Results from UK Open 2003 - Amateur Latin 22. ledna 2003
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

UK Open 2003
Anglie - Bournemouth 21. ledna 2003

Amateur Latin 22. ledna 2003

Finále

1  Franco Formica & Oksana Nikiforova Německo
2  Klaus Kongsdal & Victoria Franova Dánsko
3  Riccardo Cocchi & Joanne Wilkinson Itálie
4  Peter Stokkebroe & Kristina Juel Dánsko
5  Eugene Katsevman & Maria Manusova USA
6  Sergey Sourkov & Agnieszka Melnicka Polsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [17] Matej Krajcer & Janja Lesar Slovinsko
8  [11] Maurizio Vescovo & Melinda Torokgyorgy Maďarsko
9  [9] Darren Bennett & Lilia Kopylova Anglie
10  [7] Evgeni Smagin & Rachael Heron Anglie
11  [3] Marat Gimaev & Alina Basyuk Rusko
11  [3] Derek Hough & Aneta Piotrowska Polsko
13  [2] Mauro Rossi & Karina Rubio (aka Rossi) Španělsko

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

14  [16] Andrei Borovski & Svetlana Panteleeva Rusko
15  [15] Genya Mazo & Maria Shibalova USA
16  [13] James Jordan & Aleksandra Jordan (aka Grabowska) Anglie
17  [12] Dmitri Demidov & Olesya Borisova Rusko
18  [11] Przemek Lowicki & Yulia Rogozina Polsko
19  [8] Stefano Di Filippo & Annalisa Di Filippo Itálie
19  [8] Oleksii Ivanets & Lisa Bellinger-Ivanets Anglie
21  [7] Tobias Carlsson & Vickie Jo Ringgaard Dánsko
21  [7] Rachid Malki & Anna Suprun Švédsko
23  [4] Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Německo
24  [3] Alexei Silde & Anna Firstova Rusko

4. kolo (top 48)

25  [19] Kevin Clifton & Anna Melnikova-Duknauske Anglie
25  [19] Andrius Kandelis & Marta Sztobryn
25  [19] Robin Sewell & Elisabeth Haralsdottir Island
28  [18] Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovinsko
29  [17] Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Německo
29  [17] Olexandr Prysyazhnyuk & Anastasiya Kislina Ukrajina
31  [15] Krzysztof Hulboj & Ewa Szabatin Polsko
31  [15] Ivailo Tonchev & Ekaterina Lapaeva Bulharsko
33  [14] Evgeni Ryupin & Olga Yagant Rusko
33  [14] Ilya Svintsov & Liubov Bondareva Rusko
35  [12] Sante Mandolini & Victoria Martin Anglie
35  [12] Denis Starostine & Elena Gabdrakhmanova Rusko
37  [11] Neil Jones & Lorna van Dijk (aka Da Silva) Holandsko
37  [11] Emanuele Soldi & Elisa Nasato Itálie
39  [10] Kevin King & Olga Rodionova USA
40  [9] Mikhail Kolomiets & Natalia Maklakova Rusko
40  [9] Alec Mazo & Edyta Sliwinska USA
40  [9] Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Slovinsko
40  [9] Gregor Rebula & Lisa Darby Anglie
44  [8] Guy Rosen & Viktoriya Fadina Lucembursko
45  [7] Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Dánsko
46  [5] Pavel Ivanov & Anna Abakumova Rusko
46  [5] Nicolas Quesnoit & Ksenija Pluscec Croatia
46  [5] Bas Van Der Zanden & Laura Stefanie Hafner Holandsko

3. kolo (top 85)

49  [21] Vladislav Borodinov & Irina Garous Rusko
49  [21] Anton Ganopolskyy & Nataliya Magdalinova Německo
49  [21] Iuri Nezdoiminoga & Maria Bourova Rusko
52  [20] Danilo Forte & Adriana Di Nardi Irsko
52  [20] Ilario Parise & Lydia Brangbour Francie
52  [20] Kirill Shevelev & Alina Grigorieva Rusko
55  [19] Sergey Pozharinski & Svetlana Bogdanova Rusko
55  [19] Evgeni Voronin & Elena Grechko Rusko
57  [18] Paul Michael Jones & Lucy Jones Anglie
57  [18] Dmitri Roshchektaev & Anastasia Belykh Rusko
57  [18] Alex Zampierollo & Klizia Zampierollo Itálie
60  [17] Tony Pututau & Cheryl Burke USA
60  [17] Zufar Zaripov & Natalia Fridmanovich Rusko
62  [16] Werner Figar & Karin Figar Rakousko
62  [16] Abraham Martinez & Nuria Singla Španělsko
62  [16] Dmitriy Matveev & Alena Ershova Rusko
62  [16] Dennis Tischmacher & Nathalie Tradin Německo
66  [15] Massimo Arcolin & Jenny Bonfiglio Itálie
66  [15] Rene Loft & Laura Hair Dánsko
66  [15] Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina Rusko
69  [13] Alexander Berezine & Irina Pechenova Rusko
69  [13] Dmytro Bondarenko & Anastasia Muravyova Rusko
69  [13] Alfonso Chico De Guzman & Susana Barea Španělsko
69  [13] Christoph Kies & Blanca Ribas-turon Německo
73  [12] Wladislaw Lalafarjan & Natalija Burdina Německo
74  [11] Andrei Mosejcuk & Susanne Miscenko Německo
74  [11] Jani Rasimus & Milla Virtanen Finsko
74  [11] Francesco Silvestro & Sabrina Carvano Itálie
77  [10] Gaetano Broccoli & Consuelo Costa Itálie
77  [10] Alexei Mazurin & Natalia Pronina Rusko
77  [10] Cedric Meyer & Angelique Meyer Francie
77  [10] Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukrajina
81  [9] Leonid Beljaew & Eva Pohl Německo
81  [9] Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finsko
83  [7] Emanuele De Rosa & Mara Gattanella Itálie
83  [7] Raimondo Todaro & Irina Novozhilova (aka Popovic) Itálie
85  [5] Tomasz Giermuda & Monika Giermuda (aka Kajdan) Polsko

2. kolo (top 134)

86  [20] Maxim Bulanyi & Katerina Spasitel Ukrajina
86  [20] Boris Leokumovich & Diana Surkis USA
86  [20] Vincenzo Minieri & Sara Pignarbene Itálie
86  [20] Mario Palermo & Federica Lappano Itálie
86  [20] Giordano Pizzardi & Flavia Rudilosso Itálie
91  [19] Björn Bitsch & Ashli Williamson Dánsko
91  [19] Dmitry Chaplin & Ilona Mayzenberg USA
91  [19] Evgeniy Nazarov & Irina Bezguzova Ukrajina
94  [18] Cristian Bertini & Lucia Bertini Itálie
94  [18] Artem Chigvintsev & Alexandra Nelyubina Rusko
94  [18] Manuel Frighetto & Milly Baggio Itálie
94  [18] Vitali Panteleev & Tatiana Volkova Rusko
94  [18] Denis Podolski & Kristina Arabadzhieva Rusko
94  [18] Simone Segatori & Denise Pasqualotto Itálie
94  [18] Jeroen Struylaart & Nataliya Kravets Holandsko
94  [18] Vladyslav Yama & Marta Bakay Ukrajina
102  [17] Danny Arbour & Myriam Savaria Kanada
102  [17] Roberto Baldolini & Giulia Francoletti Itálie
102  [17] Gennady Bondarenko & Simone Waldorf Německo
102  [17] Marijus Germanavicius & Anastasija Kraitor Litva
102  [17] Blaz Pocajt & Inna Berlizyeva Slovinsko
107  [16] Roberto Di Malta & Sonia Stanziani Itálie
107  [16] Ilia Russo & Yulia Russo Bělorusko
107  [16] Pavel Yurochkin & Maria Potapova Rusko
107  [16] Alex Zaglmaier & Nicole Kuntner Rakousko
111  [15] Alessandro Camerotto & Zeudi Zanetti Itálie
111  [15] Roberto Checcarelli & Katiuscia Tabarrini Itálie
111  [15] Carlos Custodio & Elena Custodio (aka Plescenco) Portugalsko
111  [15] Kazuhiko Natsumi & Kyoko Yanagihori Japonsko
115  [14] Francis Lafreniere & Christine Thibault Kanada
115  [14] Ilia Tokarev & Anastasia Gorokhova Rusko
115  [14] Dario Turino & Valentina Tocci Itálie
118  [13] Fabrizio Cravero & Lorena Cravero Itálie
118  [13] Giorgio Di Raimondo & Simona Massari Itálie
118  [13] Markus Heffner & Jelisaweta Souvorova Německo
118  [13] Mariano Lilliu & Valentina Sanna Itálie
122  [12] Oleg Miroshnichenko & Alona Diskin (aka Poguliaeva) Israel
122  [12] Stefano Urbani & Odette Manzo Itálie
122  [12] Igor Yaremenko & Nataliya Onischenko Ukrajina
125  [11] Igor Alexandrov & Anna Bulgakova Rusko
125  [11] Naoya Igarashi & Asuka Uemura Japonsko
125  [11] Garry Robey & Lorraine Ashdown Anglie
125  [11] Iban Salgado & Adriana Torrabadella Španělsko
129  [10] Alessandro Testa & Mena Di Prete Itálie
130  [9] Sven Binek & Elina Tarassova Německo
130  [9] Roland Kouwenberg & Janneke Vermeulen Holandsko
132  [6] Martin Spina & Bruna Farci Itálie
133  [4] Anthony Roche & Carole Viossat Francie
134  Daniele Muzi & Jessica Intravaia Itálie

1. kolo (top 164)

135  [28] Nico Zickgraf & Leila Zickgraf Německo
136  [27] Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Itálie
136  [27] Toni Tuominen & Soile Nasanen Finsko
138  [26] Diogo Beirante & Marisa Ferreira Portugalsko
138  [26] Daniele Gozzi & Ilenia Odorico Itálie
138  [26] Christian Sanchez & Miriam Sanchez Španělsko
141  [24] Slavik Adjidersky & Lilya Furman Israel
141  [24] Osamu Akabane & Naomi Okubo Japonsko
141  [24] Ken Moller Hansen & Lydia Vishnyakowa Dánsko
141  [24] Kirill Nikitin & Marina Kopylova Rusko
141  [24] Katsutoshi Ninagawa & Kerry Simmons Anglie
141  [24] Hideo Satou & Chieko Mutou Japonsko
147  [23] Andrei Andreev & Anna Andreeva Rusko
147  [23] Andrew Cuerden & Marina Shalneva Anglie
147  [23] Emanuele Pappacena & Francesca Lazzari Itálie
147  [23] Marco Zingarelli & Melissa Ghigiarelli Itálie
151  [22] Davide Boy & Angela Boy Itálie
151  [22] Thomas Mook & Vanessa Grillo Německo
151  [22] Siscu Perez & Bea Camps Španělsko
151  [22] Gary Woods & Susie Claridge Anglie
155  [21] Yoshikazu Jimenji & Ryoko Yamazaki (aka Jimenji) Japonsko
156  [19] Gianni Porcaro & Ilaria Carrotta Itálie
156  [19] Thomas Szego & Corinne Roost Švýcarsko
156  [19] Vito Tassiello & Elena Verni Itálie
159  [18] Motomitsu Shimizu & Sarah May Anglie
160  [17] Rodd Ramzani & Lara Izlan Anglie
161  [14] Karsten Bruckschweiger & Susanne Gessner Rakousko
162  [12] Michael Sasnovski & Mandy Sasnovski Jihoafrická republika
163  [10] Raffaele Esposito & Pina Esposito Itálie
164  [5] Hans-Juergen Gross & Martina Gross (aka Gbur) Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}