau & Emilie Caille Francie
96  [23] Kazu Komiya & Sandy Kawachi Japonsko
96  [23] Luca Villanucci & Michela Salatino Itálie
100  [22] Cristiano Callegari & Elena Callegari (aka Esposito) Itálie
100  [22] Alain Di Rutigliano & Viviana Penso Itálie
102  [21] Maxim Kazakov & Tatiana Kazakova Rusko
102  [21] Oleg Kurianov & Natalia Popova Rusko
104  [20] Tomonori Isami & Mariko Kanamaru Japonsko
104  [20] Julian Manderson & Melanie Hooper Austrálie
104  [20] Vladimir Shnyriev & Elena Lebedeva Slovensko
107  [19] Takatoshi Aoyama & Miki Aoyama Japonsko
107  [19] Takafumi Osaka & Yukiko Sasaki Japonsko
109  [18] Katsuya Ayabe & Miho Ayabe (aka Kurihara) Japonsko
109  [18] Vladimir Schepletsov & Irina Schepletsov Rusko
111  [17] William Kolen & José Geboers Holandsko
111  [17] Shinichiro Sameguchi & Rikako Abe Japonsko
113  [16] Vadim Mossanovski & Natalia Kalinina Rusko
114  [15] Yasuo Goma & Kozue Meguro Japonsko
114  [15] Shinya Motoda & Sanae Motoda Japonsko
114  [15] Kazuhiro Shinkaku & Rie Uemura Japonsko
117  [14] Teruaki Kuya & Motoe Kuya Japonsko
117  [14] Hirotaka Uchiyama & Rie Uchiyama Japonsko
119  [13] Hirokazu Ito & Yasuko Ito Japonsko
119  [13] Masaki Yoshioka & Kyoko Ohashi Japonsko
121  [12] Shinsuke Kanemitsu & Natsuko Yoshida Japonsko
121  [12] Tomasz Lewandowski & Isabella Olszewska (aka Lewandowski) USA
123  [11] Dmytro Bondarenko & Anastasia Muravyova Rusko
123  [11] Mamoru Itagaki & Chisato Masaoka Japonsko
123  [11] Koichi Ueno & Yuko Ueno Japonsko
126  [3] Serguei Makarenko & Anna Makarenko Rusko

1. kolo (top 162)

127  [35] Nobuyuki Mukaiyama & Kayoko Hayashi Japonsko
127  [35] Alex Zaglmaier & Nicole Kuntner Rakousko
129  [34] Mikhail Asrian & Irina Asrian (aka Timofeeva) Rusko
129  [34] Kenichi Hongo & Mami Nakai Japonsko
129  [34] Hiroshi Oyama & Rie Yahata Japonsko
132  [33] Laurent Francon & Sandra Jomard Francie
132  [33] Shin Kato & Kumi Akiya Japonsko
132  [33] Youichi Kazemi & Temomi Endo Japonsko
132  [33] Fumitomo Nakashima & Mai Sasaki Japonsko
132  [33] Takuhiro Shoji & Kazumi Ogata Japonsko
132  [32] Fabien Della Gustina & Laurence Della Gustina Francie
132  [32] Shigeru Nakaizumi & Tomoko Kanoya Japonsko
139  [31] Seiki Masuyama & Kazuyo Ishikawa Japonsko
139  [31] Yasunori Matsuda & Hitomi Matsuda Japonsko
139  [31] Péter Nemeth & Beatrix Lajtai Maďarsko
139  [31] Izuru Otsuka & Saori Anzai Japonsko
139  [31] Kenichi Sawada & Rie Terao Japonsko
144  [30] Daisuke Onishi & Kaori Onishi Japonsko
144  [30] Teturou Yoshida & Yoko Suzuki Japonsko
146  [29] Fabrizio Franceschi & Lucia Dei Itálie
146  [29] Masaya Nakata & Rimi Noro Japonsko
148  [27] Daisuke Miura & Miwako Miura Japonsko
148  [27] Masayuki Watanabe & Tomoko Watanabe Japonsko
150  [24] Oleg Romanov & Elvira Romanova Rusko
151  [20] Wang Huan Xin & Li Hui Čína
152  [14] Mark Shaw & Maxine Brown Anglie
153  [8] Tezuka Shinobu & Ishikawa Shinobu Japonsko
154  [2] Jongchul Kim & Kyung Soon Kim Korea (Jižní)
154  [2] Uapan Snidovongs & Worapa Jariyathammarat Thajsko
156  [1] Plamen Danailov & Radostina Gerova USA
156  [1] Ilia Danilov & Tatiana Rybalko Rusko
156  [1] Ippei Nagai & Ikuko Nagain Japonsko
156  [1] Ilario Parise & Milana Pliner Itálie
156  [1] Tomoki Sakamoto & Ayako Sugiki Japonsko
156  [1] Kazuyuki Sawada & Chiharu Kiyooka Japonsko
156  [1] Dmitri Stytsuk & Elena Solovieva Rusko
156  [1] Richard Tandy & Teresa Lindley Anglie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}