Results from UK Open 2001 - Open Ballroom Pro 23. ledna 2001
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

UK Open 2001
Anglie - Bournemouth 27. ledna 2001

Open Ballroom Pro 23. ledna 2001

Finále

1  Augusto Schiavo & Caterina Arzenton Itálie
2  Luca Baricchi & Loraine Baricchi (aka Barry) Anglie
3  Christopher Hawkins & Hazel Newberry Anglie
4  Timothy Howson & Joanne Bolton Anglie
5  Massimo Giorgianni & Alessia Giorgianni (aka Manfredini) Itálie
6  Fabio Selmi & Simona Fancello Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

  Davide Cacciari & Olga Garshina Rusko
  Scott Draper & Morena Colagreco Anglie
  Koji Hiyama & Kumiko Hiyama Japonsko
  William Pino & Alessandra Bucciarelli Itálie
  Alan Shingler & Donna Shingler (aka Reeve) Anglie
  Jonathan Wilkins & Katusha Demidova USA

Čtvrtfinále

  Hiro Amano & Kyoko Amano Japonsko
  Federico Filipone & Lyn Marriner Anglie
  Sam Kaiho & Mari Kaiho Japonsko
  Heiko Kleibrink & Giselle Keppel Německo
  Giuliano Nironi & Simonetta Vecchi Itálie
  Susumu Onda & Mariko Onda Japonsko
  Stefan Ossenkop & Pia David Německo
  Mirco Selli & Marica Selli Itálie
  Igor Suvorov & Irina Suvorov USA
  Matis Toome & Helen Klandorf Estonsko

2. kolo (top 44)

  Luca Bognani & Anita Bognani (aka Imbertini) Itálie
  Fabio Bosco & Marina Ferrari Belgie
  Christian Corsi & Simonetta Ambrosini Itálie
  Daniele Delpriori & Dalila Szczepanski Irsko
  Stefano Fanasca & Michela Battisti Itálie
  Hiro Furuya & Emi Furuya Japonsko
  Gianfranco Galeone & Loredana Manigrasso Itálie
  Roberto Giuliato & Serena Picco Itálie
  Kenn Van Hauen & Malene Van Hauen Dánsko
  Mickey Higuchi & Yoko Haseba Japonsko
  Shozo Ishihara & Toko Shibuya Japonsko
  Igor Litvinov & Julia Ivleva USA
  Hide Miyajima & Sumi Shimizu Japonsko
  Daniel Sarti & Margit Sarti Německo
  Takeshi Sasaya & Kumi Sasaya Japonsko
  Tomoki Shiraishi & Kaori Shiraishi Japonsko
  Erminio Stefano & Luana Conte Itálie
  Takuhide Takeda & Mayumi Takeda Japonsko
  Luca Tonello & Ekaterina Baroulina Rusko
  Krzysztof Tretowski & Dorota Tretowska Polsko
  Shintaro Yanagibashi & Kumiko Asami Japonsko
  Manfred Zehender & Michaela Heintzinger Rakousko

1. kolo (top 72)

  Michele Bacci & Denise Mayes Anglie
  Nicola Bini & Laura Lunetta Itálie
  Michael Burton & Martina Wuttig Austrálie
  Giovanni Chiapperini & Giannita Bigazzi Itálie
  Ilia Danilov & Tatiana Rybalko Rusko
  Oleg Fadioukhine & Irina Averboukh Rusko
  Francois Fouchet & Delphine Fouchet (aka Wannesson) Francie
  Antonio Gioncada & Roberta Zone Itálie
  Naoki Iezumi & Tomomi Iezumi Japonsko
  Fred Jorgens & Ina Voelkel Německo
  Kozo Kodama & Masako Kodama Japonsko
  Robert Kubis & Izabella Jaworska USA
  Rauno Leino & Merja Ylönen Finsko
  Gianmichele Mariani & Paola Mariani Itálie
  Daniele Missiroli & Sabrina Manuzi Itálie
  Mike Otake & Kim Yotusmoto Japonsko
  Igor Pilipenchuk & Polina Pilipenchuk USA
  Anthony Price & Zoey Price Anglie
  Tokashi Sato & Maki Sato Japonsko
  Ivan Schiavo & Ornella Schiavo Itálie
  Slava Sergiev & Katia Sergiev USA
  Manfred Stiglitz & Anastassia Stiglitz (aka Makarova) Rakousko
  Eddie Stutts & Viktoria Belova USA
  Manabu Sugai & Michie Takahashi Japonsko
  Carmine Tamburro & Roberta Mantovan Itálie
  Igor Ugai & Tatiana Ugai Rusko
  Allen Wen & Anne Sun Čína
  Markus Zimmermann & Anke Poppinga Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}