Results from UK Open 2004 - Amateur Rising Star Standard Championship 20. ledna 2004
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

UK Open 2004
Anglie - Bournemouth 20. ledna 2004

Amateur Rising Star Standard Championship 20. ledna 2004

Finále

1  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litva
2  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rusko
3  Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Itálie
4  Simone Segatori & Tatiana Belayeva Itálie
5  Aleksander Makarov & Katrin End Estonsko
6  Blaz Pocajt & Inna Berlizyeva Slovinsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [26] Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Polsko
8  [25] Mikhail Avdeev & Olga Tsikalyuk Rusko
9  [23] Christoph Kies & Blanca Ribas-turon Německo
9  [23] Alexei Lapin & Anna Spiridonova Rusko
11  [18] Cosimo Caramia & Antonella Decarolis Itálie
11  [18] Craig Shaw & Marina Voytsekhovich Anglie

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

13  [21] Domenico Cannizzaro & Irina Novozhilova (aka Popovic) Itálie
14  [19] Daniele Ginnetti & Francesca Mariani Itálie
15  [18] Egor Abashkin & Katya Kanevskaya USA
15  [18] Mika Jauhiainen & Nitta Kortelainen Finsko
15  [18] Mikhail Orlov & Polina Fomina Rusko
18  [16] Richard Tonizzo & Claire Hansen Kanada
19  [15] Isaia Berardi & Cinzia Birarelli Itálie
19  [15] Dmitri Krupnov & Agata Kozhevnikova Rusko
21  [14] Roman Migunov & Elena Galagan Estonsko
21  [14] Frank Radich & Susanne Holde Dánsko
21  [14] Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukrajina
24  [13] Luca Rossignoli & Veronika Haller Itálie
25  [8] Maxime Dereymez & Sophie Chevalier Francie

3. kolo (top 48)

26  [21] Roland Rannala & Karina Vesman Estonsko
27  [20] Björn Bitsch & Ashli Williamson Dánsko
27  [20] Eldar Dzhafarov & Anna Sazina Ázerbajdžán
29  [19] Christian De Cillis & Claudia Balestra USA
29  [19] Evgeni Grigorov & Aleksandra Yarovenko Rusko
29  [19] Alessio Potenziani & Veronika Vlasova Rusko
29  [19] Cristian Venosa & Genny Lombardi Itálie
33  [18] Paolo Campigotto & Cristina Seccafien Itálie
33  [18] Damien Koulouris & Natasha Manderson Austrálie
35  [17] Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Rusko
35  [17] Giuseppe Magnelli & Francesca Pietramale Itálie
35  [17] David Semken & Andrea Hale USA
38  [16] Maciej Felzenowski & Beata Andrusiow Polsko
38  [16] Giovanni Gentile & Biagina Calignano Itálie
40  [15] Marco Bevilacqua & Alessandra Ippolito Itálie
40  [15] Angelo Bianco & Monica Ferriero Itálie
40  [15] Vladimir Slon & Martina Friedl Rakousko
43  [14] Angelo Madonia & Annette Sudol Německo
43  [14] Salvatore Todaro & Violeta Yaneva Bulharsko
45  [10] Daniele Pardini & Paola Rosi Itálie
45  [10] Dmitri Shubskiy & Yaroslava Shubskaya (aka Pupalovskaya) Rusko
47  [9] Fiore Menzione & Vladlena Aptukova Itálie
48  [8] Marco Congedo & Antonella Suglia Itálie

2. kolo (top 98)

49  [20] Alexandre Chalkevitch & Larissa Kerbel Kanada
49  [20] Simone Daniele & Elisa Chanaa Itálie
49  [20] Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Itálie
49  [20] Masayuki Ishihara & Megumi Saito Japonsko
49  [20] Evgeni Kazmirchuk & Yulia Spesivtseva Rusko
49  [20] Mikk Metstak & Catarina Wieth Dánsko
49  [20] Aerjen Mooijweer & Monique Broekmeulen Holandsko
56  [19] Gabriele Chiarandini & Cinzia Vivarelli Itálie
56  [19] Francesco Decandia & Sabrina Laconi Itálie
56  [19] Christian Engelhardt & Inka Wagner Německo
56  [19] Alfonsino Fontanella & Sandra Galati Itálie
56  [19] Kazuki Sugaya & Ikuyo Ozaki Japonsko
61  [18] Darren Coman & Katrina Eastabrook Anglie
61  [18] Daniele Gallaro & Francesca Maratea Itálie
61  [18] Basil Issaev & Katya Afanaseva USA
61  [18] Matthew Rooke & Anna Longmore Austrálie
61  [18] Raimondo Todaro & Giulia Settomini Itálie
61  [18] Juris Uzegovs & Jelena Rakamina Lotyšsko
67  [17] Ciro Pecorella & Flora Greco Itálie
67  [17] Kazuaki Watanabe & Yumi Watanabe Japonsko
69  [16] Michele Armiento & Francesca Basso Itálie
69  [16] Aleksander Dmitrenko & Mariya Marderfeld Rusko
69  [16] Vladimir Filippov & Polina Kazatchenko Rusko
69  [16] Stas Khmel & Tatiana Kudriavtseva Rusko
69  [16] Mirco Lucadei & Maria Vittoria Santarelli Itálie
69  [16] Joel Marasigan & Clara Shih Kanada
69  [16] Martin Reinbold & Liene Reinbold (aka Skrastina) Lotyšsko
76  [15] Janis Kukainis & Valentina Oseledko Lotyšsko
76  [15] Max Sinitsa & Lesya Sinitsa USA
76  [15] Danny Stowell & Holly Woolcott Anglie
79  [14] Stephen Arnold & Gemma-louise Arnold Anglie
79  [14] Roger Niitmae & Kerttu Tanav Estonsko
79  [14] Oliver Thalheim & Tina Spiesbach Německo
79  [14] Ryan Wilson & Olesja Kosik Anglie
83  [13] Robert Hoefnagel & Silke Hoefnagel Holandsko
83  [13] Donald Young & Melanie Young (aka Wentzell) Anglie
85  [12] Rolf Lindberg & Helena Fransson Švédsko
85  [12] Mart Raudvee & Anna Dulneva Estonsko
85  [12] Rolf Van Laan & Inez Mertens Holandsko
88  [11] Stefan Cermak & Kristina Kamenicka Slovensko
89  [10] Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Německo
89  [10] Peter Modrovsky & Barbara Jancinova Slovensko
89  [10] Konstantin Startsev & Inna Khan Rusko
92  [8] Mario Pedercini & Elena Cadei Itálie
93  [7] Ondrej Radil & Pavlina Vlaskova Česká republika
93  [7] Pasquale Rauseo & Doriana Dileo Itálie
95  [6] Petr Simacek & Alena Sismova Česká republika
96  [5] Kevin Munns & Sigita Bakanauskiene (aka Motiejunaite) Anglie
97  [4] Michal Drha & Tereza Bufkova Česká republika
98  [3] Daniele Badiali & Simona Betti Itálie

1. kolo (top 140)

99  [27] Joachim Dahlstrom & Katrina Patchett Dánsko
99  [27] Adam Forman & Emma Perry Anglie
101  [26] Michael Brennan & Adele Jang Don Anglie
101  [26] Andrea D'onofrio & Micaela D'onofrio Itálie
101  [26] Gianni Porcaro & Ilaria Carrotta Itálie
101  [26] Carlo Pozzoni & Barbara Bossi Itálie
101  [26] Mario Serra & Carla Serra Itálie
101  [26] Alex Sindila & Katie Gleeson Anglie
101  [26] Agostino Urbaniello & Manuela Amore Itálie
108  [25] Vitaly Denisov & Natalia Pazyna Rusko
108  [25] Antonio Lo Presti & Debora Artese Itálie
108  [25] Christian Millette & Claudia Primeau (aka Sauve) Kanada
111  [24] Giuseppe Guarnieri & Antonietta Natella Itálie
111  [24] Andrea Guizzardi & Giada Magagnoli Itálie
113  [23] Felice Casamassima & Elisa Cammusa Itálie
113  [23] Maksim Murashev & Inga Kapkanschikova Rusko
113  [23] Nikolai Tcheremissine & Ekaterina Doukhovskaia Rusko
116  [21] Accursio Romeo & Leah Frith Anglie
117  [20] Christopher Cannon & Sophie Couper Anglie
117  [20] Adam Stone & Jennifer Cornish (aka Stone) Austrálie
119  [19] Jean-Francois Messier & Marie Bolduc Kanada
119  [19] Stephan Schlager & Eva Maria Schlager Rakousko
121  [18] Giovanni Leanza & Vanessa Iudice Itálie
122  [17] Thomas Wendel & Maria Sandvik Norsko
123  [16] Kyung Ho Kim & Ju Hyun Kang Korea (Jižní)
124  [15] Worapong Chariyathammarat & Sulak Chariyathammarat Thajsko
125  [14] Richard Greco & Daria Alisova Wales
125  [14] Peter Heymann & Sybille Heymann Německo
125  [14] Phil Holding & Lee-anne Thorburn Anglie
128  [13] Scott Meyerle & Christel Meyerle USA
129  [12] Ian Sharpe & Victoria Lawrence Anglie
130  [11] Simon Cheng & Genie Chan Honkong
130  [11] Kim Magin & Justine Hollyer Anglie
130  [11] Marius Svela & Cecielie Barsnes Norsko
133  [10] Frank Ewen & Liubov Ewen (aka Poborozniouk) Německo
134  [2] Maxim Bulanyi & Katerina Spasitel Ukrajina
134  [2] Daniele Dezi & Alessandra Scarmigliati Itálie
134  [2] Alexander Tchesnokov & Yelena Voronova Kazachstán
137  [1] Tristan Dolling & Debbie Ward-smith Anglie
137  [1] Yoshikimi Mizuno & Mikiko Mizuno Japonsko
137  [1] Denis Tihomirov & Oksana Avdan Ukrajina
137  [1] Mathew Treadaway & Emma Houghton Anglie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}